Jongepier is meer dan welkom 'Medaille niets waard gebleken' PZC Jaarlijks onderonsje voor eenlingen doorstopper van De Noormannen na veel blessureleed weer terug 19 uitslagen Marije Perdaen wint in Heikant vrijdag 20 oktober 2006 wb jifRnn de Waal [fiSTKAPELLE - Menno Jon- «lier kwam de laatste vier sei- IE,: nauwelijks toe aan voet- (jllen, maar dit seizoen heeft O bij De Noormannen alweer ni «ne |lspeelminuten achter de rug. |j wil iets doen aan de laatste psilie op de ranglijst, maar jjj |,e(| nog een ander doel voor lieu. „Een periode spelen zon- WSI>» jr blessureleed." w lellende begon vier jaar gele- ja met problemen aan zijn lie- ,,Toen ik daar vanaf was, ik een gebroken midden- 0i^ jetsbeentje. Daar heb ik ver- ikkelijk lang mee gesuk- Uiteindelijk heeft een in- p in België me er bovenop iolpen. Daarna was mijn knie de beurt. Toen dat eenmaal laholpen was, begon de ellende vanaf het begin met lies- jblemen", weet de 27-jarige zich te herinneren, wlukkig heeft manueel thera- ji! ut Vandezande me zo opge jut dat ik weer aan voetballen lEf| bngaan denken." ^]tede ogen leidde tussentijd had Jongepier s'n< {j lede ogen moeten aanzien as» De Noormannen was afge- Ie'ii[ét naar de laatste plaats in de fifade ldasse B van het zondag- ,Het draait niet lekker, ibjjstisnog niet vaker voorgeko- If zegt hij. „Maar onver- is het niet. Drie be- ogrijke spelers vertrokken wei .vjhet eind van vorig seizoen. jrk Minderhoud ging naar singen, keeper Mathijs van mini igeningen verkaste naar Oost- ~ljj ipelle terwijl Niek Minder s'^ ad bij De Meeuwen ging spe- Zoiets is voor een ploeg als '.onze bijna niet op te vangen, te aantrekken is uit den bo- Aii iie zult het dus moeten doen M ugdspelers. Zij doen het zeker verkeerd tot nu toe, maar je ig ook niet vernachten dat ze ieteen staan." de zeven wedstrijden waar- nul punten werden gehaald, 131 iiint de bekerwedstrijd tegen intj btdenburg van zondag een wel- Org» tevoelig verlies riebandenteam eigen huis WADENDAMME - Het drie- ndenteam van Steketee Schil- on>i ns heeft in eigen huis een ge- iïlige 6-2-nederlaag geleden snThe Friends BSM uit Hoe- iBrabantse kopman kwam tot 9j (f75, een moyenne waar menig divisie-speler blij mee zou i Sam de Kok zat erbij en i'nai ernaar. Hij kwam niet ver ft dan vijf caramboles. Wim in Leeuwen en Martin Steke- verloren. Piet Scheffers i» mdhaafde zijn ongeslagen sta ll en zorgde ervoor dat de hate- te nul van het bord verdween. ;iteammoyenne van de bezoe- iwas 0.692, een record voor hele vierde divisie (159 os). fketee Schilders - The BSM 2-6: Sam de Kok - HtanRooy 5-30,16; Martin Ste- - A. van Agtmaal 18-25, ;Piet Scheffers - P. Slokkers a!* 124, 45; Wim van Leeuwen - a 15-20,45. Hakkelijke zege he Roadhouse 8GEN OP ZOOM - De snook- Mrs van The Roadhouse uit iddelburg hebben in hun uit- tdstrijd in de eerste klasse een l-overwinning geboekt op Wvoosthuis BOZ. Brabanders waren vooraf A» frker ingeschat omdat het an enkele versterkingen zou hben gehaald. In het duel was b weinig van te merken. Dan- Cheuk a Lam won alle drie jn partijen, Chris van Rens- wide en Marcel Mouwen elk' te. ftsetverlies was te wijten aan Irdigheidjes in het spel van de iddelburgers. assen in halve inale dubbelspel OLDING - Rogier Wassen «ft gisteren met Jeff Coetzee halve finale bereikt van het Inistoernooi in de Deense lts Kolding. i Nederlandse dubbelspelspe- versloeg met, zijn u W-Afrikaanse partner de De- - I ^Fi'ederik Nielsen en Rasmus j fórby met veel moeite. Wassen J| Coetzee wonnen