mensen jl gesloten i i Gebeurtenissen deel je op PZC Wegens familieomstandigheden zijn wij morgen, zaterdag 21 oktober de hele dag Giro 999 ARENSMAN vrijdag 20 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren L Wij, als trotse Oma Opa zijn heel blij met de geboorte van onze kleindochter: Fé Geboren 19 oktober2006. Dochter van Lotte Hollestein (kapsalon Studio Dzjell) Correspondentieadres: van Zijlstraat 14 4453 BA 's-Heerenhoek Tel: 0113-219979 Mary Rik Hollestein Gelukkig en blij zijn wij met de geboorte van ons zoontje HP 18 oktober 2006 Bart Faasse en Manjeska Schipper Speeltoren 19 4336 KD Middelburg Tijdelijk adres: Ziekenhuis Walchëren Huwelijk Getrouwd 20 oktober 2006 Martin Slootweg Joanne van Zweden Hinkelingestraat 18 4413 AG Krabbendijke Jubileum Op dinsdag 24 oktober a.s. zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders. Lena de Smit-Donze en Bram de Smit 60 jaar getrouwd Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen wensen hen een gezellige dag toe Correspondentieadres: Mevr. Bos Beukenstraat 7 4388 PE Oost-Souburg Overleden In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen anderszins zo zou Ik het u gezegd hebben; Na een moeitevol leven, waarin de Heere altijd won derlijk hielp, is zacht en kalm overleden mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Abraham Jan Vader Bram in de leeftijd van 62 jaar. Middelburg: J. Vader-Comelisse MiddelburgArjen Vader Wendy Vader-Bosschaart Kevin, Jamy, Melissa ÓostkapelleSander Vader Linda Vader-de Jonge Albert, Roxanne MiddelburgMariska van Garderen-Vader Arjan van Garderen Noah Aagtekerke: Jeanien de Visser-Vader Joan de Visser Jorick, Boaz (in liefdevolle herinnering) 18 oktober 2006 Adelaarstraat 37 4335 CJ Middelburg Zaterdag 21 oktober is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg van 16.00 tot 16.45 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 23 oktober om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg om 14.30 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen mijn ziel verwacht en ik hoop op Zijn Woord Psalm 130:5b Heden overleed na een ernstige ziekte onze geliefde jongste broer en onze oom Abraham Jan Vader op de leeftijd van 62 jaar. Sterke de Heere Janny en de kinderen bij dit zware verlies. Nw. en St Joosland: P. Vader M. Vader-Francke Emmeloord: A.P. Vader P. Vader-van der Bijl Middelburg: J.A. Vader F. Vader-Meesen Den Dolden C.C. de Jong-Vader D. de Jong Goes: F. Vader C. Vader-Francke Emmeloord: J. Vader A.Vader-Wouda Neven en nichten Middelburg, 18 oktober 2006 Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Bram Vader echtgenoot van Jannie Cornelisse Middelburg: A. Comelisse-Louwerse Serooskerke: A. Louwerse-Cornelisse H.P. Louwerse Middelburg: A.J. Louwerse Neven en nichten Middelburg, 18 oktober 2006 Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven,-geven wij u ken nis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fantastische opa Jan Steenbakker echtgenoot van Corrie Huizen 21 oktober 1938 1 18 oktober 2006 Corrie Steenbakker-Huizen Silvia en Willie Roy, Danique Paul en Iwona TÖrnek, Julia Mirjam en Wim Ramon, Symone Vreelandstraat 5 4434 AK Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 23 oktober om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof al daar. Na afloop van de begrafenis is er in het Verenigings gebouw 'De Burcht', gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Steenbakker Wij wensen Paul en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Carnavals Vereniging De Pikpotters Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinne ring aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Karoly Janos Sass Karcsi In de leeftijd van 68 jaar. Middelburg: J. Sass - Molnar Oost-Souburg: Zsuzsa en André Jacqueline Marco Serooskerke: Kati en Jos Marcel Jerry Middelburg: Karol en Miranda Aaron 19 oktober 2006 Langevieleweg 80 4335 GX Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in de rouwkamer van zorgcentrum "Swerf-Rust", L. Stom- mesweg 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 23 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 24 oktober om 14.00 uur in de aula van het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. God heefl ons geen kalme reis beloofd, maor wel een behouden aankomst. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze.zeer zorgzame moeder en lieve oma G7eti/ii,{juiie f/ïoe/imtr/t- van (fasü'Ujt sinds 14 november 1985 weduwe van Cornells Hoekman in de leeftijd van 78 jaar. Yerseke: Ella en Rudi Sinke-Hoekman Christian, Stephan Kerkrade: Gerard en Gudrun Hoekman-Rexing Natascha, Carmen Krabbendijketjolande Hoekman (in herinnering Krabbendijke: Kees en Ellen Hoekman-van Oosten Pasquale, Lorenzo, Giovanni Wemeldinge: Baus en Rianne Hoekman-Waterman Antoinet, Josephine, Vincent Antwerpen; Ronald Hoekman en Maria Paraschi 1 8 oktober 2006 Kraa ierstraat 23 441 3 CW Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed wordt maandag 23 oktober om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 1 3.00 uur in de kerkgelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid lot condoleren. Namens onze moeder gaat onze dank uit naar de mede werkers van Allévo voor de trouwe hulp, huisartsenprak tijk Balans en Dr. de Sonnaville. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvan gen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. JJieve Oma Het is moeilijk om je te laten gaan, maar'weet dat je in onze harten altijd blijft voort bestaan. Christian en Stephan Natascha en Carmen Pasquale, Lorenzo en Giovanni Antoinet, Josephine en Vincent Na een dappere strijd is overleden onze geliefde schoonzus en tante g/T Oïoe/man- van(fastrujl Terneuzen; Tanny Hoekman Krabbendijke:Jan Hoekman Marie Hoekman-Visscher (/n herinnering Zierikzee: Cafe Hoekman Oisterwijk; Gerard Hoekman Joke Hoekman-Kuvener Gouda: Leny Hoekman Krabbendijke: Piet Hoekman Jannie Hoekman-Paardekooper Breda: Leyn Hoekman Hannie Hoekman-Krijger Reuzenhoek: Hans Hoekman Tinie Hoekman-Buyze Neven en nichten Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Belangrijk is niet de weg die je gaat maar hel spoor dat je achterlaat. Verdrietig zi jn wij om het overlijden van cTttnfe Wij zullen haar doorzettingsvermogen blijven herinneren. Wij wensen haar kinaeren en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Nellekeenjos Mariëtteenjohan Eveline en Hein Gertjan (in herinnering) en kinderen Enige en Algemene Kennisgeving Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze zorgzame moeder, oma en mijn partner Adriana Joanna Elisabeth Both-Mikkers -Adrie- in de leeftijd van 85 jaar. Kinderen Kleinkinderen Rien van Dam 17 oktober 2006 Correspondentieadres: Grote Melmweg 1 3764 AZ Soest. De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 23 oktober om 13.30 uur in de Aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde Aula gelegen heid elkaar een moment te ontmoeten. Zondag 1 H.C. De Here heeft tot Zich genomen onze moeder, oma en overgrootmoeder Catharina Leentje van Dixhoorn-van Alten weduwe van Jozias van Dixhoorn 9-12-1919 f 19-10-2006 Grijpskerke: Janneke en Ko Boeije-van Dixhoorn Jack en Wietslce Arjo en Carolien Rian en Chris René en Marieke Rienko en Rianne Harm en Marjon Oost-Souburg: Bora en Bram de Pooter-van Dixhoorn Lia en Kees Tiny en Marco Anja en Gertjan Nico en Louise Josien Axel: Dien en Frans de Pooter-van Dixhoorn Conny en Bram Carolien (in herinnering) Eric en Christien Nadine Axel: Lenie en Jan de Putter-van Dixhoorn Herman en Nicolette Jo en Stijntje Kapelle: Dries van Dixhoorn Janita Joost Annelien Kapelle: Ko en Marian van Dixhoorn-Oppeneer Jos Willem Marjolein en Jaap-Willem Hengstdijk: Jo en Maya van Dixhoorn-Verstraten Jeannette en Dominique en achterkleinkinderen Corr. adres: Pieter Paulusstraat 20,4571 JR Axel Een samenkomst zal D.V. worden gehouden op dins dag 24 oktober om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC s-Gravenpolder Tel: 0113 311517 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerscvvcg 36, 4332 BG. Middelburg internet: wvvw.