Zeeuws Vlaanderen Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16,00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Trots delen wij u mede dat op 9 oktober geboren is onze zoon Rowan Snoep De trotse ouders zijn Jaap en Patricia Zuidkerkstraat 29.4486 BN Colijnsplaat Jubileum 60 60 J.P. de Witte en C.D. de Witte-Paauwe zijn op dinsdag 17 oktober 60 jaar getrouwd Jacob Valckestraat 13, Goes. Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom :j op de receptie die wij hopen te houden op dinsdag 17 oktober van 16.00 tot 17.30 uur in Buena-Vista, tegenover deStenenbrug, Jacob Valckestraat 17. 'Geen cadeaus', liefst iets voor de Kankerbestrijding, jf Overleden Tot onze ontsteltenis is door een noodlottig onge val overleden onze zo dierbare zoon, mijn allerlief ste broer, schoonbroer en onze liefste oompje' Jozef Lucas Maria Cuelenaere Jos Breda, 22 december 1964 t Amsterdam, 9 oktober 2006 Oostburg: Jos en Lilian Cuelenaere-Faes Breskens: Saskia en Mare Merk-Cuelenaere Kelly Maureen Amsterdam, Adm. de Ruijterweg 386hs Correspondentieadres: Zuid wal 4 4501 BW Oostburg Jos is opgebaard in het mortuarium van het Anto- niusziekenhuis te Oostburg, waar zaterdag 14 oktober van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden, op dinsdag 17 oktober om 11.00 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Eligiuszaal van de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zeer onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze medewerker en collega Jos Cuelenaere In Jos verliezen wij een betrokken en een gewaar deerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn naaste familie, I vrienden en collega's. Wij wensen hun veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie Managed Infrastructure Getronics PinkRoccade Nederland BV Diep getroffen hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Jos Cuelenaere op de veel te jonge leeftijd van 41 jaar. Jos was door zijn betrokkenheid en kennis een steunpunt voor onze klanten en zijn collega's. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden. We wensen hun sterkte bij het verwerken van dit verlies. Zijn collega's van Getronics PinkRoccade, Divisie Managed Infrastructure, Site Services Amsterdam en het Transitie Team Psalm 23 "De HEERE is mijn herder, mij zal niets ontbreken Heden nam de Heer plotseling van ons weg, mijn lieve vrouw en zorgzame moeder Hendrina Catharina Balnikker Rina echtgenote van Catharinus Cornells van Aken in de leeftijd van 47 jaar. Rinie van Aken Elma Temeuzen, 12 oktober 2006 Willem Alexanderlaan 8 4532 DB Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 17 oktober van 13.30 tot 13.50 uur in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden om 14.00 uur in de Opstandingskerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui derbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig bescouwen. Heden nam de Heer plotseling van ons weg, mijn lieve zus, onze schoonzuster, schoondochter en tante Rina van Aken-Balnikker Terneuzen: Janny en Piet de Zeeuw-Balnikker Esther Laura en Mario CP Terneuzen: Nelly van Aken Terneuzen: Chris en Pita van Aken-Bikker Arjan Carine Christian Almere: Dirk en Marjan van Aken-Grimberg Wietske Jeroen Terneuzen: A.J. van Aken in herinnering A.M. van Aken-van der Gouwe 12 oktober 2006 Nooit meer dat praatje bij de koffie. Geschrokken zijn wij door het plotselinge overlijden van Rina van Aken Wij wensen Rinie, Elma en familie veel sterkte toe. Personeel van Drukkerij en Boekhandel van Aken Jan, Marleen, Ina en Loes In verband met het overlijden van Mevr. H.C. van Aken-Balnikker zijn Boekhandel van Aken Brouwerijstraat 2 te Terneuzen en Drukkerij van Aken Mr. F.J. Haarmanweg23 te Terneuzen op dinsdag 17 oktober vanaf 12.00 uur gesloten. