FZt Corné Vader V ART EMOTIONS Glazen gedenktekens maandag 23 oktober 2006 Siuitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Diep getroffen zijn wij door het bericht van het over lijden van onze uitvoerder WimdeBruijne in de leeftijd van 43 jaar. In Wim verliezen wij een altijd betrokken en zeer gewaardeerde collega. Met dankbaarheid denken wij terug aan de 10 jaar waarin hij zijn beste krachten aan ons bedrijf heeft gegeven. De wijze waarop hij tijdens zijn ziekte steeds vocht om terug te komen, en zijn werk niet wilde loslaten, gedenken wij met groot respect. Ons medeleven gaat uit naar Miranda, Saskia, Daniëlle en verdere familie. Directie en medewerkers van bouwbedrijf Imotec b.v. Terneuzen Treur niet omdat ik er niet meer ben, maar Glimlach omdat ik er ben geweest. Lianka Remijn-de Winter echtgenote van Kees Remijn in de leeftijd van 44 jaar. Kees Remijn Ramon t Wesley Manouk 21 oktober 2006 j Hoofdstraat 63 4441 ABOvezande S De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 25 oktober om 10.30 uur in de paro- i chiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezan- de, waarna aansluitend de begrafenis zal j plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het Vereni- gingsgebouw Trefpunt gelegenheid tot condo- i leren. Liever geen bezoek aan huis. j Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te j beschouwen. Mama Je was er altijd voor ons, Je was onze trouwste supporter. We blijven aan je denken, bij elke bal die we slaan en bij elke hindernis die we moeten nemen, bij elke stap in ons leven, die we zetten zul jij ons de weg blijven wijzen. I Wesley en Manouk Lianka Je benteen voorbeeld geweest voor ons allemaal We zijn dankbaar voor watje voor ons hebt betekend, en voorde levenslessen die je ons hebt geleerd. We zullen je nooit vergeten, je blijft voor altijd mijn lieve dochter, onze fijne zus en tante. A. de Winter Jde Winter v/t Westeinde t Jacqueline de Feijter-de Winter Ronald de Feijter Laurier), Julia, Tessa, Lowie Jolanda de Winter Q? Hans de Geus Robin, Jamie, Emma Machteloos en verdrietig, maar vol respecten bewondering voor de manier waarop ze h'aar ziekte een plek heeft gegeven, hebben we afscheid moeten nemen van Lianka Terugvechtend met een enorme wilskracht, een grote liefde en warmte voor haar gezin, bleef ze positief denkend, vaak met humor, tot het laatst een steun voor de mensen om haar heen. Heinkenszand: Jaap en Koos Remijn Kwadendamme: Ad en Leotine Martijn en Marco Goes: Hans en Margo Joost Goes: Sjaak en Nicole Annemiek en Roy Goes: Elvyra en Bert Moeder zijn is alles gever zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven alles ....en tevreden sterven. Lianka ....je hebt gestreden tot het allerlaatste. Toch nog onverwacht is overleden Lianka Remijn Wij wensen Kees, Wesley en Manouk veel sterk te om dit verlies van je vrouw en jullie moeder te verwerken. Adri en Annet van den Bunder Dennis, Jeroen en Sander Wegens omstandigheden zijn we woensdag 25 okto ber de gehele dag gesloten. Bakkerij Kees Remijn Van den Bunder Hoofdstraat 65 te Ovezande Lianka Het laatste beetje is nu op. Veel was er te verduren Het kaarsje is nu opgebrand. Gedoofd zijn alle vuren, Angelique Nancy en Jos j "Een mooi leven lijkt nooit echt voltooid. Een afscheid doet altijd pijn. Maar aan de horizon troosten de herinneringen." j Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van Lianka Remijn Jarenlang hebben wij samen in de bakkerij een j mooie tijd mogen beleven en hebben we haar I strijd, die ze bewonderenswaardig streed, van dichtbij mee beleefd. Kees, Wesley Manouk veel sterkte en we den ken aan jullie. Wino, Johnny, Cindy, Ronny, Harald, Jan Elly, José, Nicole, Tiny en partners Wij zijn verslagen door het bericht dat Lianka Remijn de moeder van onze ponyruiter Manouk de strijd tegen