Arrogantie van Tjoba afgestraft Derde verlies op rij van PWG PZC Net geen dubbele cijfers voor SPS Anjolie Engels-Wisse helpt mannen aan Zeeuwse titel All Ready troeft korfballers uits-Heer Hendrikskinderen op alle fronten af11-8 Laatste race geen verplicht nummer voor crosser Stroo uitslagen De Stormvogel wint ook tweede wedstrijd Oemoemenoe doet goede zaken agenda maandag 16 oktober 2006 vb 2, doorSjaakSinke VLISSINGEN - De spoeling bij de mannen is tegenwoordig zo dun dat Dynamica zaterdag een beroep moest doen op Anjolie Engels-Wisse om een mannen- team voor de Zeeuwse kam pioenschappen veldloopestafet te te vormen. Het bleek een suc ces. Een week na de loodzware Kust- marathon stonden er in Vlissin- gen slechts een paar teams aan de start van de strijd om de Zeeuwse titel. Bij de mannen bracht Edwin de la Ruelle RKHAV in de eerste omloop van zes kilometer aan de leiding', voor Anton Engels (Dynamica) die halverwege Ar chie Staal (Delta Sport) passeer de. De la Ruelle wisselde op Ma rino Rodrigo en Anjolie Engels loste haar echtgenoot af. Hoe wel ze niet veel trainingsuren in de benen had, hield Anjolie En gels zich goed staande tussen de mannen en hield de tweede stek vast. Als derde loper bleef Tim Aper van RKHAV aan de leiding, voor Henrik Westerweele die het overnam van zijn nieuwe trainster Anjolie Engels. Marcel Magnus kon de kop niet vasthou den voor de Hulstenaren en werd na drie kilometer inge haald door Tim Pleijte, die na een lange blessureperiode op de weg terug is. Dynamica pakte de seniorentitel met anderhalve minuut voorsprong op RKHAV. Voor de vrouwen van RKHAV was finishen voldoende om de Zeeuwse titel te winnen. Het team bestond uit de Zeeuwse crosskampioene Ingrid Ysebae- rt. Margot de Nijs, Aniek Aper en Sandra de Block. Bij de masters wist Fer Bou- wens van Delta Sport in de laat ste omloop de titel weg te kapen voor AV'56. door Ron de Waal 's-HEER HENDRIKSKINDER EN - Waar zaterdag vrijwel ie dereen op het veld van Tjoba een eenvoudige middag voor de thuisploeg verwachtte in de korfbalderby tegen All Ready, was het tegenovergestelde waar. De bezoekers uit Zierikzee dic teerden vanaf het begin en troef den de thuisploeg af op alle fron ten. Gevolg was een dikverdien de zege voor All Ready: 8-11. Het grote gat op de ranglijst van de eerste klasse G tussen Tjoba en All Ready was zaterdag in de verste verte niet zichtbaar op het veld. Het verschil zat hem za terdagmiddag in de beleving waarmee beide ploegen begon nen aan de derby. Ook na afloop was het contrast tussen de tvyee opvallend. Aan de ene kant was er een kater van jewelste bij trai ner Kees Broerse, die sprak over 'een collectieve off-day van Tjo ba. Aan de andere kant glunde rende coach Hans Landman, die zijn ploeg een prachtige team prestatie had zien leveren. „Wij waren getergd. Dat heeft Tjoba helemaal over zichzelf afgeroe pen", zei Landman. „Als je voor af uit Tjoba-kringen hoort dat wij absoluut niet in deze klasse thuishoren, dan hoeft een coach zijn ploeg niet meer op scherp te 'zetten." Onderschatting Tjoba-trainer Broerse was zich van geen kwaad bewust. „Ik weet niet wie dit geroepen heeft, maar ik heb voor iedere te genstander respect. We verlie zen hier volkomen terecht. Het zal met onderschatting te ma ken hebben gehad. Ik heb er de hele week voor gewaarschuwd, maar het is Tjoba eigen dat het dan alsnog gebeurd." In een rommelige