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rina van Aken-Balnikker Zij is de vrouw van onze collega bij de vrijwillige brandweer en de moeder van een jeugdbrandweer- lid. Haar overlijden komt zeer onverwacht en heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar haar man, dochter en overige familie. Wij wensen hun sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Gemeente Temeuzen, afdeling brandweer Terneuzen, 14 oktober 2006 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rina van Aken-Balnikker Zij is de vrouw van onze collega Rinie bij de post Terneuzen en moeder van Elma, lid van de jeugd brandweer. Haar overlijden komt zeer onverwacht en heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar Rinie, Elma en overige familie. Wij wensen hun de kracht toe om dit verlies te dragen. Blusgroepen Terneuzen Jeugdbrandweer Terneuzen, 14 oktober 2006 Bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedra gen, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn man, vader en opa Adriaan Gerard van Splunter echtgenoot van Ina Willemse 5-9-1951 t 12-10-2006 Goes: P. van Splunter-Willemse Hoedekenskerke: L.J.C. van Splunter C.E. Schipper Kapelle: H.E. van Splunter L.J. ICiljan Sander Zoë Nieuwstraat 62a 4461 CH Goes De uitvaartplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 16 oktober om 13.30 uur in de aula van Monuta, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de be grafenis in bovengenoemde aula. in plaats van bloemen liever een donatie in de collec tebus voor K.W.F. die in de aula staat. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit onze familiekring werd weggenomen mijn lieve schoonzoon, zwager en oom Adrie van Splunter in de leeftijd van 55 jaar. Piet Willemse in herinnering Hubrina Willemse-Schoenmaker Rinus Willemse in herinnering Tineke Willemse-Hevel Antoinette en Patrick Laura en Dionne René en Cynthia Koos Willemse Ina Willemse-Zorge in herinnering Peter en Petra Iris Christiaan en Saskia Ryna en Tigo Sabrina Cees Willemse Joke Willemse-Dobbelaar Olaf Mats en Stefanie Annika Bruinisse, 12 oktober 2006 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Adrie van Splunter Schiedam: Corrie en Dick Ooykaas Leen Andriesse Kamperland: Elly Verhoole en Bert Noordhoek Thijs en Luke Goes: Mirjam Verhoole Verslagen hebben wij er kennis van genomen dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze gewaardeerde vriend A.G. van Splunter Gedurende vele jaren heeft hij zich, samen met zijn vrouw, volledig ingezet voor ons Scheepvaartbedrijf, als schipper van hetm.s. "Magrieta". Sterke de Heere Ina en de kinderen in dit zware verlies. Wim en Marie Geluk Johan en Nellie Geluk Tienken Leini Geluk Ko en Coby Geluk Goes, 12 oktober 2006 Donderdag overleed één van onze medebewoners Adrie van Splunter Wij zullen hem missen. Wij wensen Ina, kinderen en verdere familie, sterkte toe. Bewoners Nieuwstaete te Goes Wij zijn diep geroerd door het bericht van het overlij den van onze medewerker en collega, de lieer Adriaan G. van Splunter in de leeftijd van 55 jaar. De heer Van Splunter heeft de laatste periode van zijn leven met alle inzet, tevergeefs gestreden tegen zijn ernstige ziekte. De wijze waarop hij moed heeft gehouden en zijn gezin tot steun is geweest, geden ken wij met groot respect. Wij zullen hem zeer missen en wij wensen zijn echt genote, zijn kinderen, kleinkinderen en de verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers De Hoop Terneuzen b.v. Afdeling Scheepvaart Adri Andries 7 september 1950 - 8 oktober 2006 Mijn man, mijn maatje, mijn doe-het-zelver, mijn lief, mijn schoonzoon, onze broer en allerliefste oom is overleden Vlissingen: Wilma Andries Goirle: M.A. van Lieshout John en Suzanne van Lieshout Pepijn Bilthoven: Kees en Diana van Lieshout Ghislaine, Achsa, Jay Anna Blamanlaan 6 4385 KK Vlissingen Wij hebben in besloten kring afscheid van Ad genomen. Wij verloren een vriend, Ook al had hij beter verdiend Ad M. Andries Wilma, we zijn er voor je. Paul en Jenny van Marion Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze collega Adri Andries Wij verliezen in Adri een gewaardeerd lid van ons team. Adri was een inspirator voor velen, met