Rijkswaterstaat Banen lobTrack.nl BOUWMAN GIRO 2502 BEZOEK ONZE SHOWROOM \\l/y Garagedeuren ^J"9*'0"6™69 8 fccnhf'f6 Hl Kijk ook op 21 OKTOBER 2006 - W2 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat (RWS) heeft de dagelijkse zorg voor vier kerntaken: Nederland beschermen tegen overstroming, zorgen voor schoon en voldoende water voor alle gebruikers, het aanleggen, beheren en onderhouden van de rijkswegen en rijksvaarwe gen, zorgen voor vlotte en veilige doorstroming van het verkeer. Rijkswaterstaat regisseert de uitvoering van het nationale waterbeleid. De dienst zorgt ervoor dat waterkeringen worden aangelegd en in stand gehouden.Tegelijkertijd heeft RWS de continue zorg voor voldoende en schoon zout en zoet water voor alle gebruikers: de natuur, de drinkwatervoorziening, de langbouw, de visserij, scheepvaart, recreatie en industrie. Het milieuvriendelijk beheren van de watersystemen gebeurt in goed samenspel met collega-ministeries, provincies en waterschappen. RWS regisseert de uitvoering van het nationale verkeers- en vervoersbeleid. De organisatie zorgt voor de vlotte en veilige doorstroming van het ver keer. Verkeer vraagt om infrastructuur. RWS werkt aan het optimaal beheren, ontwikkelen en laten functioneren van het circa 3000 kilometer lange netwerk van snelwegen en het circa 1450 kilome ter lange hoofdwatersysteem in ons land. RWS zoekt naar de veiligste, milieuvriendelijkste en efficiëntste manieren om de bestaande infra structuur optimaal en duurzaam te benutten. Hij wil een betrouwbare partner zijn voor de weggebruiker die via het hoofdwegennet van A naar 8 wil reizen. Veiligheid, doorstroming, comfort en betrouwbare informatievoorziening zijn daarbij sleutelwoorden. Rijkswaterstaat Zeeland is één van de tien regionale diensten van Rijkswaterstaat Zeeland is van groot belang voor de scheepvaart. Er zijn twee grote scheepvaartwegen van noord naar zuid: van Rotterdam naar Antwerpen en van Rotterdam naar Gent De Westerschelde vormt de derde grote verbinding. De daaraan gelegen vijf gezamenlijke Scheldehavens bevinden zich in de top-tien van de wereldhavens. Rijkswaterstaat Zeeland is verantwoordelijk voor onderhoud, beheer en aanleg van de hoofdinfra structuur en voor praktische uitvoering van het beleid. Dit in nauw overleg met de regio. Om haar maatschappelijke taken te kunnen vervullen wil RWS Zeeland op korte termijn de volgende vacatures vervullen. Deze vacatures worden gelijktijdig in- en extern opengesteld. Senior adviseur Management Control (vac.nr. 100106) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, afdeling Control Toezicht. De organisatie: De afdeling Control Toezicht bestaat uit de clusters Managementcontrol en.Audit Toezicht. De afdeling voert haar taken uit vanuit een onafhankelijke positie. Zij is verantwoordelijk voor de inrichting en de toetsing op de werking van het managementcontrolsysteem. Daarnaast faciliteert de afdeling het management bij het identificeren van risico's en beheersmaatregelen. Ook is de afdeling verantwoordelijk voor de integrale adviezen aan het Directieteam. De'afdeling is daarmee de "luis in de pels", maar tevens de "partner in business" voor de organisatie. De functie: De kerntaken van de Senior Adviseur Management control zijn het regisseren van de managementcyclus, het toetsen op doeltreffendheid en doelmatigheid van voorstellen en producten uit de managementcyclus (begroting en managementinformatie). Het geven van bedrijfseconomische adviezen, het monitoren van de prestaties van de dienst en het ontwerpen van en adviseren over het managementcontrolsysteem. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch niveau, relevante opleiding op het gebied van bijvoorbeeld bedrijfskunde, bestuurskunde of bedrijfseconomie. Je hebt'kennis van bestuurlijke- en beleidsprocessen. Daarnaast heb je ken nis op het terrein van managementcontrol, begrotings voorbereiding en uitvoering.Verder ben je flexibel, kun je conceptueel denken en heb je een scherp oordeel. Je bent resultaatgericht en omgevingsbewust. Arbeidsvoorwaarden: Brutomaandsalaris maximaal 5.126,45 (bij een 36- urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: De heer Drs.W. van Wijngaarden RC, hoofd afdeling Control Toezicht, te bereiken onder 01 18 - 62 2618 Senior adviseur Audit en Toezicht (vac.nr. 100206) Rijkswaterstaat Dienst Zeeiand, afdeling Control Toezicht. De organisatie: De afdeling Control Toezicht bestaat uit de clusters Managementcontrol en Audit Toezicht De afdeling voert haar taken uit vanuit een onafhankelijke positie Zij is verantwoordelijk voor de inrichting en de toetsing op de werking van het managementcontrolsysteem. Daarnaast faciliteert de afdeling het management bij het identificeren van risico's en beheersmaatregelen. Ook is de afdeling verantwoordelijk voor de integrale adviezen aan het Directieteam. De afdeling is daarmee de "luis in de pels", maar tevens de "partner in business" voor de organisatie. De functie: Als Senior adviseur Audit Toezicht ben je verantwoor delijk voor het uitvoeren van operational en financial audits. Je adviseert het management en faciliteert risico analyses. Je stelt auditplannen op en bent tevens verant woordelijk voor het controleren van en adviseren over de doeltreffendheid, doelmatigheid en rechtmatigheid. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch niveau, relevante oplei ding op het gebied van managementcontrol en auditing. Je hebt ervaring op het gebied van accountancy/auditing en risicomanagement. Daarnaast heb je kennis van bedrijfsmatige en bestuurlijke processen. Je bent integer en onafhankelijk, je bent analytisch, je kunt verbanden leggen en je bent resultaatgericht. Arbeidsvoorwaarden: Bruto maandsalaris maximaal 4.573,43 (bij een 36- urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. informatie: De heer Drs.W. van Wijngaarden RC, afdelingshoofd Control Toezicht, te bereiken onder nummer: 0118- 62 2618. Hoofd Projectmanagement (vac.nr. 100306) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, afdeling Vernieuwing Infrastructuur. De organisatie: De afdeling Vernieuwing Infrastructuur is verantwoorde lijk voor alle aanleg- onderhoud en renovatieprojecten binnen de totale infrastructuur van Zeeland (Wegen, vaarwegen, waterkeren). De afdeling is de opdrachtgever richting de markt voor deze multidisciplinaire projecten (civiel, weg- en waterbouw, elektro-technisch, werktuigbouwkunde, industriële automatisering). De functie: Als hoofd projectmanagement van het projectbureau geef je leiding aan projectmanagers van multidisciplinaire projecten. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en de ontwikkeling van je medewerkers. Het coachen van en instrueren van medewerkers gaat je goed af. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de planning, het overzicht en de controll van alle projecten. Als lid van het managementteam van de afdeling draag je bij aan het vertalen van het dienstbrede beleid naar de eigen afdeling. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch werk- en denkniveau en beschikt over vakinhoudelijke kennis van het taakge bied van de afdeling, aangevuld met een managementop leiding. De medewerker die wij zoeken voor bovenge noemde functie kan samenwerken, beheerst operaties en initieert vernieuwingen. Arbeidsvoorwaarden: Bruto maandsalaris maximaal 4.573,43 (bij een 36-urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: De heerj.de Kok, afdelingshoofd, te bereiken onder nummer 01 18 - 62 2743. Hyd rograaf (vac.nr. 100406) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, afdeling Meetadvies-dienst. De organisatie: De Meetadviesdienst werkt op het terrein van hydrografie, ecologie en hydro meteo. De afdeling