GRATIS PECHHULP Bij Grote Beurt 14 Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding Dementie raakt iedereen. FZC Het vervolg van de familie berichten van pagina 12 Een hand die zwaaide als we gingen f. en nog heel veel mooie dingen dat zijn onze herinneringen aan mijn lieve vrouw, onze oma en mam die voor altijd afscheid van ons nam. Suzanna Paauwe - Davidse Ze is bijna 88 jaar geworden Ze had de mensen lief, ze was lief voor de mensen. C. Paauwe Daafen Hanny Kirsten en Arjen, Emma, Brecht Wijnand en Ingeborg, Bente Joke en Henk Jylka en Erik, Mats, Jinte Suan en Enrico, Riva Marylëin en Ad Madeion Melanie Malinda Agatha en Albert Esmée en Ivar 12 oktober 2006 Zorgcentrum Randhof 's Heer Elsdorpweg 18, kamer 128,4461 WL Goes Gelegenheid tot afscheidnemen op zondag 15 oktober van 15.30-16.00 uurop haar kamer. De dankdienst voor haar leven zal worden gehou den op maandag 16 oktober om 13.00 uur in de Jo- hanneskerk, Burg. Elenbaasstraat4te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familie kring is weggenomen onze geliefde zus, schoon zus en tante Suzanna Paauwe - Davidse J. Davidse-Nieuwehuize C. Davidse C. Davidse-Lampert M. Davidse-Pouwer H. van den Doel J. van den Doel-Broekhuizen C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser-Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg L. Davidse J. Davidse-Janse Neven en nichten Mijn leven is voltooid. Laat jullie liefde en zorg voor elkaar onverminderd blijven. I Haar laatste jaren waren niet zoals zij graag had gewild. Met haar overlijden is daaraan een einde gekomen. Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Truus is overleden, in deleeftijd van 90 jaar. Trijntje de Wit 17 augustus 1916 112 oktober 2006 Jacob en Loura den Herder-Noordzij Joost den Herder Theo en Jacqueline den Herder-Looij Maatje den Herder Gerda den Herder en Bert Overkamp en kleinkinderen Kapelle, zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Fam. den Herder, Smokkelhoekweg 9,4421 JH Biezelinge Moeder is thuis op haar eigen kamer nr. 19 in Ce derhof. U kunt hier afscheid van haar nemen op maandag 16 oktober van 16.00 tot 16.30 uur. De dienst in dankbaarheidvoor haar leven, zal worden gehouden op dinsdag 17 oktober om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Vooraf aan deze dienst is er alsnog gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-voorzitter van het Ambacht Cats de weledele heer F.G. Sprenger de Ambachtsheren van Cats Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en erelid F.G. Sprenger Wij wensen de familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van Jachtclub Veere Met respect voor moed en wilskracht, dankbaar voor de vele fijne herinneringen, moesten wij te vroeg,afscheid nemen van onze collega, Corrie Maas Medewerkers en bestuur Stichting Welzijn Terneuzen Dankbetuiging Hierbij willen wij u hartelijk danken .voor de bloemen, cadeaus, schriftelijke en mondelinge attenties bij ons 60-jarig huwelijksfeest Mede hierdoor voor ons een onvergetelijke dag. Hr. en Mw. Marinissen-de Bad Vlissingen, Boulevard Bankert 322 oktober 2006 Voor uw blijk van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve man Cornelis Bal betuig ik mijn hartelijke dank. J. Bal-van Stee Heinkpnszand, oktober 2006 Zeer velen hebben met ons meegeleefd nadat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde man, vader, schoonvader, broer, zwager en oom Rogier Boogaard Ook tijdens zijn ziek zijn hebben velen van hun me deleven blijk gegeven. Wij hebben dit alles zeer gewaarderd en willen u daar op deze wijze hartelijk voor dank zeggen. G. Boogaard-Boom Anna Aagje en Hendrik en verdere familie Meliskerke, oktober 2006 Dankbetuiging Namens Familie Brekelmans danken wij u voor uw mede leven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Nico Brekelmans Nieuwerkerk, oktober 2006 Dankbetuiging Uw blijken van medeleven en belangstelling na het over lijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze vader, groot- en overgrootvader PietervanDriel hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Fam. Wolfert-van Driel Terneuzen, oktober 2006 Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. De vele blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen bij het overlijden van Magdalena den Hamer - de Feijter hebben ons diep getroffen. Uit aller naam, G. en E. van der Sluijs Oostburg, oktober 2006 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn innig gelief de man, onze lieve vader en opa JanJanse hebben ons steun en kracht gegeven om zonder hem verdei te gaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Laura Janse-van Soelen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2006 Voor de blijken van medeleven die wij van u zowel per soonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlij den van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leintje de Klerk zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Mevr. J.J. de Lange-de Klerk Middelburg, oktober 2006 Wij willen u hartelijk bedanken voor de overweldi gende hoeveelheid belangstelling bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan de Koeijer Adri De vele warme reacties via brieven, kaaiden, per soonlijk of uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst waren voor ons bijzonder waardevol en troostend. Ze hebben ons zeer goed gedaan. Niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is Aly de Koeijer-Klaver en kinderen Schoondijke, oktober 2006 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Rogier Krijger hebben wij zeer gewaardeerd Voor de uitingen van deelneming en de aanwezigheid bij de afscheidsdienst willen wij u hartelijk danken. C. Krijger-Zachariasse Kinderen en kleinkinderen Kloetinge, oktober 2006 Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het overlijden van Jannes Pieter van Luijk weduwnaar van Margaretha Hoolhorst levenspartner van