Banen iffli lobTrack.nl PERSONEEL PZC ARTEC >>t>> karcher Sturm commerciële, servicegerichte en flexibele vertegenwoordiger^ voor Zeeland RP HOLIDAYS RPHOLIDAYS www.rpholidays.nl/vacatures Accountmanager/ Vertegenwoordiger (m/v) Journalist/Redacteur (m/v) van oute Shopwand Stoelassistente orthodontie Filiaalmanager m/v Kijk ook op 14 OKTOBER 2006-2! - Raab Karcher Bouwstoffen is de belangrijkste toeleverancier in Nederland van bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld. Door goed te kijken en te luisteren naar onze klanten proberen wij totaaloplossingen aan te bieden. Door veel aandacht te besteden aan opleiding van ons personeel is kennis een van onze belangrijkste toegevoegde waarden. Kortbij onze klanten gevestigd zijn, in heel Nederland, vinden wij belangrijk. Inmiddels is een netwerk van 54 vestigingen operationeel wat in de komende jaren verder zal uitgroeien. Raab Karcher Bouwstoffen is onderdeel van Saint-Gobain, een multinational met vestigingen over heel de wereld en een jaaromzet van 40 miljard. Wij zoeken een Profielschets: Je klantencontact hebt; of het nu interne of externe klanten zijn. Dus communicatie als een succesfactor. Je de verantwoordelijkheid hebt om ontwikkelingen m.b.t. producten en toepassingsmogelijkheden bij te houden en te weten wat er bij de klanten en in de markt leeft, zodat je daar op in kunt spelen. Vanuit deze functie bestaat er de mogelijkheid om door te groeien binnen onze professionele en sterk groeiende onderneming, natuurlijk afhankelijk van je interesse, werkprestaties en tijd. Functie-eisen: MBO+/ HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur Bouwkunde, Installatietechniek, Weg- of Waterbouw). Je hebt minimaal drie jaar commerciële ervaring (bij voorkeur opgedaan in de (bouw) groothandelbranche). Je bent adviesvaardig en je weet zaken op te volgen en met succes af te ronden. Als persoon kun je je inleven in de wensen van een klant en ben je vriendelijk en attent. "Handel" is je leven en je weet kennis te delen en over te dragen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met: de heer Janse op 0118 - 43 25 18. Jouw motivatie voorzien van je CV s.v.p. e-mailen naar: Chris.Janse@raabkarcher.nl RP Holidays is met meer dan 70 campings en bungalowparken één van de grootste aanbieders van verblijfsaccommodaties in Nederland. Voor de hoofdvestiging te Kamperland zijn we op zoek naar: LEIDINGGEVENDE HUISHOUDELIJKE DIENSTEN M/V Ten behoeve van ondersteuning van de Huishoudelijke Diensten op al onze parken binnen Nederland. Functie U bent eindverantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van de Huishoudelijke Diensten van alle vakantieparken en campings in Nederland. U adviseert, coacht en ondersteunt de Huishoudelijke Diensten van de parken over o.a. de vastgestelde kwaliteitseisen, het budget en de uitvoering van het personeelsbeleid. Wij vragen HBO niveau, brede ervaringen in de schoonmaak en onderhoudsbranche. PARKMANAGER M/V FULLTIME Voor een van onze grotere Roompot parken in Zeeland. Functie U hebt de dagelijkse leiding en bent eindverantwoordelijk voor de gehele bedrijfsvoering op het park. U stelt een jaarplanning op, doet investeringsvoorstellen en bent verantwoordelijk voor het opstellen van financiële rapportages aan het hoofdkantoor. U geeft direct leiding aan de afdeling Horeca, Sport Animatie, Receptie, Supermarkt en Huishoudelijke en Technische Dienst. Feitelijk zorgt u er voor dat het onze gasten aan niets ontbreekt! Wij vragen HBO niveau en ervaring binnen de bedrijfstak. U beschikt over sterke communicatieve vaar digheden en het vermogen om een team te motiveren en aan te sturen. Daarnaast bent u een echte ondernemer en beheerst u de Duitse taal in woord en geschrift. Interesse in één van bovenstaande functies? Stuur uw sollicitatiebrief en CV naar: Roompot Recreatie Beheer BV, t.a.v. de directie, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of mail naar: directie@roompot.nl Voor meer informatie kunt u bellen met het directiesecretariaat, tel0113-374110. Acquisitie voor deze vacature wordt niet op prijs gesteld. TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met O tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer A 021 (bij Servicepunt en Helpdesk)- Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl Herken jij jezelf in één van deze functieprofielen? TWZ is voor diverse relaties en opdrachtgevers