Terneuzense Boys op pijnbank PZC Luctor slaat zijn slag in slot van derby tegen Zaamslag Jeugd dient zich aan in tijdrit Terneuzen Driebanders moeten gelijkspel toestaan Stroo dankt titel aan tweetakt 125cc Autocrossers strijden binnen en buiten de baan Trainer Danny van de Velde noemt 6-0-verlies geflatteerd uitslagen agenda Alle register: moeten open bij De Sjuttu maandag 16 oktober 2006 door Rinus Verberkmoes SLUISKIL - De afsluitende au tocross in Sluiskil bracht meer dan alleen strijd. Want niet al leen op de baan werd hard ge knokt, ook buiten de auto's werd het soms even onvriende lijk. Piet Huiskes uit Hansweert hield zijn handen thuis, maar brieste wel dat hij onsportief uit de baan was gereden. „Was dat niet gebeurd, dan was ik de kam pioen in de regioklasse 1550 cc geworden." Het ging er in deze serie niet al tijd even vriendelijk aan toe. Zo ook in de regioklasse tot 2000 cc. Daarin ontstond zelfs een kort handgemeen. Naast die bijzaken werd er ook nog serieus gereden. Dat bracht her en der nog wat verschuivin gen in de klassementen teweeg. Zo kwam Eddy Ghenne uit Co- lijnsplaat in de 1550cc als beste uit de strijd. Hij startte als der de in de rangschikking, maar fi nishte als eerste, omdat zowel koploper Mark van Steenbergen uit Ovezande als Pelo de Cock uit Hansweert te veel punten verspeelde. In de regioklasse tot 2000 cc bouwde Jan Lokerse uit 's-Heer Arendskerke zijn voorsprong uit. Hij mag zich Zeeuws kam pioen in zijn groep noemen. In die categorie was de titel nog va cant. In de categorie toerwagens tot 1950 cc liet leider Benny de Rid der uit Vlissingen zich niet meer verschalken. Aan zijn derde plaats in het dagklassement had hij ruim voldoende. Hoofdrol In de overige series waren de kampioenen al bekend, maar Ruud Simon uit Den Haag eiste niettemin toch de hoofdrol op in de klasse tot 1550 cc. Frank de Putter uit Sluiskil werd tweede en nestelde zich daarmee op de derde plaats in het eindklasse ment. Leonard van de Ven deed bij de sprinters wat van hem werd ver wacht. Hij wilde de competitie afsluiten met het hoogste aantal punten van alle deelnemers aan de cross. Dat lukte. Van de ne gen wedstrijden miste hij er één. door Karei Pleunis ZALTBOMMEL - De cijfers de den hard aan: 6-0Veel te hard, meende Danny van de Velde, oe- fenmeester van Terneuzense Boys. „Niet geflatteerd, maar zeer zwaar geflatteerd. We speel den vandaag wellicht de beste wedstrijd van het seizoen. Deze cijfers moeten we daarom maar snel vergeten." De woorden van de trainer klon ken paradoxaal tegen de achter grond van het scorebord, dat een enorme kloof deed vermoe den tussen Nivo Sparta en de hekkensluiter uit Zeeuws-Vlaan deren. Zo was het niet. Wel zo als de nog altijd geblesseerde Kees Duitemeijer opmerkte: „We voetbalden heel aardig mee, maar we hebben weer een lesje in effectiviteit gekregen." Die educatieve voorstelling duurde welgeteld twaalf minu ten. Daarin werd het van 0-0 ra zendsnel 4-0 en toen was het duel ook meteen gespeeld. Ter wijl de twintig daaraan vooraf gaande minuten volledig voor Terneuzense Boys waren ge