PZC 12 Voor meer familieberichten zie pagina 14 maandag 16 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Gocl heb ik lief. De HEERE bewaart de eenvoudigen (Psalm 116). Na ruim 18 jaar ernstige ziekte is in haar HEERE en Heiland ontslapen, Zijn eenvoudig kind, mijn lieve, lieve vrouw en onze lieve zorgzame moeder Maatje Lena Spies-van den Dorpel (Marleen) echtgenote van Peter Dirk Spies candidaat in de Heilige Dienst ln de leeftijd van 46 jaar. Noordoostelijke Polder Middelburg 12-06-1960 14-10-2006 Middelburg: P.D. Spies Dirk Johan Gran Canaria (SP): Marianne Baljuwlaan 67 4336 GK Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 19 oktober in de aula van de Algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Deze dienst begint om 12.00 uur en zal worden ge leid door de weleerwaarde heer ds. L. Wiillschleger. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Zaterdagmorgen bereikte ons het droevige bericht dat onze buurman de heer Jan Bart Mandos is overleden. Wij zullen ons hem herinneren als een vriendelijke, humoristische man. Thea. Annette en Arno en Louisse, veel sterkte toegewenst! Buren uit de Strandloperstraat Fam.Betts Jan Huige en Sjaan Vermeulen Anton Bierens Fam. Quist en Willemien Fam. Borghstijn Fam. de Schipper Fam. Dekker Fam Tiessens Fam. During Fam. Volleman Wij vernamen het droevige bericht van het overlij den van de heer Ir. J.L.M. Mandos voorzitter College van Bestuur van de Hogeschool Zeeland Onze condoleances en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, zijn kinderen en verdere familie. We wensen hen, maar ook de medewerkers van de HZ. veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, management en medewerkers van SSG Scheldemond. H.J. van Arenthals, rector Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Bart Mandos voorzitter van het College van Bestuur van Hogeschool Zeeland Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... Adriaan Roland Holst Wij hebben de contacten met jan Bart als plezierig en constructief ervaren. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn naaste familie en naar de collega's van Hogeschool Zeeland. Wij wensen hen veel kracht toe bij het ver werken van dit grote verlies. Namens de Raad van Toezicht en medewerkers van ROC Zeeland. College van Bestuur ROC Zeeland Hennie van Meerkerk (voorzitter) Wim Muilenburg We zijn diep geraakt door het overlijden van Jan Bart Mandos (voorzitter College van Bestuur Hogeschool Zeeland) We werkten intensief samen ten behoeve van het Zeeuwse onderwijs, niet in het minst door de neven vestiging van de HZ bij ons in Terneuzen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Raad van Toezicht. College van Bestuur en overige medewerkers van ROC Westerschelde in Terneuzen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Jan Bart Mandos lid van de Raad van Toezicht van de Roosevelt Academy Wij hebben veel aan hem te danken. Namens de Roosevelt Academy Hans Adriaansens, Dean Wim van Gelder. Voorzitter Raad van Toezicht Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Jan Bart Mandos We deelden nog zoveel plannen met hem. Zijn ken nis, kracht en humor zullen wij enorm missen. Dank baar zijn wij voor alles wat hij heeft betekend voor ons werk, voor een sterk Zeeland én de afgelopen ja ren in het bijzonder voor het onderwijs. Er blijven vele mooie herinneringen over. Wij wensen Thea, Annette en Louise veel kracht en steun toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en directie Scoop Marten Beinema. voorzitter Dick van den Bout, directeur Dynamisch, innemend, vernieuwend, betrokken, ac tief. kwaliteit zijn enkele van de vele grote eigen schappen van de veel te vroeg overleden voormalig voorzitter SporlZeeland (voorheen Zeeuwse Sport raad) Jan Bart Mandos Onze gedachten zijn bij zijn vrouw, kinderen en ver dere familie. Bestuur en medewerkers SportZeeland I. Lonink, voorzitter