in drie sets f (7-2) 6-7 (2-7) 11-9. ANP kome afwisseling, denkt Jonge pier. „Ik was verbaasd dat we die poulefase doorkwamen. Het is bijna traditie dat we in de voor bereiding en beker niet opti maal presteren en in de competi tie gelijk goed beginnen. Nu is het andersom. Het is lekker dat we nu even mogen bekeren. Voor ons is dit een soort toetje waardoor we hopelijk wat ver trouwen op kunnen doen." Vertrouwen is nodig want vol gende week staat de ploeg uit Westkapelle tegenover Odio. De club uit Ossendrecht staat met vijf punten voorsprong op de voorlaatste plaats. „Eigenlijk hadden we afgelopen week te gen Divo al punten moeten pak ken", aldus Jongepier. „Het zal natuurlijk steeds lastiger wor den, maar ik denk dat dit nog te redden is. Iedereen gelooft er in, zeker omdat het spel in de laat ste vier wedstrijden enorm is verbeterd." De doelstelling van de ploeg om in het linkerrijtje te eindigen, is overboord gegooid. „Je moet blij zijn met handhaving. Je wordt er niet echt vrolijk van als je steeds verliest. Gelukkig gingen de kopjes - die na de eer ste drie wedstrijden naar bene den hingen - snel omhoog. Qua spel is het herstel er, nu de pun ten nog. Een overwinning zou wonderen doen." Ellende Jongepier, die op het moment af studeert aan de marketingoplei- ding van de universiteit in Til burg, hoopt op een blessurevrije periode. „Een jaar of twee terug had ik het voetballen naar het tweede plan verwezen. Ik had al die ellende mee gemaakt, kreeg andere interesses en hield er re kening mee dat nooit meer aan voetballen toe zou komen. Ik bleef wel veel aan fitness doen en .werd ook continu behandeld. Ik zat nooit echt stil. Ik was dan ook dolblij dat ik afgelopen week weer mee kon doen." De Noormannen kan de voor stopper goed gebruiken. „Ik ben geen grote technicus, maar ben wel sterk in onderlinge duels. Ik moet het duidelijk hebben van mijn honderd procent inzet. Dat is op dit moment zeker wel kom." Hoewel de competitie amper is begonnen, zit De Noormannen nu al in een cruciale fase. „We gaan er allemaal keihard voor knokken om ook volgend sei zoen vierdeklasser te zijn." Menno Jongepier Excelsior-keeper Theo Zwarthoed heeft het druk met de ballen die hij van de jonge doelverdedigers krijgt toegeworpen. door Eugène de Kok HULST - De namen van Ronaldo en Klui- vert achterop hun voetbalshirts deden misschien anders vermoeden, maar alle kinderen die gisteren op de velden van HVV'24 in Hulst waren, willen maar één ding: keeper worden. Op de Frans Hoek keepers promotiedag werd de kennis van de jonge doelverdedigers wat bijgespij kerd. De 14-jarige Cynthia Beljaars kijkt nog vrolijk aan het einde van de dag vol oefe ningen en wedstrijdjes, hoewel ze alle partijtjes heeft verloren. „Ach", zegt de jonge keepster van Seolto uit Zevenber gen, „omdat er zo weinig meisjes waren, ben ik toch door." Vier jaar staat ze in middels onder de lat. „Voor het voetbal len had ik niet genoeg conditie. Voor dit wel en ik vind het nog erg leuk ook." Cynthia is één van de ongeveer tien meis jes tussen de 129 keepers die zich hebben aangemeld voor de dag. Ze zorgen samen met een veelvoud aan ouders voor een ge zellige drukte op de bij velden van de Hulster voetbalvereniging. Vorig jaar ging de promotiedag niet door. „We had den toen 68 inschrijvingen. Dan is het niet te doen. Je moet minstens honderd kinderen hebben om uit de kosten te ko men", zegt Adri Franke. De Walchenaar is coördinator zuid van de organisatie Frans Hoek keepersdagen en helpt de