O PZC 10 (Tlensen .nl woensdag 18 oktober 2006 Geboren Geniet van de regen, De zon en de wind. Geniet van het leven, Geniet als Gods kind. Dankbaar en trots zijn wij met de geboorte van onze 3e zoon en broertje Zacharias Eduardus Mozes We noemen hem Zias Edwin, Monique, Boaz en Sem Royers Hoogaars 48 4341 MNAmemuiden 17 oktober 2006 Overleden Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Ir J.L.M. Mandos bestuurslid van het Technocentrum Zeeland Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, directie en medewerkers van Technocentrum Zeeland Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Jan Bart Mandos lan Bart Mandos heeft in de vele jaren van zijn voor zitterschap een onuitwisbare stempel op het St. Wil- librordcollege gezet. Hij is medegrondlegger geweest van de besturenfusie van het St. Willibrordcollege met het Buys BallotColIege. Zijn deskundige en ori ginele inbreng zullen ons nog lang bijblijven, vooral omdat deze gepaard ging met een groot gevoel voor humor. Wij denken in grote dankbaarheid aan hem terug en wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte en Gods kracht om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur, directie en medewerkers St. Willibrordcollege Dapper fe was een voorbeeld voor zovelen Zo 'n groot hart en alles wilde je delen Opgewekt en dapper stapte je door het leven Je hebt ons allen zo ontzettend veel gegeven Wij stralen van geluk dat we bij je mochten zijn Ook al is dit nu overschaduwd door intense pijn Verdriet is wat de komende tijd met ons mee zal gaan Maar we blijven net als jij midden in het leven staan Je mag nu genieten van je welverdiende laatste reis Dat er wonderlijke mensen bestaan, daarvan ben jij het bewijs Veel te vroeg is van ons heengegaan mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en trotse opa Kees Hopmans echtgenoot van Ria Hagens 4 Bergen op Zoom t Antwerpen (B) 20 augustus 1943 15 oktober 2006 Bergen op Zoom: Ria Hopmans-Hagens Jan en Thalia Bradley, Tristan Miriam en Leon Wouter, Jochem 4625 DM Bergen op Zoom Huijbergsebaan 502 De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 20 oktober om 11.30 uur in de kerk van O.L. Vrouw van Lourdes, Pr. Bemhardlaan te Bergen op Zoom, waarna de crematie zal volgen in het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Samen komst in de kerk. U kunt afscheid nemen van Kees op donderdag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum Heiningen, Heiningen 115 te Bergen op Zoom. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot persoon lijk condoleren in Restaurant Moerstede, Vogelen zang 5 te Bergen op Zoom. Een laatste groet aan Kees of een wens voor de familie kunt u kenbaar maken op: www.idealequestrian.com/kees Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Wentel uw weg op de Here en vertrouw op hem, en Hij zal het maken; Psalm 37:5 Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor zijn liefde en wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat na een bewonderenswaardig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jacob Bakker echtgenoot van Wilhelmina Geertruida de Smit 4 Axel, 4-10-1929 Oostburg, 17-10-2006 Een bijzonder woord van dank aan het verplegend personeel van verpleeghuis "DeStelle" afd. Boterbloem. Axel: W.G. Bakker-de Smit Terneuzen: Trudy en Herman Scheerders-Bakker Gerben, Jochem Koewacht: Martijn en Ineke Bakker-Rombaut Ivana Terneuzen: Jacko Bakker en Miranka Bouchaut Wilhelminastraat 98 4571 JN Axel De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den D.V. vrijdag 20 oktober om 13.00 uur in de Pro testantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 19 oktober van 19.00 - 19.30 uur in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze jongste zwager Jaap Bakker AxelL. Bakker-Bolleman Axel: J. Bakker-Houtzager Terneuzen: M. Bakker-Janse Terneuzen: J. Bakker-Geensen Axel: J. Bakker-Bakker Axel: A. Pijpelink 17 oktober 2006 