op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten. Sector Techniek: Projectmanager Logistiek (3741), Technisch Medewerker Binnendienst (3740), Constructeur (3737), Aankomend Adviseur Bodem (3738), Tekenaar Gevelbouw (3722), Mechanical Engineer (3629), Tekenaar/Constructeur (3613), Medewerker Systeem- Netwerkbeheerder (3733). Sector Economie: Commercieel Medewerk(st)er (3723), Medewerker Finan ciën (3742), Medewerker Catering (3743), Jr. Productmanager (3714), Allround Secretaresse (3674), Area Export Manager (3609). Zie jij jezelf werken in één van bovenstaande functies? Dan is TWZ op zoek naar jou! Meer informatie over bovenstaande functies is terug te vin den op www.twz.nl op de CV- Vacaturebank aan de hand van de vacaturenummers. Of neem contact op met Marcel van Boven of Maggy Meijer voor een persoonlijke toelichting en/of afspraak, telefoon 0118-479207. Sollicitaties kunnen gestuurd worden naar post@twz.nl. Intermediair voor studenten, afgestudeerden bedrijven. BANEN LADDER mm INTERIM BV Tt&rk ift te,ch,K.isc(i werk! Artec Interim is een technisch uitzend- en detacheringsbureau en wij zijn op zoek naar jou! Door de gestage economische groei in de techniek zijn wij op zoek naar: Elektromonteurs (industrieel utiliteit scheepsbouw meet en regel) CV-monteurs loodgieters IJzerwerkers bankwerkers Lassers (Mig (FCAW) Tig (GTAW) Elektrode (SMAW)) Sleutelaar flensmonteur Onderhoudsbankwerkers Midden en hoogkader functies: Elektrotechnisch engineer (HTS-er), voor het ontwerpen van diverse installaties Inbedrijfstellers (elektro&mechanisch) Deze functies zijn gericht op langdurige en uiteindelijk vaste dienstverbanden. De voorkeur gaat uit naar mensen met VCA en eigen vervoer. Artec biedt tevens interessante arbeidsvoorwaarden, opleidingen en collegiale samenwerking. Voor reacties bel of mail je met Artec-Interim B.V., Boulevard Bankert 230, 4382 AC, Vlissingen, tel. 0118-440199, www.artec-interim.nl,info@artec-interim.nl Voor een gerenommeerde uitgeverij, gespecialiseerd in het uitgeven van regionale nieuwsbladen, zijn wij in Zeeland op zoek naar een: fulltime De functie Uw werkzaamheden bestaan uit het opbouwen van een relatiekring door middel van acquisitie van nieuwe klanten evenals het onderhouden van deze relaties. Profiel U bent commercieel ingesteld en denkt in kansen en uitdagingen. Contacten leggen met klanten gaat u gemakkelijk af en u weet deze om te zetten in langdurige relaties. U weet wat er speelt bij klanten en in de markt en speelt daar flexibel op in. fulltime De functie Uw werkzaamheden bestaan uit het signaleren van lokaal nieuws en u weet dit om te zetten in pakkende artikelen. Profiel U beschikt over een vlotte pen, goede communicatieve eigenschappen en u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. HBO Journalistiek is een pre. Voor beide functies geldt een grote betrokkenheid bij de Zeeuwse samenleving. Standplaats: Middelburg. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 25 oktober richten aan: PMC Group West Vaardeke 69 4731 MB Oudenbosch O.v.v. sollicitatie uitgeverij Van Houte Systeembouw is een bouwbedri/f, gespecialiseerd in houtskeletbouw. In ons bedrijf zijn rond de 25 mensen werkzaam. Wij werken afwisselend aan woning- en utiliteitsbouw (scholen, kantoren, bedrijfsloodsen) door het gehele land. Wij bouwen naar de wensen van de opdrachtgever, we hebben dus geen standaardwoningen en geen seriebouw. Een hoge kwaliteit staat voorop. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een ervaren timmerman die zelfstandig kan werken. Aantal uur: 32 - 40 uur Standplaats: Sint- Maartensdijk Provincie: Zuid-Holland. Noord-Brabant, Zeeland Functie categorie: Productie Opleidingsniveau: Geen voorkeur Functie-eisen: vanaf tekeningen kunnen werken in staat zijn alle voorkomende werkzaamheden bij de bouw van een woning te verrichten; vanaf het uitzetten van een bouw tot het afwerken van een woning. Bekendheid met het systeem van houtskeletbouw is geen vereiste, wel een pré. Sollicitatie per brief met C.V. naar: Van Houte systeembouw t.a.v dhr. S. Hollebrandse, Pluimpotweg 21B, 4695 RS, SINT-MAARTENSDIJK, tel.0166-662000, fax. 0166-662020. Shopwand BV, gevestigd te Sint-Maartensdijk, is gespecialiseerd in interieurbouw. In ons bedrijf zijn rond de 25 medewerkers werkzaam. Onze werkzaamheden zijn zeer divers: van het inrichten van winkels met scheidingswanden, plafonds e.d. tot het plaatsen van maatwerk- interieurs bij