openingsfase werd het snel duidelijk dat Tjo ba een taaie middag tegemoet ging. Het aanvalsvak met Ger- ben van Boven en Jouri van de Broekë had weinig in te brengen tegen de geslepen Dennis Vos- hart en de verrassend sterk spe lende Remv Quist. „Dat vak draaide voor geen meter. Het an dere vak heeft driekwart van de wedstrijd verdedigd. Dat zegt al les", was het vernietigende com mentaar van Broerse. De via Anouk van Tiggelhoven en Henk de Graaf verkregen voorsprong kwam lange tijd niet in gevaar voor All Ready. Alleen Sander Harinck was voor Tjoba redelijk trefzeker, zo dat de thuisploeg nog in de buurt bleef bij rust: 4-5. Ook na de pauze was bij Tjoba de overtuiging mijlenver te zoe ken. Niemand stond op en nam de ploeg op sleeptouw. All Rea dy ging daarentegen onverstoor baar verder. Langzaam maar ze ker gingen de bezoekers geloven in een overwinning. Zeker toen Remy Quist en Dennis Voshart het verschil naar vier treffers til den: 4-8. Robert van Schaik nam in de tussentijd de plaats in 'van de volledig onzichtbare Van de Broeke. Effect had de in greep van Broerse echter niet. Sander Harinck en Petra Rijn zorgden nog even voor wat hoop (7-9), maar juist op dat moment liet de ervaring van Dennis Vos- hart zich nadrukkelijk gelden, Hij liet zich verbaal gelden en wist ook het spel bij de tegen stander te ontregelen. Henk de Graaf en Jan Willem van Nieuwenhuyze schoten All Ready daarna prompt in veilige haven: 7-11. De vierde treffer van Harinck voor Tjoba was puur voor de statistieken: 8-11, „We zaten er al een tijdje dicht bij, maar nu komt het er geluk kig uit. We hebben gedaan waar we goed in zijn en de misplaats te arrogantie van Tjoba afge straft", stelde Landman tevre den vast. Iets verder was Broer se al bezig met eventuele ingre pen. „Een andere vakindeling is de enige optie. Zo kan het niet verder. Volgende week zal er te gen Maassluis uit een ander vaatje moeten worden getapt. Zoals vanmiddag kan absoluut niet meer." Scores Tjoba: Sander Harinck 4, Gerben van Boven 2, Jojanneke Foklce en Petra Rijn- Scores All Ready: Henk de Graaf 4, Anouk van Tiggelhoven 2, Anne- lies Bothoff, Desirée Voshart, Remy Quist, Jan Willem, van Nieu wenhuyze en Dennis Voshart. Dirk-Jan Westmaas van Tjoba (links) en Jan Willem van Nieuwenhuyze in gevecht om de bal. Aanvoerster Esther Snoek van All Ready kijkt toe. foto Willem Mieras van onze sportredactie GOES - Colijnsplaatsc Boys heeft de eerste periode in de vier de klasse A gepakt door een 2-0 zege op Apollo, hi de vierde klas se B maakte de topdrie geen fout. ZPR'84 klopte Brouwersha ven, ZSC'62 won van Yerseke en Mevo rekende af met Chris - landia. SPS kwam tegen Waar de net niet in de dubbele cijfers. De ploeg uit Poortvliet won met 9-0. Apollo-Colijnsplaatse Boys 0-2: Dave Bout maakte in de goede eerste helft de 0-1. Na de thee was het duidelijk minder. De thuisploeg drong aan, maar tien minuten voor tijd werd het 0-2 door Michiel van der Weele. Spui-'s Heer Arendskerke 0-1: In een gelijkopgaande wedstrijd kopte Richard de Jager na rust een hoekschop binnen voor de 0-1. De bezoekers hielden de thuisploeg daarna simpel van een gelijkmaker af. SVD-DFS 2-3: Mark van Zee opende al snel de score voor de thuisploeg, maai' daarna waren de bezoekers voor rust drie keer succesvol. Bas Hogenstein teken de halverwege de eerste helft voor 1-1, Huib Nortier vijf minu ten later voor 1-2 en