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een moeizame levens avond, onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Kornelis Lievense in de leeftijd van 78 jaar. WestkapelleJ. Lievense E.C. Lievense-de Jonge WestkapellePiet en Heieen Lievense Els en Onno Ame, Wietse Marlien en Albert JanKees en Henrieke Adriaan en Marjolein Carina Hanna VlissingenHuib en Hannie Lievense Lennert en Linette Cyrila en Wilfred 16 oktober 2006 Noordstraat 8 4361 BM Westkapelle Correspondentieadres: P. Lievense 't Hout 22 4361 CB Westkapelle De overledene is thuis opgebaard alwaar gelegenheid is tot condoleren op donderdag 19 oktober van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 20 oktober om 11.30 uur op de begraafplaats te West kapelle. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. En toen de avond kwam, sprak de Heer: "Komt laat ons varen naar de andere oever". Marcus 4:35 Vandaag hebben wij uit handen gegeven, aan de levende God, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Leendert van Iwaarden 2 juni 1927 16 oktober 2006 Zierikzee: J. van Iwaarden-Schoe Heinkenszand: Heieen en Kees de Kuijper-van Iwaarden Bart Eline en Stefan Christy Zierikzee: Anja van Iwaarden Margreet Leijdekker Joris en Manon Bram en Inge Lieske en Maurice Daan Harm Jacob Smilde: Arjen en Johanna van Iwaarden-Zuiderveld Dieuwke Martijn Gonneke Scheldestraat 15 4301 VA Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 20 oktober in de Ger. kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.25 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Heden nam de Heer plotseling uit ons midden weg mijn dierbare zwager en onze lieve oom Cor Cornelis L. van Iwaarden Wij bidden dat Tante Janny en haar kinderen en kleinkinderen kracht en ondersteuning van de Heer moge ontvangen met dit grote verlies. Toos van Iwaarden Ad en Anne-marie Johanneke Han en Hanneke Michèle en Jeroen Jeanique Vanya en Marlot "Eens als de bazuinen klinken Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze oudste broer, zwager en oom Martinus Jan Rouw Terneuzen: Fam. J.F. Rouw Fam. W.J. Rouw Fam. J.J. Rouw Fam. J.M. Aarts-Rouw Fam. M.G. Vogel-Rouw Fam. P.J. Mudde-Rouw Fam. H. Hettema -Rouw Fam. J.E. Bytomski-Rouw Fam. J.M. Rouw Fam. G.A. Rouw Fam. A.M. Jacobs-Rouw Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Gelukkig, zijn zij die het woord horen en het bewaren in hun hart. Ons bereikte het bericht van het overlijden van Pastor Martin Rouw Wij zijn dankbaar voor de vele jaren waarin hij onze gemeente heeft gediend. Protestantse Gemeente Ouwerkerk K. de Graaf van Sabben Voorzitter Kerkenraad Helleven vieren... Na een rijk leven van vreugde, vriendschap, verdriet en pijn is, na vier jaar 'reservetijd" waarvan hij intens heeft genoten, overleden onze pa, opa, buurman, broer, zwager en oom Bas Simonse weduwnaar van Tonny Paree 21 februari 1927 - t 16 oktober 2006 Ad en Joke Anne f, Bastiaan, Berre Paul en Ria Anco, Hugo Mart Maya enTini Jannes, Nienke Rob Jaap en Lucie Èbrineke, Martijn Fam. Simonse Fam. Paree Fam. Rijk (in herinnering) Correspondentieadres: Fam. Simonse, Rembrandtstraat 14451 AV Heinkenszand Donderdag 19 oktober is er van 19.00-20.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen in "De Kraayert" te Le- wedorp, kamer 225. De afscheidsdienst is vrijdag 20 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkens zand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof achter de Kerk. Na afloop van de begrafenis is er in "de Stenge" gele genheid tot condoleren. Als u geen uitnodiging hebt ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Via deze advertentie willen wij alle medewerkers van 'Poelwijck' en De 'kraayert' bedanken voor de goede zorgen voor Bas Familie en vrienden 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat, "Vaarwel" en "Rust in vrede". Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een zorgzaam leven van ons afscheid heeft genomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana de Wilde-Franke Adrie weduwe van Mr. Gerard Cornelis de Wilde in de leeftijd van'84 jaar. Rijswijk: Leny van Willige-de Wilde Wim van Willige Ellis Mol (België): Riet Zijlstra-de Wilde Tom Zijlstra Jorijn en Arthur Wietze Rijswijk, 16 oktober 2006 Correspondentieadres: L. van Willige-de Wilde Rembrandtkade 57 2282 W Rijswijk Adrie is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Honor Postremus, locatie Westhoff, Julialaantje 38 te Rijswijk, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatshebben op vrijdag 20 oktober om 16.30 uur in de aula van crematorium Eikelenburg, Eikelenburg- laan 7 te Rijswijk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, mijn innig ge liefde man, onze zorgzame vader en lieve opa van de klein- en achterkleinkinderen Marinus Jacob den Engelsman 'Rien' Sint Annaland, 2 maart 1921 Goes, 16 oktober 2006 Goes: K. den Engelsman-van den Boogaart Goes: Els van der Meer-den Engelsman Wim van der Meer Wilfred en Comelleke Mark-Peter en Conchita Middelburg: Dennis den Engelsman Monica den Engelsman-Goudzwaard Willem-Jan Jurgen Stefan Goes: Tanja Minnaard-den Engelsman Aart Minnaard Ronnie en Kristen, Viggo René en Monica, Noah Hobro (Denemarken): Marja den Engelsman-Jensen Jan Jensen Diana en Morten Cindie Mathias Majken Jasmin Montgomerystraat 1 4463 KA Goes De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 20 oktober om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Voorafgaand is er van 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Beve- landen'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. ,i Afscheid nemen van pa, ons vader en opa doet pijn. r\ I Want als voorheen zal het nooit meer zijn. k \lA Eens komt een ieder hiervóór te staan li en moet je wie je dierbaar is toch laten gaan. De lege plek in ons midden moeten we accepteren. Op fijne herinneringen zullen we moeten leren. Gelukkig zijn die er in overvloed en daaruit putten we moed. Hij heeft ons zoveel liefde gegeven en zal altijd in onze harten voortleven. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorg zame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Isaac Cornelis de Ruijsscher echtgenoot van Alina Maria Aerssens Geboren te Biervliet op 26 juni 1921, overleden te I Jzendijke op 16 oktober 2006. IJzendijke: Alina de Ruijsscher-Aerssens Sluis: Piet de Ruijsscher Taroena de Ruijsscher Shabira en Liza Huissen-de Ruijsscher Chelsea Sas van Gent: Carla Mechelinck-de Ruijsscher Frank Mechelinck Ingeborg en Arthur Goossens-Scherbeijn Michael Corné Daniël en Cindy Scherbeijn-Ven>aet Oostburg: Wilfried de Ruijsscher Jolanda de Ruijsscher-Boogaard Patrick 16 oktober 2006 Varkensmarkt 18,4515 AK IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg, op vrijdag 20 oktober om 19.00 uur. De crematieplechtigheid van Woord en Gebed, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op zaterdag 21 oktober a.s. om 12.00 uur in het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel gelukkige jaren waren we samen, samen waren wij één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder...dus alleen. Bedroefd delen wij u mede dat, omringd door hen die haar dierbaar waren, gesterkt door het Sacrament der Zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Marguerite Nathalie Schinckels echtgenote van René Noët 17- 10-2006 Sas van Gent 429-03-1920 Sas van Gent Sas van Gent: R.Noët Sas van Gent: Ronald en Jenny Noët-van Hurck Bonny Ron en Abbey Sas van Gent: Adrie en Riet Noët-Rentmeester Michel en Cindy, Marit Marc en Anne-Floor Familie Schinckels Familie Noët Sas van Gent, 17 oktober 2006 Rijsenburg78,4551 HS De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op zaterdag 21 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal 's middags plaatsheb ben om 14.30 uur in het crematorium van Terneu zen, aan de Bellamystraat 28c. Vrijdag 20 oktober zal er om 18.30 uur, tijdens de wekelijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsen- burg 2 te Sas van Gent, voor ma het gebed gevraagd worden. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u vrijdag 20 oktober om 19.15 uur afscheid van haar kunt nemen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze zorgzame moeder Jannetje Leuntje van Iwaarden sinds 17 november 1985 weduwe van Jacob Johannes de Jonge Kruiningen Krabbendijke 15 juli 1914 116 oktober 2006 Han en Bea de Jonge-Allewijn Correspondentieadres: Kamperweg 3 4417 PC Vlake De afscheidsdienst, geleid door Ds. J. Geertse, wordt vrijdag 20 oktober om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw ge legenheid tot condoleren. Sluitingstijden familieberichten: OverlSjdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten @pzc..nl Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 51:16 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde vader, groot- en overgroot vader Andries Louws weduwnaar van Jans Kesleloo in de leeftijd van 94 jaar. Middelburg: Piet Louws Willy Louws-Roelse René en Edit It Gerben, Lauryn. Angie, Yaden Erik Monica en Peter Jennifer, Roy Judith en Corné Sanne, Mirte, Jesse Sint Laurens: Adriana Houmes-Louws Wim Houmes Ard en Ellen Arvid Lilian en Rob Bram, Roel. Floor Westkapelle: Ella Dominicus-Louws Kees Dominicus Rudi Marieke en Kris Wij zijn het personeel van Eben-Haëzer dankbaar voor de goede verzorging. Vlissingen, 16 oktober 2006 Correspondentieadres: P. Louws. Gerbrandylaan47,4353 BG Middelburg Er is gelegenheid lot condoleren donderdag 19 okto ber van 19.30 tot 20.00 uur in verzorgingshuis Eben- Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst voor genodigden en belangstellenden zal gehouden worden op zaterdag 21 oktober om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te, Prelaatweg 17 te Aagtekerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 1 1.50 uur op de begraafplaats te Domburg. Ingang Babelweg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in genoemde kerk. Na een liefdevolle verzorging in het woonzorg centrum De Blide is van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, schoonzuster en tante Anna Catharina Antoinetta Zeijger weduwe van Jan van den Heuvel Vlissingen 11-3-1911 t Terneuzen 17-10-2006 New Zeeland: A.J. van den Heuvel P. van den Heuvel-Cole Australia: J. Tan-van den Heuvel C.Tan Jemma Andrew Vlissingen: C.). de Hondt-vanden Heuvel Geleen: C. Landsheer Nichten en neven Haar steun en toeverlaat: mevr. E. Warrens Rita Huppel t Fam. N. Weug Correspondentieadres: N. Weug Sloelaan 37 4535 ED Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 20 oktober 2006 om 10.30 uur in het crematorium Ter neuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid nog even samen te zijn met de familie en bekenden in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Uw blijken van medeleven en belangstelling na het over lijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze vader, opa en ouwe opa Dankert de Pundert hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Familie de Pundert Ovezande, oktober 2006 Beu'akiüsveLior 0118 616012 tlonn S3 - 4334 AT Middelburg Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vind! een compleet overzicht van alle overlijdensbeffcltei uit uw regio Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overliidensadveiterffi en kunt u deze bekijken Ervaar het levensverhaal van de overleden? Interactief U kunt op de site hel condoleance bericht lezen en een berichl achtersten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de alle direct sen deelnemingskaar! of rouwboekel versturen. Een kleine moeite en loeit een grote troosl. Informatief Op Mensenlmq.nl vmdt u veel ondeiwerpen die direct of indirect te t hebben met overlijden Alle adressen op hel gebied' van uitvaart en at worden op dé site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Coürari

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10