Officiële opening Hospice Schouwen-Duiveland BMÖbcffi ■üi ry pzc Als hoofdaannemer bijna-thuis-huis Sr" j vrijdag 20 oktober 2006 Aanstaande zaterdag, 21 oktober 2006, is het zover. Het nieuwe hospice Schouwen-Duiveland wordt officieel geopend. Mevrouw A. M. van Harinxma thoe Slooten-Wentholt, lid van het Comité van Aanbeveling, en heer Mr. J. J. P. M. Asselbergs, burgemeester van Schouwen-Duiveland zullen de symbolische openingshandeling verrichten. Omdat het gebouw zelf niet groot genoeg is voor alle genodigden is gekozen voor een feestelijke middag in het gebouw van de Pontes Scholengroep Pieter Zeeman te Zierikzee. Mede dankzij de steun van vele personen en instanties kon het hospice binnen vijf jaar gerealiseerd worden. Nu staat er aan de Mauritslaan te Zierikzee een fraai gebouw, waar mensen die aan het eind van hun levensfase gekomen zijn een gastvrij en zorgzaam onthaal kunnen vinden. Het gèbouw biedt plaats aan maximaal vier bewoners, die verzorgd worden door een team van fami lieleden, kennissen, vrijwilligers en beroepskrachten. Vierentwintig uur per dag is er hulp aanwezig. Elke bewoner beschikt over een eigen woon- slaapkamer met een sanitaire ruimte. Daarnaast omvat het gebouw een ruime huiskamer, keuken en hal, diverse kantoorvertrekken en twee logeerkamers. En veel bergruimte. De tuin rond het hospice is in aanleg en zal straks een fraaie omkle ding zijn van een even fraai gebouw. Vanaf januari 2007 kunnen belangstellenden een afspraak maken om op de bezoekersmiddagen het hospice te bezoeken. zijn wij er trots op onze bijdrage aan dit geleverd te hebben. Heijmans Servicebouw De Roterij 24, Postbus 16,4328 ZG Burgh-Haamstede, T: 0111 651710 E; haamstede@heijinans.nl www.heijmans.nl groots op veel terreinen j Wij verzorgden het sanitair, de CV installatie, elektrische installatie, airconditioning en de verlichting e Stichting Hospice Schouwen-Duiveland bedankt onderstaande personen en organisaties voor hun steun: Al onze donateurs Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V Allévo Zorg- en dienstverlening Alprokon Aluminium Autobedrijf Louwerse B.V. Burgh-Haamstede Bouwbedrijf Mertens Bouwkundig Teken- en Ontwerpbureau Jan Jonker - GZ Zorgverzekeringen Delta N.V. Middelburg dhr. J. Bij deVaate dhr. mr. W. H. Klaassen dhr. P. van der Helm, Grafisch Advies Bureau 'Rona' in Bruinisse dhr. Thom Schrijer dhr.D. Epke - Diakonie Gereformeerde Kerk Haamstede Drukkerij de Vries Drukkerij Lakeman Ochtman EDZ Zierikzee - Esselink Bouwmaterialen - fam. v. H, Mieke Koomans Fundatie van den Santheuvel, Sobbe Gemeente Schouwen-Duiveland Golfclub Molenberg Groencombinatie Schouwen-Duiveland o Haëlla Stichting Heijmans Servicebouw Burgh-Haamstede HEMA Zierikzee Het Schoutenhuis B.V. Hobbyclub Haamstede-Renesse huisartsen Bruël en Van den Berg I.O.O.F. Luctor et Emergo loge nr. 92 Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Schouwen-Duiveland en St. Philipsland Johanniter Orde -- Kerken Schouwen-Duiveland Kerkkoor Renesse Kinderen van De Regenboog o Klaassen Notarissen - Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v. 't Lange Uus Life Design Lionsclub Schouwen-Duiveland Loge de Ster in 't Oosten Marskramer Zierikzee Mevr. Erna Jurg Mevr. Marja de Lange o Mevr. Rianne Top en familie Mevr. V. Mikro Elektro Zierikzee Monuta Charity Fund Mr. Paul de Gruyter Stichting 1 Oranje Fonds Oranjevereniging Brouwershaven Oranjevereniging Zierikzee Ouderensoos Haamstede Paauwe Interieur Personeel PZC Provincie Zeeland quilt- groepen Delta Quilters en De Burghsering R.K. Charitas Schouwen-Duiveland Rabobank Schouwen-Duiveland RGG Light Design Ridderlijke Duitsche Orde Orde Balije van Utrecht Rotaryclub Zierikzee Schildersclub Tussen de Haven' Schouws Cabaret Kant'ooi Sint Joris Stichting SNS Bank Zierikzee SNS Fonds 't Nut Zierikzee Soroptimistclub Schouwen-Duiveland Stichting Bevordering Gezondheids- en Maatschappelijke Zorg Schouwen-Duiveland Stichting /ordering Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam Stichting De Linde Stichting Haringparty Zierikzee Stichting K.F.Heinfonds Stichting Nuts Ohra Stichting Renesse Stichting Rotterdam Stichting St. Nicolaas Gasthuis Thurkon Fonds Vereniging rond het levenseinde 'Yarden' Vereniging tot Nut en Genoegen Dreischor Verzekeringskantoor Hillebrand uit Brouwershaven Voetbalvereniging DFS Volksdansgroep Amicitia Vrouwengroepen en -verenigingen VSB fonds - WEA Accountants Zuidhoek Werkvoorzieningschap alle overige geldgevers/begunstigers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 9