Corné Vader y Overleden Lianka Je bent een voorbeeld geweest voor ons allemaal We zijn dankbaar voor watje voor ons hebt betekend, en voor de levenslessen die je ons hebt geleerd. We zullen je nooit vergeten, je blijft voor altijd mijn lieve dochter, onze fijne zus en tante. A. de Winter J. de Winter v/t Westeinde Jacqueline de Feijter-de Winter Ronald de Feijter Laurien, Julia, Tessa, Lowie Jolanda de Winter QP Hans de Geus Robin, Jamie, Emma Ik ben het, zegt Gij dan. Kom maar met Mij mee naar de overkant. Wees maar niet bang, zegt Gij, hier is mijn hand. LvdK 56:6 In zijn vertrouwde omgeving is op Zijn tijd, maar voor ons veel te vroeg, in vast vertrouwen op zijn Hemel se Vader, Thuis gehaald Willem de Bruijne geliefde echtgenoot van Miranda Dieleman liefste papa van Saskia en Daniëlle 29-11-1962 20-10-2006 Axel: Miranda de Bruijne-Dieleman Saskia Daniëlle Axel: W. de Bruijne (in herinnering) P. de Bruijne-de Feijter Axel: J. Dieleman J.L. Dieleman-Rinn Axel: Ella en Jaspert Bakker-de Bruijne Nelleke, Ard-Jan en Suzan, Jan-Willem Terneuzen: Piet en Marianne de Bruijne-Meesen Annick, Pauline, Nathalie, Willem Vlaardingen: Jeannet en Gilbert Verschelling-de Bruijne Rutger, Samantha, Ivan Terneuzen: Jacqueline Dieleman en Ton Christiaans Hugo van der Goesstraat 6 4571 MC Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehou den op woensdag 25 oktober om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang parkeerterrein Julian astraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Op woensdag, de dag van de samenkomst, uitslui tend schriftelijke condoleance. Machteloos en verdrietig, maar vol respecten bewondering voor de manier waarop ze haar ziekte een plek heeft gegeven, hebben we afscheid moeten nemen van Lianka Terugvechtend meteen enorme wilskracht, een grote liefde en warmte voor haar gezin, bleef ze positief denkend, vaak met humor, tot het laatst een steun voor de mensen om haar heen, Heinkenszand: Jaap en Koos Remijn Kwadendamme: Ad en Leotlne Martijn en Marco Goes: Hans en Margo Joost Goes: Sjaak en Nicole Annemiek en Roy Goes: Elvyra en Bert Moeder zijn is alles geven; zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven; alles ....en tevreden sterven. Lianka ....je hebt gestreden tot het allerlaatste. Toch nog onverwacht is overleden Lianka Remijn Wij wensen Kees, Wesley en Manouk veel sterk te om dit verlies van je vrouw en jullie moeder te verwerken, Adri en Annet van den Bunder Dennis, Jeroen en Sander Bedroefd zijn wij, omdat Wim op zo'n jonge leeftijd uit onze familiekring is wegge nomen. Wij wensen Miranda, Saskia, Daniëlle en verder allen die van Wim houden, veel sterkte. Ooms en tantes Dieleman Neven, nichten en achterneefjes Wegens omstandigheden zijn we woensdag 25 okto ber de gehele dag gesloten. Bakkerij Kees Remijn Van den Bunder Hoofdstraat 65 te Ovezande Er is een tijd om te huilen en een tijd om te lachen, een tijd om te rouwen, en een tijd om te dansen. Prediker 3 God riep tot Zich Zijn kind, onze lieve vriend Wim de Bruijne Wij bidden Miranda, Saskia, Daniëlle en de verdere familie de liefde en zorg van onze Hemelse Vader toe. Jan en Anja Bakker Jan en Andrea Boeije Koen Elly de Pooter Jaap en Marleen Scheele Jan en Jacqueline Ypma en kinderen Axel, 20 oktober 2006 Lianka Het laatste beetje is nu op. Veel was er te verduren Het kaarsje is nu opgebrand. Gedoofd zijn alle vuren. Angelique Nancy enJos "Een mooi leven lijkt nooit echt voltooid. Een afscheid doet altijd pijn. Maar aan de horizon troosten de herinneringen. Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van Lianka Remijn Jarenlang hebben wij samen' in de bakkerij een mooie tijd mogen beleven en hebben we haar strijd, die ze bewonderenswaardig streed, van dichtbij mee beleefd. Kees, Wesley 8c Manouk veel sterkte en we den ken aan jullie. Wino, Johnny, Cindy, Ronny, Harald, Jan Elly, José, Nicole, Tiny en partners Diep getroffen zijn wij door het bericht van het ove - lijden van onze uitvoerder Wim de Bruijne in de leeftijd van 43 jaar. In Wim verliezen wij een altijd betrokken en zeer gewaardeerde collega. Met dankbaarheid denken wij terug aan de 10 jaar waarin hij zijn beste krachten aan ons bedrijf heeft gegeven. De wijze waarop hij tijdens zijn ziekte steeds vocht om terug