Hogenstein maakte weer vijf minuten later de 1-3. Via Ewout de Graaf kwam SVD twaalf minuten voor tijd terug tot 2-3. Hij miste vlak voor tijd voor Open doel wel de gelijkmaker. Wolfaartsdijk-Goes 5-0: Tot de 1-0 van Stefan Westerweel in de 38e minuut speelden de bezoe kers goed mee, maar daarna was het klaar. Op slag" van rust werd het 2-0 door Erik Rijke. Na de thee zorgden Tom Kloet, Perry Eveleens en Leon Tave- nier voor'de 5-0. Cadzand-Borssele 1-2: De bezoe kers kwamen halverwege de eer ste helft doorWilliam Boone op voorsprong. Twintig minuten voor tijd werd het door diezelf de speler 0-2, maar vanaf de af trap zorgde Peter Nieskens voor de 1-2. MZVC-Nieuwland 4-1: André Siereveld benutte na een half uur een strafschop. Via een fraaie vrije trap van MichelRi derhof werd het vlak voor m gelijk. Na de pauze was de thui ploeg beter. Sander de Vri. maakte er na een uur 2-1 va Vijf minuten later tekendel ook voor de 3-1. Via Martijn Vries werd het nog 4-1. Wemeldinge - Hoedekenskerki 3-4: De thuisploeg kwam nag kwartier op voorsprong 4 een eigen doelpunt, maar vijh nuten later was het al geli door Julian Walraven. Een mo afstandsschot van Roy Jeremis se leverde de 2-1 op. ArjoZa dee maakte vijf minuten vo rust de 2-2. Bernard Previ strafte twintig minuten vo tijd een verdedigingsfout. voor de 2-3, maar via RemiBn nooge kwam de thuisploeg v, minuten later alweer op gelij! hoogte. Uit de eerstvolgem aanval van de bezoekers maak Pascal Verhoeven de winnem treffer. Vierde klasse B Kruiningen-FSV 0-4: Kruinii gen had weinig in te brenge De doelpunten werden gemaa door Raymond Lingen, Wall de Kok (2) en Edward de Rooij Smerdiek-Stavenisse 2-0: I derby kreeg een verdiende wi naar. Na een fout in de verdec ging van Stavenisse zorgde II ehael de Jong na een kwaril voor 1-0. Met zijn honderds goal in de hoofdmacht van Sme diek zorgde Erik van Haaften: de tweede helft voor de eim stand. Waarde - SPS 0-9: Na deeec tegengoal knakte er iets l Waarde. BIJ rust stond het 0-3. Voor SPS scoorde Stefi Bogers drie keer en Hilbertvi Akkeren, Wiljan Lisseveld i Danny Bijl elk twee keer. ZSC'62 - Yerseke 2-1: In deee ste helft, die bol stond van de a vriendelijkheden, kwam ZSC( voorsprong door een eigen go van Yersekenaar Adriaan vi de Plasse. In de 74e minir kr'eeg Yerseke een strafscho' Peter de Smit bracht zijn plot langszij. Twee minuten voorii einde schoot Niels van de Mot zei ZSC alsnog naar de overm ning. door Rinus Verberkmoes AXEL - De spanning was groot. In vier van de vijf categorieën was zaterdag voor het begin van de laatste RES-cross de kam pioen nog niet bekend. De rij ders gingen tot het uiterste, maar sensationele veranderin gen in de klassementen leverde het niet op. De 20-jarige Martin Stroo uit Oost-Souburg, die in 2003 kam pioen werd bij de RES in de groep 85cc, begon de laatste wedstrijd met 22 punten voor sprong op zijn naaste belager. Het leek een verplicht nummer te worden, maar dat viel tegen. In de eerste manche moest hij na een val van plaats twintig te rugkeren. Hij werd uiteindelijk achtste. Ook de tweede manche verliep niet naar wens. Na een matige start, schoof hij uit het achterveld plaatsje voor plaats je op. Uiteindelijk hield hij nog twaalf punten over en mocht hij zich opvolger van aftredend kam pioen Pascal de Zeeuw noemen. Winnaar van dé dagprijs in de categorie werd Roy Gijsel uit Heikant. De 23-jarige Jacco