papieren karton vjv/v/.pdp! Cr1 Cu 1(4fhonOCJ pdpicc Cu l(4r*htf. >14 Zeeuws Vlaanderen Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN BOUWMAN maandag 16 oktober 2006 Familieberichten vervolg van pagina 12 Lieve oma, Dank u wel voor uw zorgzaamheid en liefde. We houden van u! Angelique Jeannette en Edwin Richard Patrick en Audrey Abigail en Richard Rafael en Dana Riley, Serafièn Priscilla Nathan ie Sharon en Nils Alicia en Erik Daniëlle George Rowena Mijn leven is in Uw hand. Psalm 31:16 Na een rijk en voltooid leven mocht zij Maatje Anthonina Kluijfhout-Nijsse mijn innig geliefde vrouw en onze uiterst zorgzame en lieve moeder in alle vrede overgaan. Wisten ons ingebed in haar vermogen tot liefhebben en dragen dit met ons mee om verder en verder uit te bouwen. Ellewoutsdijk 12 februari 1919 t Middelburg 15 oktober 2006 Middelburg:Kluijfhout Kaapstad (Zuid-Afrika): P.C. van Deursen-Kluijfhout R.E. van Deursen Stephanie en Martijn Frederique en Pepijn Steenenkamer: J.D. Kluijfhout E.C. Hagt Raven Amber Veerle President Wilsonlaan 16 4334 GC Middelburg Mijn vrouw en onze moeder is thuis opgebaard. U kunt van haar afscheid nemen op woensdag 18 okto ber van 19.00 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst zal op vrijdag 20 oktober om 13.30 uur gehouden worden in de Nederlands Hei-vormde kerk te Kleverskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kleverskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. O Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tot onze droefheid is plotseling heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maatje Anthonina Nijsse echtgenote van Jan Kluijfhout We zullen haar missen. Arnemuiden: J.A. Nijsse t J. Nijsse-Gideonse Andelst: A.W. Nijsse t J. Nijsse-Cevaal Denekamp: A.M. Geschiere-Nijsse J. Geschiere Neven en nichten Enige kennisgeving Stilletjes ben je heengegaan Stilletjes zul je altijd bij ons zijn Weer samen met Pa en Kees, ivie had dat gedacht Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Cornelia Maria Ooijendijk weduwe van Wilhelmus Jacobus Adrianus van der Voort in de leeftijd van 88 jaar. Tiny Eier-van der Voort Piet Eier in herinnering Erik - Heavenly, Nathalie Wesley Kees van der Voort in herinnering Temeuzen, 15 oktober 2006 Nieuwediepstraat 62 CoiT.adres: Dijkstraat 43,4551 CM Terneuzen Dinsdag 17 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woens dag 18 oktober om 12.00 uur in het eerder genoem de uitvaartcentrum. Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant - Enige en algemene kennisgeving - De Heer is mijn Herder Psalm 23 Op de gezegende leeftijd van bijna 92 jaar is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Heiltje Johanna de Nood-de Konink weduwe van L. de Nood Riet van Zalen-de Nood Piet van Zalen -in herinnering Nanda de Nood Jean Luc Guérin Klein- en achterkleinkinderen W.G. de Konink I. de Konink-Holster C. Minnaar-de Konink N. Minnaar Neven en nichten Middelburg. 16 oktober 2006 Correspondentieadres: Rustenburgstraat 69 4337 VT Middelburg Tot op hel laatst is zij liefdevol verzorgd en begeleid door de zorgzame en betrokken medewerkers van verzorgingshuis Rustenburg. Ma is opgebaard in haar eigen kamer in zorgcentrum Rustenburg, K413. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 oktober a.s. om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Beveianden' Hoofdkantoor: Geiöeloozepad 20,4463 A) Goes (0113);? 114 44 Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP HulstTel.: 0114-312906 Gebeu rtenissen deel je op ensen^iipfj^l Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek. vind en reageer. IDensen .nl Provinciale Zeeuwse Courant Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Pieternella Davidse-Verschuure sinds 2002 weduwe van Christiaan Davidse in de leeftijd van 93 jaar. Lenny en Wim Yolanda en Huib Anne, Femke Elvira en Bas Fleur, Veerle Adri en Ali Nel (in herinnering) Martin en Angelique Lars, lorn, Milan Chris Flip en Hannie Stephan en Jacqueline Floor Marinka en ferry Daan, Roan, Mick Middelburg, 15 oktober 2006 Gerbrandylaan 62 Correspondentieadres: Lenny Davidse, Juliana van Stolberglaan 5.4303 AA Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 19 oktober om 15.45 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. In de aula van de begraafplaats is er gelegenheid tot afscheid nemen van 15.30 tot 15.45 uur voorafgaand aan de bijeenkomst. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Rjiro ft LAM Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN EN DAMESMODE Nu ook lcids-kleding in Goes! NEW CLASSIC LIFESTYLE GOES - DOMBURG Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te be danken voor de zeer vele blijken van medeleven, die wij van u mochten ontvangen na hel overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve zorg zame vader, schoonvader en opa Abraham Dekker willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Uw medeleven betekent voor ons een grote steun in het verwerken van dit verlies. H.J. Dekker-Veldhuizen Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, oktober 2006 In Memoriam t 17 oktober 2004 17 oktober 2006 In Memoriam Gonnie Bergenhenegouwen-Ottersberg We missen je Simon Marck en Willeke Lester Gehandicapt of chronisch ziek Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uilkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotenconlact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO1 ANGO maakft) beter leven mogelijk! Postbus &S0. 3800AV/Amersloai Tol. (033) 465 43 43 Markt 73 4331 LL Middelburg Tel. (0118) 650151 www.disandthat.nl Evergreen 1 FOTOGRAFIE A" St.. |P»»''LTJ ïljNypPgf^ Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want welke grondstof kan tot zeven maal worden hergebruikt? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org. informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30