te komen, en zijn werk niet wilde loslaten, gedenken wij met groot respect. Ons medeleven gaat uit naar Miranda, Saskia, Daniëlle en verdere familie. Directie en medewerkers van bouwbedrijf Imotec b.v. Terneuzen Wij zijn verslagen door het bericht dat Lianka Remijn de moeder van onze ponyruiter Manouk de strijd tegen haar ziekte niet heeft kunnen winnen. Lianka zal in onze herinnering voort blijven leven als een toonbeeld van wilskracht en doorzet tingsvermogen door de manier waarop ze met haar ziekte omging. Daarbij bleef ze tot het laat ste moment met hart en ziel bij de paardensport betrokken. We wensen Kees, Wesley, Manouk en verdere familie heel veel sterkte en liefde toe bij het ver werken van dit enorme verlies. Bestuur en Leden LR en PC de Weelruiters te Nisse Treur niet omdat ik er niet meer ben, maar Glimlach omdat ik er ben geweest, Lianka Remijn-de Winter echtgenote van Kees Remijn in de leeftijd van 44 jaar. Kees Remijn Ramon t Wesley Manouk j 21 oktober 2006 j Hoofdstraat 63 j 4441 ABOvezande De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 25 oktober om 10.30 uur in de paro chiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezan- 1 de, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k, kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het Vereni- gingsgebouw Trefpunt gelegenheid tot condo- leren. Liever geen bezoek aan huis. j Eenleder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Lianka Jouw vechtlust en positieve instelling zullen we voor altijd In onze harten meedragen. Wat zullen we je gezelligheid en sportiviteit missen Kees, Wesley, Manouk en verdere familie en vrienden wensen we heel veel liefde en sterkte j voor de toekomst. Jullie kunnen op ons rekenen, j Fam. de Bart Fam. Evertse Fam. van Eyzeren j Fam. vanStrydonck j Intens verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van mijn lieve man en maatje, onze geweldige vader en schoonvader Johan Provoost 14 mei 1960 21 oktober 2006 Graag was hij de strijd aangegaan met deze ziekte, maar helaas kreeg hij daarvoor niet de kans Elly Provoost - Westerbeke Justin en Monique Nanja Willebrordstraat 5 4361 CN Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 oktober om 11.00 uur op de begraafplaats te West kapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Westkapelle Herrijst". Mama j Je was er altijd voor ons, Je was onze trouwste supporter. We blijven aan je denken, bij elke bal die we slaan en bij elke hindernis I die we moeten nemen, Ê&IL bij elke stap in ons leven, die we zetten zul jij ons de weg blijven wijzen. Wesley en Manouk O**3**31 "Fijne herinneringen verzachten alle smart. Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. Met veel verdriet geven we kennis van hel veel te vroeg overlijden van onze lieve zoon, broer en oom Johan Provoost in de leeftijd van 46 jaar Westkapelle: Lein Provoost Ploon Provoost - van Vaardegem Vlissingen: Ronnie en Patricia Shynna 21 oktober 2006 Markt 76 4361 AH Westkapelle Tot op het laatst betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is overleden onze lieve schoonzoon Johan Provoost Joost in de leeftijd van 46 jaar Boord en Zoet Westerbeke 21 oktober 2006 Papestraat 1 4361 BR Westkapelle Het leven is wat je gebeurt, Terwijl je andere plannen maakt. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Johan Provoost (Ome Joost Korrie en Aad Maaike en Barry Marieke Liesbeth Maassluis, 21 oktober 2006 Onvoorstelbaar, maar onze dappere neef Joost Provoost is niet meer in ons midden. Onze gedachten zijn bij Elly, Justin, Monique, Nanja en verdere familie Tante Jaan Rudi en Céline Ley la, Emma Marcel Westkapelle, 21 oktober 2006 Na een korte ziekte is uit onze familie weggenomen onze neef Johan Provoost Wij wensen Elly, Justin, Nanja, Monique, Ploon, Lein en verdere familie veel sterkte toe. Ooms en tantes Provoost Neven en nichten Geschokt en verdrietig door de tijding en het snelle verloop, maar vol bewondering voor de wijze waarop hij samen met zijn gezin het onvermijdelijke aan vaardde, moesten wij afscheid nemen van onze altijd opgewekte neef Johan Provoost Ome Piet, Jacolien en kinderen Westkapelle, 21 oktober 2006 Het is nauwelijks voorstelbaar, maar onze altijd behulpzame en sympathieke Joost Provoost is niet meer bij ons Wij zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij Elly, kinderen, ouders en verdere familie. Huib Dommisse Plony Nijsse Westkapelle, 21 oktober 2006. Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Tot ons groot verdriet is overleden onze goede vriend Joost Wij wensen Elly, Justin, Monique, Nanja, ouders en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies Evert en Anne Wisse Johan en Tanja Cijsouw Noach en Carla Janisse Piet Lievense en Marisca Kasse Westkapelle, 21 oktober 2006 Vissenduiken, slepen Mossels, tong en kreeften Het was je lust en je leven. Na een oneerlijke strijd is overleden onze vriend Joost Je blijft voor ons een geweldige vent. We wensen Elly, Justin, Nanja en Monique veel sterkte toe. Ko, Lenie, Wilko en Leon Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Joost Piet en Sonja Lizan, Anita en Nikki Geschokt en verslagen zijn wij door de kortstondige ziekte en het overlijden van onze vriend Johan Provoost Zijn nuchtere en positieve kijk op het leven zal altijd in onze herinnering blijven. Gerard en Diane van der Male Rens en Esther BEGRAFENISVERZORGING |#J Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118 - 60 25 00 - 0113 - 21 63 63 Verslagen vernamen wij het overlijden van onze fijne buurman. Johan Provoost Wij wensen Elly en de kinderen veel sterkte toe. De buren van de Willebrordstraat: Ko en Jannie Ko (in herinnering) en Jo Kees Huibregtse Lein en Katrien Eine en Mina Frans en Ploon Adrie en Karin Joost (in herinnering) en Jaan Dave en Ellen Westkapelle, oktober 2006 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Johan Provoost zoon van onze medewerkster wij wensen Ploon, Lein en familie veel sterkte toe. Jan en Hannie Jeroen en Kim Ramon en Linda Pascal en Vera Brasserie "de Fontein" Restaurant '"t Raedthuys Westkapelle, 21 oktober 2006 Heden bereikte ons het droevige bericht dat de vader van onze collega Nanja is overleden Johan Provoost Wij wensen Nanja en haar familie veel sterkte toe. Medewerkers van Dijkpaviljoen "De Westkaap" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vader van ons teamlid Nanja en de man van onze trouwe supporter Elly Joost Provoost Wij wensen Elly, Justin, Monique, Nanja en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De speelsters en begeleiding van Noormannen Dames Westkapelle, 21 oktober 2006 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de man van ons recré-lid Elly Joost Provoost Wij wensen Elly, Justin, Monique, Nanja en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De recreatiecommissie van W de Noormannen Westkapelle, 21 oktober 2006 We gunnen je rust al is vol droefheid ons hart, je zien lijden niet kunnen helpen, was onze grootste smart. Intens verdrietig maar vol bewondering hoe zij met- haar ziek zijn, is omgegaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Joke Schouten echtgenote van Bert Bleuze 07-08-1954 t 21-10-2006 Wemeldinge Roosendaal Pa en Ma Schouten Jolien Dies (in herinnering) Joop Marieke en Dick Jan en Janneke Ad en Marian Marion en Marjan Neven en Nichten Correspondentieadres: Molenstraat 15 4424 AH Wemeldinge Het wordt stil als er geen stem meer klinkt. Een markante gedreven man is niet meer. Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben genomen van Gerard Peijs schouwburgdirecteur Etten-Leur Middelburg 18 december 1948 21 oktober 2006 Middelburg: Marja Peijs-Kannekens Middelburg: Marjolein en Kris Breda: Cathelijne Etten-Leur: H.C. Kannekens-Kannekens Jouw passie en doorzettingsvermogen geven ons de kracht om door te gaan. Steenloperstraat6 4332 DD Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 26 oktober om 13.30 uur in de Stadsschouwburg, Molenwater 99 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Leven is cabaret Gerard Peijs Goed beschouwd is de wereld niets anders dan een toneelstuk. Jammer genoeg klopt de regie niet altijd. IvonneLex Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze directeur Gerard Peijs gedreven, creatief, coöperatief, inspirerend een doorzetter een echt theatermens We bedanken Gerard voor zijn tomeloze ener gie, alle ruimte en vrijheid die hij ons gegeven heeft. Het zal stil zijn in onze theaters zonder zijn aanwezigheid. Wij wensen Marja, Marjolein, Kris en Cathelijne heel veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers en ondernemingsraad Stichting Theater Exploitatie Zeeland Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze direc teur/bestuurder Gerard Peijs Gerard heeft zich meer dan 12 jaar volledig ingezet voor de podiumkunsten in Zeeland. Hij deed dat met grote betrokkenheid, visie en creativiteit. Aan de realisatie van het Theater de Mythe en de voorbereidingen voor een nieuwe schouwburg in Middelburg heeft hij belangrijke bijdragen geleverd. Hij laat een gezonde, op samenwerking gerichte organisatie achter. Wij, toezichthouders, medewerkers en vrij willigers, zullen deze bevlogen markante man met zijn grote theaterhart missen. Wij leven mee met zijn vrouw Marja, zijn kin deren en verdere familie en wensen hun veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. St. Stadsschouwburg Middelburg, drs.C.D.Beindorff St. Theater de Mythe Goes, C.R.M.M.Linssen St. Theater Exploitatie Zeeland, drs. G.A.A.M.Bogaerts Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer G. Peijs Wij wensen onze collega Marjolein en haar familie heel veel sterkte met het verwerken van het grote verlies van hun echtgenoot en vader. Golden Tulip Westduin, Lieneke, Nicole, Lilian, Meeri, Kim, Johan, John, Bernd en Marlies Moedig vocht jij om bij ons te blijven. Je humor bleef bestaan Jij hebt ons alles gegeven De weg te vinden om door te gaan Alleen je lichaam is van ons weggenomen Niet wat je zei en ook niet wat je was. Verdrietig om het heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoon vader en lieve opa Eddie Hemelsoet Lid in de Orde van Oranje-Nassau 16-07-1946 t 21 -10-2006 Sluiskil Terneuzen Westdorpe: Marijke Hemelsoet-de Jaeger Marlon en Sandra, Valerie Jasper Familie Hemelsoet Familie de Jaeger Westdorpe, 21 oktober 2006 Ewoutstraat 8,4554 BP De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatsvinden op donderdag 26 oktober om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, waar u na afloop de familie vooraan in de kerk kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. Aansluitend begeleiden wij Eddie naar het cremato rium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Eddie ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom",aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 24 oktober om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Liever geen bezoek aan huis. In plaats van bloemen stelde Eddie een donatie aan stichting Downsyndroom zeer op prijs. Rekeningnummer: 36.71.08.445 t.n.v. St. Down syndroom te Meppel. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging dan als zodanig te beschouwen. Onbereikbaar Waar ben je nou? Je bent niet te vinden Wij zijn je kwijt voor altijd. Waarom ging je nou weg? Het is gemeen Wij hadden het niet gedacht, maar je verdween Wij begrijpen het niet, voor ons ging het te snel Dat het ooit zou gebeuren, Wisten we wel Maar waarom nu? Wij hebben verdriet Wij missen opa Eddie Valerie en Jasper Rust zacht na een zware strijd. Diep verslagen, maar dankbaar dat hem verder lijden is bespaard, hebben wij kennis genomen van hel overlijden van onze schoonzoon, schoonbroer, zwager en oom Eddie Hemelsoet op de leeftijd van 60 jaar. Hij had een druk leven met veel liefde voor zijn gezin, de motorcross en de brandweer. Wij zullen hem nooit vergeten. Wij wensen Marijke, Marlon, Sandra en de kleinkin deren veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Pa en ma de Jaeger, Schoonzusjes en zwagers, nichten en neven Bedroefd Helaas heeft ons het bericht bereikt, dat Eddie Hemelsoet na een moedige strijd veel te jong is overleden. Wij herinneren ons Eddie als een prachtig mens met een heel groot motorsporthart Een man met een enorme passie: de motorcross, die velen van ons met hem deelden. Met hem is niet alleen, een goede vriend, maar ook een superfan van ons jeugdteam verloren gegaan. Ons jeugdteam heeft veel aan Eddie te danken en onze gedachten gaan uit naar zijn familie, Marijke, Marlon en Sandra en de kleinkinderen Valerie en Jasper. Wij wensen hun en verdere familieleden erg veel sterkte toe met het verlies van Eddie. Eric, Anita en Stephanie Stoutjesdijk Mede namens alle teamleden en betrokkenen van het DPC MX Junior Team Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38