O PZC Zeeuws Vlaanderen zaterdag 21 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren; maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera, een zoon, we noemen hem Mika 17 o'ktober 2006 Peteren Linda Huibregtse Koestraat 54 4561 BH Westkapelle Jubileum Jubileum Op 9 oktober werkte Trudy Gunst- v/d Dries 25 jaar in het onderwijs! Dit jubileum wil zij graag vieren op vrijdag 3 november U bent van harte uitgenodigd voor de receptie van 15.50 uur tot 17.50 uur. SintWillibrordusschool Zierikzee Op 25 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders C.P. Jongepier en C. Jongepier-de Groot hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid om te feliciteren op woensdag 25 okto ber a.s. in wijkcentrum "Het Palet". J. v. Reigerberg- straal 2, Middelburg, van 16.00 uur tot 17.30 uur. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. J.A. v.d. Perrestraat 53 4336 XX Middelburg. Overleden Een stille wens werd een verlangen naar jou, ons lief klein ventje. Maar jij hebt de hoop op geluk door verdriet vervangen. Jarno van Hoorn JoziasGerrit 19 oktober 2006 Johan en Ina van Hoorn-Hanzen Van der Biltlaan 11,4421 BB Kapelle We nemen van Jarno in besloten kring afscheid. Na een ziekbed, die hij op moedige wijze beleefde, is hij eindelijk van zijn kwellingen verlost, mijn lieve man Cornelis Johannes Albrecht Goense echtgenoot van Malgorzata Monika Kowalska 23 januari 1968 f 19 oktober 2006 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, maandag 23 oktober om 11.00 uur in het crematorium te Ber gen op Zoom, Mastendreef 5. Intens verdrietig, maar met volle bewondering hoe hij met zijn ziek zijn is omgegaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Cornelis Johannes Albrecht Goense Hans echtgenoot van Goska Kowalska ■f Ovezande, t St. Maarterisdijk, 23 januari 1968 19 oktober 2006 Ovezande: J.P. Goense J.M. Goense-Nijsten Ovezande: Jan-Pieter en Kitty Malissa, Anouk Correspondentieadres: Louisse Polderweg 3,4441 SP Ovezande Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Bram Vader echtgenoot van Jannie Cornelisse MiddelburgA. Cornelisse-Louwerse SerooskerkeA. Louwerse-Comelisse H.P. Louwerse MiddelburgA.J. Cornelisse Neven en nichten Middelburg, 18 oktober 2006 - Enige en algemene kennisgeving - Onverwacht is overleden onze vader, schoonvader, opa en vriend Dirk Pompies Utrecht, t Vlissingen, 1 december 1941 20 oktober 2006 jacco Pompies en Wilma Schoonus Pascal en Marianne Pompies Noortje Daan Bernard en Corry Legal-Mange Piet Heinkade 48 4381 NE Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Jan Steenbakker Jan was een gedreven lid van ons seniorenbiljart 't Leste Schof" Kwadendamme. Het seniorenbiljart is hem voor zijn inzet veel dank verschuldigd. Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Seniorenbiljart Kwadendamme Kwadendamme, 18 oktober 2006 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze secretaris Jan Steenbakker Wij wensen Corrie, kinderen, achterkleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Postduivenvereniging de "Zwaluw" Kwadendamme Na een dapper gevecht dat zij zo moedig heeft gestre den, hebben wij in onze vertrouwde omgeving af scheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma (Nel) Nel Vallen-Groenenberg In de leeftijd van 69 jaar. Bill Vallen Karin en Ian Niels Jens Marcel en Anna-Marie Jenna Tom Riet en Josien Vlissingen, 19 oktober 2006 Boulevard Bankert 174 4582 AC Vlissingen Geen bezoek aan huis Nel is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op dinsdag 24 oktober om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvang kamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zuster en schoonzuster, Nel Vallen-Groenenberg We wensen Bill, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit verlies te verwerken. Ad Groenenberg. Han Groenenberg-Roelse. Paul Groenenberg. Miep Groenenberg-van As Onze lieve vriendin Nel Vallen-Groenenberg is overleden. Jaren van vriendschap, een herinnering die blijft. Marcel en Joan Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Nel Vallen Juf Vallen zal in onze herinnering blijven voort bestaan als een gewaardeerd en inspirerend collega en onderwijzeres. Wij wensen de familie en in het bijzonder Bill veel kracht toe om dit verlies te dragen. Namens het schoolbestuur, directie en teamleden van de Vlissingse Schoolvereniging, A.J.P. Oppenneer Voorzitter R.C.Kats Directeur P. Nagtegaal