n IS! Ba ri e JobTrack. n WÊM Chef Winkel-slager m/v Super Treffers deBoer Store Outokumpu Stainless BV Operators (m/v) Teamcoördinator (m/v) Gebruik je praktijk ervaring in de Engineering PERSONEEL Ambities? AUTOBEDRIJF MURRE STERK IN ELK MERK Plastica Ervaren vacuümvormer VERKOOPMEDEWERKER M/V VERDEGEM Kijk ook op 14 OKTOBER 2006 -W2Q Doelstelling De Stichting Oosterscheldèziekenhuizen is een dynamische organisatie die er naactreéfLom voortdurend d®4tt551iteit"van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. *- Structuur De Stichting Óöstèrscheldezlekenhuizen met 1.400 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. De werkplek De werkplek Kinder/Kraam maakt deel uit van het Zorgcluster Beschouwend én bestaat uit de klinische en poliklinische functies kindergeneeskunde, gynoecologic, obstetrie, medische psychologie en het De werkplek Kinder/Kraam maakt deel uit van het Zorgcluster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies kindergeneeskunde, gynaecologie, obstetrie, medische psychologie en het multidisciplinaire kinderteam de Carroussel Functie-informatie: Ziekenhuis Walcheren en de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen werken intensief met elkaar samen. Beiden zijn van mening dat de kinder/kraamzorg in Noord en Midden Zeeland het best tot zijn recht komt wanneer de huidige afdeling kinder/kraam SOZ en moeder/kind ZW worden samengevoegd in een nieuw op te richten medisch centrum voor pediatrie, obstetrie en gynaecolo gie. Op dit moment wordt de beoogde samenvoeging uitgewerkt in een projectplan. De afdelingsmanager is voor de eerste 6 maanden primair verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing en het optimaal laten functioneren van de afdeling kinder/kraam van de Stichting Oosterschelde ziekenhuizen. Na deze periode wordt deze verantwoordelijkheid uitgebreid met de afdeling moeder/kind van Ziekenhuis Walcheren Uiteindelijk zal de afdelingsmanager aan de hand van het organisatie- en ontwikkelingsplan, in nauwe samenwerking met de vakgroepen kindergeneeskunde, beide maat schappen Gynaecologie ën de clustermanager, een samenvoeging en integratie van beide afdelingen realiseren. U bent een kandidaat die: Beschikt over een relevante HBO managementopleiding met bijbehorend denk- en werkniveau. Daarnaast heeft u opleidingen gevolgd op het gebied van verandermanagement op VO-niveau U beschikt eveneens over minimaal 3 jaar ervaring in een middelmanagement functie bij voorkeur in de gezond heidszorg en aantoonbare ervaring met verander- en integratieprocessen. De afdelingsmanager moet op alle managementgebieden sterk ontwikkeld zijn, maar excelleren in de rol van veranderaar. In deze rol zijn de volgende competenties minimaal van belang: het hebben of snel ontwikkelen van een visie, effectief kunnen communiceren, overtuigingskracht, creativiteit, constructief managen van conflicten, coachen, resultaatgerichtheid en durf. Wij bieden: De functie wordt in eerste instantie vacant gestéld voor de duur van 2 jaar, met optie voor verlenging tot 3 jaar. Afhankelijk van de situatie over 2 a 3 jaar wordt besloten hoe de functie in te vullen. Al naar gelang het toekomstige functieprofiel en het functioneren van de afdelingsmanager bestaat er de optie om door te groeien naar de functie van manager Medisch Centrum Pediatrie, Obstetrie en Gynaecolgie. De functie is voorlopig vastgesteld in FWG schaal 65 (minimaal 2.798,- en maximaal 4.391,-). Verder kent onze organisatie een aantrekkelijke verhuiskostenregeling en kinderopvangregeling. Een assessment kan deel uit maken van de sollicitatieprocedure. Interesse? Meer uitgebreide informatie overhel project en de functie is te verkrijgen bij de he.er Drs^C. Soethout, Clustermanager Zorgcluster Beschouwend, telefoon nummer: 0113-234403 en/of de heer Dr. J. Bauer, disciplinevertegenwoordiger Kinderafdeling telefoonnummer 0113-234214 en/of mevrouw Drs Y.W.C.M. v/d Plas, disciplmevertegenwoordiger Kraamafdeling, telefoonnummer- 0113- 234217. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t a v de Dienst Personeel en Organisatie, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: Interne procedure op 20 oktober 2006 Externe procedure op 24 oktober 2006 De selectiegesprekken voor interne kandidaten zijn gepland op 24 en 30 oktober 2006 en voor de externe kandidaten op 31 oktober en 7 november 2006. Deze vacature kunt u ook vinden op wwW.soz.nl en www.zz.nl. