bu *jaan van zee Plaats uw familieberichten in de PZC Kolberts in 5 verschillende kleuren voor 149,00 per stut of wij maken uw set compleet met een katoenen pantalon en bijpassend casual of gekleed shirt In Memoriam Steun ons en word nu donateur. Va giro 44 of ga naar www.greenpeace.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Dekker Wij wensen Klaas en de verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Fam. C.W. de Voogd. Wie zal ons het goede doen zien Verhef Gij over ons het licht Uws aanschijns, o Heere! Psalm 47 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en allerliefste oma Adriana van den Berge-van Velzen weduwe van Pieter van den Berge in de leeftijd van 88 jaar. B.J.A. van Maaren-van den Berge P.C. van Maaren Pieter Anne Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. 17 oktober 2006 Zorgcentrum St. Willebrord Middelburg Correspondentieadres: Blauwedijk 27 4331 JC Middelburg Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Dag klein Omaatje Arietta, Madeion, Kim, Jardy en Mika (maten: 46-60, 24-30,98-llj! actie geldig t/m 11 november v Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstraat 7, Goes, tel. 0113-215652 maandag gesloten Groot is de leegte die zij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Dankbaar voor de vele jaren waarin we van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is -heengegaan onze lieve moeder en oma Helena Anna Rijk-Martens -Lena- weduwe van Adriaan Rijk in de leeftijd van 82 jaar. Heinkenszand: Peter en Anja Lucinda, Veroniquw Heinkenszand: Angelina en Leo 's-Heer Abtskerke: Kees en Jacolien Samantha, Jordy, Sakira Kloetinge: Ronnie en Linda Davy, Noa Kloetinge: Albert Denise en Davy Goes, 20 oktober 2006 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van i verpleeghuis Ter Valcke' te Goes voor de liefdevolle j verzorging. Correspondentieadres: Fam. Boonman-Rijk Korteviele 3 4451 RG Heinkenszand Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 24 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden1, Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 25 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Mag- dalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw 'Amicitia', Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. j: Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be- ij schouwen. Sjaak van Zee herenmode heelt voor U een.prachtige'Herfst ribkolbert aanbieding voor maar €239,00 Het vervolg van de familie berichten van pagina 10 O Heer ik kan Uw puzzel niet vertolken. 'k Heb 't raadsel van mijn leven in mijn hand. Eenmaal zal ik 't voltooide beeld aanschouwen en zien dat ieder stuk volkomen past. Verdrietig, maar met dank in het hart voor alles was hij voor ons allen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Lieven Bezuijen in de leeftijd van 67 jaar. Scharendijke, Truus de Jonge-Bezuijen Rini Bezuijen Wilma Bezuijen-de Weijer Kerkwerve, Leny van de Panne-Bezuijen Jan van de Panne Scharendijke, Riet Louwerse-Bezuijen Ben Louwerse Joke Hillebrand-Bezuijen Cor Hillebrand neven en nichten achterneven en achternichten Bruinisse, 21 oktober 2006 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 160 Correspondentieadres: M. Bezuijen Platteweg 5 4322 BD Scharendijke Donderdag 26 oktober zal er om 10.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in "De Putmeet". I Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van j mijn zorgzame man, onze lieve zorgzame vader en j °pa Jacob Don de Raad Hansweert, Bergen op Zoom, 6 februari 1933 21 oktober 2006 j Nelleke de Raad-Elenbaas Marleen de Raad-Bol Frans Bol Vincent Anne-Sophie Jan-Kees de Raad, in herinnering Don de Raad Hetty Busman Tim Marianne de Raad André Van Mileghem Veerle Louise Anna van Saksenlaan 4 4461 SH Goes j Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 26 j oktober van 11.