de Korte uit Meliskerke begon als leider in de klasse 125cc. In die drukbe zette klasse werd er in twee se lectiemanches gereden. De 23-ja- rige De Korte kon de titel niet ontgaan. In voorgaande races had hij een grote voorsprong op gebouwd op Sander de Braai uit ■Zaamslag. De Zeeuws-Vlaming verdedigde succesvol zijn twee de plaats, al liep zijn concurrent Ardooie nog wat punten in. GOES - De waterpoloërs van De Stormvogel hebben ook hun tweede wedstrijd gewonnen. Za terdag werd Zuidwesthoek met 5-4 verslagen. Zuidwesthoek-De Stormvogel 4-5. De Vlissingse ploeg moest ■noodgedwongen beroep doen op -vijf jeugdspelers, maar dat pak- 'te goed uit. Het statische Zuid westhoek werd weg gezwom men door de jeugd van De Stormvogel. De Vlissingers kwa men als snel 2-0 voor, maar tot -3-2 bleef Zuidwesthoek bij. Daarna liep De Stormvogel uit naar 5-2, maar in de laatste pe riode maakten de Vlissingers het zichzelf nog moeilijk en kwam Zuidwesthoek terug tot 5-4. Scores De Stormvogel: Martijn Me- chielsen, Kees Leijnse, Henk Rie- mens, Gep Navest en Frank Leijn se allen 1. TRB/RES 2-De Ganze 11-5. De Goesenaren hadden een goede start maar troffen in TRB/RES een goede tegenstander die wei nig nodig had om een doelpunt te maken. De Ganze speelde erg slordig en miste te veel kansen, TRB/RES deed dat niet en won met 11-5, Scores De Ganze: Maarten Buijs 2, Jos Schrijver, Andre van Zijp en Guido Vermeulen allen 1. Waterproof-De Ganze 11-0. Door allerlei blessures reisden de vrouwen van De Ganze zater dag met met slechts zes speel sters af naar Maastricht, waai er zeven nodig zijn. Daardoor bezorgden De Ganze Water proof een gemakkelijke avond. GOES - De rugbyers van Oemoemenoe uit Middelburg (foto) zijn door een 37-15-overwinning op Vets terug in de top van de tweede klasse zuid. Oemoemenoe legde in de eerste helft de basis voor de winst. Bob Fuchs en Tannequi Descazaud zorgden halverwege de eerste helft voor een 10-0-voorsprong. Door een penalty kick van Julien Minier leidden de Middel burgers iets later zelfs met 13-0. Vets kwam via een penaltykick terug tot 13-3, maar een try van de onstuitbare Martijn Boogaard en een conversion van Julien Minier veschaften Oemoemenoe een ruime marge bij de rust. Na rust kwam Vets snel terug tot 20-15, maar Bob Fuchs, Jan Al- bregstse en Julien Minier bezorgden hun team alsnog een ruime 37-15-overwin ning. Tovaal kwam tegen de studenten van Obe- lix snel achter met 12-0, maar nog voor rust kwamen de Goesenaren via Giel Edam terug tot 12-5. In de eerste twintig minuten van de tweede helft had Tovaal het beste van het spel, maar het kwam niet verder dan een try van Koen Spaas. Het vrouwenteam van Oemoemenoe leek in de eerste helft aan de hand van oudge diende Annemieke van Waveren op weg naar een stunt tegen Hanze Ladies, maar verloor uiteindelijk met 42-26. Door try's van Yasmine van der Waal en Aurelie Nieuwenhuijze en een conversion van Van Waveren bleef Oemoemenoe lang in de buurt, maar vlak voor rust ging het mis. Eindstand: 42-26. foto Ruben Oreel door Daaf Kasse MIDDELBURG - De dammers van PWG 's-Gravenpolder kun nen zich na hun derde competi tienederlaag gaan richten op de strijd tegen de degradatie. In Heerhugowaard was ook SNA te sterk voor de Zeeuwse hoofd klasser. De Noord-Hollanders, die hun eerste twee wedstrijden al hadden gewonnen, zegevier den met 12-8. De wedstrijd ging zaterdag lang gelijk