Coby Hoekstra-Leenhouts betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Coby Hoekstra-Leenhouts Elly en Ronny f Piet en Marja Frank en Katelijne en kleinkinderen Ooslburg, oktober 2006 De warme steun, het medeleven en de grote belang stelling na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Krijn Mol hebben diepe indruk op ons gemaakt en zijn een grote troost voor ons. Omdat het ons onmogelijk is om eenieder persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Familie Mol 's Heer Arendskerke Diny Roelofsen - Egging Na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma werd haar zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uit straalde nog eens overduidelijk tijdens de crematieplech tigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Herman Roelofsen Bianca en Bonny, Sanne Geert en Marion, Linda, Nick I Terneuzen, oktober 2006 zaterdag 14 oktober 2006 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen per soonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Aarnout Barentsen Daarom willen wij op deze manier laten weten dat de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en de grote belangstelling op de dag van de uitvaart ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. R. Barentsen-de Koning Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2006 Ondanks het verdriet is het een troost te weten dat zo- velen hebben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jaap van Sluijs Wij willen u op deze wijze oprecht dankzeggen. L. van Sluijs-de Kam We missen hem ontzettend, maar de vele kaarten en persoonlijke reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Willem Sprong hebben ons goed gedaan. Harry en Marjolijn Buijs Jorien en Harm Ruud en Eva Sprong Dylan en Elmar Oost-Souburg, oktober 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa Jacobus Vermuë zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zove- len met ons meeleven. A.M. Vermuë-Werri, kinderen en kleinkinderen. 's-Heerenhoek, 14 oktober 2006 Bij het overlijden van onze moeder Anneke Vermue-Dickmann werden wij verrast door veel warme reacties. Dit heeft ons het goede gevoel gegeven dat ze ook voor anderen veel betekend heeft. Hartelijk dank! Familie Vermue Oktober 2006 zorg afscheid uitvaartzorg de vlieger dag en nacht bereikbaar: t0111 402000 f 0111 401552 voorheen schoonaard wilgenstraat 12 4307 da oostèrland (schouwen-dui vel. and www.uitvaartdevlieger.nl IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de overweldigende warmte en het medeleven, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en klein omaatje Lenie van der Want-Goor betuigen wij onze hartelijke dank. J. van der Want Joke en Hans Danielle en Marcel Ilse, Nienke Guido Vlissingen, oktober 2006 De overstelpende hoeveelheid bewijzen van medeleven tijdens de ziekte en het zo spoedig heengaan van mijn innig geliefde vrouw Lucie Tetje Zandee-Visser heeft mij en de kinderen heel goed gedaan. Het gemis is onzegbaar, maar de hartelijkheid van zo ve len in de vorm van kaartjes, brieven, gedichten enz. heeft ons diep getroffen. Tevens onze erkentelijkheid jegens doktoren en personeel van Ziekenhuis Walcheren, afd. Oost 4 die haar zo liefde vol verzorgden. Heel veel dank ook namens de kinderen J.M. Zandee Middelburg, oktober 2006 Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van Jan Cornelis Schenk Namens de familie Schenk Bruinisse, oktober 2006 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Ferdinand Stokla betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: N. Stokla-van Rij 14 oktober 2006 Rooiedal 11 4328 PZ Burgh-Haamstede In Memoriam Lieve Claudia Je was unieff Je bent uniek_ Je blijft unielf Hf mis je Liefs, Mamma m. Kees Een lege plek een groot gemis Een fijne herinnering is al wat er nog is We missen je in dit leven Maar we blijven altijd om je geven. Hannie Gratis inloopspreekuur bij Leenders Advocaten op maandag 16 oktober 2006 gaat niet door wegens de herfstvakantie. Vanaf 23 oktober 2006 kunt u weer iedere maandag terecht van 14.00 uur tot 16.00 uur. Leenders advocaten, Paul Krugerstraat 34, 4385 KJ Vlissingen 0116 - 414079 UiTvaaKTvenzoKQing II. obse Uiv zong m onze handen voor geheel Wakkenen Bouwcentra beschikbaar ir Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 w.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@h)obse-ultV£ Tevens beschikken wij over t MUTU^ .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Monuta Tr1 De Voorzorg Uitvaartzorg en-verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Plaats uw familie berichten in de PZC Dag en nacht bereikbaar op: (0113)311444 i Overal te ontbieden i Alle voorzieningen oivi thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (GRATIS EN VRIJBLIJVEND) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeue Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl 'T-/ Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee MSJj^ www.uitvaartzorgcentrum.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Overal in Europa, dus ook in uw woonplaats Vervangend vervoer Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Bosth Car Servite Pethhulp in de buurt AXEL, Autocenter Snoodiik Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 1521 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 www.boschcarservice.nl 27B0VAG Wielemaker bv... ../Een Op zaterdag 28 oktober vieren wij ons 90-jarig bedrijfsjubileum. Al negentig jaar biedt Wielemaker maatwerk oplossingen in het goederenvervoer over de weg en de afvallogistiek in het bijzonder. Wielemaker bv heeft 'Een Bak Ervaring'! Hierbij willen we onze relaties uitnodigen voor dit feestelijke jubileum, met als hoofdact onze show 'Een Bak Ervaring', gepresenteerd door de Zeeuwse presentator Eric Rotte. Wielemaker bv itimvsihhia,.r.uii!u.u.vuw. Graag tot ziens op 28 oktober!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 74