H.T. Kienhuis, directeur Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-commissaris Jan Bart Mandos Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van het grote ver lies. Directie, Raad van Commissarissen en Personeel De Ruyter Training Consultancy B.V. Huib Gerretsen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ir. J.L.M. Mandos Lid Raad van Commissarissen Dutch Caribbean Training Center Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht dit verlies te verwerken. Directie en Raad van Commissarissen DCTC N.V. H.G. Gerretsen L.C. Stacie Ir. van Donselaar R. Lopez Ramirez E. Vlieg Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ir J.L.M. Mandos )an Bart zal in onze herinnering blijven als een bevlogen bestuurder met een grote betrokkenheid bij het Zeeuwse politiekorps. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Korpsleiding politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Hel Algemeen Bestuur en de Directie van Zeeland Seaports hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer Ir J.L.M. (Jan Bart) Mandos De heer Mandos was van 1990 tot 2002 bestuurslid van eerst het Havenschap Vlissingen, later van Zee land Seaports. Hij heeft als krachtig en betrokken be stuurder een grote bijdrage geleverd aan de ontwik kelingvan de Zeeuwse havens. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij hel dra gen van dit verlies. Maria le Roy Voorzitter Hans van der Hart Algemeen directeur Geschokt en bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Jan Bart Mandos Als gedreven voorzitter van het College van Bestuur van de Hogeschool Zeeland was hij tevens een am bassadeur van onze gemeente. Hij wist als geen ander de kwaliteiten van de Hoge school Zeeland als onderwijsinstituut en die van de gemeente Vlissingen als studentenstad voor het voet licht te brengen. Wij zijn hem oprecht dankbaar voor deze samenwerking die in de afgelopen jaren zijn vruchten heeft afgeworpen. Wij zullen zijn grote inzet en betrokkenheid bij het wel en wee van 'zijn' school en onze gemeente node missen. Wij wensen Thea en de kinderen en verdere familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Vlissingen A. van Dok - van Weele, burgemeester K. de Vries, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ir. J.L.M. (Jan Bart) Mandos Voorzitter van de Commissie Tunnelveiligheid Wij denken terug aan een man die als geen ander wist hoe je de essentie moet raken. Een zeer kundig bestuurder die respect, gezag en een goed gevoel voor humor combineerde en daardoor perfect in staat was mensen aan zich te binden en standpunten te verenigen. Wij zullen hem missen. Namens het Ministerie van Verkeer en Waterstaat Karla Peijs Minister Geert van Maanen Secretaris-Generaal Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Jan Bart Mandos voorzitter van het College van bestuur vaq Hogeschool Zeeland Mede door zijn initiatief werd de samenwerking tus sen HZ en RPCZ steeds intensiever, met name door de gezamenlijke inspanningen ten behoeve van het Akkoord Zeeuwse Kenniseconomie en de Kennis- werf. Zijn inspirerende, creatieve en humoristische in breng zullen wij node missen. Wij wensen zijn familie en de Hogeschool Zeeland veel sterkte toe. Namens RPCZ, Jan Lonink. Raad van Toezicht Ben de Reu, Raad van Bestuur Bedroefd en verslagen hebben wij kennisgenomen van hel overlijden van Jan Bart Mandos lid van de raad van toezicht van SVRZ Wij gedenken in hem een wijs man, die met humor een scherpzinnige bijdrage leverde aan het functio neren van SVRZ. Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar Thea en de kinderen. Wij wensen hen de kracht toe dit grote verlies te dragen. Pieter Stoter, voorzitter raad van toezicht Mirjam Drost, voorzitter directie Middelburg, 16 oktober 2006 Met verslagenheid hebbep we kennisgenomen van het overlijden van onze ex-burgemeester Ir. J.B Mandos Zijn medewerking tot het tot stand brengen van het trekkermuseum te Nisse zullen wij nooit vergeten. Wij wensen zijn vrouw Thea en de kinderen veel sterkte toe. Het bestuur van OTMMZ Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze ex-burgemeester en oud-lid van de Raad van Commissarissen Ir. J.L.M. Mandos Zijn inzet en betrokkenheid voor Sportfondsen Borsele zullen wij nooit vergeten. Ons oprecht medeleven gaat uit naar mevrouw Mandos en de kinderen. Sportfondsen Borsele B.V. Helaas heeft Jan Bart Mandos de strijd moeten opgeven. Zijn bijzondere belangstelling voor het kunstonderwijs en zijn opvattingen over samenwerking zijn voor ons altijd prikkelend en boeiend geweest. Het College van Bestuur Codarts, Hogeschool voor de Kunsten Jikkie van der Giessen Kees Veerman Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van hel overlijden van Ir. J.L.M. Mandos Oud-burgemeester van de gemeente Borsele De tijd dat hij burgemeester was in de gemeente Bor sele, hebben wij als Zuidelijke Land en Tuinbouw Organisatie afdeling Borsele altijd op een open en constructieve wijze met hem samengewerkt. Zijn vernieuwende kijk op ons landbouwgebied zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte voor de toekomst. Zlto afd. Borsele Voorzitter: M.A. van't Westeinde Secretaris: M.de Roo van Mossevelde Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ir. J.L.M. Mandos lid comité van aanbeveling van de Stichting 400 jaar Michiel de Ruyter, Consulaat Schelde Delta Met zijn heengaan verliezen wij een bijzonder kundig adviseur en belangenbehartiger voor onze Stichting. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Namens Stichting 400 jaar Michiel de Ruyter A.S. Bakker, voorzitter D. Schipper, secretaris Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van onze zeer gewaardeerde oud- commissaris Jan Bart Mandos Tot en met 2002 was hij lid van de Raad van Com missarissen van DELTA N.V. Met waarderingen dankbaarheid kijken wij terug op zijn inzet. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Raad van Commissaris en Directie DELTA N.V. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud burgemeester Jan Bart Mandos Zijn steun en aandacht voor onze stichting zullen wij met warmte blijven gedenken. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Stichting Volksdansfestival Borsele Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze voorzitter Jan Bart Mandos Zoals in vele functies heeft Jan Bart zich ook bij onze stichting ingezet voor een mooier Zeeland. Wij missen hem nu al en wensen zijn naasten sterkte toe bij het dragen van het verlies van een inspireren de geest. Bestuur en medewerkers van Stichting Het Zeeuwse Gezicht Intens verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Bart Mandos echtgenoot van onze voorzitster Wij wensen Thea, Annette, Arno en Louise veel sterkte in deze moeilijke tijd. Het bestuur en vrijwilligers van de Zonnebloem afd. Borssele om nis lui houd zwn/l rund lui har I Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat is overleden mijn allerliefste man. onze pa en opa Wilhelmus Jacobus Marinus Pluijgers - Pim - 14 oktober 1935 115 oktober 2006 Sienie Pluijgers-Meulmeester Didi en Lex Richard en lacky India. Mees Robin, Lisa Cindy en. Han Noa Dennis en Christie Onze speciale dank gaat uit naar dr. Thiadens voor de goede zorgen. Aagje Dekenstraat 24,4381 RZ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Pim te nemen op donderdag 19oktobervan 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een korte herdenking worden gehouden, waarna we hem om 12.00 uur zullen be graven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve opa Cindy, Dennis India, Mees Noa Herinner mij, stralend als de zon, zoals ik was toen ik alles nog kon. Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u het overlijden mee van Piet Meeusen weduwnaar van Corrie van de Water levenspartner van Marie-Louise Bulkmans-Mallheussens Wouw, 14 december 1929 t Roosendaal, 15 oktober 2006 Essen Lia en Leon Frijters-Meeusen Marieke en Werner Niels Rob en Gitte Steenbergen Willemen IngridMeeusen-Veraart Mels, Mees, Mats Correspondentieadres: familie Frijters-Meeusen Bredestraat 7 2910 Essen (B). Piet is thuis opgebaard, Markt 9, Wouw. Avondwake donderdag 19 oktober om 19.00 uur in de H. Lambertuskerk te Wouw waarna u aansluitend afscheid kunt nemen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden vrijdag 20 okto ber om 11.00 uur. eveneens in de H. Lambertuskerk, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Schriftelijke condoleances voor aanvang van beide diensten in de kerk en persoonlijk na de begrafenis in zaal "De Potter", Bergsestraat 57 te Wouw. Heeft u onverhoopt geen rouwbrief ontvangen wilt u deze advertentie dan als persoonlijk bericht be schouwen. Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van Buurvrouw Brokking Wij zullen haar erg missen. Joke, Peter, Carlijn en Coen Westerduin uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vcerseweg 36,4332 BCi Middelburg internet- www,degrooidekiim.nl Mogelijkheid lot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. En toch telkens weer zullen wij je tegen komen. Zeg nooit"het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wal je zei. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dal zacht en kaim van ons is heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Kerkhove-de Jonge sinds 12 juni 2002 weduwe van Antheunis Kerkhove Vlissingen, 5 oktober 2006 Middelburg. 22 juni 1928 Vlissingen: Rinus Kerkhove Lizette Kerkhove-Dierikx Alexander Jessica Krystel Valentijn Ruud Kerkhove Theo Kerkhove Anne Hassan-Kerkhove Gamal Hassan Michael Mandy limmy Ramon Goeman Borgesiusstraat 97 4384 IN Vlissingen Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 20 okto ber van 11.45 tot 12.15 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvin den in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Toch nog onverwacht hebben we afscheid móeten- nemen van onze lieve schoonzus en tante G. Kerkhove-de Jonge Familie Kerkhove Vlissingen, 15 oktober 2006 Enige kennisgeving Als ik toch moet sterven wil ik in stilte gaan. Toch nog onverwacht overleed op zondag 15 okto ber 2006 mijn dierbare man, onze vader, schoon vader en opa Martinus Jan Rouw Pastor echtgenoot van Cornelia Maatje Bolier weduwnaar vanNeeltje Koerts in de leeftijd van 79 jaar. Axel: Corrie Rouw-Bolièr Hans Koert en Anjo - Mariko en Mirelle, Leander1 Marina en Wif - Geert, Thijs Martin en Annemarie - David Nelleke en Hans - Marijn. Lisanne (os en Jacqueline - Senna, Evi Petra en Stefan Paul en Monica - Ze Ping Wolter (in herinnering) Angéli en Frans - Daphne, Naomi Miriam en Hans Corr. Adres: Prins Mauritsstraat 12,4571 HB Axel Op zijn verzoek nemen we in besloten kring afscheid van hem. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "TerSchorre" voor de liefdevolle zorgen aandacht. "Alles bedekt zij, alles gelooft zij, alles hoopt zij, alles verdraagt zij.. De liefde vergaat nimmer. 1 Corinthiërs 13:7-8 Dankbaar voor wal zij in haar leven voor ons bete kend heeft, is in de Heer ontslapen, onze lieve en rus tige moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jeanne Hilda Degener - Zitter sinds 30 september 2000 weduwe van Dirk Karei Degener 13 augustus 1922 14 oktober 2006 Vlissingen: RenéenRia Middelburg: |oyce en Joop Amsterdam: Rosita en Wil Middelburg: Rudy en Margaretha Middelburg: Gerrit en Tati Middelburg: Sylvia en Piet William Y vonne t Klein- en achterkleinkinderen Oosterscheldestraal 41 4335 PB Middelburg Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen dinsdag, woensdag en donderdag van 17.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 20 oktober om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Oosterscheldestraat 41 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40