dag al 21 jaar organiseren. „De eerste keer was in Veere, toen deden we het nog met 56 kinderen", herinnert hij zich. De keepersdag kwam in Hulst terecht via Johan Mouthaan, of via zijn zoon Martin Mouthaan: keeper van de C-tjes van HW. „Vorig jaar vroeg hij aan me waarom er geen keepersdag was. Ik werk in Amsterdam en ga - als het kan - kij ken bij Ajax. Op een maandagavond, tij dens een duel van Jong Ajax, zag ik Frans Hoek zitten. Ik ben op hem afge stapt en heb gevraagd waarom het niet was door gegaan. Praatgraag „Kom maar eens even naast me zitten", had de praatgrage Amsterdammer tegen Mouthaan gezegd. Nadat de oud-keepers trainer van Ajax, het Nederlands elftal en Barcelona de reden - en nog veel meer - tegen Mouthaan had verteld, ging de Hulstenaar aan de slag. „We hebben toen als HVV gezegd dat ze naar hier moesten komen." Volgens Franke is zo'n jaarlijkse keepers dag een must voor jonge doelverdedigers, maar ook voor hun begeleiders. „Vaak zie je keepers tijdens een training in een hoekje van het veld staan en worden er zestig ballen op ze afgeschoten. Daarna mogen ze bij de groep komen. Terwijl een keeper in het veld steeds belangrij ker wordt, dat willen wij onder de aan dacht brengen. Deze dagen zijn daarom ook goed voor begeleiders." Het is een reden waarom Christol van Campenhout van hoofdklasser SSV'65 naar Hulst is afgereisd. „Ik ben 42. Ik heb gezegd dat als ze iemand die jonger is konden vinden, ze dat misschien moes ten doen. Maar blijkbaar wilde niemand. Ik wilde wel, heb er een halve dag voor vrij genomen. Ik ben jeugdkeeper bij NAC, dus ik hoop er zelf ook wat van op te steken." De keepersdag is ook bedoeld als onder onsje voor de doelverdedigers. „De keeper is toch een beetje een eenling. Hier komen ze elkaar eens tegen." De 13-jarige Mart Meijaard van Breskens - besmeurd met modder na de trainingen - kan dat beamen. „Normaal draait het om de spelers, hier zie je alleen maar keepers. Dat maakt het leuk. Bovendien foto Camile Schelstraete kun je hier veel leren, je moet bijvoor beeld heel veel oefenen op duiken." Tijdens de demonstratie aan het einde van de middag wordt duidelijk dat kee pen niet synoniem is aan duiken. Oostka- pelle-keepster Karin Pijpelink onder vindt dat. Voor de ogen van de bijeenge pakte jeugd op de tribune wordt ze terug gefloten door één van de trainers als ze onnodig naar een bal duikt. „Niet duiken als het niet nodig is!", is het advies aan Pijpelink. Theo Zwarthoed Dat duiken mooi en ook effectief kan zijn, bewijst Excelsior-doelman Theo Zwarthoed - de enige eredivisiekeeper in het gezelschap - tijdens dezelfde demon stratie. Met een paar fraaie snoekduilten houdt hij veel ballen uit het doel en steelt de show. „Ik doe dit soort demon straties vaker, maar nooit vlak voor een wedstrijd", zegt de van AZ gehuurde doelman, die zaterdag met Excelsior te gen Twente speelt. „Dit is een uitzonde ring. Ik had er een goed gevoel bij. Dit soort dagen zijn goed. Vroeger heb ik zelf ook wel eens aan zo'n dag meegedaan. Het stimuleert die jongeren om met kee pen door te gaan." door Peter van der Hulst LEIMUIDEN - Bob de Jong heeft een nieuw thuis. De olym pische kampioen van Turijn op de tien kilometer bereidt zich sinds 1 september in Duitsland voor op het nieuwe schaatssei zoen. Hij heeft zich ingekocht en aan gesloten bij de Duitse mannen- ploeg die onder leiding staat van de Nederlandse trainer Bart Schouten. De vlucht naar het buitenland kan niet los worden gezien van de gedwongen breuk met