verzamelt gegevens over wateren, bodems, oevers, kust en waterkeringen in Zeeland. Ze verwerkt dit tot bruikbare informatie voor de overheid, het bedrijfsleven, het onderwijs en de samenleving. Meten in en langs de Zeeuwse wateren is sterk staan voor droge voeten, veilige vaarwegen en voldoende schoon water. De Meet-adviesdienst groeit uit tot een specialistisch overheidsbedrijf. Ze richt zich op het leveren van producten die voldoen aan de specifieke wensen van verschillende gebruikers. Hiervoor maakt ze gebruik van meerdere meettechnieken en bronnen die zijn onder te brengen in drie groepen, namelijk geodesie, ecologie en hydro meteo. De functie: Je bent de specialist/adviseur van de discipline hydrografie. Je bent hydrograaf en weet wat er in dit werkveld speelt, van inwinning tot presentatie met speciale aandacht voor elektronische kaarten. Je kent het werk uit eigen ervaring, kan anderen dit werk laten doen en bent in staat je richting gebruikers te etaleren. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch werk- en denkniveau, een hydrografische opleiding. Kennis en ervaring in het genoemde werkveld. Arbeidsvoorwaarden: Bruto maandsalaris maximaal 4.024,69 (bij een 36- urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: De heer B. Kortsmit, afdelingshoofd, te bereiken onder nummer 01 18 - 622325 of 06 - 22603589. Beleidsmedewerker/ projectleider (vac.nr. 100706) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, Directie Verkeer en Vervoer De organisatie: De Directie Verkeer en Vervoer heeft als belangrijke taak het bereikbaar houden van de economische belangrijke gebieden in Zeeland. De veiligheid en leefbaarheid mag daarbij niet in het gedrang komen. Omdat het om één samenhangend netwerk aan wegen gaat, met verschillende beheerders, denk aan provincie, Westerscheldetunnel, gemeenten, waterschappen en Rijkswaterstaat, wordt zoveel mogelijk samengewerkt. Het vizier is hierbij gericht op de weggebruiker. Via gebruikersonderzoeken, de RWS-meldlijn en klan tenpanels wordt er informatie voor verbeteringen op een drietal taakvelden verzameld, te weten verkeersvei ligheid, verkeersmanagement en planvorming en advies. De functie: Als beleidsmedewerker/projectleider lever je primair een bijdrage binnen het taakveld van de verkeersveilig heid in Zeeland. Dit doe je door het initiëren van, dan- wel een bijdrage leveren aan beleidsnotities en concrete studies, plannen en projecten m.b.t. het verbeteren van de infrastructuur, handhaving op onveilige locaties en communicatie en educatie. Op infrastructureel gebied gaat het ondermeer om (mogelijke) reconstructies, rotondes, bermverstevigingen, nieuwe belijning en andere verkeersveiligheidbevorderende aanpassingen op o.a. de rijkswegen N57 en N59. Functie-eisen: Je beschikt over een HBO/HBO+ werk- en denkniveau en beschikt over vakinhoudelijke kennis, bijvoorbeeld middels een diploma NHTV of een gelijkwaardige opleiding. De medewerker die wij zoeken voor bovengenoemde functie kan zowel in- als extern samenwerken en is resultaatgericht. Arbeidsvoorwaarden: Bruto maandsalaris maximaal 4.024,69 (bij een 36- urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: De heer M.A. Ideler, afdelingshoofd, te bereiken onder nummer 01 18 - 622359 Verkeersmanager, met als vakgebied vervoerskunde en nautische en logistieke kennis (vac.nr. 100806) Watermanager, met als vakgebied integraal waterbeheer en bestuursrecht (vac.nr. 100906) Infraprovider, met als vakgebied integraal waterbeheer (vac.nr. 101006) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, Directie Water en Scheepvaart. De organisatie: De directie Water en Scheepvaart is tesamen met de directies Wegen en Verkeer en Bedrijfsvoering direct gepositioneerd onder de Hoofd Ingenieur Directeur. Voor de drie bovenstaande functies geldt: Je bent de adviseur van de directeur. Je bent