haar ziekte niet heeft kunnen winnen. Lianka zal in onze herinnering voort blijven leven als een toonbeeld van wilskracht en doorzet tingsvermogen door de manier waarop ze met haar ziekte omging. Daarbij bleef ze tot het laat ste moment met hart en ziel bij de paardensport betrokken. We wensen Kees, Wesley, Manouk en verdere familie heel veel sterkte en liefde toe bij het ver- j werken van dit enorme verlies. Bestuur en Leden LR en PC de Weelruiters te Nisse Lieve Lianka Jouw vechtlust en positieve instelling zullen we j voor altijd in onze harten meedragen, Wat zullen we je gezelligheid en sportiviteit I missen I Kees, Wesley, Manouk en verdere familie en j vrienden wensen we heel veel liefde en sterkte I voor de toekomst. Jullie kunnen op ons rekenen. Fam. de Bart Fam. Evertse Fam. van Eyzeren Fam. van Strydonck Intens verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van mijn lieve man en maatje, onze geweldige vader en schoonvader Johan Provoost 14 mei 1960 21 oktober 2006 Graag was hij de strijd aangegaan met deze ziekte, maar helaas kreeg hij daan'oor niet de kans Elly Provoost - Westerbeke Justin en Monique Nanja Willebrordstraat 5 4361 CN Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 oktober om 11.00 uur op de begraafplaats te West kapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Westkapelle Herrijst". "Fijne herinneringen verzachten alle smart. Voorgoed int ons midden, maar niet uit ons hart. Met veel verdriet geven we kennis van het veel te vroeg overlijden van onze lieve zoon, broer en oom Johan Provoost in de leeftijd van 46 jaar Westkapelle: Lein Provoost Ploon Provoost - van Vaardegem Vlissingen: Ronnie en Patricia Shynna 21 oktober 2006 Markt 76 4361 AH Westkapelle Tot op het laatst betrokken bij alles wat hem dierbaar- was, is overleden onze lieve schoonzoon Johan Provoost Joost in de leeftijd van 46 jaar Boord en Zoet Westerbeke 21 oktober 2006 Papestraat 1 4361 BR Westkapelle "Het leven is wat je gebeurt. Terwijl je andere plannen maakt. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Johan Provoost (Ome Joost Korrie en Aad Maaike en Barry Marieke Liesbeth Maassluis, 21 oktober 2006 BEGRAFENISVERZORGING Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118 - 60 25 00 - 0113 - 21 63 63 Onvoorstelbaar, maar onze dappere neef Joost Provoost is niet meer in ons midden. Onze gedachten zijn bij Elly, Justin, Monique, Nanja en verdere familie Tante Jaan Rudi en Céline Ley la, Emma Marcel Westkapelle, 21 oktober 2006 Na een korte ziekte is uit onze familie weggenomen onze neef Johan Provoost Wij wensen Elly, Justin, Nanja, Monique, Ploon, Lein en verdere familie veel sterkte toe. Ooms en tantes Provoost Neven en nichten Geschokt en verdrietig door de tijding en het snelle verloop, maar vol bewondering voor de wijze waarop hij samen met zijn gezin het onvermijdelijke aan vaardde, moesten wij afscheid nemen van onze altijd opgewekte neef Johan Provoost Ome Piet, Jacolien en kinderen Westkapelle, 21 oktober 2006 Het is nauwelijks voorstelbaar, maar onze altijd behulpzame en sympathieke Joost Provoost is niet meer bij ons Wij zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij Elly, kinderen, ouders en verdere familie. Huib Dommisse Plony Nijsse Westkapelle, 21 oktober 2006 Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Tot ons groot verdriet is overleden onze goede vriend Joost Wij wensen Elly, Justin, Monique, Nanja, ouders en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies Evert en Anne Wisse Johan en Tanja Cijsouw Noach en Carla Janisse Piet Lievense en Marisca Kasse Westkapelle, 21 oktober 2006 Vissen, duiken, slepen Mossels, tong en kreeften Het was je lust en je leven. Na een oneerlijke strijd is overleden onze vriend Joost Je blijft voor ons een geweldige vent. We wensen