het operatio nele hart op de juiste plaats. Wij wensen zijn vrouw en familie zeer veel sterkte toe met zijn verlies. Directie en management van Petroplus Tankstorage Soms is er zoveel Wat we voelen Maarzo weinig Wat we kunnen zeggen Maandagochtend ontvingen wij het droevige bericht dat onze gewaardeerde collega helaas veel te vroeg is overleden Adri Andries Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend in zijn werkende leven moeten we nu dan toch afscheid van hem nemen. Tot ziens maatje..we zullen je missen. We wensen Wilma, familie en vrienden veel sterkte toe. Collega's van Petroplus Tankstorage Vlissingen BV Met ontsteltenis en ontroering namen wij kennis van het plotselinge overlijden van mevrouw D. Adriaanse- Griep echtgenote van de heer Joost Adriaanse, SGP/ChristenUnie-wethouder te Goes en bestuurslid van de SGP-kiesvereniging. Wij bidden, dat Joost en zijn kinderen kracht en ondersteuning van de Heere mogen ontvangen in dit grote verlies. Ons ontbreken woorden, alleen Hij kan troost geven. M.A. Schouten, SGP-kiesvereniging Recht en Waarheidte Goes J.D. Lukasse, SGP-kiesvereniging "De Banier" teWolphaartsdijk J.J. van Ginkel, ChristenUnie-kiesvereniging Zuid-Beveland Goes, 12 maart 2006 Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlij den van onze lieve vriend Ben Hasken Wat hij voor ons betekende vergeten wij nooit. Wij wensen Juke, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Jorgos en Anica Molopodis Orestis en Aline Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons voormalig lid Ben Hasken Jaren maakte Ben deel uit van de clubhuis-commissie. Wij wensen Juke, de jongens en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van S.V. Slagvast te Kamperland Het hart des mensen overdenkt zijn weg, maar de Here bestiert zijn gang. Spreuken 16:9 Zeer plotseling is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader en opa fohannis Cornelis Kok echtgenoot van Jacomina Jannetje Kok- Veerhoek op de leeftijd van 70 jaar. Goes: ).J. Kok-Veerhoek Goes: Marianne Jeremié- Kok Vladimir Jeremié Matija Ivan Gouda: Henk-Jan Kok Loïs 4461 AT Goes, 12 oktober 2006 Mattheus Smallegangesbuurt 57 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uit vaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen zondag 15 oktober van 16.00 uur tot 16.30 uur. Er zal een korte herdenkingsdienst worden gehou den dinsdag 17 oktober om 14:15 uur in de aula van Monuta, op- de algemene begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren in voor noemde aula. Voorafgaande aan de herdenkingsdienst is er van 13.45 uur tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen inde aula. Liever geen bloemen. t Hoensbroek, 12 oktober 2006 Wij wisten al enige tijd dat het zou gebeuren, maar het was toch nog onverwacht dat wij van hem af scheid moesten nemen. Na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken ging van ons heen, in de leeftijd van 72 jaar, mijn Agapimoy, onze goede en zorgzame vader, schoonvader en lieve opa André Wou terse Hoedekenskerke, 2 februari 1934 echtgenoot van Panagiota Wouterse-Spanoudaki In dankbare herinnering: Hoensbroek: Panagiota Wouterse-Spanoudaki Kinderen en kleinkinderen Familie Wouterse Familie Spanoudaki Hoofdstraat 252 B 6432 GL Hoensbroek De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op dins dag 17 oktober a.s. om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes Evangelist (Grote St. Jan) te Hoensbroek, gevolgd door de crematie in het crema torium te Heerlen, Imstenraderweg 10. Bijeenkomst in de kerk, alwaar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Gelegenheid tot afscheid nemen in een der rouwka mers van Monuta Universele, Hoofdstraat 100 te Hoensbroek. Bezoekgelegenheid dagelijks van 17.30 tot 18.15 uur en dinsdag van 11.00 tot 12.00 uur. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelie ven deze annonce als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer Andreas Wouterse Zijn positieve levenshouding zullen wij erg missen. Fam. Wouterse Een lege plek, een groot gemis een fijne herinnering is al wat er nog is. Waar ben je nu, vragen wij ons af wij voelen nog de liefde die jij ons gaf. jou te kennen vonden wij fijn jou los te laten dat doet pijn. Wij zullen je missen in dit leven en altijd om je blijven geven. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze geweldige levenspartner, vader en opa Hendrik Abraham van Hanegem in de leeftijd van 77 jaar. r Breskens: J.H. de Witte-Nederpelt Oostburg: Miranda en Jos Gwen en Johnny Beau, Dinand Elvira, Miriëlle Breskens: Marleen en Henk Bram en Marjon Savannah, Mitchell Anja en Peter Esmeralda, fessy Lunteren: Suzanne en Rien Breskens, 11 oktober 2006 Correspondentieadres: Rozenstraat 23 4511 HA Breskens De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 17 oktober om 14.30 uur in "de Ontmoeting" aan de Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant ".Michiel de Ruijter", Scheldekade 17 te Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na al die fijne jaren samen met ons, is toch nog on verwacht Opa Sjoeke te vroeg van ons weggegaan. Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend. Pee, Anja, Esmeralda, Jessy Bram, Marjon, Savannah, Mitchell Johnny, Gwendolyn, Beau, Dinand Heden overleed mijn geliefde broer Dirk Lepoeter Uit aller naam Fina de Pree-Lepoeter. Algemene kennisgeving Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Op 80-jarige leeftijd is in zijn vertrouwde omgeving na een ongeneeslijke ziekte overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader César de Beule echtgenoot van Rosa Lambert Hulst: R.A.A. de Beule-Lambert Hulst: Anita en Bart van den Brande-de Beule 4561 SB Hulst, 12 oktober 2006 Zandstraat 2 IC De dienst van afscheid met aansluitend crematie zal plaatshebben op dinsdag 17 oktober 2006 om 10.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van César is mogelijk maandag 1G oktober van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne enkel schriftelijke condoleance. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornelis Mulder Kees echtgenoot van Hendrika Cornelia Besuijen 15 juli 1924 13 oktober 2006 H.C. Mulder-Besuijen Jarl en Mieke Peggy en Marco Cylia Thomas Madeliefje Elies en Özcan Nicoll en Dean Esmee, Ethan Sebastian en Willemijn Silas en Rianne Ferdinand Joris 't Zanddorp 15 4335 AD Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in de rouwkamer van zorgcentrum Swerf-Rust, Laurens Stommesweg 1 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op dinsdag 17 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De bijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 18 oktober om 14.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons was, delen wij u mede dat wij, kort voor haar 85e verjaardag, onverwacht af scheid moesten nemen van onze lieve zorgza me moeder, schoonmoeder en oma Rachel Vandamme weduwe van Gentil Mattheeuws *22-10-1921 Koewacht r 11 - 10-2006 Terneuzen Een zorgzame moeder, stil.bedachtzaam, altijd luisterend en vol belangstelling Onze lieve oma. We missen haar nu al. Westdorpe: Tilly en Eric van Laere-Mattheeuws Joeri en Ilse, Lies en Jens Axel: Theo en Marlou Mattheeuws- van Vooren Ivo en Pieternel Anouk en Joost, Sofie Oostende(B): Paul en Marianne Mattheeuws- ,van Waes Michel en Ruud Sascha en Cor, Jarne Familie Vandamme Familie Mattheeuws Terneuzen, 11 oktober 2006. Corr.adres: van Middelhovenstraat 10,4571 AD Axel De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 16 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na af loop van de begrafenis, in de aula van de begraaf plaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. m Voor het vervolg van de familie-: berichten zie ook pagina 14 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraal: 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Hoofdkantoor: Geloeloozepad. 20,4463 A) Goes (0113):3114 44' Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12