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno- i digd, zal plaatsvinden om 13.00 uur in het I crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te i Middelburg. I Na de plechtigheid is er bij ons thuis, aan de Anna van j j Saksenlaan, gelegenheid tot condoleren. J. de Raad Bedankt voor alles. Anita Wie zal ons het goede doen zien? verhef over ons het licht uws aanschijns, o Here! Psalm 47 Onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Willem Louis Goeman geboren 29 juni 1930 overleden 21 oktober 2006 echtgenoot van: W.C. Goeman-de Rooij vader en opa van: Ko en José Mark, Robbert Jeannet en Hans Frank, Willem, Elles Damstraat 121 4401 AS Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H.(. Reinders, wordt donderdag 26 oktober om 14.00 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig omdat onze Lieve Opa is gestorven. Frank Mark Robbert Willem Elles Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Wim Goeman echtgenoot van Mina de Rooij Westervoort: Jan de Rooij t Nelly de Rooij-Sinke Yerseke: Kees de Rooij Ineke de Rooij-de Waard Nelly Lamper-de Rooij Adri Lamper Goes: Janny Lous-de Rooij Leen Lous Neven en nichten Wij wensen Mina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. maandag 23 oktober 2006 Na een jarenlange vriendschap moeten we plotseling afscheid nemen van Wim Goeman We wensen Mina, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Dies en Marie Zoeteweij Kees en Ida Sinke Enige en algemene kennisgeving Onverwacht is overleden onze moeder, schoonmoe der, oma en overoma Maatje Kloet weduwe van Pieter den Heten 18 december 1922 f21 oktober 2006 Waterlandkerkje: Joke Stoutjesdijk-den Heten Leen Stoutjesdijk Colijnsplaat: Wil Verburg-den Heten Dick Verburg Hattum: Nick den Heten Marion den Heten-Bastiaan Castricum: Jeannette Spoor-den Heten Henny Spoor Berm en Rodenrijs: Jan-Pieter den Heten Corrie den Heten-de Lang Venray: Peter den Heten Miriam Thijssen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rozenstraat 87 4486 CG Colijnsplaat De samenkomst vindt plaats op donderdag 26 oktober om 14.00 uur in het Monuta stiltecentrum voor Noord-Beveland aan de Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. NATIONAAL FONDS Ouderenhulp Het zei wij leven Het zei wij sterven Wij zijn Des Heren. Kort na het vieren van haar 95e verjaardag en het overlijden van onze zus Anneke, is in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Elizabeth ICoster-Koppejan weduwe van Jacobus Abraham Koster Meliskerke, t Veere, 5 oktober 1911 21 oktober 2006 Wijde Wormer: Piet en Siny Koster-Broeksma Liesbeth en jan Veerle, Elselies Wiebefan en Hennie Sonja, Wiebe, Simone Hanneke en Aad Jeanine, Vera, Marit, Bartho Vrouwenpolder: Joop en Matty Koster-Spriensma Harry en Marjolein Wouter, Marit, Anna, Thijs Leo en Mia Maria, Julia René Oosterbeek: Leny en Wim Koole-Koster Jan Willem en Sigrid Jolien, Robin, Quido, Maréine Anne Lies en Bernhard Elise, Joost, Lucas, Tessa Harmen en Marie-Anne Chiel, Annelie Bernhard en Lya Mathias, Lucia Mirjam en Erik Anna, Eva Ruben en Annerieke Levi Middelburg: Jan en Lidy Koster-Mommaas Giny en Niels Estelle, Silas Jarno en Marieke Léoni en Wouter Middelburg: Anneke Kostert en Teko Slagboom Kees, Roos, Thijs Zonnemaire: Cathrien Koster en Tim Timmermans t Philip van Doorne Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Nieuw Sandenburg. Correspondentieadres: J. Koster Vrouwenpolderseweg 50 4354 KL Vrouwenpolder De samenkomst zal worden gehouden op donderdag 26 oktober a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk aan de Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder. Voorafgaand aan de samenkomst is er aldaar van 11.