Elly, Justin, Nanja en Monique veel sterkte toe. Ko, Lenie, Wilko en Leon Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Joost Piet en Sonja Lizan, Anita en Nikki Geschokt en verslagen zijn wij door de kortstondige ziekte en het overlijden van onze vriend Johan Provoost Zijn nuchtere en positieve kijk op het leven zal altijd in onze herinnering blijven, Gerard en Diane van der Male Rens en Esther Verslagen vernamen wij het overlijden van onze fijne buurman. Johan Provoost Wij wensen Elly en de kinderen veel sterkte toe. De buren van de Willebrordstraat: Ko en Jannie Ko (in herinnering) en Jo Kees Huibregtse Lein en Katrien Eine en Mina Frans en Ploon Adrie en Karin Joost (in herinnering) en Jaan Dave en Ellen Westkapelle, oktober 2006 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Johan Provoost zoon van onze medewerkster wij wensen Ploon, Lein en familie veel sterkte toe. Jan en Hannie Jeroen en Kim Ramon en Linda Pascal en Vera Brasserie "de Fontein" Restaurant "'t Raedthuys Westkapelle, 21 oktober 2006 Heden bereikte ons het; droevige bericht dat de vader van onze collega Nanja is overleden Johan Provoost Wij wensen Nanja en haar familie veel sterkte toe. Medewerkers van Dijkpaviljoen "De Westkaap" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vader van ons tearrtlid Nanja en de man van onze trouwe supporter Elly Joost Provoost Wij wensen Elly, Justin, Monique, Nanja en verdere familie veel sterkte 'toe bij het verwerken van dit verlies. De speelsters en begeleiding' van Noormannen Dames Westkapelle, 21 oktober 2006 We gunnen je rust al is vol droefheid ons hart, je zien lijden niet kunnen helpen, was onze grootste smart. Intens verdrietig maar vol bewondering hoe zij met haar ziek zijn, is omgegaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Joke Schouten echtgenote van Bert Bleuze 07-08-1954 Wemeldinge f 21-10-2006 Roosendaal Pa en Ma Schouten Jolien Dies (in herinnering) Joop Marieke en Dick Jan en Janneke Ad en Marian Marion en Marjan Neven en Nichten Correspondentieadres: Molenstraat 15 4424 AH Wemeldinge Het wordt stil als er geen stem meer klinkt. Een markante gedreven man is niet meer. Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben genomen van Gerard Peijs schouwburgdirecteur Etten-Leur Middelburg 18 december 1948 21 oktober 2006 Middelburg: Marja Peijs-Kannekens Middelburg: Marjolein en Kris Breda: Cathelijne Etten-Leur: H.C. Kannekens-Kannekens Jouw passie en doorzettingsvermogen geven ons de kracht om door te gaan. Steenloperstraat6 4332 DD Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 26 oktober om 13.30 uur in de Stadsschouwburg, Molenwater 99 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze direc teur/bestuurder Gerard Peijs Gerard heeft zich meer dan 12 jaar volledig ingezet voor de podiumkunsten in Zeeland. Hij deed dat met grote betrokkenheid, visie en creativiteit. Aan de realisatie van het Theater de Mythe en de voorbereidingen voor een nieuwe schouwburg in Middelburg heeft hij belangrijke bijdragen geleverd. Hij laat een gezonde, op samenwerking gerichte organisatie achter. Wij, toezichthouders, medewerkers en vrij willigers, zullen deze bevlogen markante man met zijn grote theaterhart missen. Wij leven mee met zijn vrouw Marja, zijn kin deren en verdere familie en wensen hun veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. St. Stadsschouwburg Middelburg, drs.C.D.Beindorff St. Theater de Mythe Goes, C.R.M.M.Linssen St. Theater Exploitatie Zeeland, drs. G.A.A.M.Bogaerts Leven is cabaret Gerard Peijs Goed beschouwd is de wereld niets anders dan een toneelstuk. Jammer genoeg klopt de regie nietaltijd. IvonneLex Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze directeur Gerard Peijs gedreven, creatief, coöperatief, inspirerend een doorzetter een echt theatermens We