Adjunct-directeur Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat uit ons midden is weggerukt mijn lieve man, mijn lieve vader, schoonvader en onze trotse opa René Francois Eugène Victor Hanrij Kerkhove René op de leeftijd van 69 jaar; Corrie Kerkhove-Clement Robin en Carina Lesley Romy 19 oktober 2006 Verrenieuwstraat 10,4301 HZ Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 24 oktober om 12,30 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.13 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. lij was onze grootste fan Opa Kerkhove Rust zacht. We houden van je. Lesley en Romy Zierikzee, 19 oktober 2006 Verdrietig zijn wij na het overlijden van de heer René Kerkhove We zullen hem missen en we wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Personeel "De Blauwe Winkel" Alberdien, Lenie, Jitske, Henny Tot ons verdriet is overleden onze goede en lieve vriend René Kerkhove Samen, met de familie, zullen wij verder gaan. Gunni en (an Bij de Vaate Ally en Marlijn Vivian en Ingo en de kinderen Moeder zijn is alles geven zorgen lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven alles.en tevreden sterven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor heeft betekend, geven wij u kennis van het onver wacht overlijden van onze lieve zorgzame ma en oma Emmy Mathilda van Hecke weduwe van Victor Petrus Haers 15- 12- 1933 1 18- 10-2006 Westdorpe Philippine Philippine: Kinderen en kleinkinderen Familie van Hecke Familie Haers Philippine, 19 oktober 2006. Weststraat 43,4553 AH. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen zal plaatshebben op woensdag 25 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine, alwaar u na afloop de familie kunt con doleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Temeuzen, aan de Bella- mystraat 28c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De herinneringen blijven, want jij zit diep in mijn hart. Na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden is toch nog plotseling overleden mijn lieve vriend en levenspartner Ger van Huisstede 20 juli 1931 - f20 oktober2006 HarWessels Boy Mijn dank gaal uit naar de medewerkers van 'Allévovoor de liefdevolle verzorging. van Steestraat 2 4453 AR 's-Heerenhoek De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden woensdag 25 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kof fiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Eenieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen, van het overlijden van ons clublid Herman Berghuijs We wensen de familie sterkte met het verlies. De 55-plus sporters Vlissingen 'Werken was zijn leven Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over-opa Hendrik Zwarts in de leeftijd van 78 jaar. 's-Heer Arendskerke: T. Koenraads-de Graaf Middelburg: Gerard en Hennie Koenraads-Godeschalk Kamperland: Wil en Johan Clement-Koenraads Klein- en achterkleinkinderen Goes, 19 oktober 2006 Correspondentieadres: Zorgcentrum 'Poelwijck' Slotstraat 15, K-108 4458 BK 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 24 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Nu weggaan van jou is jou meenemen, koesteren, verder dragen dan jij zelf kunt gaan. Zeer onverwacht is van ons heengegaan onze zeer zorgzame lieve man, pa en onvergetelijke opa Willy Franciscus Augustinus de Koek Willy echtgenoot van Catharina Maria van der Peijl in de leeftijd van 81 jaar. Zelzate: Catrien de Kock-van der Peijl Zelzate: Andrea en Stéphane Tom Sophie Hoek: Wim en Iris Sam Hannah Gent, 18 oktober 2006 Landstraat 28 9060 Zelzate (B) De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, wordt gehouden op dinsdag 24 oktober om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het. plotseling overlijden van onze dierbare zwager en oom Willy F. A. de Koek Temeuzen: Jan en Alma van der Peijl-Wild Marie van der Peijl Veenendaal: Jo en Tonny Riemens-van der Peijl Drunen: Corrie en Rinus de Koster-van der Peijf Terneuzen: Rinus en Gideona van der Peijl-van de Berge Neven en nichten 18 oktober 2006 Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht: Zij heeft haar laak volbracht. Zij ruste in vrede. Intens bedroefd om haar heengaan, maar-oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft en dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, delen wij u mede dat rus tig is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Mijntje Johanna Kleppe-van Leeuwen sinds 24 januari2000 weduwe van Marinus Kleppe in de leeftijd van 85 jaar. Joop Kleppe Adrie Kleppe-van der Werve Mimi Verton-KIeppe Marius Verton Mattie Davelaar-Kleppe Dave Davelaar (in herinnering) Corrie Kleppe Gré Hoek-Kleppe Jan Hoek Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 20 oktober 2006 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Familie Kleppe Hoofdpoortstraat 41 430 LAS Zierikzee Gelegenheid lot afscheid nemen maandag 23 okto ber van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 25 oktober om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 11.