o.a. zorginstellingen, kerken of particulieren. Wij werken in het hele land. Wij zijn op korte termijn op zoek naar enkele interieurbouwers met werkervaring. Aantal uur: 32 - 40 uur Standplaats: Sint- Maartensdijk Provincie: Zuid-Holland, Noord-Brabant, Zeeland Functie categorie: Productie Opleidingsniveau: Geen voorkeur Functie-eisen: zelfstandig kunnen werken vanaf tekening meubels en interieur kunnen maken kunnen werken met verschillende machines bereid om zowel op de werkplaats als op locatie te werken Sollicitatie per brief met C.V. naar: Shopwand BV t.a.v. dhr. I. Lindhout, Pluimpotweg 21B, 4695 RS, SINT-MAARTENSDIJK, tel.0166-662000, fax. 0166-662020 iMCfiifcURBETIMMERtNütti SCHEI0IHÖ5WANDSN KAS'tH&eAUES Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk RULLENS BATS Doktersassistente voor de locaties Oosrkapelle en Grijpskerlcc. Wij vragen een flexibele collega met affiniteit voor de apotheek. Het betreft een fulltime aanstelling. Aanvang van het dienst verband 1 januari 2007. Salariëring volgens LHV-normen. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Nelleke Janse, tel. 0118 - 581276. Graag uw sollicitatie binnen 14 dagen zenden naar: Dorpsstraat 2, 4356 AJ Oostkapelle. Zoekt Per direct: Zelfstandig werkend kok m/v Beachclub Perry's is een jaarrond paviljoen aan hel Noordzeestrand te Scharendijke. Door de ambiance, spannende menukaart en ontspannen sfeer zijn wij uitgegroeid tot een geliefd restaurant. Om doorgroei te waarborgen en voor verdere professionalisering van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok met o.a kennis van HACCP en kostenberekeningen. Ervaring vereist. Leeftijd vanaf 25 jaar. Stuur uw reacties naar: Beachclub Perry's t.a.v. Dhr.P. J. N. den Broeder info beachclubperrvs.nl Acquisitie is niet gewenst. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Het betreft een vacature van 12 uur dinsdag om de week elke vrijdag - Je bent goed gehumeurd - Je bent flexibel. - Je hebt goede sociale vaardigheden. - Je hebt een opleiding tandarts assistente of ervaring als assistente in de orthodontie. Wat verwachten we van jou - Zelfstandig kunnen werken aan de stoel, het maken van afdrukken, draden plaatsen, het maken van röntgenfoto's etc. - Kunnen werken in teamverband Voel je je aangetrokken tot deze afwisselende baan in teamverband, reageer dan binnen 10 dagen schriftelijk op deze vacature. Orthodontiepraktijk M.H. Kuyl /V. Gavel Van Dusseldorpstraat 5 4461 LT Goes Telefoonnr. 0113-252056 Machinefabriek Sturm is gevestigd in Serooskerke (W). Wij zijn toeleverancier van draaiwerk en frees- werk in kleine tot middelgrote series aan de machinebouw en andere industrieën. Door toename van onze activiteiten zijn we op zoek naar een: C.N.C.-Draaier of C.N.C.-Frezer Die na een inwerkperiode zelfstandig onze computerge stuurde draaibanken en/of bewerkingscentra kan pro grammeren, instellen en bedienen. Wij verwachten van kandidaten: - M.B.O. opleiding of LTS/VMBO met bijv. SOM opl. - Bij voorkeur ervaring met Fanuc besturing - Flexibele instelling - Nauwkeurig en accuraat kunnen werken Bij bieden: De uitdagende functie om hoogwaardige onderdelen te maken met behulp van kwalitatief goede en moderne machines in een klein team (5 personen) Een goed salaris overeenkomstig opleiding en ervaring Heb je interesse of wil je meer informatie? Bel of stuur je C.V. naar: Machinefabriek Sturm De Zompe 10, 4353 RT Serooskerke (W) Tel. 0118 - 628263 Email: mail@sturmmach.nl M&S zoekt voor het filiaal in Terneuzen een voor gemiddeld 35 uur per week Ben jij: flexibel een kei in het stellen van prioriteiten commercieel in staat leiding te geven aan een team ervaren in bijvoorkeur de (dames-) confectie of detailhandel? Schrijf of mail dan je motivatie met cv naar M&S Nederland B.V., t.a.v afd. P&O, postbus 8402,1005 AK in Amsterdam, email: bianca.niesten@msmode.com. Of reageer via www.msmode.nl Wij bieden een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties die niet grotendeels aan bovenstaande eisen voldoen zullen wij niet in behandeling nemen. (telefonische acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) M&S is onderdeel van Maxeda en telt meer dan 420 filialen verspreid over Nederland, Duitsland, België, Luxemburg, Frankrijk en Spanje. M&S is een dynamische organisatie en blijft zich kenmerken door laag geprijsde actuele mode voor de vrouw van 35 jaar en ouder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28