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen Super de Boer Treffers Store is een toonaangevende supermarkt van 1700m' die zich kenmerkt door een perfecte prijskwaliteitsverhouding, een uitgebreid assortiment, complete versafdelingen en een hoge servicegraad. Onze supermarkt is één van de grootste en drukstbezochte Super de Boer's van Nederland (ca. 21.000 klanlbezoeken per week). Voor onze vestiging in Dordrecht zijn wij op zoek naar een In deze functie maakt u deel uit van het kader van onze winkel en bent u verantwoordelijk voor de nplete slagerij(voorverpakt)afdeling. U geeft leiding aan een team van gemiddeld 7 medewerkers en bent verantwoordelijk voor ruim 15.000,- omzet per week. Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij in het bezit is van het SVO slagersrdiploma en over een ruime ervaring beschikt als winkel- kwaliteits-slager (ervaring in de supermarkt is een pre). U heeft een commerciële instelling, werkt graag met en tussen mensen, verleent graag service en streeft altijd naar het beste, ook dient u uiteraard te beschikken over management-kwaliteiten en verwachten wij een flexibele instelling. Wij bieden een uitstekend salaris (CAO+) en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatie sturen naar: Super de Boer Treffers Store T.a.v. dhr. J.W. Lemkes Postbus 8032,3301 CA Dordrecht U kunt ook mailen naar jwlemkes@treffersstore.nl Alle reacties worden vertrouwelijk behandeld. Voor informatie over onze supermarkt: kijk op www.treffersstore.nl Super de Boer Treffers Store Winkelcentrum Sterrenburg I Dordrecht Tel.: 078 - 65H3 If 1 Op onze locatie in Westdorpe wordt jaarlijks ruim 400.000 ton roestvast staal verwerkt voor onze klanten over de hele wereld. Dit gebeurt op 4 semi-geautomatiseerde productielijnen in 4-ploegendienst. Momenteel werken zo'n 160 medewerkers in onze groeiende, moderne organisatie waar verbeteren, enthousiasme en eigen verantwoordelijkheid voorop staan. Om onze verdere ontwikkeling mee vorm te geven zoeken wij Outokumpu Stainless B. V., sinds 1992 gevestigd in bet haven gebied van Temeuzen, maakt ■deel uit van één van 's werelds grootste producenten van roestvast staal, de Outokumpu Groep. Outokumpu is een dynamische meta'algroep met een duidelijk doel voor ogen: nummer één zijn in roestvast staal. Klanten binnen een groot aantal industrieën - van de procesindus trie en industriële machinebouw tot de bouwnijverheid, staalbouw en elektrotechnische industrie, maar ook horecabedrijven en particuliere huishoudens - maken gebruik van onze roestvast staal producten. Outokumpu, met hoofdvestiging in Finland, is in meer dan 40 landen vertegenwoordigd. Veiligheid, continu verbeteren, persoonlijke ontwikkeling en groei zijn de steek woorden waarop wij onze doelstellingen baseren. Het realiseren van deze doelstellingen doen we volgens het Outokumpu Production Excellence Programma, OK>l. Ieder team, ieder individu dagen we uit een actieve bijdrage te leveren aan de totstandkoming en uitvoering van verbeterprojecten. Voor bovengenoemde functies komen we graag in contacc met kandidaten die over technische kennis op niveau 3-4 beschikken. Voor de functie van operator vinden we persoonlijke eigenschappen als enthousiasme en een 'handen-uit-de-mouwen' mentaliceit belangrijker dan werkervaring. Aangezien de teamcoördinator een team van ongeveer 14 medewerkers coacht, zoeken we voor deze functie een kandidaat met relevante werkervaring. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Conny de Poorter of Bart Rammelaere op telefoonnummer 0115-474779 of 0115-474679. Is je interesse gewekt? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV per e-mail aan Bart Rammelaere (bart.rammelaere@outokumpu.com). Schriftelijk reageren is ook mogelijk t.a.v. de afdeling P&O op het onderstaande adres. Acquisitie n.a.v. deze adv stellen it niet op prijs. Outokumpu Stainless B.V., Industriëzo'nè 'Axetse Vlakte', Haven 3131, Finl'andweg 1, NL 4554 LW Westdorpe Postbus 52, NL 4550 AB Sas van Gent, +31 (0)115 474700, fax: +31 (0)115 474705. www.dekanaalzone.nl. www.outokumpu.com Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTEGHNIEK - INSTRUMENTATIE - INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW - PIPING - BOUWKUNDE - CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl al 25 jaar betrouwbaar Gezocht Huishoudelijk medewerker. Wij zoeken per direct een huishoudelijk medewerker, m/v, voor ons