op, Een knullige neder- laag van Erwin Hamers werd ge compenseerd door een goede winstpartij van topscorer Jan van de Weteringh. Aart Walra ven, Henk Gun ter, Arie van de Weteringh en Martijn Rentmees ter speelden gelijk zodat het na de eerste tijdnoodfase 6-6 stond. De vier overblijvende standen boden de Zuid-Bevelandse ploeg echter weinig hoop. Andres van den Berge en Ruud Kloosterman hadden licht voor deel in het eindspel, maar de po sities van Daaf Kasse en Arjo Kousemaker - die in het late middenspel het spoor bijster wa ren geraakt - bleken al snel ho peloos te zijn. SNA kwam daar door op een 10-6-voorsprong. Van den Berge en Kloosterman deden er daarna alles aan om de achterstand te verkleinen, maar moesten beiden in een gelijkspel berusten. Reserves De reserves van PWG deden het zaterdag veel beter dan het eer ste team. In Huissen won het tiental met 14-6 van het zwakke VBI Huissen 3. Het was de eer ste overwinning van PWG 2 in deze competitie. Dankzij zeges van Jan van Beeck, Rianka Rent meester, Adrie van de Schraaf en Evert Wiskerke stond het al snel 8-0 voor de Zeeuwen. Na een gelijkspel van Ko Louwerse werd het zelfs 11-1 door een winstpartij van René Dusebout. Een nederlaag van Hans van Ak keren en remises van Arie den Hollander, Izak op 't Hof en Niels Roelofsen bepaalden de eindstand op 14-6. De Middelburgse damclub speel de 'zaterdag in Hoensbroek geen slechte wedstrijd tegen titelkan didaat Eureka, maar verloor des ondanks met 12-8. Geen enkele Middelburger slaagde er in zijn partij te winnen. De partij werd beslist aan de borden van Jaap de Jonge en Ad Trapman. De Jonge dacht een schijf te win nen, maar werd verrast door een tegenactie en Trapman en ging in een klassieke middenspel stand ten onder. Competitie. Vierde divisie. DC Michielsen 1-Groot Avontuur: J. Ma- gielse-Jan Brandenburg 24-30, 45; R. de Grauw-Bas de Zeeuw 22-25, 46; M. Kley-Rinus Kramer 25-17, 63; V. Car- ton-Dick de Kubber 19-20, 51. Bekertoernooi. Groot Avon- tuur-Bierling de Schepper 0-8 (3-9 in sets): Jan Brandenburg-Jïldo Keur 0-3 (10-15, 14-15, 10-15, moyennes 0.809-1.046); Klaas Kuindertsma-Jan Eickenboom 1-2 (9-15, .15-11, 14-15, 0.644-0.694); Bas de Zeeuw-Jan-Niek Beerstra 1-2 (12-15, 10-15, 15-3, 0.616-0.5500; Rinus Kramer-Tonny Buis 15-6, 7-15,10-15, 0.333-0.371 Regio Walcheren. Eerste klasse: MO de Schuur - VZV./Hydrofa 8-7, Alfonds/zuidwest negen - Taxicentrale 2-11, Tympaan - SVSW '72 2 5-9, Murre/de Visser-SVSW '72 10-5, Mei veld - Alfonds/zuidwest negen 2 9-3, Eastman/'LFA-VAW 3-7. Stand: Mo de Schuur 5-15, SVSW '72 2 5-12, Murre/de Visser 5-12, Meiveld 5-10, VAW 5-7, Tympaan 5-7, Taxicentrale 5-5, Alfonds/zuidwest negen 5-5, SVSW '72 5-4, Alfonds/zuidwest negen 2 5-4, VZV/Hydrofa 5-3, Eastman/LFA 5-0, Tweede klasse: PSVW - WZP 3-9, Mi- lano - Geenidee 11-4. Stand: Milano 4-12, SV Sloga 4-10, Voskampboys 4-9, WZP 4-9, Domburg 4-8, Geenidee 4-6, Slijterij Souburg 4-6, VZV/Hydrofa 2 4-5, Groot Avontuur ten onder tegen Friese kleppers GOES - De driebanders van Groot Avontuur kwamen twee dagen achter elkaar in actie. In de vierde divisie werd een goede 6-2-overwinning geboekt op DC Michielsen, maar in het landelij ke bekertoernooi leed de ploeg een verwachte, maar eervolle ne derlaag tegen eerstedivisionist Bierling de Schepper uit Leeuwarden. De competitiewedstrijd tegen DC Michielsen in Breda was ui termate spannend. Na vier