enthousiast, gedreven een strategische topadvi seur, die goed is in het leggen van relaties, onderhouden van netwerken, daarnaast "buiten" weet te vinden wat voor onze dienst belangrijk is en dit kan vertalen naar interne adviezen en beleid. Je hebt een antennefunctie en volgt alles wat in en rond het netwerk gebeurt. Je adviseert over het ontwikkelen of updaten van het lange termijn beleid vanuit het oogpunt van de technische kwaliteit. Daarnaast adviseer je over het opstellen van productvoorstellen voor alle productieprocessen in de managementcyclus en draag je bij aan het vertalen van het managementcontract in een programma. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch werk- en denkniveau en een ruime kennis van en ervaring met beleidsprocessen en beleidsimplementatie. De medewerkers die wij zoeken voor bovengenoemde functies zijn klantgericht, beschikken over conceptuele flexibiliteit, een helikopterview en overtuigingskracht, Arbeidsvoorwaarden: Bruto maandsalaris maximaal 4.573,43 (bij een 36- urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: De heer Ing.J.T.L. van derTogt, directeur Water en Scheepvaart, te bereiken onder nummer 01 18 - 62 2250 Verkeersmanager (vac.nr. 101106) Infraprovider <,aC.nr 101206) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, Directie Wegen en Verkeer De organisatie: De directie Wegen en Verkeer is tesamen met de directies Water en Scheepvaart en Bedrijfsvoering direct gepositioneerd onder de Hoofd Ingenieur Directeur. De functie: Voor de functie van verkeersmanager zoeken we iemand die klantgerichtheid, samenwerken en verkeersdoorstro- ming hoog in het vaandel heeft staan.Voor de functie van Infraprovider zoeken we iemand die vanuit een onderhoudsvisie invulling geeft aan de technische kwaliteit van het wegennet. Voor beide functies ben je adviseur van de directeur.' Je bent een enthousiast, gedreven strategische topadvi seur, die goed is in het leggen van relaties, onderhouden van netwerken, "buiten" weet te vinden wat voor onze dienst belangrijk is en dit kan vertalen naar interne adviezen en beleid. Je hebt een antennefunctie en volgt alles wat in en rond het netwerk gebeurt. Je adviseert over het ontwikkelen of updaten van het lange termijn beleid vanuit het oog punt van de technische kwaliteit. Daarnaast adviseer je over het opstellen van product- voorstellen voor alle productieprocessen in de manage mentcyclus en draag je bij aan het vertalen van het managementcontract in een programma. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch werk- en denkniveau en een ruime kennis van en ervaring met beleids processen en beleidsimplementatie, maar ook met publieksgericht/klantgerichtheid. De medewerkers die wij zoeken voor bovengenoemde functies zijn klantgericht, beschikken over conceptuele flexibiliteit, een helikopterview en overtuigingskracht. Arbeidsvoorwaarden: Bruto maandsalaris maximaal 4.573,43 (bij een 36- urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: De heer dr. A.P.M.A.Vonck, directeur Wegen en Verkeer, te bereiken onder nummer 01 18 - 62 2410 Sollicitatiebrieven kunt u richten aan: Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, t.a.v. de afdeling HRM Postbus 5014 4330 KA MIDDELBURG U kunt uw sollicitatie ook mailen aan: T.Telussa@dzLrws.minvenw.nl Voor informatie over de procedure kunt u terecht bij mw. E.Welleman (01 18-622375) en/of mw.T.Telussa (01 18-622033), afdeling HRM. De sluitingsdatum is zaterdag 28 oktober a.s. IWWoikl Ralph ^Lauren ALZHEIMER MAG GEEN NATIONALE RAMP WORDEN NEW CLASSIC LIFESTYLE www.alzheimer-nederland.nl GOES - DOMBURG Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN- EN DAMESMODE AL 'tW^C Rolluiken Teba Nationaal Laban 4462 GL Goes 4691 RW Tholen AMBIANCE Zonwering Tel.0113-222231 Tel.0166 - 602 823 ZONWERING Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28