Banen daadkracht Technici die het beste uit zichzelf en uit ons netwerk halen JobTrack.nl LabourService mm -essen Sta jij ook paraat na een ramp? ®sw Horeca Zeeland e.o. zkt nieuw gezicht... W^WfW'y?M-3. i Kijk ook op 14 oktober 2006 -10 Werken bij Essent betekent werken bij een toonaangevend energiebedrijf in een internationale markt. Samen met 12.000 collega's zorg je ervoor dat onze klanten 24 uur per dag op ons kunnen rekenen. Werken bij Essent betekent ook dat je aan de slag gaat bij een bedrijf met een open, informele werksfeer en een dynamisch, inspirerend werkklimaat. Je krijgt er alle ruimte om je persoonlijk en professioneel te ontwikkelen. En in welke functie je ook in dienst treedt, we doen altijd een beroep op je creativiteit, betrokkenheid en persoonlijke verantwoordelijkheid. Als dit je aanspreekt, is Essent het bedrijf voor jou. Essent Netwerk verzorgt de aanleg, het onderhoud en het beheer van transport- en distributienetten. Onze organisatie staat met deskundige mensen voor betrouwbaarheid, kwaliteit, snelle storingsafhandeling en klantgerichte service. Essent Netwerk zoekt nu in Brabant versterking. Bij de regio West-Brabant van Essent Netwerk werken zo'n 300 mensen verdeeld over de vestigingen Breda en Tilburg. In de regio Oost-Brabant werken ca. 270 mensen. Uitvoerder Infra (regio Oost-Brabant) Aan jou de verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat projecten goed en volgens planning worden uitgevoerd. Daartoe stuur je aannemers en monteurs aan en zie je toe op hun werkzaamheden (kwaliteit en kwantiteit), alsmede op de naleving van procedures en veiligheidsvoor schriften, Ook schakel je in distributienetten. In voorkomende gevallen leid je projecten. Het kantoor is gevestigd in 's-Hertogenbosch. Je werkt echter van huis uit. Je hebt een MBO-opleiding/Wtb (niveau 4), VGA 1 en 2, plus een of meer aanvullende technische opleidingen. We verwachten kennis en ervaring op gebieden als technische installaties, IT-systemen, bestekken. Arbo/VGWM en distributietechniek. Je kunt goed plannen en organiseren, bezit kwaliteitsbewustzijn, bent flexibel en stressbestendig, bent ver trouwd met voortgangsbewaking en kunt je bevindingen mondeling en schriftelijk vlot formuleren. Voor meer informatie bel je John Kanters, teammanager AE&I, 06 50 63 02 54. Medewerker Netontwerp (Tilburg en Breda) Je werkt nauw samen met de Netontwerper bij het maken van optimale ontwerpen van aanpassingen en uitbreidingen van distributienetten en aansluitingen. Je maakt netontwerpen, stelt kostenramingen en concept- offertes op en zet de aanvragen in gang voor de benodigde vergunningen, zakelijke rechten en grondaankopen. Je verwerkt de gegevens in teke ningen en/of systemen. Een brede en verantwoordelijke functie, die bovendien groeimogelijkheden biedt. We verwachten een opleiding elektrotechniek of energietechniek. Je hebt een MBO niveau, blijkend uit opleiding en ervaring, maar moge lijk is ook datje netje HBO hebt afgerond; in dat geval is dit een prima startfunctie. Verder heb je een goede hand van plannen en organiseren. ga je kwaliteits- en resultaatgericht te werk, ben je leergierig en kun je goed samenwerken. Voor meerinformatie bel je Wil Veeke, teammanager A&E, (073) 853 73 27. Monteurs Elektra (regio West-Brabant) Bij de afdeling Onderhoud en Storingen krijg je een veelzijdige baan. Je verricht montage- en onderhoudswerkzaamheden in distributie netten, ondersteunt bij controle- en revisiewerkzaamheden in distributiestations en -installaties en voert inspecties uit. Ook verricht je schakelhandelingen en leg je een en ander vast in rapportages. Het is een zelfstandige functie, waarin je vanuit huis werkt. Het is dus wenselijk dat je in de regio woont. Van tijd tot tijd draai je storings- en wachtdiensten. Je vakkennis blijkt uit een elektrotechnische opleiding en/of ervaring op MBO-niveau 3 richting laag- en middenspanning.' Je beschikt over het rijbewijs B en E en VCA-B. Verder verwachten we' datje accuraat en stressbestendig bent, een hoog. veiligheidsbewustzijn bezit en affiniteit hebt met automatisering. Voor deze functie nodigen we schoolverlaters nadrukkelijk uit te reageren. Voor meer informatie bel je Corné Dam, teammanager Onderhoud en Storingen E. 06 29 50 31 39. Voel jij je aangesproken? Kijk voor meer informatie ook op www.essent.nl Mail je sollicitatie vóór 28 oktober 2006 naar ccijm,krol@essent.nl of stuur deze per brief naar Essent Netwerk, t.a.v. Conchita Krol. afdeling HR Services Netwerk, Postbus 2712, 6030 AA Nederweert. Vermeld bovenaan je sollicitatie voor welke functie je belangstelling hebt. Jij en Essent. Een combinatie met