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van hel crematorium gelegenheid tot condoleren. Lieve oma Kleppe Nooit vragend Nooit klagend Een lach als de zon Wees gelukkig daar waar u nu bent We zijn blij u als oma te hebben gekend Michel en Marina Sven Angelique en Leo Joran Marianne en André Patrick, Maikel, Nathalie Marcel en Marjolein Max, Milan Petra en Gerrie jessica, Claudia, Jordy Jolanda en René Sascha, Tessa Karin en Marco Kim, Rick Conny en Edward Maurice, Nicole, Leroy Marlijn Richard en Marie-Julie Miranda André Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: ■1 (Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Beveianden' Hoofdkantoor: Geldelöozepad 20,4463 A) Goes (0113). 3114 44 wHmnlii Langzaam is zij uit de aardse tijd gegleden, zonderzorgen en zonder pijn. Alleen bij U is zij geborgen, Gij doet haar rusten tot de morgen en wonen in Uw veilig huis. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren die haar geschonken zijn, geven wij u kennis van hel overlij. den van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Janna Dekker - Huijsman in de leeftijd van 87 jaar. Meliskerke: K. Dekker Meliskerke: Corrie de Visser - Dekker Kees de Visser Piet en Bernadette Mary-Anne, Christine Anja en Kees 's Gravenpolder: Krijn Dekker Corrie Dekker - Geertse Marcel en Chantal Biggekerke: Els Matthijsse - Dekker Jo Matthijsse Alexander en Melanie Eddy en Angela Danny en Marion Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis "Vliedberg" en Zorgstroom" voor de goede verzorging. Koudekerke. 19 oktober 2006 Verpleeghuis! "Vliedberg" Correspondentieadres: Poppendamseweg 20 4365 SB Meliskerke De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 24 okto ber om 12.00 uur op de begraafplaats te Meliskerke. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ii verenigingsgebouw "Ons Huis", Burg. Adelaarstraat 26 te Meliskerke. Met droefheid geven wij u kennis dat, onverwachtss overleden onze geliefde zuster Janna Dekker-Huijsman echtgenote van Klaas Dekker op de leeftijd van 87 jaar. Grijpskerke: C. Poppe-Huijsman Voorschoten: W. Huijsman A.P. Huijsman-Loos Grijpskerke, 19 oktober 2006 Nog onverwacht is overleden onze lieve en altijd meelevende buurvrouw J. Dekker-Huijsman Familie Wisse-Clarisse Familie Wisse-Remijnse Meliskerke, 19 oktober 2006 We gunnen je rust al is vol droej'heid ons hart je te zien lijden, niet kunnen helpen was onze grootste smart Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader Benjamin van de Plasse weduwnaar van Jacoba van Hese 23 november 1917 - f20 oktober 2006 Yerseke: Kees en Tannic van de Plasse-Moerdijk Benny en Martine Marina en Marco Middelburg: Ria en Ad Kemeling-van de Plasse Maureen en Erik Frank en Chantal Heinkenszand: Matty en Peter van de Guchte-van de P Jeroen en Anauk Liesbeth en Alex 's-Gravenpolder: Marjoleijn en Cor Zandee-van de Plasse Arjo Jacqueline en Willem en achterkleinkinderen Lewedorp, Zorgcentrum 'DeKraayert' Correspondentieadres: Kerklaan 27 4451 BE Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 25 oktober om 14.00 uur in het Verenigingsgebouw 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafp' aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in 'De Brug' gele genheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayertvoor de goede zorgen in zijn laatste levensfase. Heden hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Cor Verhoef Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet en plezier in het G-team gevoetbald. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en leden van F.C. Dauwendaele Middelburg Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site i met alle overlijdens- |Gj| fjjg[|S8fl .0 berichten uit uw regio. Zoek, y.ind en reageer. Eén lnliLaliel,v4i* Proy:Zc Voor vervolg familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12