Thomashuis in Middelburg gevestigd in villa veldzigt. Affiniteit met de doelgroep, mensen met een verstandelijke beperking is een pre. Aantal uren in overleg. Salaris nader te bepalen. Zin om in een leuke ontspannen sfeer te werken reageer dan snel. Stuur een email naar ihomashuismiddelburg@hotmaiI.com of stuur je brief naar Thomashuis Middelburg Francois Rijckhalspad 2 4336 DZ Middelburg een gezinscamping in Hengstdijk zoekt jong ondernemers echtpaar voor het horecacentrum U kunt dit.horecacentrum pachten. Het gehele horecacentrum is ingericht, er is een grote keuken aanwezig, snackbar, restaurant met feestzaal, (geen café) Eisen: Jullie zijn jong, ontzettend vriende lijk, dynamisch, enthousiast, creatief en hebben organisatietalent, want dat zijn de sleutelwoorden voor het succes van dit bedrijf. Jullie hebben ervaring in het klaar maken van maaltijden en het verzor gen van feesten en partijen en natuurlijk de vereiste papieren. Sollicitaties incl. cv kunt u schriftelijk richten Aan: Recreatiecentrum de Vogel t.a.v. dhr. van den Bosch 4585 PL Hengstdijk of via mail: info@de-vogel.nl Etappe Ccmmerce| 8 nieuwe vacatures etapneccmmerce.nl Intermediair veer zakelijk Zeeland WIL JE WERKEN AAN ALLE MERKEN? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: le Autotechnicus met APK bevoegdheid Jouw profiel: Klant- en servicegericht Flexibele instelling Enige jaren ervaring Zelfstandig kunnen werken Bij ons kan je rekenen op: Vast werk Goed salaris Scholing via Bosch Car Service Een professioneel team dat hecht samenwerkt Vind je het leuk om te sleutelen aan tal van soorten auto's in een jong en dynamisch bedrijf? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de directie. info@automurre.nl Gerbrandystraat 4 4384 NH Vlissingen tel.: 0118-464644 MEXICAN GRILL-RESTAURANT Voor ons restaurant in Domburg zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Zelfstandig werkend kok (Fulltime) voor een leuke uitdagende baan binnen een jong team reageer dan via info(a)el-fuego.com of bel: 01 18-586585 BERGEN OP ZOOM Plastica B.V. specialist in thermovormen vacuümvormen en CNC nabewerken. Ruim 60 jaar ervaring op het gebied van het produceren, nabewerken en leveren van kunststof halffabrikaten en eindproducten. (fulltime) Als aanvulling op ons winning team. Voor het zelfstandig verzorgen van productie van diverse technische kunststof vormen en producten. Hierbij gebruik maken van verschillende vacuümvorm thermovorm machines. Als je deze machines ook kunt onderhouden is dat een pré. Gelieve schriftelijke sollicitatie CV te richten aan de heer T.A. Osse. Dit kan per post of e-mail. Plastica B.V. Marconilaan Noord 72 4614 HB Bergen op Zoom Telefoon: 0164 - 23 60 33 E-mail: info@plasticabv.nl Internet: www.plasticabv.nl Meubelcentrum Verdegem groeit gestaag. Steeds meer klanten weten onze showroom te vinden. Om ons verkoopteam te versterken zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste PROFIEL: Je bent het gezicht en aanspreekpunt van ons bedrijf, representatief en klantvriendelijk. Je kan advies geven met betrekking tot woninginrichting in het algemeen, Tevens heb je affiniteit met kleur-, textiel-, en stofken- nis, zodat je overal inzetbaar bent (tapijt-, textiel- en meubelafdeling). Je bent verantwoordelijk voor de wisselingen van de collecties en de presentatie in de showroom. WIJ ZOEKEN: Een creatief ondernemend persoon met mbo werk- en denkniveau. Een diploma binnenhuisadviseur of stylist is een pre. Je bent flexibel met betrekking tot arbeids tijden (zaterdag en zondag koopavond) en weet om te gaan met diverse ondersteunende computerprogram ma's. Tevens is enig technisch inzicht vereist, in ver band met b.v. verlichting in de showroom. WIJ BIEDEN: Een fulltime job met goede salariëring en secun-daire arbeidsvoorwaarden. Waardering waarin elke mede werker de mogelijkheid krijgt zich te ontplooien. Dit alles in een collegiaal team. MEER INFORMATIE: Stuur uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV naar Meubelcentrum Verdegem, t.a.v. Peter Verdegen, Nieuwstraat 68, 4501 ND te Oostburg. Telefoonnummer: 0117-453453 meubelcentrum Nieuwstraat 68, Oostburg, tel. 0117-453253 fax 0117- 45319 www.verdegem.nl Openingslijden: dinsdag t/m vrijdag 09.00-18.00 uur - ralerdag 09.00-17.00 uur woensdag koopavond lol 21,00 uur - maandag sluitingsdag zondag (okt. t/m moi) van 14.00 lol 17,00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 50