kansen. Ritel is een keten van 10 winkels in Zeeland, Brabant en Zuid-Holland die zich hoofdzakelijk richt op telecom. Daarnaast verkopen wij alle denkbare accessoires die met deze product groep te maken heeft. Voor ons nieuwe filiaal in Etten-Leur, dat medio november haar deuren opent, zijn wij op zoek naar een enthousiaste SHOPMANAGER ASSISTENT SHOPMANAGER M/V Het betreft een fulltime «functie voor 38 uur per week. Als manager (of assistent manager) ben je verantwoordelijk voor de prestaties van jouw filiaal. Je geeft het goede voorbeeld als het gaat om service- en klantgerichtheid en weet alles van de nieuwste diensten en producten. Uiteraard zorg je ervoor dat de winkelpresentatie in jouw shop in alle opzichten aantrekkelijk is. Je hebt minimaal een afgeronde opleiding op MBO-niveau. Verkoopervaring binnen de retail is een must. Je bent een betrokken (assistent) shopmanager die het leuk vindt om een team te coachen en succesvol te laten zijn. Wij bieden je een uitdagende functie met vele ontwikkelingsmogelijkheden en ruimte voor eigen initiatief. Je kunt bij ons rekenen op een aantrekkelijk salaris, een uitgebreide bonussysteem en prima secundaire arbeids voorwaarden. Vacaturenummer shopmanager: 081177 Vacaturenummer assistent shopmanager: 081178 Spreekt dit je aan? Stuur of mail je sollicitatie naar: Ritel personeelszaken, Postbus 64, 4460 AB Goes. E-mail: vacatures@ritel.nl o.v.v. het vacaturenummer Goes Korte Kerkstraat 1 vlissingen Walstraat 99 Middelburg Markt 65 Terneuzen Havenstraat 28 Bergen op Zoom Wouwsestraat 18 Breda Karrestraat 7 Oosterhout Arendshof 5 Roosendaal Roselaar 49 Dordrecht Voorstraat 266 Etten-Leur Markthof 71 (open medio november) Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Je helpt met contactherstel tussen slachtoffers en hun familie. Als telefoonvrijwilliger sta je zoekers te woord of als registratievrijwilliger verzamel je inlichtingen over slachtoffers. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. ACT I OLIEPOL ze Lol litengewone Occasion Leveren! ■TmtJii.ini.B) i li I,I H,I« i in lp ny Mi' Word computer- maatje van Els. Ze zit in een rolstoel en computert graag. Goed verzorgd door haar digibete man zoekt ze iemand om tips en trucs mee uit te wisselen. Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl. HOREN, ZIEN EN HELPEN christelijke scholengemeenschap Walcheren Iwoo vmbo havo atheneum gymnasium met vestigingen in middelburg en vlissingen De CSW is een christelijke schooi. Een school met een visie op goed en kwaad, op waarden en normen. Een school die leerlingen perspectief en hoop wil bieden In een wereld waarin de bedreigingen vaak groter lijken dan de kansen. De CSW is een school die alle typen van voortgezet onderwijs aanbiedt. Er is een ruime keuze aan mogelijkheden voor het kiezen van vakken en activiteiten, passend bij de leerling. De school wil zich ontwikkelen in de richting van natuurlijk Ieren. De CSW is een plezierige en veilige school. De leerling krijgt de ruimte om eigen verantwoordelijkheid te ontwikkelen in een sfeer van aandacht en respect voor elkaar. De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren nodigt u (m/v) uit te solliciteren naar de functies van: docent Frans 24 lesuren HAVO/VWO en 12 lesuren VMBO docent economie 9 lesuren HAVO/VWO docent geschiedenis IS lesuren HAVO/VWO docent leergebied Mens en Maatschappij 17 lesuren VMBO (geschiedenis, aardrijkskunde of economie) Wij zoeken kandidaten die een I e/ 2e graads bevoegdheid bezitten, studeren voor een onderwijsbevoegdheid of bereid zijn te gaan stude ren (zij-instroom). Wij bieden een tijdelijk dienstverband (ter voorziening in een tijdelij ke vacature) in een docent Lb-functie. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Heeres, sector directeur VMBO, te bereiken onder telefoonnummer 06 I37S5352. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school is te vinden op www.cswalcheren.nl Het is goed wonen en werken op Walcheren! Sollicitaties dienen uiterlijk maandag 23 oktober 2006 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan de heer J. ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 541, 4330 AM MIDDELBURG. ZEELAND Labour Service Zeeland is .een professionele logistieke detacheerder stuwadoor met ca. 70 gespecialiseerde en gecertificeerde medewerkers. Wij zijn thuis in de dynamische wereld van scheepvaart en logistiek en werken voornamelijk in de diverse havens in de Deltaregio. Daarnaast zijn wij ook werkzaam in andere, aan deze werkzaamheden gerelateerde, branches. In de specifieke functies voor het laden en lossen in de haven en scheepvaart in Zeeland is Labour Service Zeeland één van de grootste leveranciers van arbeid. Thuis in de haven! In verband met continuering en uitbreiding van onze werkzaamheden activiteiten, zijn wij op zoek naar: Algemeen medewerkers M/V De Functie: Allround inzetbaar voor diverse werkzaamheden: ploeg, loods- en heftruckwerk, scannen, labelen, tally- en controleurwerk magazijn en reachtruckwerk. Wij vragen: Flexibele en gemotiveerde werkhouding. Bereidheid onregelmatige diensten te werken. Heftruckervaring/certificaat, VCA-1 en/of havenwerkercertificaat is een pré. Wij bieden: Boeiende en afwisselende werkomgeving waar collegialiteit centraal staat. Contractvorm in overleg. Goede beloning in overeenstemming met ervaring en opleiding. Bent u de juiste persoon voor deze uitdagende en afwisselende functie? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV voor 27 oktober aanstaande naar: Labour Service Zeeland BV Postbus 22 4453 ZG 's-Heerenhoek of info@lsz.nu Voor vragen over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met Adriaan Provoost of Wandy Opmeer, tel. 0118-464222 of kijken op onze website: WWW.LSZ.NU In opdracht van onze klant Kloosterboer Vlissingen Vof zijn wij tevens op zoek naar meerdere: Productie medewerkers M/V De Functie: Alle voorkomende werkzaamheden verrichten t.b.v. het blendstation, waar vruchtensappen worden verwerkt. Deze productiewerkzaamheden worden in ploegendienst verricht Wij vragen: Flexibele en gemotiveerde werkhouding. Bereidheid in ploegendienst te werken. Bekendheid met HACCP richtlijnen en het verwerken van voedingsmiddelen is1 een pré. Wij bieden: Stabiele werkomgeving waar collegial hoog aangeschreven staat. Contractvorm in overleg en op termijn mogelijkheid contract bij opdrachtgever. Goede beloning in overeenstemming ervaring en opleiding. Bent u de juiste persoon voor deze functie met doorgroeimogelijkheden? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV voor 27 oktober a.s. naar: Labour Service Zeeland BV Postbus 22 4453 ZG 's-Heerenhoek of info@lsz.nu Voor vragen over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met Adriaan Provoost of Wandy Opmeer, 4 tel. 0118-464222 of kijken op onze website: WWW.LSZ.NU Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt, Niet alleen op het gebied van vakmanschap maar ook wat betreft de financiële capaciteiten. RXTM www.stichtIngrota.nl ROTA: Professionaliteit en Zekerheid. Kolibrie Horeca Payrolling Kolibrie is marktleider op het gebied van payroll in de Nederlandse horeca, recreatie en evenementen. Al meer dan 11 jaar nemen wij voor slechts 0,23 per uur de loon administratie en werkgeversrisico's van horeca-ondernemers over. Hierdoor bieden wij inmiddels meer dan 2.200 ondernemers door heel Nederland maximale flexibiliteit en slagvaardigheid, met minimale bedrijfsrisico's en alle ruimte om te ondernemen! Gemak dient de mens. De horeca-, recreatie en evenementen-branche heeft steeds meer behoefte aan flexibiliteit. Om in te spelen op de behoefte van de markt zijn we op zoek naar uitbreiding van ons salesteam. Wij verzorgen payrolling voor ruim 22.000 medewerkers in de horeca-, recreatie- en evenementenbranche. Ons team bestaat uit 48 medewerkers, waarvan 16 accountmanagers. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg. Voor meer informatie over payroll en wie Kolibrie is kijk je op www.kolibrie.nl Voel jij je thuis in de wereld van de Zeeuwse horeca? Wil jij de vrijheid en dynamiek van een vaste job op de weg met auto, laptop, interneten telefoon van de zaak? Ben jij die dienstverlenende netwerker en op zoek naar de ultieme manier om jouw commerciële talenten te combineren met je affiniteit met de horecabranche? Dan roept onze regio Zeeland om jou ais de nieuwe accountmanager M/V! Samen met jouw 15 collega's bedien je heel Nederland. In de functie als zelfstandige accountmanager heb je de verantwoordelijkheid voor 'je eigen toko' en target wawi je structureel rapporteert aan de salesmanager. Reken op professionéfe' coaching en verkooptrainingen, een prima salaris en een aantrëkkelijke bonusregeling. Beschik jij over HBO werk- en denkniveau? Staat een ha/ jaar werkervaring in een soortgelijke functie al op jouw? Passen de volgende steekwoorden helemaal bij jou- commerciële onderhandelaar, scormgsdrang, communicatief, zelfstandige nétwerker? En zie jij jezelf in een jonge, snelle en informele organisatie? Waar wacht je dan nog op...? Kom eens praten! Jouw contactpersoon bij Kolibrie, Debbie de Rooij (P&O), ontvangt graag snel je motivatie met c.v.l Post: Stadhuisplein 350, 5038 TH ii E-mail: debbie@kolibrie.nl E Telefoon: 013-54 99 116 Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10