bedanken Gerard voor zijn tomeloze ener gie, alle ruimte en vrijheid die hij ons gegeven heeft. Het zal stil zijn in onze theaters zonder zijn aanwezigheid. Wij wensen Maqa, Marjolein, Kris en Cathelijne heel veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers en ondernemingsraad Stichting Theater Exploitatie Zeeland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer G. Peijs Wij wensen onze collega Marjolein en haar familie heel veel sterkte met het verwerken van het grote verlies van hun echtgenoot en vader. Golden Tulip Westduin, Lieneke, Nicole, Lilian, Meeri, Kim, Johan, John, Bernd en Marlies Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de man van ons recré-lid Elly Joost Provoost Wij wensen Elly, Justin, Monique, Nanja en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De recreatiecommissie van W de Noormannen Westkapelle, 21 oktober 2006 Met droefheid hebben we kennisgenomen, van hei overlijden van ons bestuurslid Eddie Hemelsoet We wensen Marijke, Marlon, Sandra en de kleinkin- i deren veel sterkte met het verlies. Wij zullen zijn passie voor de motocross missen. Het bestuur en medewerkers van Stichting Motorsport Zeeland Met veel verdriet hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn man, schoonzoon en ons baasje Walter A.H. van Wegen 2 juli 1944 t 17 oktober 200 Loes van Wegen-de Horn J. de Hom-van der Reijden Sally, Syrah Postbus 4 4353 ZG Serooskerke De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden, Ik ga slapen, ik ben moe 'k sluit mijn beide oogjes toe. ij Heere houdook deze nacht Over mij ge trouw de wach t Na een lang ziekbed is ze rustig gaan slapen. Mijn lieve Koos, onze lieve mama, schoonmoeder, ij kleine oma, oma van de tractors Jacoba Moens-Dingemanse (Koos) 15 juni 1942 20 oktober 2006 Goes: Krijn Moens Heukelum: Jan en Ineke, Quinten en Floris Culemborg: Anita en Han, Noël Goes: Sandra en Jeroen, Davy j! Met heel veel dank aan allen die haar met zorg er. t medeleven hebben omringd, in het bijzonderde ;i artsenen verpleging. :j Perestraat 11 ij 4462 EC Goes :j De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, ji worden gehouden op woensdag 25 oktober om I 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Beveland en', Geldeloozepad 20 (naast Algemene Begraafplaats) te Goes, waarna aan- I sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot :j afscheid nemen vanaf 13.30 uur. ,j Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole- j: ren in de condoleanceruimte van het rouwcen- I trum. jj Geen bloemen, is haar nadrukkelijke wens. Heden overleed na een ernstige ziekte onze lieve zus, schoonzus en tante Koos Dingemanse echtgenote van Krijn Moens Sterkte de Heere Krijn, de kinderen en kleinkin deren in dit zware verlies. Middelburg: Anton en Bep Dingemanse-Sturm Oost-Souburg: Nel en Wim kaljouw-Dingemanse Corrie en Johan Brouwer- Dingemanse Neven en nichten Goes, 20 oktober 2006 Heden overleed na een ernstige ziekte, onze g I ief de schoonzuster en tante Jacoba Moans-Dingemanse echtgenote van Krijn Moens op de leeftijd van 64 jaar Gapinge: Bram t en Tan Jaap en Tine t Goes: Jan en Annie Middelburg: Gré en Piet Gideont Serooskerke: Corrie en Piet Grijpskerke: Sjaan en Teun t Jo en Piet Rockanje: Mientje en Isaak neven en nichten 20 Oktober 2006 De Heere heeft van ons weggenomen onze lieve vriendin Koos Moens-Dingemanse Tonnie en Rina (in herinneringjvd Guchte Kees en Jo van Mourik Arnemuiden, 20 oktober 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriendin Koos Moens We wensen Krijn, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Adri en Marlies Sjaak en Matty Kees en Ineke Goes, 20 oktober 2006 Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 12 Gebr. Dominicus BV - Specialist in gedenkstenen Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26