weest. De Zeeuwen openden agressief, de tegenstander kwam aanvan kelijk niet aan voetballen toe.. Kansen waren er ook. Voor Hoo- gesteeger. Faassen en Oostdijk. „We hadden zeker 2-0, mis schien wel 3-0 voor moeten staan na dat sterke begin", oor deelde Van de Velde. Maar het doelpunt viel, volgens aloude voetbalwetten, aan de an dere kant en vormde de inlei ding van een serie van vier, de Van Remortel grijpt zijn kans AXEL - Normaal behoort hij tot de subtoppers in de Zeeuws-Vlaamse trimlopen. Een klassering zo rond de vijfde, zes de plaats is meestal weggelegd voor Patrick van Remortel. Zaterdag, in de Erpelkapper- loop, mocht de Hulster atleet zijn gang gaan. Die kans greep Van Remortel met beide handen aan. Hij liep bij al zijn opponen ten weg en zegevierde. Bij de wedstrijd over ruim ze ventien kilometer door de pol ders rond Axel was het gezicht van Van Remortel steeds voor aan te zien. Hij controleerde de wedstrijd, maar diende wel reke ning te houden met de onbeken de Peter Franck. De atleet uit het Belgische Niel bleef bleef maar aanklampen. Hierdoor moest Patrick van Remortel tot het uiterste gaan om zijn over winning veilig te stellen. Uitein delijk had hij bij de finish nog bijna een halve minuut voor sprong op Franck. Op de mid denafstand (zeven kilometer) was er een compleet regionaal erepodium. Winst was er voor Peter Jansen uit Sluiskil. Hij werd gevolgd door Jan-Willem Bakker en Noël Verbrugge, bei den uit Axel. Tonnie Lauret uit Zaamslag en Liselot Kaijser uit Terneuzen wonnen respectievelijk bij de mannen en de vrouwen op de vier kilometer. één nog mooier dan de ander. Ronald Gort, doelman van Ter neuzense Boys was in die twaalf minuten vooral een kansloze, toekijkende figurant. Verhagen opende het bal, Van der Sanden, De Bruin en Paymans volgden zijn voorbeeld. „Een aardig gemiddelde", vond Gort. „Vijf aanvallen, vier doel punten. Toen ik mijn eerste red ding verrichtte, lagen er al vier achter me." „Ik heb het zelden meegemaakt dat je zo slecht speelt en met een 4-0 voorsprong gaat rus ten", vond ook trainer Ruijsch van Nivo Sparta. „Maar ze wa ren wel mooi en ik had er geen moeite mee." Kwetsbaar Ruijsch vergat de toevoeging dat zijn ploeg ze nog net niet in de schoot geworpen kreeg. Want waar het voorin bij de Boys aan effecitiviteit ontbrak, bleek de ploeg achterin opnieuw kwets baar. Zowel in de duels als posi tioneel werd de laatste gordel voor Gort bij drie van de vier treffers gruwelijk te kijk gezet. Mannetje uitspelen, balletje te rugleggen, doelpunt. Diepte pass, terugkoppen, treffer. Het oogde uiterst simpel. Alleen de uithaal van Wesley Paymans, die van z'n twintig meter het kruis vond en zo voor de 4-0 zorgde, was niet te verdedigen. Van de Velde: „Maar op geen en kele manier doet die 6-0 recht aan het beeld van de wedstrijd. Ik maak niemand een verwijt, de ploeg heeft hard en naar ver mogen gewerkt." Na rust, toen het duel 45 minu ten lang louter plichtmatigheid uitademde, maakten Cevat en linksback Peelen het halve do zijn vol. Terneuzense Boys kwam niet verder dan een schot van Bolle- man op de lat en het missen van een achttienkaraats mogelijk heid in de slotminuut. Invaller Evert-Jan van Opdorp murwde zich langs enkele verdedigers en bracht Bolleman op twee meter van het doel in stelling. De inzet miste kracht en kon door Van der Cammen gepareerd worden. Nivo Sparta-Terneuzense Boys 6-0 (4-0). 