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Scheepvaart was zijn lust en zijn leven, hoe graag had hij nog de Rijn bevaren. Helaas is het er niet meer van gekomen. Mensen hun dagen zijn nu eenmaal als gras, zij bloeien als bloemen in het open veld, dan waait de wind en ze zijn weg. Met pijn in ons hart, maar met dankbaarheid voor al les wat hij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overle den onze pa, opa, oud-opa en broer Joseph Charles Louis Lammens Jo weduwnaar van Eva Leuntje van der Peijl in de leeftijd van 86 jaar. Rob en Hanneke Karolien Maarten en Andrea Ingrid en Martin Reni en Henk, Marlon Masja en Olaf, Sven, Mats,y Thea en Cees Erwin en Marjolein Nicolle en Anton Maria Meij-Lammens Terneuzen, 18 oktober 2006 Correspondentieadres: Zonnemare 48 4571 CX Axel Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 24 oktober van 12.00 tot 13.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 24 oktober om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben A ontvangen, gelieven deze adver- - tentie als zodanig te beschouwen. - -- Bedroefd hebben we kennisgenomen van het onver wachte overlijden van onze zwager Jo Lammens Teun en Corrie [anny en Bert Addy Terneuzen, 18 oktober 2006 Strooi mijn as vooralle winden zodat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het zo beminde naar wolken, strand en zee, en zich daarmee verbinden. Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is toch vrij onverwachts, over leden onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Post weduwnaar van Catharina Koole 3 maart 1915 18 oktober 2006 Vlissingen: Tineke Bakx-Post Frans Bakx (in herinnering) Sandra en Rene Misha, Meike Vlissingen: Nelly Post JackenMarga Peter en Desireê Middelburg: Els Boone-Post Chris Boone Ilona en Francois Gerjo, joeri Barbara en Rody Isabel Koudekerke: Greta Post Jan Adriaanse Leonie en Danny Daan Dr. Ottestraat 53 4381 LV Vlissingen Hij is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 oktober van 17.00 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maan dag 23 oktober om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons b Uit ons leven verdwenen Blijf je in onze harten leven Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Janna Aberdina van der Klooster-Braai weduwe van Jacob van der Klooster in de leeftijd van 96 jaar. M.J. Simmers-van der Klooster ).G.L. Simmers - in liefdevolle herinnering- Anja en Paul Sylvia en Coos C.H. van der Klooster E.W.M. van der Klooster-Kuenen - in liefdevolle herinnering - B.J.M.Meijer Bernadelte en Mark Kees en Maroesjka Toine en Petra M.). van der Klooster A.E.M. van der Klooster-van Elsacker René en Miranda Pascal en Samya en achterkleinkinderen Zierikzee, 18 oktober 2006 Poststraat 20 Correspondentieadres: Hoofdpoortstraat 17,4301 AR Zierikzee Maandag 23 oktober zal er om 13.30 uur een al scheidsdienst worden gehouden in het M.F.C., De Huijbertstraat 55 te Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begra plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zie rikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het M.F.C. Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van deelneming en belangstel ling, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Janna Willemina Dorst-van der Have betuigen wij u onze hartelijke dank. L. Dorst kinderen en kleinkinderen Oosterland, oktober 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Gazelle SMMfC/S gijL PM VMuutf MIDDELBURG - BREEWEG17 TELEFOON 0118-613187 www.pietvoskamp.nl SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 ummiM/mmmmmmn Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse CouranL.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34