de ploeg van Ingrid Paul. De coach, die hij vlak na het beha len van zijn olympische roem op het middenterrein van de schaatsbaan Oval Linotto nog hartstochtelijk in de armen vloog, zette de Leimuidenaar en kele weken later bij het grof vuil. De Jong: „De olympische medaille is niets waard geble ken." De stayer spreekt niet over het sportieve aspect, maar vooral over de financiële gevolgen. Waar de meeste sporters hun olympische roem (deels) te gelde kunnen maken, trekt De Jong voorlopig zelf de beurs. De schaatser heeft nog steeds geen sponsor gevonden voor het nieu we seizoen en betaalt zijn ver blijf in Duitsland uit eigen zak. „Ik heb me in de ploeg inge kocht. De trainingskampen en mijn lidmaatschap bij de Duitse schaatsbond komen voor mijn rekening. Dat is nodig omdat ik gebruik maak van faciliteiten als ijsuren, medische en techni sche begeleiding en fysiothera pie." Het wachten is op een sponsor die de financiële lasten van De Jong kan verlichten. „Ik heb continu het idee dat het volgen de week rond kan zijn. Het pro bleem is alleen dat er verschil lende partijen bij het overleg zijn betrokken, waardoor het nog even duurt. De Jong heeft zijn intrek geno men in een kamertje op het Ber- lijnse sportcentrum Sportfo- rum. De schaatsbaan, het krachthonk en de eetzaal liggen op loopafstand. Zijn keuze om naar Duitsland af te reizen, heeft alles te maken met Bart Schouten. Pas in de zomer kwam het contract tussen de Duitse schaatsbond en de coach, die jarenlang in Amerika ver bleef en daar onder anderen Chad Hedrick begeleidde, rond. „Was hij niet naar Duitsland ge komen dan zou ik naar Amerika zijn gegaan. Het is voor mij een mooie uitdaging om ervaring in het buitenland op te doen. Bart is een heel goede trainer. Hij heeft bewezen dat hij schaatsers hard kan laten rijden. Hij heeft de rustige benadering van een Nederlander en de sportmentali- teit van een Amerikaan in zich. Hij zorgt voor doelstellingen in de trainingen. Dan moet je een tijd van 6 minuten en 14 secon den rijden op de vijf kilometer. De Duitsers hoor je dan klagen, omdat zij een persoonlijk record hebben van 6.25. Amerikanen zien zo'n doelstelling als een uit daging,, terwijl Europeanen dat eerder als iets onmogelijks zien." Het zijn prikkels die De Jong in het na-olympische jaar goed kan gebruiken. Hij verwacht dat de rek er nog niet uit is. „Een tijd van 12.43 op de tien ki lometer moet mogelijk zijn. In de trainingen gaat het erg lek ker", zegt de schaatser die bij wedstrijden in Nederland wordt bijgestaan door Herman Nota. Het wereldrecord op de langste afstand is op dit moment in han den van Sven Kramer. Hij kwam in maart van dit jaar in Calgary tot een tijd van 12.51,60. GPD Roddick en Robredo verliezen DEN HAAG - Voor Andy Roddick is het Masters Se ries-toernooi in Madrid voorbij. De als zesde geplaatste Amerikaanse tennisser ging gisteren met 6-7 (7) en 3-6 on deruit tegen de als elfde geplaatste Tsjech Tomas Ber- dych. Na een spannende eerste set ging het fout voor Rod dick. In het tweede bedrijf ging hij door zijn enkel en dacht hij even aan opgeven. De Amerikaan speelde het duel toch uit, maar gaf Berdych nauwelijks tegenstand. Ook Tommy Robredo vond zijn Waterloo. Hij verloor met 3-6, 6-7 (3) van de Amerikaan Robby Ginepri. Roger Fede- rer bereikte met de grootst mogelijke moeite de kwartfina les. De Zwitserse tennisser versloeg de Zweed Robin Sö- derling in twee sets maar besliste die pas in de tiebreak in zijn voordeel: 7-6 (7-5) 7-6 (10-8). GPD/ISS