27. Roberto Verhagen 1-0, 26. Emiel van der Sanden 2-0, 29. Dennis de Bruin 3-0, 32. We sley Paymans 4-0, 65. Björn Cevat 5-0, SI. Patrick Peelen 6-0. Scheidsrechter: A. Lindhout (Goes). Gele kaarten: Davey Broth- xoell (Nivo Sparta). Aantal toe schouwers: 350. Terneuzense Boys: Ronald Gort, Robert Bezemer, Dennis van de Broeke, David de Haan, Jordy Goossen, Mastti Buijsse, Marco Bolleman, Anrico van Heclce (73. Evert-Jan van Opdorp), R'uud I-ioo- gesteeger (73. Ryan de RegtMar co Faassen (82, Veli Eryürük), Ar jen Oostdijk. De koppeltijdrit langs de Westerschelde is met meer dan vijftig deelnemende koppels nieuw leven ingeblazen. Hier gaan Jan Wilhelm (links) en Jan de Kubber van start voor hun rit tegen de klok. foto Camile Schelstraete door Wim de Vos TERNEUZEN - Ze waren am per gestart of Carlo Steel moest Arjen Martens al tot de orde roe pen. De explosieve start van de jeugdige Koewachtenaar verras te de oud-wielrenner uit Axel zo zeer, dat hij nog amper kon aan pikken in de koppeltijdrit in Ter neuzen. Carlo Steel is vanaf dit jaar be geleider van de nieuwelingen en junioren van Zeeuws-Vlaande- ren. „En als vereniging kunnen we tevreden zijn. Volgend jaar kunnen we met een volwaardige nieuwelingenploeg aan de start verschijnen", vertelde Steel za terdag voor de start van de tijdrit. In die koppelrit realiseerde de Midelkamprenners Paul Jere- miasse en Jacco Ringelberg de snelste tijd langs de boorden van de Westerschelde. Carlo Steel, die samen met Mar tens de snelste was op de korte afstand, de twintig kilometer, toonde zich verheugd over de toenemende belangstelling voor de jonge categoriën bij wielerve reniging Zeeuws-Vlaanderen. Vooral bij de nieuwelingen is er veel aanwas. „We hebben een nieuwelingenploeg opgericht met Klaassen uit Axel als prima materiaalsponsor. Vrijdagavond hebben we een aantal fietsen in ontvangst mogen nemen voor de ze categorie." Kwakkeljaren Carlo Steel kwam zaterdag met een groot deel van de selectie aan de start in de koppeltijdrit van sportschool Delta uit Ter neuzen. Die wedstrijd lijkt hele maal uit het dal geldommen na een paar kwakkeljaren. Een paar jaar geleden waren er nog maar vijftien koppels die de tijdrit langs de Westerschelde re den, zaterdagmorgen versche nen er niet minder dan 56 twee tallen aan de start. Daarbij was de bijna complete selectie van wv Zeeuws-Vlaan deren, maar ook een grote groep ID-renners van de stichting De Tragel en enkele tandems met vi sueel gehandicapten. Verder kwamen er actieve KNWU-ren- ners en trimmers aan de start. Paul Jeremiasse en Jacco Ringel berg raasden als snelsten over het 34 kilometer lange parkoers tussen Terneuzen en Perkpolder en terug. De Middelkampers re- door Joop van den Oudenhoven SAS VAN GENT - Zowel het team van Café Biljart