d UQ3 (flensen .nl Gebeurtenissen deel je op kj is» Zeeuws Vlaanderen bb&BB a/u ook mi- BEZOEK ONZE SHOWROOM WOON PLAZA M i DDELBU RG rtiv donderdag 19 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16,00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Thomas Thomas Johannes 18 oktober 2006 Johan, Rianne, Berend en Julia Boone-van de Sluis Muidenweg 12 4341 PZ Arnemuiden Overleden Mijn lieve man, onze lieve zoon en schoonzoon en ons baasje is plotseling overleden. Waarom zo vroeg? We zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor wie hij voor ons was en zal blijven. Leendert Jacobus Heijboer - Leo in de leeftijd van 44 jaar. Sylvia Heijboer-Kaal Bram Heijboer Corry Heijboer-Hage Truus Reede-Huizer Henk Reede Wim Kaal Jo Kaal-Teske Inneminie, Marsha, Speedy Dino, Pluto 5ï 17 oktober 2006 Polderlaan 5 3241 SK Middelhamis Maandag 23 oktober is er een herdenkingsdienst in de Johanneskerk aan de Ring te Nieuwerkerk, aan vang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, om streeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". Vol ongeloof en verbijstering hebben wij kennis ge nomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde neef en achterneef Leendert Jacobus Heijboer Leo in de leeftijd van 44 jaar. Landgraaf, Reinier Heijboer Nieuwerkerk, Annie en Jan van den Bos-Heijboer Anita en Wilco Lysanne, Jeffrey, Desteny René Jari Zonnemaire, Connie en Erwin Kayleigh Nieuwerkerk, 17 oktober 2006 Waarom moet het zo zijn? Omdat de mens een stuk "natuur" is, omdat de mens het ritme van de zee volgt... Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan onze vader, broer, zwager en oom Cornelis Jan Izak Christiaanse Kees weduwnaar van Tiny Christiaanse-Portegies 25 oktober 1942 1 17 oktober 2006 Robin en Leuntje Nanna Jan en Lenie Willy en Frans Neven en nichten Schoutstraat 65 4336 HP Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Kees op zaterdag 21 oktober a.s. om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Alwaar we aansluitend hem willen ge denken in een herdenkingsbijeenkomst. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve (opa Kees) we zullen je nooit vergeten. Rust zacht, we zullen je erg missen. Fred, Sandra, Kevin Shakira Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve vriend en buurman Kees Christiaanse Jarenlang hadden wij een zeer hechte vriendschap. We zullen je nooit vergeten. Marili en Tirzah Dinsdagavond bereikte ons het droevige bericht dat onze collega Kees Christiaanse is overleden op een leeftijd van 63 jaar. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een collega met een grote betrokkenheid bij zijn werk binnen ons bedrijf. Wij wensen familie, collega's en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Familie Warbout en collega's van Jadaco B.V. Wemeldinge Nooit geen "mögge" meer. Nooit geen grappen meer bij de koffie aan boord. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze geliefde collega Kees Christiaanse We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bemanning MTS Ellen Als een hert gejaagd, o Heere, dat verse water begeert. Alzo dorst mijn ziel ook zeere. Naar u mijn God hooggeëerd. Psalm 42 vers 1 Verdrietig geven wij u kermis dat, na een moedig ge dragen lijden, door de Heere van ons werd weggeno men mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Elisabeth Pieternella van As-van Dijke in de leeftijd van 64 jaar. J.C. van As Cees en Nelleke van As Janick, Jean-Paul Rinie en Tineke van As Denny Margreet en Alex Kramer Amaury, Fleur Pieter van As 17 oktober 2006 Prinses Margrietstraat 85 4455 AW Nieuwdorp Gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 20 okto ber van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Met droefheid geven wij U kennis dat uit onze familiekring werd weggenomen onze schoonzuster en tante Elisabeth Pieternella van Dijke echtgenote van Jacobus Cornelis van As in de leeftijd van 64 jaar. Vlissingen: W.H. Boogaard-van As K.J. Boogaard Zierikzee: H.N. Bolijn-van As W.K. Bolijn Noordgouwe: A.P. van As J. van As-Stouten - Nieuwerkerk: N.P. Nelisse-van As M.H. Nelisse (in herinnering) 's-Gravenpolder: L.J. van As Noordgouwe: P.A. van As Heinkenszand: J.J. van As C. van As-den Otter Noordgouwe: A. van As 's-Gravenhage: J.A. van As Kloetinge: J.M. van As Noordgouwe: L.C. van As M.H. van As-Korstanje A. van As (in herinnering) neven en nichten Vlissingen, 17 oktober 2006 Met veel verdriet in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, ge ven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overle den mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa, zoon, broer, schoonbroer en oom Carl Friedrich Kohier echtgenoot van Elizabeth Maaike van de Linde in de leeftijd van 68 jaar. Hoek: Betty Köhler-van de Linde Tilburg: Franz Kohier Jessica Köhler-Bracke Coen Nadieh Maastricht: Lenny Kohier Temeuzen: A.L.A. Köhler-Stoffels Geldrop: H.E.P. Kohier A. Köhler-Gaetanou Chris, Hans Temeuzen: V.Ch.B. Kohier 16 oktober 2006 Gladiolenlaan 28 4542 CZ Hoek De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden maandag 23 oktober om 13.