PreSoft Waarom zou je verder zoeken? PZC Banen Werkvoorbereider Calculator •- Uitvoerder Wegenbouw •- Software Engineer jobTrack.nl Li Senior Inkoper Manager Human Resource brunel www.tence.nl Tèncef i Kijk ook op 14 OKTOBER 2006 - \A/6 Alle Rasenberg activiteiten zijn ondergebracht in een viertal divisies, te weten Infra, Bouw, Milieu en Sen/ice. Binnen het totale concern werken circa 500 medewerkers. Rasenberg Wegenbouw b.v. is onderdeel van de divisie Infra en bedient haar opdrachtgevers op het gebied van infrastructuur In de meest uitgebreide zin. Rasenberg Wegenbouw b.v., rayon Zeeland te Krabbendijke zoekt, vanwege een verdere uitbouw van de organisatie, enthousiaste en getalenteerde medewerkers voor de volgende functies: Functieomschrijving: Je bent verantwoordelijk voor het voorbereiden van (multidisciplinaire) grond- en wegenbouwprojecten. Tevens ben je belast met het maken van calculaties ten behoeve van offertes en aanbestedingen. Het (mede)onderhouden van contacten met diverse partijen zoals opdrachtgevers, leveranciers en uitvoering behoort ook tot jouw takenpakket. Functie-eisen: Voor deze uitdagende functie moetje beschikken over een HBO werk- en denkniveau op civieltechnisch gebied en heb je bij voorkeur gerichte werkervaring opgedaan. Ook kandidaten die recent de opleiding HTS Civiele Techniek succesvol hebben afgerond, worden met klem verzocht te reageren. Naast een dosis zelfstandigheid moet je in staat zijn helder en daadkrachtig te communiceren. Functieomschrijving: Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van uiteenlopende civieltechnische werken, zowel in operationele als financiële zin. Functie-eisen: Je hebt een vakgerichte opleiding civiele techniek op MBO-niveau succesvol afgerond. Tevens heb je meerjarige werkervaring in een vergelijkbare functie. Je kunt zelfstandig en doelgericht werken en je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Kijk op www.rasenberg.nl voor een uitgebreide functieomschrijving. Meer informatie kan tevens worden ingewonnen bij de heer J Mol, Rayonmanager Zeeland, 0113-503030 Of 06-53730658. Rasenberg Wegenbouw b.v. wordt in deze procedure begeleid door Epris Personeelsadviseurs b.v. Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij vriendelijk voor 28 oktober 2006 eer) schriftelijke sollicitatie te sturen naar: Epris Personeelsadviseurs b.v., t.a.v. mevrouw S. Oerlemans, Postbus 1106, 4801 BC te Breda of via s.oerlemans@epris.nl Internet Intranet li Software Advies PreSoft ontwikkelt informatie systemen gebaseerd op internet, software en data basetechnologie. Door de combinatie van bedrijfskundige en technologische kennis zijn wij in staat op de praktijk toegesneden oplossingen aan te bieden waar een organisatie ook daadwerkelijk iets mee kan. Of het nu gaat om een website, content management systeem, relatiebeheer, enquêtesysteem of klantspecifieke oplossingen, vanuit diverse branches weet men de weg naar PreSoft steeds beter te vinden. Voor uitbreiding van Ons team zijn wij daarom op zoek naar een: Ruime ervaring met software ontwikkeling in Delphi; Ruime ervaring met database ontwerp en ontwikkeling in SQL; Ervaring met internet ontwikkeling in .NET is een pre; HBO Informatica; Nauwkeurig en zelfstandig; Klantgericht; Teamplayer. Ben jij een iet topper die zijn hersens wil kraken op de (door) ontwikkeling van software webservices? stuur dan je motivatie en c.v. naar: PreSoft Information Systems, t.a.v. dhr. J.M. Dagevos, Postbus 470, 4460 AW Goes of -bij voorkeur- per e-mail: vacaturetapresoft.nl. Voor meer informatie, bel: 0113 - 222 800 of zie onze website. Wij werken onder andere voor: Ziekenhuis Walcheren, PWG, ZeelandNet, Ministerie SZW, Krinkels, Nebus Loyalty, Stichting Werkt voor Ouderen, Digitale Recherche, Lonka, Napoleon en ABN AMR0. Voor meer informatie zie onze website: www.presoft.nl DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet via de kabel zijn daarvan de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaalactief. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. Faciliterende afdelingen, waaronder de afdeling Inkoop bieden ondersteuning aan de divisies vanuit een centrale positie. De afdeling Inkoop vervult zowel een adviserende als een uitvoerende rol bij inkoop van goederen en diensten. Voor deze afdeling met als standplaats Middelburg zoeken wij een fulltime senior inkoper. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Bijdragen aan een bedrijfsbrede ontwikkeling en optimalisatie van inkoopprocessen en inkoopactiviteiten. -, Adviseren aan het management over het te voeren inkoopbeleid. - Voeren van onderhandelingen, maken van prijsafspraken en binnen afgesproken kaders het aangaan van verplichtingen waarbij wordt gezorgd voor een optimale kwaliteit/kwantiteit en kosten/baten verhouding. - Deelnemen aan projectgroepen ter voorbereiding van bouwprojecten. - Opstellen en afsluiten van contracten en 'Service Level Agreements', uitvoeren van marktverkenning, materiaaltrends en Europese aanbestedingen. - Adviserende en coördinerende rol bij Europese aanbestedingen leveranciersbewaking/beoordeling, selectie-en gunningprocessen, normalisatie en standaardisatie. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde opleiding op hbo-niveau aangevuld met een inkoop-opleiding bijvoorbeeld NEVI-2. - Affiniteit en ervaring met inkoop en logistiek. - Onderhandelingsvaardigheden. - Uitstekende beheersing van MS-office toepassingen. - Kennis van geautomatiseerde systemen (SAP). - Sterk ontwikkelde communicatieve- en schriftelijke vaardigheden. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Jan Kleinepier, plaatsvervangend Hoofd Inkoop, telefoonnummer (0118) 88 29 89 of Robin Tersteeg, Manager Human Resource, telefoonnummer (0118) 88 29 02. De DELTA Groep kent een divisie structuur. Faciliterende (staf-)afdelingen, waaronder de afdeling Human Resource Management (HRM) zijn centraal binnen de DELTA Groep gepositioneerd. De afdeling vervult een essentiële rol in het vormgeven aan en het begeleiden van interne veranderingen. Met functionele lijn naar de afdeling HRM zoeken wij een fulltime manager Human Resource. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Ontwikkelen en implementeren van het HR beleid van de divisie. - Participeren in projectgroepen met betrekking tot de implementatie van het personeelsbeleid. - Adviseren van het management over het optimaal benutten van het menselijk talent in de organisatie in relatie tot de ondernemingsstrategie van de divisie. - Adviseren over en uitvoeren van in-, door- en uitstroom van personeel, loopbaanbeleid en wetgeving van ziekteverzuim. - Begeleiden van groepen en individuen in veranderprocessen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal een afgeronde hbo-opleiding op het gebied van personeelsmanagement. - Enkele jaren ervaring binnen een vergelijkbare functie. - Het vermogen vanuit een adviserende rol besluitvormingsprocessen te beïnvloeden, daarbij zowel beleidsmatig als uitvoerend bezig te zijn. - Uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden gecombineerd met doorzettingsvermogen en zelfstandigheid. - Een doeltreffende manier van bewegen en contacten onderhouden in alle geledingen van de organisatie. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van deze procedure. Salarisindicatie Een maximum salaris van 4.113,1 bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Robin Tersteeg, manager Human Resource, telefoon (0118) 88 29 02 of Willem van der Grinten, directeur Human Resource Management, telefoon (0118) 88 20 26. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prljsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl brunel zoekt voor indiensttreding bij rijkswaterstaat Rijkswaterstaat Rijkswaterstaat ontwikkelt en beheert het hoofdwegennet, het net van hoofdvaarwegen en het hoofdwatersysteem in Nederland. Hierbij is werken aan vlot en veilig verkeer over weg en water, bescherming tegen overstromingen, voldoende en schoon oppervlaktewater en betrouwbare en bruikbare informatie de belangrijkste taak. Rijkswaterstaat ASSISTENT DISTRICTSHOOFD Functieomschrijving District Zuid-Holland is één van de regionale diensten van Rijkswater staat. Ze is verantwoordelijk voor onderhoud, beheer en aanleg van de hoofdinfrastructuur in het eigen beheersgebied en voor de praktische uitvoering van het beleid. Voor de regio Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een ervaren Assistent Districtshoofd Teamleider. Je ondersteunt het districtshoofd in zijn (intern gerichte) werkzaamheden. Hierbij ben je (mede)verantwoordelijk voor de continuïteit en beheersing van de bedrijfsprocessen binnen hét district, de implementatie en verbetering daarvan, Daarnaast ook als resultaat verantwoordelijke voor de beheers- en beleidsmatige realisatie van de overeengekomen producten en diensten. Je weet het juiste evenwicht te vinden tussen kwantiteit, kwaliteit, organisatie, personele inzet, kosten en klant/gebruikersgerichtheid. Tevens lever je (deskundige) ondersteuning op het aandachtsgebied van de afdeling en verantwoording hiervan. Jé neemt deel/geeft leiding aan diverse groepsoverleggen, en draagt zorg voor het onderhouden van de voor het aandachtsgebied in- en externe klantcontacten. Functie eisen HBO/Academisch werk- en denkniveau aangevuld met management- oplelding(en). Ervaring met bedrijfsmatige en/of bestuurlijke beleidsprocessen. Daarnaast heb je kennis van en Inzicht in ontwikkelingen, de organisatie en werkwijze van.de diensten RWS/V&W. Resultaatgericht management met gevoel voor maatschappelijke, politiek-bestuurlijke en organisatorische verhoudingen is gewenst Je bent goed in staat om medewerkers van de afdeling te motiveren, committeren e'n aan te spreken.op hun functioneren. Vanzelfsprekend heb je kennis van wet- en regelgeving èn '(beleids)kaders. Aanbod Brunel Engineering zoekt voor directe Indiensttreding bij Rijkswaterstaat. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het brutp-jaarinkomen bedraagt maximaal 61.560,- (schaal 12). Üw reactie Herkent u zich In dit profiel en wilt u graag werken bij de rijksdienst die werkt aan droge voeten, schoon en voldoende water en aan de vlotte en veilige doorstroming van het verkeer, reageer dan op www.brunel.nl: 'vacatureoverzicht'; vacaturenummer 12846. Voor aanvullende informatie over deze vacature kunt u.contact opnemen met Michel Regenboog op; 06 - 51194640. TEAMLEIDER JURIDISCH BEHEER Functieomschrijving Voor de afdeling Juridisch Beheer en Ondersteuning v.in Waterdistrict Haringvliet van Rijkswaterstaat Zuid Holland (standplaats: Stellendam)is Brunel Legal op zoek naar een teamleider juridisch beheer. De afdeling, waar u leiding aan geeft, ondersteunt de organisatie bij bestuurs- en privaatrechtelijke zaken m.b.t.Wet Beheer Rijkswaterstaatswerken (Wbr) vergunningverlening, handhaving, ruimtelijke ordening en privaatrechtelijke overeenkomsten met derden. Als teamleider bent u verantwoordelijk voor de aansturing van de afdeling die uit 6 medewerkers bestaat. U zorgt voor de afhandeling van de complexe juridische zaken. Daarnaast bewaakt u de kwaliteit van de adviezen die door uw afdeling verstrekt worden en waarborgt u de rechtmatigheid en doelmatigheid van de bedrijfsvoering. Tevens draagt u zorg voor de.' uitvoering en de ontwikkeling van het juridische beleid en de KAM-taken van de organisatie. Functie eisen HBO/WO werk- en denkniveau (bestuurlijk juridisch) aangevuld met bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring. Vanzelfsprekend is het een pre als u kennis heeft van de Wbr, Wet RO en handhaving. U bent goed in staat om de medewerkers van de afdeling te motiveren, te coachen en te ondersteunen bij hun werkzaamheden. Aanbod Brunel Engineering zoekt voor directe indiensttreding bij Rijkswaterstaat Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het bruto-jaarinkomen bedraagt maximaal 51.516,- (schaal 11). Uw reactie Herkent u zich In dit profiel en wilt u graag werken bij de rijksdienst die werkt aan droge Voeten, schoon en voldoende water en aan de vlotte en veilige doorstroming van het verkeer, reageer dan op www.brunel-legal.nl; 'vacature overzicht'; vacaturenummer 11370, Voor aanvullende informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Lehnart Van den Belt op; 020-3125070 of via l.van.den.belt@brunel.nl. Voor informatie over Rijkswaterstaat kijk op; www.rljkswaterstaat.nl Brunel is onderdeel van beursgenoteerd zakelijk dienstverlener Bi gespecialiseerd in arbeidsbemiddeling van specialisten. Brunel is e sterk regionale focus. nel International N.V. ei n landelijke speler met 1 Intercedent(e) vestiging Middelburg Voor een goede baan hoefje het echt niet verder te zoeken, Want Tènce! is het enige landelijk werkende uitzendbureau dat zich specifiek richt op de regio. Daar zoeken we samen met onze klanten de beste groeikansen en flexibele HR-oplossingen. Wat vragen wij? Een commercieel talent aan wie onze klanten zonder aarzelen hun opdrachten toevertrouwen, Een kordate, servicegerichte regelaar die de juiste persoon op de juiste plek in het juiste bedrijf weet te plaatsen. Je bent klantgericht, doelgericht en communicatief. Je bent sociaal vaardig en je bent creatief in het vinden van oplossingen. Daarnaast draai je je hand niet om voor administratieve taken. Je hebt een Mbo/Hbo opleiding afgerond en eerder in een commerciële functie gewerkt, Een persoonlijk target en hectiek schrikken je niet af. Je bent in bezit van rijbewijs B en woont in Middelburg of directe omgeving. e. Je komt te ïgje een opleiding Wat moet je doen? Ben jij die enthousiaste medewerker die een positieve bijdrage aan ons team kan leveren? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV voor maandag 23 oktober, bij voorkeur per e-mail, naar Blazien de Looff, vestigingsmanager Middelburg (bdelooff@tence.nl), Lange Geere 12,1331 LX Middelburg, Voor meer informatie kun je contact opnemen met Blazien op tel,nr. 0118-629658. (|p AVEBEGO COMPANY Têncel Uitzendbureau heed meer dan 40 vestigingen in Nederland en België. Ténce! is onderdeel van Vebcgo Services, een internationaal opererende dienstverlenende organisatie met vestigingen in onder meer Duitsland, Engeland, Frankrijk, Porlugal en Zwitserland. UITZENDBUREAU het accent op de regio

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36