Reseda als van de Geslootene Boom speelde in poule vier van de vier de divisie gelijk. De uitwedstrijd van Reseda in Hoeven tegen The Friends kreeg een logische 4-4-uitslag omdat de ploegen aan elkaar gewaagd waren. Theo Platjouw kreeg van een ijzersterk spelende J. van Rooy klop. Opvallend was de verliespartij van Carlo van Dam. Ondanks een serie van 6 en een moyenne van 0.657 ver loor hij toch nog (op twee punt jes) van Slokkers. Cor de Jonge en Johan van der Dussen brach ten met overwinningen de ba lans in evenwicht, De Geslootene Boom hield aan het duel in eigen huis tegen Eek hoorn 3 uit Oosterhout een punt over maar kreeg daarmee te wei nig. Het verschil op moyenne, 0.468-0.389, was te groot voor een puntendeling. Etienne van Damme verloor ongelukkig van Van Wanrooij en dat kostte de ploeg uiteindelijk de overwin ning. The Friends BSM-Café Biljart Re seda 4-4: J. van Rooy-The Plat jouw 30-23, 39; A. van Agt- maal-Cor de Jonge 20-25, 66; P. Slokkers-Carlo van Dam 25-23, 35; A. Batten-Johan van der Dus sen 12-20, 46. De Geslootene Boom-Eekhoorn 3 4-4: Etienne van Damme-H. van Wanrooij 29-30, 49; Albert Lacan- te-E. van Woerkom 21-25, 40; Rien Sandrini-R. Luiken 25-14, 69; Ben de Waal-G. Koedam 20-10, 45. door Jan Roovers TERNEUZEN - Door de zege met 12-10 in de derby tegen Zaamslag hebben de korfballers van Luctor een belangrijke stap gezet op weg naar het kampioen schap in de vierde klasse. BKC verloor in Ritthem van Atlas met 11-7. Het stond er na afloop toch echt: Zaamslag-Luctor 10-12. Een uitslag die volkomen onte recht was en voor ongeloof zorg de bij het talrijk opgekomen pu bliek. Het eindresultaat liet de spelers van Zaamslag zwaar ont goocheld achter. Zeer begrijpe lijk, want tot een kwartier voor tijd had de thuisploeg in de loka le derby zijn tegenstander op al le fronten afgetroefd. De organisatie stond, de combi naties liepen gesmeerd en de per soonlijke duels werden meestal in het voordeel van de thuisspe- lers beslist. Ook aan de afwer king mankeerde weinig, waar door het na ruim een kwartier zomaar 5-1 voor Zaamslag stond. Luctor was in die fase rijp voor de slacht. Iedereen liep maar wat aan te rommelen, van enige lijn in het spel viel niets te be speuren en aanvallend kon geen vuist worden gemaakt. Toch stond het 5-3 bij rust na een stip van Davy Jonker. Het leek de thuisploeg weinig te deren. Vers uit de kleedkamer zorgde Frans Verpoorte voor 6-3 en 7-3, waarna de tweede strafworp van Jonker goed was voor 7-4 en na 9-6 ook voor 9-7. Coach Ivan de Herdt zou zich daar later erg over opwinden: „De stippen werden alleen aan Luctor gegeven, wij hadden er zeker ook drie moeten krijgen. De arbitrage was bedroevend", vond hij. Zijn collega-coach Pëter Durink was het daar hele maal mee eens. Hoe dan ook: Zaamslag kreeg de stippen met, de tegenstander op cruciale momenten wel, waar door het geloof in een goed resul taat groeide. En. waar de Zaam- slag-aanhang al voor vreesde, gebeurde ook: in het laatste kwart kreeg Luctor plots de geest. Het sloot bij 10-10 aan en deelde, evenals een week eerder tegen