4? RSO Banen O lobTrack.nl A Senior Accounting Clerk Vacatures! Voor HTS'ers en MTS'ers i stuurjan.nJ^ Lees de PZQ de krant voor Zeeland Wij hebben vele specialiteiten. En jij? GROEPSMANAGERS LOGISTIEKE MEDEWERKERS Kijk ook op 14 OKTOBER 2006- (JllWT XL Systems Europe B.V. A GrantPrideco Company GrantPrideco is the world's largest drill pipe manufacturer and a leader in the field of premium connections. XL Systems is the Marine Products Division of GrantPrideco. XL Systems Europe BV plans to expand its operations and is recruiting for: who reports directly to the Accounting Manager of XL Systems Europe BV. (m/f) Duties and responsibilities: Responsible for labor entry to Manufacturing Orders in Movex system. Responsible for processing all vendor invoices. Responsible for answering and returning vendor calls concerning invoices and payment status. Responsible for preparing entering month end journal entries for invoice/purchase order accruals. Responsible for running all necessary month end reports. Responsible for keeping the A/P Petty Cash account. Responsible for gathering documents for revenue recognition files to ensure compliance. Responsible for maintaining all Sorbanes-Oxley files. Responsible for processing expense reports. The Senior Accounting Clerk has: 3 to 5 years experience in accounts payable, invoicing, journal entries and data entry. experience in using integrated financial computer systems, excellent spreadsheet and computer skills. good communication and interpersonal skills. excellent English language skills The ideal candidate has graduated from High School (Dutch: HBO) with an emphasis on accounting and is willing to continue improving his or her knowledge and skills. Two years college degree is preferred but not required. All applicants should apply in writing enclosing a current C.V. and stating current salary. Please send applications - in English - within 14 days from this date in writing to: Mrs. C. van Berkel-Wasinghon, XL Systems Europe BV, P.O. box 6, 4380 AA, VLISSINGEN. For further information please contact Mrs. Van Berkel by email: charinya.vanberkel-wasinghon@grantprideco.com A psychological assessment can be part of the procedure. GEVRAAGD: ERVAREN BULDOZERMACHINIST In bezit van rijbewijs. En TRACTORCHAUFFEUR In bezit van rijbewijs. Voor sollicitatie kunt u zich wenden tot: GOUD GRONDVERZET CV Weelweg 4c 4414 AW WAARDE Mob: 006-53104965 Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK-INSTRUMENTATIE.- INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW - 3 - BOUWKUNDE - CIVIELE Kijk op www.kojo.nl al 25 jaar betrouwbaar Van Oeveren - Vervaet BV is officieel Mercedes-Benz dealer voor de Provincie Zeeland. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie Door middel van een uitermate klantvriendelijke instelling streven wij al ruim 75 jaar naar 100% klanttevredenheid. Onze 90 medewerkers in de vestigingen te Goes en Terneuzen worden met een uitstekend trainings programma opgeleid bij hun werk. Werken bij Van Oeveren-Vervaet BV betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Bent u geïnteresseerd in een functie in de automobielbranclie bij het meest gerenommeerde merk van dit moment, dan is dit uw kans. Wegens vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij: Service Adviseur Bedrijfswagens (Terneuzen) Functie-inhoud: Mercedes-Benz rijders verwachten een perfecte service. Helder waar het afspraken betreft en onberispelijk in het nakomen daarvan. Als technisch/administratief ingestelde persoon weet je precies wat we bedoelen. De functie van service adviseur is de spil tussen onze steeds verder groeiende klantenkling en ons bedrijf. In deze uitermate veelzijdige en uitdagende baan bent u mede voor alle After Sales contacten verantwoordelijk en voor de administratieve verwerking daarvan. U werkt samen met 11 collega's. Wat vragen wij: Een MBO werk- en denkniveau waarbij een technische opleiding de voorkeur geniet. Een commercieel ingestelde, enthousiaste, gemotiveerde en uitermate klantvriendelijke persoonlijkheid. Een flexibele werkinstelling (geen acht tot vijf mentaliteit). Wat bieden vvii: Wij bieden u een veelzijdige functie in een dynamisch bedrijf. Trainen, motiveren en stimuleren zijn daarbij voor ons sleutelwoorden om u optimaal te laten functioneren in één van de belangrijkste functies binnen onze organisatie. Vanzelfsprekend bieden wij u een salaris passend bij de functie en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op de CAO voor het motorvoertuigenbedrijf. Spreekt bovenstaande uitdaging u aan en voldoet u aan de bovenstaande beschrijving, grijp dan nu uw kans en richt uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, binnen 10 dagen aan: Van Oeveren-Vervaet BV, Mercedes-Benz t.a.v. de heer R. W. Boekholt, Albert Plesmanweg 2, 4462 GC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mogen wij je voorstellen: Sluis, gelegen in West Zeeuws-Vlaanderen. Een gemeente waar je elke dag iets nieuws ontdekt. En waar je altijd vindt watje zoekt. Drukte en bedrijvig heid bij de haven van Breskens, bijvoorbeeld. Maar ook rust en ruimte in het achterland. Sluis biedt het beste van twee werelden. Knusse familiestranden én