■V Banen JobTrack.nl irpcick PLC Programmeur Logistiek Medewerker DIRECTEUR HRM (m/v) ship brokers ship operators ship managers Provincie Zeeland Projectmanager (v/mi vroor Kijk ook op 14 OKTOBER 2006-W16 llBdBrland bv Groeneweegje 25 4301 RN ZIERIKZEE Tel. 0111 - 41 54 55 Fax 0111 - 41 33 38 www.airpack.nl Airpack bouwt al meer dan 25 jaar complete installaties voor het leveren van samengeperste lucht, gas en/of stikstof. Door de stijging van de olieprijzen is de vraag naar ons product sterk gestegen. Daarom zoeken wij een medewerker voor de afdeling engineering: (MBO) De werkzaamheden omvatten het programmeren van Siemens PLC's voor de besturing van onze packages en assistentie bij de E I afdeling. Wij bieden een jaarcontract en de mogelijkheid van een vaste overeenkomst. Aanvullende opleidingen en trainingen worden zowel intern als extern gegeven. IHC Fundex Equipment B.V. ontwikkelt, produceert en verkoopt in eigen beheer specialistische funderings machines en bijbehorende onderdelen zoals boorkasten, power packs en ringvibratoren. Dit materieel wordt wereldwijd, onder de merknaam FUNDEX verkocht. Het FUNDEX product staat bekend als innovatief, solide, betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardig. De laatste 5 jaar functioneren wij als zelfstandige business unit van IHC Holland Merwede B.V. en kennen wij een continue omzetgroei. Ons bedrijf biedt werk aan circa 45 mede werkers, waarvan er circa 35 direct werkzaam zijn binnen de productie. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: Zorgt u voor personeel? Hümarés, is ambitieus, zéér ambitieus. Wij willen onze groeicijfers uit het verleden overtreffen en in de komende jaren onze omzet verdubbelen. Uitgaande van de verwachte marktontwikkelingen betekent dit, dat we veel beter zullen moeten presteren dan onze concurrenten. Hiertoe hebben wij de beste medewerkers nodig die er in de branche te vinden zijn. En voor die medewerkers willen wij de beste werkgever zijn. Deze ambitie vergt dan ook een continue en scherpe focus op HR-beleid. Voor onze organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een fulltime (40 uur) Functieomschrijving In deze leidinggevende functie bent u verantwoordelijk voor alle activiteiten op HR- j-ebied. U levert een vakinhoudelijke en procesmatige bijdrage aan de verdere ontwik keling, professionalisering en implementatie van het HR-beleid. U signaleert trends en speelt in op ontwikkelingen op het gebied van HRM, één en ander in nauw overleg met de directie. Functie-eisen Voor deze uitdagende rol zoeken wij een professional met een stevige persoonlijkheid, u hebt een afgeronde relevante HBO of academische opleiding en tenminste 7 jaar allround ervaring binnen het vakgebied, met name op het gebied van recruitment en beoordelingsmethodieken. U bent gewend te werken in een gedreven en ambitieuze omgeving. Zelfstandigheid en betrokkenheid staan daarbij hoog in het vaandel. U hebt aantoonbare ervaring met organisatieveranderingsprocessen en bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Verder bent u in staat om op alle niveaus duurzame relaties op te bouwen en te onderhouden. U hebt overtuigingskracht, uitstekend ontwikkelde mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden, bent resultaatgericht en beschikt over een hands-on mentaliteit, Geboden Een uitdagende en afwisselende functie met prima primaire en secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Vestigingsplaats is Vlissingen. Interesse? U kunt uw schriftelijke reactie vergezeld van een uitgebreid CV tot uiterlijk zaterdag 28 oktober a s. zenden naar Humares B.V., ta.v. Dorita de Bruijn, HR-manager, Postbus 5014,4380 KA te Vlissingen. E-rnail: donta@humares.com Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dorita de Bruijn, telefoon: 0113-429000 of bezoek onze website www.humares.com Humares zorgt al 30 jaar voor personeel Vanuit meer dan 60 vestigingen in 14 landen behoort Humares met een omzet van ruim 100 miljoen tot de top-10 van aanbieders van flexibele arbeid in Nederland. De diensten bestaan uit uitzenden, detacheren, werving selectie en payrolling van lokaal geworven personeel, buitenlands personeel of leerlingen. De werkmaatschappijen van Humares zijn actief in de vakgebieden engineering, werktuigbouwkunde, bouwkunde, installatietechniek, elektrotechniek, autotechniek, logistiek, distributie, industrie, scheepvaart en offshore. IF! FUNDEX Equipment® t T 1 Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst even onze website www.airpack.nl Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V., t.a.v. Carly Romeijn, Groeneweegje 25, 4301 RN Zierikzee. E-mail: jobs@airpack.