BKC, door Ferry de Waele de genadeklap uit. „We hebben maar twintig minu ten gekorfbald", gaf Durink eer- door Rinus Verberkmoes AXEL - De spanning was groot. In vier van de vijf categorieën was zaterdag voor het begin van de laatste RES-cross de kam pioen nog niet bekend. De rij ders gingen tot het uiterste, maar sensationele veranderin gen in de diverse klassementen leverde het niet op. De 20-jarige Martin Stroo uit Oost-Souburg, die in 2003 kam pioen bij de RES werd in de groep 85 cc, begon de laatste wedstrijd met 22 punten voor sprong op zijn naaste belager. Het leek een verplicht nummer te worden, maar zelf dacht hij daar anders over. „Ik heb dit jaar veel pech gehad. In eerste instantie reed ik op een viertakt 250cc, maar aangezien de repa raties nogal duur uitvielen, ben ik teruggegaan naar een twee- takt 125 cc. Daarna is het beter gaan lopen. Afwachten hoe het vandaag gaat." Die terughoudendheid bij Stroo bleek niet geheel onterecht. In de eerste manche moest hij na een val van plaats twintig terug keren. Hij werd achtste en be perkte de schade. Ook de twee de manche liep niet naar wens. Na een matige start, schoof hij uit het achterveld plaatsje voor plaatsje op. Uiteindelijk hield hij nog twaalf punten over en mocht hij zich opvolger van af tredend kampioen Pascal de Zeeuw noemen. Winnaar van de dagprijs in deze categorie licen tiehouders werd Roy Gijsel uit Heikant. In de serie 250/500 cc was Jos Kesters uit Opglabbeek de titel kandidaat met een voorsprong van negentien punten op zijn maatje Bart Schildermans uit Opoeteren. In de eerste manche ging het door een valpartij ech ter mis, de tweede ging het beter en uiteindelijk won hij de titel met vijf punten voorsprong. De 23-jarige Jacco de Korte uit Meliskerke begon als lei der in de klasse 125 cc. In de ze groep werd, vanwege het gro te aantal inschrijvers, in twee selectiemanches gereden om dat er slechts 25 racers gelijk tijdig in de baan mogen zijn. den de rit tegen het horloge met een gemiddelde van 43,5 kilome ter per uur. „Het is een mooie afsluiting van het seizoen", vond Paul Jere miasse. „Jammer dat er zo wei nig KNWU-renners meededen want het is een mooie wed strijd." De tijd van Jeremiasse en Rin gelberg werd overigens wel geë venaard door de Axelaar Arnold Polderman, die als visueel-ge- handicapte samen met Joop Verstraeten op de tandem dezelf de tijd reed als de twee Middel kampers. lijk toe. Maar die fase besliste wel over winnen en verliezen. Scores Zaamslag: Marco van Reeuwijk 4, Frans Verpoorte 3, Wilco van de Ree 2, Debby Cer- pentier 1. Scores Luctor: Davy Jonker 4, Ferry de Waele 3, Marjolein Du rink 2, Sylvia Trouwborst, Adrie de Jonge en Paul Tholens 1. Atlas-BKC 11-7. In de eerste helft toonde Atlas zich schot- vaardiger dan BKC. Dat leverde een verdiende 8-5-voorsprong op bij de rust. In het tweede part kwam BKC moeilijk tot sco ren en liet één vak het verdedi gend afweten. Daardoor liep de thuisploeg naar 11-7. Scores BKC: Michiel Roest 3, Marty de Vilder 2, Marielle Faas en David van Luyk 1. De 23-jarige monteur kon tel niet ontgaan. In