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Temeu zen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Vv Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften gravereri, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze ge liefde Herman Berghuijs 21 december 1929 17 oktober 2006 Joke Berghuijs-Goris Judith en Hans de Bruin-Berghuijs Herman Caro Berghuijs Ben te Marianne Berghuijs Tiny en Piet Krij gsman-Goris Gerard Goris Neven en nichten Binnenhof 2 4371 TD Koudekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 21 oktober om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze buurman Herman Wij wensen Joke en de familie veel sterkte bij het ver werken van dit verlies. Ineke en Rien, Waldemar en Steven, Els, John, Sascha, Nicky en Robin Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Herman Berghuijs Nel en Cor van der Broek Met ontroering vernamen we dat, na een moeilijke levensavond is overleden onze geliefde zwager en oom Jaap Bakker We bidden om Gods troost voor Mientje, de kinderen en kleinkinderen. Truus en Kees van Keulen de Smit David de Smit en Marina Scheele Kees de Smit en Elly de Weeze Jan en Matty de Smit Franse Neven en nichten God heeft, voor ons nog onverwachts, maar op Zijn tijd, Zijn kind, onze dierbare zwager en lieve oom Cornelis L. van Iwaarden tot Zich genomen. Voor ons en onze kinderen was hij een lieve vriend. D.J. Kögeler M. Kögeler-Schoe Aart Anneke Carolien en Georgios Marijke Ria en Adriaan Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vriend en onze oom Anthony Pieter Verjaal Anton Dreischor, 12 juli 1925 Zierikzee, 16 oktober 2006 Koos Schot Anne Marie en Wim Zuiderduijn-Vijverberg Mark en Patrick Jo Holm-van Langeraad en verdere familie De Cranestraat 24 4301 MJ Zierikzee Correspondentieadres: A.M. Zuiderduijn-Vijverberg Goudenregenstraat 95 1441 HG Purmerend Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 24 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gus- taafweg 2 te Zierikzee. De crematie zal plaatshebben woensdag 25 oktober om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14:2 De Heere heeft tot Zich genomen mijn lieve, zorgzame man, onze zwager en oom Pieter Dees echtgenoot van Anna Boeije in de leeftijd van 82 jaar. Biervliet: A. Dees-Boeije Familie Dees Familie Boeije Familie Pladdet 4521 BV Biervliet, 17 oktober 2006 Noordstraat 11 De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal DV gehouden worden op zaterdag 21 oktober om 10.30 uur in de Hervormde Kerk te Biervliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling Klaproos van verpleeghuis "De Stelle" voor de lief devolle zorg aan hem bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart: Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en overgrootoma Wilhelmina Monnier-de Buck weduwe van Jacob Monnier in de leeftijd van 90 jaar. Vlissingen: Henk Monnier Hennie Monnier-Bouwman Marco en Robine Daniëlle en Jefta Yrsa in herinnering) Zierikzee: Yvonne van Marion-Monnier Ger van Marion Vincent en Leonie Ronald en Patricia Vlissingen, 18 oktober 2006 Correspondentieadres: LI. Monnier, Coosje Buskenstraat 134e, 4381 LH Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen, maandag 23 oktober van 10.45 uur tot 11.00 uur in uitvaartcen trum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in crematori um Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze lieve zuster en tante Wilhelmina Monnier-de Buck is vannacht in de leeftijd van 90 jaar overleden. Namens de familie: A.J. de Buck Vlissingen, 18 oktober 2006 Aankondiging ingevolge artikel 54 Rv Bij exploot van 06 oktober 2006, heb ik op verzoek van de Belastingdienst/ Zuidwest/kantoor Goes aan het parket van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, ten laste van J. A. J. Hoogvliet, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats binnen en buiten het Koninkrijk, dwangbevelen betekend inzake Motorrijtuigen belasting 2006. Afschrift van dit exploot is te verkrijgen bij de Belastingdienst Zuidwest/kantoor Goes, Stationsplein 21 De belastingdeurwaarder. Evert van Manen Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons mid den mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer en oom Andries Louws weduwnaar van Jans Kesteloo Middelburg (Eben Haëzer): EJ. Dekker-Louws Zierikzee: F. Louws neven en nichten 16 oktober 2006 Verdrietig zijn wij omdat onze lieve huisgenoot Cor Verhoef uit ons leven is weggegaan Elly de Vlieger, Vincent Kort, Ivo vd Sande, Mario Hillebrandt, Marlijn Simonse, Jeroen de Visset- Medewerkers Flessenstraat, het GORS Vlissingen, 17 oktober 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maaki déél uit van Uitvaartverzorging'De Bevelanden' Hoofdkantoor: Geldeloozepad 2.0,4463 A] Goes (0113) 3114 Bij BOUWMAN kunt a terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN EN DAMESMODE. kLEmC, (ai Q0E9. Grote markt 1 GOES Ooststraat 1 DOMBURG MCGREG iAiwnte, i. Ralph fp Lauren v I0K tmmm Markt 73 I 4331 LL Middelburg Tel. (0118) 650151 www.disandthat.nl Rolluiken Teba Nationaal Laban >\|Zz Garagedeuren 'K™9s1t0"ewe38 ^jlf^ 3 4462 GL Goes 4691 RW Tholen AMBIANCE zonwering Tel.0113-222231 Tel.0166-602 823 ZONWERING Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl EEN WERELD VOL WONEN Meer dan 6000 m2 woonplezier Buitenruststraat 20, 4337 EH Middelburg Tel: 0118-674010 WWW.WOON PLAZAM I DDELBU RC.N L Een kennis overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer, Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant 'Gj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32