par tijen hadden de driebanders uit Goes twee caramboles meer dan de tegenstander. In het bekertoernooi probeer den de Goesenaren fel verzet te bieden tegen de Friese topper, maar tegen kleppers als Jildo Keur en Klaas Kuindertsma wa ren ze niet opgewassen. Keur won zeventien keer het Fries kampioenschap drieban den groot en was meerdere ke ren Nederlands kampioen. Jan Brandenburg nam het zaterdag avond tegen hem op en ging on danks 0.809 als gemiddelde met 0-3 ten onder, Keur kwam tot 1.046. Jan Eikenboom. Bas de Zeeuw en Rinus Kramer schreven alle maal een setje op hun naam en koesterden dat als een troost prijs. Meer zat er immers niet in voor de thuisploeg. Onderandere 4-3, PSVW 4-1, Akkeids kado 4-0, Torna 4-0. Derde klasse: MO de Schuur 2-fi brandpreventie 8-8,. Uiterton 2 Dekker/Tramper 5-4, Uiterton fc U rens 6-1, Garderen/Dekkér-WoonKs Zeeland 4-10, Akkerdaas kado-SSY 3-13, Baderie - DKW advocaten IC Stand: MO de Schuur 2 5-13, Uitert: 5-13, TSA brandpreventie 5-11, fels rens 5-10, Woontrend Zeeland 5-9,(1 terton 2 5-9, SSVW 5-6, Baderie 5) Dekker/Tramper 5-4, Garderen/Dekli 5-3, DKW advocaten 5-3, Akkerdaasli do 2 5-0. Vierde klasse: Torentljd Garderen/Dekker 2 0-5 (regl.), DeMk De Stoof 5-8, Schinkel assurantie-Ga we gheyt/SVB 2-4, fc Zeeland - Jongi nemuiden 2-4, Groene ster - Domttf 2 7-3. Stand: Groene ster 4-12, t Stoof 4-12, EPZ 4-12, Garderen/Dekte 5-12, Domburg 2 4-6, Jong ArnemuiK 5-6, Gouwe gheyt/SVB 5-6, De MixC< Torentijd 4-3, fc Zeeland 5-0, Schink assurantie 5-0. Vijfde klasse: VAW 2 - Jobse Timne werken 5-6, VZV/Hydrofa 4 - Scheli mond 0-4, Murre/de Visser 2 - Spoiij sio Knol 6-5, Varian AFC 2-2, Stam Scheldemond 4-9, Murre/de Visser 4-9, Varian 3-7, AFC 4-7, Sportfys Knol 3-6, Westkapelle 3-6, Balkan* 3-6, Hïwako/de Paauw 4-6, Jobse ij VAW 2 4-0, VZV/Hydrofa 4-0. Zesde klasse: De Mix 2 - Nul512-2,, Janse - Provincie Zeeland 10-1, Zeen sche strijders - Ristorante Verdi I Westkapelle 2 - Taxicentrale 2 5-6, Laurens 2 - Bouwbedr. Geertseï Stand: JD Janse 5-15, Taxicentra!; 5-12, Westkapelle 2 5-10, fc Laurens 5-9, De Mix 2 4-7, Draadkrabbers/ Provincie Zeeland 4-5, Zeeuwschesï ders 4-4, Ristorante Verdi 5-4, Bouv.t dr. Geertse 4-0, Nul5 5-0. Willem Teil Ovezande. Wip 1: hoofdvogel: De Koensul (Heist l hoofdvogel: De Koensul (Heist), 1eaji gel: J.de Koeyer (Diana), 2e zijvos H.Schipper (Victoria), 3e z'ijvot P.Steyaert (Graauw), 1e kal: C.Hamei (Soranus), 2e kal: F.Felius (st.Andriü 3e kal: A.de Baar (Graauw), 4e I B.Schauwaard (.Heist). Wip 2: Ie hot vogel: H.Franse (Willem Teil), 2e hos!! vogel: P.de Putter (Concordia), 3e hoof vogel: H.Koens (ZeelandiaO, lezijvoji M.de Jonge (Soranus II), 2e ziivojj P.de Putter (Concordia), 3e zijv<$ L.v.d.Boogaert (Willem Tell), 4e gel: L.Selphorte (Heist), 1e kal: W.Vrf (Soranus), 2e kal: B.Vermeulen (Z«f vlied), 3e kal: J.Verbart (Willem Teil) Terneuzen. Koppeltijdrit, 34,5 kilt meter. Elite/beloften: 1 Jeremiasse/Jacco Ringelberg. Tandems: 1. Joop Verstraeten/AirJ Polderman. Wv Zeeuws-Vlaanderen, maandag Biljarten Landelijke competitie drieband* groot. Vierde divisie, poule 6.» Heerenstraat - DC Michielsen 2. Blijs zaal Jacobs, Rilland. Aanvang: m Dammen PZDB-competitie: tweede kla^ Gapinge-Souburg 2. Aanvang Open Souburgjeugdtoernooi J< Inn. Locatie: tennisvereniging SouM te Oost-Souburg. Aanvang: 9.00 uui-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22