voorg; races had hij een grote sprong opgebouwd op s de Braai uit Zaamslag, Di dedigde succesvol zijn f Axel. Erpelkapperloop, 17,5 kilome ter. Mannen: 1. Patrick van Remortel (Hulst) 45.37, 2. Peter Franck (B) 46.02, 3. Nitin Klapwijk (Zaamslag) 48.15, 4. Luc Rijckaert (B) 48.42, 5. Fons Warrens (Kloosterzande) 48.45, 6. Martin Noens (B) 49.12, 7. Peter declerck (B) 49,15, 8. Frank Boerebaeh (Hoek), 9. Frits Ver- vaet (Walsoorden) 50.09, 10. Rinus Re- ijngoudt (Terneuzen) 50.20. Vrouwen: 1. Monique Allefs (Hulst) 57.15, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 1.03.37, 3. Gilber- te Scheldewaert (B) 1.06.39. 7 kilome ter, mannen: 1. Peter Jansen (Sluiskil) 25.24, 2. Jan-Willem Bakker (Axel) 26.38, 3. Noël Verbrugge 28,17, 4. Maar ten van Goethem (Hulst) 28.34, 5. Ard-Jan Bakker (Axel) 29.08. Vrouwen: 1. Greta Ingels (B) 33.42, 2. Ellie Jansen (Terneuzen) 35.53, 3. Maria van Belle (B) 38.25. 4 kilometer, mannen: 1. Tonnie Lauret (Zaamslag) 14.55, 2. Pa trick Temmerman (B) 17.00, 3. Koen Koutstaal (Hulst) 17.18, 4. Christ Tackels (B) 17.20, 5. Leo Kaijser (Terneuzen) 17.22. Vrouwen: 1. Liselot Kaijser (Ter neuzen) 18.33, 2. Claire Volleman (Ter neuzen) 19.59, 3. Marie-Jeanne Wee- maes (B) 21.43. Jeugd (500 meter). Jon gens: 1. Boudewijn Hoogenberg (Axel). Meisjes: 1Hanah van Hoecke (B). Tweede klasse district Zuid-West. Rillandia Smashers-De Sjuttul 4-4. ME: Samuel Zwemer-Erik Stoel 9-21, 19-21; Marco Bloem-Piet van Hoorn 14-21, 21-19, 21-12. VE: Yvonne van Lies- hout-Jolanda van Pamelen 22-24, 22-24; Marieke van Lieshout-Marije Pfaff 23-25, 21-11, 21-17. GD: Zwemer/Yvonne van Lieshout-Johan van de Bruele/Pfaff 19-21, 21-10, 21-14; Bloem/Marieke van Lieshout-Van Hoorn/Van Pamelen 13-2-1, 20-22. MD: Zwemer/Bloem-StoelA/an de Bruele 12-21, 16-21. VD: Van LieshoutA/an Lieshout-Van Pamelen/Pfaff 22-20, 11-21,21-16. Orevo Oostburg: Signtex/de Sutter-Te- lepost 0-5, Blauwe Tulp-de Eenhoorn 1-6, Avance-Spitsbroek 1-10, GAOS-Oranje Duivels 8-2, Jopie Sluis-l'Equipe 0-8, la Porte d'Or-Oud Sluis 5-0, Drie Koningen-Olympiakos 10-3. Stand A-poule: 1.GAOS 4-7, 2.Polderman 3-6, 3.Telepost 3-6, 4.Meeuwsen 3-4, 5.Signtex/de Sutter 3-4, 6.1a Porte d'Or 4-3, 7.Security Ne derland 3-2, 8,de Eenhoorn 3-2, 9.Blau- we Tulp 4-2, lO.Oranje Duivels 4-1, 11.Oud Sluis 4-1. Hulst. Rayoncompetitie. A-klasse: Café Santé-Tènce/Zaman Sport 2 8-4, Garage Casteels-FC De Top 3-4, De Smetaccountants-OJB/Santé 4-2, Ivens Rijsehool-Max Korting 3-0, Kast- Ka balt/De Vest 1-5, Stand aan B-klasse: Café Ambiance-Sporting HTN 3-4, Café De Landbouw-IZV/IBS 6-1, Donckers-Rue du Nord/Microz 3-0, Café 't Zoutvat- je-Neekermann/Stuntmarkt 7-2, Mor- res-IZV/IBS 2 6-1. Sas van Gent. Recreatieve competi tie. Vrouwen: Esplanada-Esplanada 2 2-1 (20-25, 25-17, 25-22), Savok/Resida-Savok/Johan de Block 1-2 (25-20, 16-25, 12-24), Stoffels maandag Vriendschappelijk. Terneuzense Boys A1-Veere onder de 23 jaar. Aan vang: 19.30 uur. De 47-jarige Koen Verb die begin volgend jaar sis Parijs-Dakar en in 2002 er al kampioen werd bij de v nen, kon de slotmanches z al te veel zorgen