Wegracer Stoner naar Ducati PARIJS - Wegracer Casey Stoner rijdt komend seizoen in de MotoGP voor Ducati. Hij neemt de plek in van de Spanjaard Sete Gibernau. Australiër Stoner tekende voor een jaar met een optie voor nog een jaar. Hij wordt team genoot van de Italiaan Loris Capirossi. De 21-jarige Stoner is op een Honda bezig aan zijn eerste seizoen in de koningsklasse. Plij gaf eei'der al te kennen het Japanse fabrieksteam na het WK van 2006 te verla ten. Zijn beste resultaat was een tweede plek in de GP van Turkije. ANP Ljubicic geveld door virus LYON - Ivan Ljubicic heeft zich gisteren afgemeld voor het tennistoernooi van Lyon, dat maandag begint. De als eerste geplaatste Kroaat, nummer drie van de wereld, is volgens de organisatie geveld door een vimsinfectie in de keel. Hij heeft hoge koorts en moet ten minste tien dagen uitzieken. ANP/AFP Atkinson ronde verder HONGKONG - Vanessa Atkinson heeft gisteren met gro te moeite de kwartfinale bereikt van het Hongkong Open. De Haagse squashspeelster, in de voormalige Britse kroonkolonie als tweede geplaatst, had veel te stellen met Laura Lengthorn. Plet verzet van de Engelse, die hard op weg leek naar een sensatie en zelfs een matchpoint kreeg, brak pas in de vijf de game: 7-9 5-9 9-4 10-8 9-2. Annelize Naudé werd in de tweede ronde uitgeschakeld. Ze verloor van de favoriete Nicol David. De als eerste geplaatste Maleisische gunde haar in drie games slechts vijf punten: 9-2 9-3 9-0. De par tij duurde slechts een kwartier. ANP Ullrich levert Zwitserse licentie in BERLIJN - Jan Ullrich heeft zijn Zwitserse wielerlicentie ingeleverd. De Duitse ex-Tourwinnaar vindt dat de wie lerbond een mediacampagne tegen hem heeft opgezet door het versturen van persberichten en tegenstrijdige verklaring. Dat meldt Ullrich op zijn eigen website. „Dit betekent niet dat ik stop met wielrennen", verduide lijkt de 32-jarige Ullrich. „Ik heb al contacten met andere federaties." De Duitser is één van de kopstukken in het Spaanse dopingschandaal rond dokter Fuentes. Tot een veroordeling is het nog niet gekomen. ANP/RTR Heikant. Jumping Heikant. Klasse M klassiek groep A: 1. Ad van Beek, Vijfeikens Wembley (Prinsenbeek) 0/0/38.02; 2. Koen Leemans, Doparm's Cappuciono (Oost West Middelbeers) 0/0/38.75; 3. Tim Franssen, Ulexa (Roosendaal) 0/0/42.91. Groep B: 1. Christophe David, Mirabeau (Zele) 0/0/38.42; 2. Geoffry Cobbaut, Audi's Te- nessee (Dinteloord) o/o/40.38; 3. Leon Kuijpers, De Man's Unique Gold (Bre da) 0/0/47.28; 4. Carolein van de Plasse, Delta Mossel's Upgrader (Yerseke) 0/1/48.97; 5. Siebe Kramer, Ulianda (Oud Beerland) 0/4/40.54. L klassiek groep A: 1. Anne-Martine van Liere, Vaust (Weert) 0/0/30.06; 2. Tanja Kom- mers, Stouten's Tamara (Hoogerheide) 0/0/31.06; 3. Leon Kuijpers, Lotenburgs Uitje, 0/0/31.414. Michelle Mak, Unlimi ted TB (Heerle) 0/0/34.60; 5. Sharon Hey, Jewels Titanium (Moerbeke) 0/0/36.99. Groep B: 1. Marlje Perdaen, Pubertha (Sas van Gent) 0/0/30.36; 2. Jo han Klein-Zieverink, Uvo (Lierop) 0/0/31.41; 3. Itay Bliss, Diablo (Eng.) 0/0/32.96; 4. Nadine Timmerman, Up to Go (Veere) 0/0/36.95; 5. Leon Kuijpers, Cumban Chero Z, 0/0/37.43. L twee fa sen groep A: 1. Margreet Walraven, U2 (Veere) 0/28.13; 2. Siebe Kramer, 0/29.83; 3. Leon Kuijpers, Cumban Chero Z, 0/30.09; 4. Dennis Schale- kamp, Riwals Robbinson (Dordrecht) 0/30.50; 5. Wim Vermeir, Pecan Loca (Vrasene) 0/31.35. Groep B: 1. Ingrid Ja kobsen, Utah (Meliskerke) 0/29.17; 2. Tim Lips, Vilenzo (Made) 0/29.92; 3. Pa trick