stille natuur gebieden. Drukke koopcentra én een weids polderlandschap. Moderne woonwijken én historische kernen. Met elk hun eigen aardig heden. Ook interessant om te weten, is dat je hier in de meest Zuidwestelijke punt van Nederland bent. Met Brugge en Gent, maar ook Frankrijk op een steenworp afstand, kun je hier volop van het leven proeven. Niet alleen het gebied bevindt zich in een dynamische ontwikkelingsfase vele ruimte lijke plannen zijn in ontwikkeling of al in uitvoering), maar ook de gemeentelijke organisatie is volop in beweging. Je kunt hier dan ook alle kanten op. Tenminste, als je iemand bent met een breed blikveld. In een landelijke gemeente moetje namelijk van vele markten thuis zijn. Heb jij méér in huis dan jouw cv doet vermoeden? Wij horen het graag. Medewerker beheer groen m/v voor gemiddeld 36 uur per week (1,0 fte) (vacaturenummer 06/04) met ingang van 1 januari 2007 Salaris maximaal 3.247,-- bruto per maand (functieschaal 9) Je bent verantwoordelijk voor het opstellen, vaststellen en uitvoeren van een deskundig groenbeheerplan. Je geeft opdracht tot het vervaardigen van bestekken aan in- en/of externe werkvoorbereiders. Je toetst de voorgestelde uitvoerings- werken aan bestaande wet- en regel geving. Je levert kwalitatieve en kwantitatieve gegevens aan voor de management rapportage. Je beheert de vakgerichte applicaties van de afdeling. Je onderhoudt in- en externe contac ten en begeleidt de implementatie van nieuwe ontwikkelingen binnen Gemeentewerken. Je ontwikkelt binnen de beheersyste- matiek een klachtenregistratie. Je ontlokt besluiten over uit te voeren werkzaamheden, die niet in de beheer- en jaarplannen zijn voorzien. Je bereikt afstemmingsresultaten met andere overheden/wegbeheerders over gezamenlijke aanpak van problemen, dan wel om overlap van werkzaam heden te voorkomen. Heb je kennis van civiele techniek/ bouwkunde/groen en beschik je over goede sociale vaardigheden voor het geven van adviezen en het maken van afstemmingsafspraken? We zijn heel benieuwd naar jouw specialiteiten. Schrijf deze vóór 1 november 2006 in de vorm van een brief met cv aan het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Sluis, Postbus 27, 4500 AA Oostburg en vermeld op je brief het vacaturenummer. Een uitgebreidere functieomschrijving is te vinden op www.gemeentesluis.nl. Wil je meer informatie over de functie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Beheer, de heer J.E. van de Kop, tel. (0117) 45 63 61. Wil je meer informatie over de omgeving of over de gemeente lijke organisatie? Kijk dan op www.gemeentesluis.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Sluis. Gemeente met veel gezichten. Gemeente Sluis Prisma Food Retail voorziet meer dan 300 supermarkten die zelfstandig opereren onder de formules Golff, MeerMarkt en Attent van een compleet supermarkt assortiment. Prisma Food Retail maakt deel uit van Sligro Food Group Nederland B.V. en is verantwoordelijk voor de retail- activiteiten van deze beursgenoteerde organisatie. Sligro Food Group kende in 2005 een concernomzet van 1.546 miljoen. www.prismafood.nl www.sligro.nl In verband met een forse uitbreiding van ons Distributie centrum en Regionaal Vers Centrum te Kapelle zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers, die bij goed functioneren een contract voor onbepaalde tijd kunnen verkrijgen. (vacaturenummer 06-182) Functie-inhoud Voor diverse afdelingen zowel in het DC als RVC zijn wij op zoek naar leidinggevenden. Zij dragen zorg voor het optimaal laten functioneren van de afdeling. De taken die zij verrichten liggen op het gebied van aan sturing coördinatie controle. Tevens ben je verantwoordelijk voor de totale gang van zaken m.b.t. orde netheid veiligheid sfeer binnen de afdeling. Functie-eisen? MBO-werk en denkniveau. U beschikt over relevante werkervaring en leidinggevende capaciteiten. U bent bereid om te werken in wisselende diensten in het RVC inclusief nachtdiensten. (vacaturenummer 06-028) In het Regionaal Verscentrum wordt er gewerkt in drie wisselende diensten. De arbeidstijd ligt tussen zondagavond 21.00 uur tot zaterdagmiddag 12.00 uur. In het KW-magazijn zal in de toekomst in twee dagdiensten gewerkt gaan worden. Functie-inhoud De orderverzamelaar verzamelt aan de hand van orderlij sten de bestelde artikelen voor onze afnemers. Dit doe je met behulp van elektrische pallet trucks en rolcontainers. Voor deze functie geldt je werkt veilig, zelfstandig en draagt verantwoorde lijkheid voor een accurate afwerking. Je kunt werkzaam zijn in een maga zijn emballage diepvries of gekoelde ruimte. Je bent flexibel en inzetbaar op verschillende afdelingen. Functie-eisen? LBO niveau - aanpakker - nauwkeurig - collegiaal - flexibel. Bereidheid in het RVC te werken in wisselende diensten, ook 's nachts. Interesse? Indien je interesse hebt voor één van deze functies verzoeken wij je z.s..m. schriftelijk te reageren met vermelding van het vacaturenummer. Schriftelijke reacties richten aan de heer K. Holleman afdeling P&O, postbus 26, 4420 AA Kapelle. Meer weten? Bel met de heer R. van Ruiten, vestigingsmanager DC/RVC Kapelle, telefoon (0113) 36 00 00.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6