tegemoet De voorsprong van de rou uit Assebroek op Rudy Wr uit Zandstraat bleek'ruin doende om kampioen te wc Walhout was en bleef twei Ron Doppegieter uit Hooft derde. Bij de kleinsten, de se 85cc, was Jordi van de uit Sint-Jansteen al na één che zeker van zijn zaak. RILLAND - In de tweede I van de badmintoncompefili trict Zuid-West werd de on ting tussen De Sjuttul uit burg en Rillandia Smaskei ware thriller. Het duel ein met gelijke punten. In de sporthal van Rillanc de wedstrijd steeds gelij Na de enkelspelen stond i op het scorebord. Erik Stl Jolanda van Pamelen wd Stoel met 21-9 en 21-19 ei Pamelen met twee keei 24-22. Piet van Hoorn en} Pfaff gingen nipt onderi een driesetter. Ook na de gemende dubb len was er nog geen afteki Plet zag er zelfs even nai dat het team uit Oostbu. weg was naar winst. Bij 3-i het mannendubbel Erik 1 Johan van de Bruele in twe van Samuel Zwemer en Bloem. De vrouwen waren nog in een verbeten strijd wikkeld. Na de derde set i ten Jolanda van Pamelen ei rije Pfaff echter buigen vod rieke en Yvonne van Liesht Cleaning-Swagemakers 3-0 i 25-16, 25-14), Esp 2-Savok/Resida 2-1 (25-9,19-25, Stoffels Cleaning-Esplanada3-0l 25-12, 25-15). Stand: Stoffels Cl 2-6, Esplanada 2-5, Savok/Job Block 2-5, Esplanada 2 Savok/Resida 2-2, Swagemakers! Gemengd: C Line-Savok/Outó 0-3 (18-25, 22-25, 23-24),., Jobs-Aoke 1-2 (25-19,13-25,23-il rage Bode-Doeland Westdorp (20-25, 25-17, 25-22), 'I I ke-Savok/Outokumpo 0-3 (12-25,; 10-25), Acke-C Line 3-0 (25-8/ 25-17). Terneuzen. Koppeltijdrit, 34^ meter. Elite/beloften: 1,1 Jeremiasse/Jacco Ringelberg! mers: 1. Pascal Vernimmen/Afl Houïe, 2. Tom de Vrieze/Marcïl! Arnold Schelfhout/Guust Bouif derman. VUv Zeeuws-Vlaandai Angelo/Edward, 2. Lorenzo Cj Sammy de Vriendt, 3. Jos CeH Coppens. ID-renners: 1. Art-Ja Otter/Jürgen Thuy, 2. Lucièi Hooteghem/Rik de la Ruelle, 3; Laga/Erik Cardon. 20 kilometer, trimmers: 1 der Lijke/Nick van der Lijcke, I Gijsel/Koen Koutstaal, 3. t|l Borm/Tessa Koutstaal. Tandems trick Verrijckt/Gerard van Ginnek^ Zeeuws-Vlaanderen: 1. Steel/Arjen Martens, 2, Gianni) Rik van de Velde, 3. Ursula/Heifl sel. Da Conceicao uitblinker bij Scheldesport TERNEUZEN - Het bask: team van Scheldesport 1 ook zijn tweede duel in ded gangsklasse mannen off gend gewonnen. In Rijen' Migliore met 91-66 geklopt Migliore-Scheldesport f (36-40): Scheldesport spe een prima wedstrijd in De ploeg van eoach Peter, combineerde vlot en liep W in de laatste periode wegva Brabanders, die het hoge b van Scheldesport niet koe bijbenen. De Terneuzei scoorden in die fase, via4 breaks en met afstandsscbj 28 punten. Scheldesport keek aanvai| tegen een 13-5 achterstand maar nog voor het einde v» eerste periode was het vei) weggewerkt. Vlak na rust; de thuisclub nog een 48-$ sprong, maar daarna bego doelpuntenmachine van 9 desport te draaien. Jun® Conceicao was de uitbhnks guard scoorde vier drie-p® waarvan een nog een bonus; opleverde. Hij werd tops' met twintig punten. Hja yef Bosch scoorde, vooral via! breaks, negentien punten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44