Lemmen, Hiskia (Maasbree) 0/30.12; 4. Wim Vermeir, Macic Cruise, 0/31.09; 5. Maxime van der Eijken, Ta- bansi (Roosendaal) 0/31.57. B klas siek: 1. Patricia Constantinidis, Rafael (Schooten) 0/0/43; 2. Sophie van Steen bergen, Noorderglas Noble Girl ('s Heer Arendskerke) 0/1/48; 3. Marieke de Bart, Chablis ('s Heer Abtskerke) 0/1/46; 4. In grid Jakobsen, Verona (Meliskerke) 0/3/49; 5. Wilma Stouten, Stouten's Bal lerina (Serooskerke) 0/4/52. B progres sief: 1. Sophie van Steenbergen, Noorderglas Noble Girl, 33/29.02; 2. Ma rieke de Bart, Chablis, 33/29.40; 3. In grid Jakobsen, Verona, 33/32.62. Madrid, mannen, derde ronde: Gine pri (Vst)- Robredo (Spa) 6-3, 7-6 (3), Ber dych (Tsj/11- Roddick (VSt/6) 7-6 (7) 6-3, Ginepri (VSt) - Robredo (Spa/7) 6-3 7-6 (3), Federer (Zwi/1) - Söderling (Zwe) 7-6 (5) 7-6 (8), Nalbandian (Arg/4) - Henman (GBr) 6-2 2-6 7-5, Gonzalez (Chl/10) - Joachim Johansson (Zwe) walkover, Safin (Rus) - Vliegen (Bel) 6-3 6-2. Zürich. Vrouwen. Tweede ronde: Srebotnik (Slv) - Dementjeva (Rus/4) 6-1 6-4, Svetlana Kuznetsova (Rus)-Jele- na Jankovic (Srb) 7-6(6) 7-5, Francesca Schjavone (Ita)-Timea Bacsinszky (Zwi) 1-6^ Sciavone geeft op. Kwartfinale: Hantuchova (Slw) - Mauresmo (Fra/1) walkover. Aarhus. WK mannen, meerkamp in dividueel: 1. Yang Wei (Chn) 94.400 punten, 2. Hiroyuki Tomita (Jap) 93 175, 3. Fabian Hambüchen (Dui) 92.975, 4. Chen Yibing (Chn) 92.625, 5. Maxim De- viatovski (Rus) 92.550, 6. Takuya Naka- se (Jap) 91.650, 7. Tae-Young Yang (Zko) 90.700, 8. Razvan Selariu (Roe) 90.600. door Lucien Roelandt HEIKANT - Door de grote deel name in de klassen L en M zag de organisatie van Jumping Hei kant zich gisteren genoodzaakt het deelnemersveld in twee groe pen op te splitsen. Kwalitatief was het niveau hoog. Een foutlo ze rit was niet voldoende om in de prijzen te vallen. Daar waren ook snelheid en risico voor no dig. In de klasse L eisten de Zeeuw en een hoofdrol op. In het klas sieke parkoers moesten de pro vinciale vertegenwoordigers in groep A Anne-Martine van Lie re uit Weert met Vaust voor la ten gaan. In groep B won Marije Perdaen uit Sas van Gent met Pubertha onder het zadel. In een bloedstollende rit deed Perdaen met de ontketende Vol- taire-doehter ook nog een gooi naar het overall-klassement, maar de pas zestienjarige amazo ne kwam drietiende seconde te kort om de Limburgse prof Van Liere van de leiding te verdrin gen. In het twee fasen parkoers wa ren de Zeeuwen oppermachtig. In een risicovolle rit stuurde Margreet Walraven de Haert- braeker-zoon U2 in 28.13 naar de finish. Naar later bleek won de combinatie uit Veere daar mee het oranje erelint in groep A en de zege in het overall-klas sement. Ingrid Jakobse uit Melis kerke onderstreepte de Zeeuwse overmacht door met Utah de overwinning in groep B op te ei sen. De ruiters kregen in de klassie ke omloop klasse M van Lucien Somers een technisch parkoers voor de kiezen. Als extra handi cap was er de maximaal toege stane tijd. Toch plaatsten zich twintig combinaties voor de bar rage. Wie wilde winnen, moest binnendoor gaan. Derde starter Ad van Beek nam die gok met Vijfeikens Wembley. De ruiter uit Prinsenbeek toucheerde een paar van de acht hindernissen, maar de balken bleven op hun plaats. De tijd van 38.02 bleek snel genoeg voor de winst. In groep B ging de overwinning naar Chistophe David met Mira beau uit het Belgische Zele. Ca rolein van de Plasse eindigde met Delta Mossel's Upgrader als vierde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19