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kust provincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. vacaturenummer 2.06.06 Het Omgevingsplan Zeeland zet ontwikkelen en uitvoeren fors in de eta lage. Integrale gebiedsgerichte projecten krijgen daarbij een stevig accent Vooral in het landelijk gebied, maar ook in het stedelijk gebied is de claim op inbreng of trekkerschap van de provincie fors en neemt sterk toe. De afbreukrisico's zijn bestuurlijk, kwalitatief, juridisch en financieel. Dergelijke capaciteit voor dit soort projecten is vooral aanwezig als het om visie- en planvorming gaat, maar juist in de meer uitvoerende fase zoeken we ver sterking. Bij uitvoering zijn 'disciplines' als risicomanagement, marktana lyse, grondexploitatie, selectie van private partners en financiële aspec ten/planeconomie aan de orde. Een universitaire opleiding, ruime ervaring met projectmanagement als lei der van brede, multidisciplinaire, complexe uitvoeringsgerichte projecten en bij voorkeur ervaring met één of meerdere hiervoor genoemde 'discipli nes'. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: bestuurssensitiviteit, onderhandelen, overtuigingskracht, plannen en organiseren, voortgangs controle en initiatief. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minirpaal 3.230 en maximaal 4.614 bruto per maand. Inlichtingen: de heer mr. C.J. Meijler, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoon: 0118-631797. Stuur vóór 28 oktober 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, on der vermelding van het vacaturenummer, naar: Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die vol doen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroe- pen, indien zij voeldoen aan de funche-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Vroon B.V. is a dynamic and I ambitious international shipping company. We operate a fleet of about 70 vessels and employ a seagoing staff of about 1500 people. Currently we have a new building program of 22 vessels on order for delivery in 2006-2009 to support our global expansion. The head office is located in Breskens (Zeeuws-Vlaanderen) where we employ staff of 80 people. The company maintains large number of subsidiaries, joint ventures and partnerships in the Netherlands, UK, Norway, Australia, Singapore and Canada. In addition to commercial, operational and ship management departments Vroon has a Shared Facility Center supporting the various activities and operations of the group. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken: Iemand met minimaal een afgeronde LTS opleiding en een SOM diploma. Verder heb je ervaring met een heftruck en kun je goed zelfstandig werken. Goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling zijn ook erg belangrijk. Kennis van staalsoorten, het kunnen lezen van technische tekeningen en ervaring in een soortgelijke functie zijn een pré. Wij bieden: Een functie binnen een jonge dynamische onderneming met een platte organisatie-structuur, korte lijnen en een prettige werksfeer. Een salaris overeenkomstig ervaring en leeftijd, en daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer weten over het bedrijf of de functie? Kijk op www.ihcfundex.com of neem contact op met de heer Reggie Thomaes, tel. (0113) 232 900. Solliciteren? Herken je jezelf in deze omschrijving, en spreekt de functie je aan, stuur dan een sollicitatiebrief naar onderstaand adres, IHC FUNDEX Equipment B.V., t.a.v. R.P.M. Thomaes, Postbus 83, 4460 AB GOES, of e-mail naar: r.thomaes@ihcfundex.com I De functie: Je bent vèrantwoordelijk voor een juiste coördinatie van de materialenstroom (staal) binnen ons bedrijf. Na een interne opleiding op het bedrijfsbureau wordt je geheel zelfstandig ingezet. Het betreft de materiaal stroom vanaf binnenkomst tot de toelevering aan de productie. Het (interne) transport, de ontvangst en de controle van de goederen bij binnenkomst hoort ook bij je werkzaamheden. Manager Crewing Due to expansion of our activities and promotions we have vacancies at our head office in Breskens for: Technical Superintendents Tasks and responsibilities: The Superintendent is responsible for a part of the vessels of our fleet for which he: controls and reports about the technical condition as well as the operational expenses; maintains communication with the Operations Department on all day-to-day matters in respect of voyage operations, coordinates a team of a crew planner, a purchaser and possible other employees from other