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:5 Heden is van ons heengegaan onze unieke tante Leru Leentje Metsch-Loekemeijer in de leeftijd van 99 jaar Neven en nichten Een woord van dank aan de medewerkenden van zorgcentrum Scheldehofvoor de goede verzorg die zij daar het afgelopen jaar kreeg en een woord van dank aan alle buren, vrienden en bekèndennji Koudekerke voor alle aandacht die zij haar hebben geschonken. Vlissingen, 21 oktober 2006 Correspondentieadres: P. Loekemeijer Steenhuisslraat 23 4382 EW Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 25 oktober om 11.45 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg20ts Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 tot 11.30 uur voorafgaand aan de bijeen komst. De begrafenis zal plaatshebben om 12.30 uur opd» algemene begraafplaats aan de President Roosevelt laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in eerdergenoemd uitvaartcentrum. 23 oktober 1999 23 oktober 2006 Colette, Rijk met wat wij hebben blij met wat er is. Maar ook pijn en stil verdriet om een groot gemis. Samen, ook met jou... Pa en Ma Schotman 26-11-1984 Thamar 23-10-1956 Alweer 10 jaar zonder jou? Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze trouwe vriend Wim Goeman Dankbaar zijn we voor de jarenlange vriendschap en hulp die we van hem mochten ontvangen. Hij was voor ons als een broer. Wij wensen Mina en de kinderen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Voorschoten: Bep en Jan v.d. Male •«•Timo Bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze beste buurman Wim Goeman We wensen Mina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Willy van Damme-Kik Corry en Johan Kole Yerseke, 21 oktober 2006 Wonderlijk zoals u mij kent het gaat mijn begrip te boven Psalm 159:6 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en (over)grootmoeder Jacomina de Regt-de Feijter sinds 7 november 1995 weduwe van Nicolaas de Regt 16 april 1920 t 17 oktober 2006 Axel: Sonja en Saren Poulsen-de Regt Ellen en Jan Thomas-Soren Sarah Terneuzen: Harry en Els de Regt-WIeland Tjodalyng: (Noorwegen) Marian de Regt en Jan-OleKristiansen Thomas en Kjersti Charlotte Arnhem: Adriaan en Tiana de Regt-Wilhelm Marieke en Marco Axel, Zorgcentrum "De Vurssche" Correspondentieadres: S. Poulsen-de Regt Beatrixstraat 18 4571 VM Axel De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heden is door de Heere uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Koppejan weduwe van J.A. Koster op de leeftijd van 95 jaar. Wij wensen de familie sterkte en de nabijheid van de HEERE toe. Barendrecht: H.G. Koppejan-v.d. Burg Oostkapelle: J. Koppejan M. Koppejan-Maljaars Veenendaal: H. Koppejan L.Koppejan-Jasperse Oostkapelle: P. de Visser-Koppejan Serooskerke: S. Remijn-Koppejan Vlissingen: L. Koppejan-Willeboordse neven en nichten De Heer is mijn Herder. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Veere, 21 oktober 2006 Lena van Noorden-Pieterse sinds 8 januari 1986 weduwe van Adriaan van Noorden in de leeftijd van 91 jaar. ICruiningen: A.P. van Noorden G.J. van Noorden-Steenhard Arthur en Karin, Mika Arnemuiden: H. de Vlieger-van Noorden F.J. de Vlieger Marny en Edmond, Arietta, Madeion Arjan en Colinda, Kim, Jardy Goes, 22 oktober 2006 Correspondentieadres: A.P. van Noorden Nijverheidstraat 13 4416 BV Kruiningen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande, ingang van Nieulandestraat te Krab- bendijke. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal .worden gehouden op donderdag 26 oktober om 13.00 uur in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Hoe kan een 'zomerzegel mijn oma helpen?? Daaaaaaaaaaaaaaaag Pi Dag lieve oma Thomas-Soren Sarah Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de I Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in j bovengenoemd gebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcen- j trum 'Ter Weel' en 'Nieulande' te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. il een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een vriendje ver weg. Kijk snel op www.schoenmaatjes.nl! Actie Schoenmaatjes is een aclle van Edukans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28