departments, has final responsibility for unplanned off hires, port state control and vetting inspections as far as these are a deviation from the assigned policy; carries out repairs, inspections and dry dockings within the planned schedule and the vessel's policy. Profile of the suitable candidate: an ambitious coordinator with management skills, education: Bachelor's degree - Marine Engineer, experience in the function of Chief Engineer or 2nd Engineer; good verbal and writing communication and reporting skills; excellent verbal and writing skills in English and Dutch; willingness to frequently travel abroad. Tasks and responsibilities: bears the ultimate responsibility of managing 1500 seafarers worldwide; carries the functional responsibility of the crewing depart ments in Breskens and Den Helder and coordinates functional management of the manning agents abroad; develops, implements and analyses policies and processes to continuously improve management, traning and develop ment on board, cost control systems, working methods, compensation and benefits, etc; represents the company in a network of international parties to anticipate on and give advice to the Board of Directors about developments in the crewing market. Profile of the suitable candidate: Higher Vocational Education Business Management and affinity with Personnèl and Labour; knowledge of (international) social security and legislation; improvement gained in an international (preferably maritime) environment, excellent verbal and writing skills in Dutch and English; resident within 1 hour drive from Breskens (The Netherlands) or willingness to move into this area. RWFil Furthermore we are looking for a: Furthermore we are looking for a: Supervisor Technical Management New Building Superintendent Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt. Tasks and responsibilities: assists Manager Technical Projects in approval of drawings and vessels' technical specifications; Vroon's Representative in discussions with yard and class; visits Site Teams and discuss the progress of the project; coordinates activities of site teams and monitors commu nication processes to ensure the vessel is built according to the specifications and standards; executes regular inspections on site to verify the project meet the required specifics and standards; is responsible for supervision of the new building projects together with the New-Building team, maintains contacts and good relations with shipyard and leading technical discussions. Profile of the suitable candidate: Maritime Officer, with a basic education high school level; sailed on oceangoing vessels preferably to the rank as 2nd Engineer, worked as a Technical Superintendent in a shipping company; proven experience and knowledge in reading construction drawings; excellent verbal and writing skills in English and Dutch; good computer skills. Job information: Mr J.M. Nieuwenhuijse, Manager Technical Department Applications, including curriculum vitae, should be sent to: Vroon B.V. Attn. Mr R. Niemeijer, Manager Personnel Organistion Haven Westzijde 21 P.O. Box 28 4510 AA Breskens The Netherlands T +31 117 384910 F +31 117 384218 E careers@vroon nl W www.vroon.nl Roles and responsibilities: supports and advices the Manager Technical Department in his day-to-day activities, development and implementation of policies, processes and maintenance of reporting systems; bears the responsibility for the development and implemen tation of the Ship Management policies and processes as well as for adequate internal and external information and communication; establishes tools to manage and monitor Ship Management processes, provides a vehicle for standardisation and improvement of technical systems across the affiliated companies through procedures, documentation standards and reporting tools, facilitates dialogues across affiliated companies for specific areas of research and development; develops procedures and manuals to enable outsourcing and management of technical processes; liaise with internal projects to improve interdepartmental processes and business development. Job requirements: university/Higher Vocational Education, preferably Naval architect Maritime Engineer; a minimum of 3 years experience in Ship Management. Competencies: excellent verbal and writing communication skills; overall view of operating processes; strong analytical and problem solving skills; customer and service oriented and commercial attitude; self starter and team player.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46