0 De Zonnebloem kleurt je wereld! PZC 12 ^Actie Schoen maatje GReeHf&w Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN- EN DAMESMODE Grote markt 1 GOES - Ooststraat 1 DOMBURG o m- zAck dinsdag 10 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten @pzc.n Overleden Dag lieve opa... Ik zal altijd aan je denken en altijd van je blijven houden, xxx-jes, Allisha Zo jong, zo gevochten, toch verloren- Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in het bijzijn van zijn dierbaren overleden mijn lieve man en vader, mijn zoon, onze broer, zwager en oom Jos Meijdam 2 september 1951 - t 7 oktober 2006 Erna Meijdam-van Paesschen Martijn en Danine W. Temminck En verdere familie Ring 33 4455 AC Nieuwdorp Vrijdag 13 oktober zal er om 13.00 uur een afscheidsbijeenkomst worden gehouden in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, voor aanvang van de bij- eenkomst is er van 12.00-13.00 uur gelegenheid de familie tecondoleren. De crematieplechtigheid zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Jos Meijdam Vanaf 1990 is Jos werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Wij hebben Jos gekend als een positief mens vol humor. Zo zullen wij ons Jos blijven herinneren. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe - bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris Het is nauwelijks voorstelbaar, maar Jos is niet meer bij ons. Hij blijft wel altijd in ons hart. Wij wensen Erna, Martijn en verdere familie veel sterkte toe. Collega's afdeling Grond Economie Adrie, Annelies, Arie, Bas, Darryl, Johan, Jolanda, Mariska, Marjan, Martijn, Miranda, Perry en Wilma Veel te vroeg moeien wij afscheid nemen van onze gewaardeerde collega en penningmeester Jos Meijdam 1 Wij zullen zijn optimisme enorm missen, j Wij wensen Erna, Martijn en de overige familieleden ;j veel sterkte toe. Personeelsvereniging Ambor 1 Philip de Vree, voorzitter Mariska van Nieuwenhuijzen-Van Heugten. i secretaris je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw, we hebben genoten van die jaren met jou. We weten dat het jou ook goed heeft gedaan, maar we zullen je missen bij het verder gaan. Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren, is te midden van zijn familie en vrienden plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa, opa en zoon Edgard Louis Kroes Eddy echtgenoot van Lia Ida Kroes-de Groff Hij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Temeuzen: Lia Kroes-de Groff St. Kruis: Yolanda en Jan Danique Temeuzen: Marion en Peter Wouter fAllisha, Zoè f Temeuzen: Mevr. A.G. Kroes-Lauret 7 oktober 2006 Kortenaerlaan 17,4535 BV Temeuzen U kunt afscheid nemen van Eddy in het Uitvaart centrum van De Ridder. Hughersluys 22 te Ter- neuzen. op woensdag 11 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 12 oktober om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Eddy Het zal enorm stil worden in de familie zonder jou. We zullen je enorm missen. je plots heengaan is voor ons allen een enorme schok. Lia. Marion. Allisha en de vele anderen, veel sterkte in deze moeilijke en zware tijd. Carlo en Ilona de Groff Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze tennis vriend Eddy Kroes Wij wensen Lia, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Rudy en jacquelien Krijn en Resi Bram en Paula Adrie Plotseling is van ons heengegaan Eddy Kroes lid van onze biljartvereniging K.O.T. Wij wensen de familie veel sterkte toe voor de toe komst. Bestuur en leden K.O.T. Temeuzen Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Eddy Kroes Vrijwilligers muziekvereniging maandagmorgen "Ter Schorre" Catrien, Liesbeth, Anita, jaap, Margriet en Rien De rivier zingt haar lied en breekt in snelle stroom door alle hindernissen. Maar de berg blijft staan, vol van herinnering en volgt haar met zijn liefde. uit het gedicht: de Gave R. Tagore Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Marius Hofland in de leeftijd van 67 jaar. F.J. Hofland-Posthumus Karin Buren-Hofland Piet Buren (in herinnering) Michiel Kim Robin Hofland Linda Hofland-de Waal Sandy Quincy 8 oktober 2006 Boulevard Bankert 382 4382 CA Vlissingen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, woensdag 10 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in uit vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 11 oktober om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Als u geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa we zullen je missen Sandy en Quincy Lieve opa Bedankt voor de fijne tijd samen Michiel en Kim Verdrietig zijn wij, omdat toch nog plotseling is over leden Dhr. Hofland De meidenCaroline Ans Helma Aly Esther Els Anneke Sonja Wies Bianca Tot onze grote ontsteltenis bereikte ons het bericht dat op 8 oktober 2006 is overleden onze mede bewoner, de heer M. Hofland Wij gedenken hem als een sympathieke bewoner van het eerste uur. Wij wensen zijn echtgenote, zijn (klein)kinderen en verder familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en oud-collega M. Hofland (Marius) Wij wensen Frieda, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit zware verlies. Namens de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit R.R. van der Maas, voorzitter Bedroefd namen wij kennis van het over lijden van onze oud-collega Marius Hofland Wij wensen zijn echtgenote Frieda, kinderen, klein kinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Op zondag 8 oktober is overleden onze musicus van het eerste uur Marius Hofland Wij wensen Frieda, Karin en Robin veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden, R. A. van der Voort, voorzitter Na een korte, ernstige ziekte heeft de Heere on verwachts uit het midden van zijn geliefden weg genomen onze oud-medewerker S. de Koning Vanaf de oprichting tot aan zijn pensioen was dhr. de Koning werkzaam als administrateur van het verzor gingshuis In 't Opper. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en verdere familieleden veel kracht en sterkte toe. Bewoners en personeel van zorgcentrum In 't Opper Bruinisse En nu nog maaralleen het lichaamlos te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode. zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan Het werd, het was, het is gedaan M. Vasalis Intens verdrietig geven wij u kennis dat te midden van ons allen is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, eigenzinnige, prachtige moeder, schoon moeder en spontane oma Baba Leopoldine Kneulman-Puister Lea Amsterdam, 22 december 1933 van Bourgondiëlaan 44 4351 NSVeere Lea is in Veere begraven. "Veilig in Jezus1 armen Na een lange moedige strijd, die ze niet kon winnen, is overleden onze buurvrouw Cora Gastelaars We wensen Bas, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Annie en Peter v.d. Berg Truus en Floor Janse Marga Jazbec Heieen en Kees Jongepier Betsie en Frans Kasander Jolanda en Harm van Keulen Karin Keerssemeeckers Corrie en Adrie Kleinepier Joke en Wim Verhage Rika en Kees Verstraate Diny en Adri v.d. Velde Koudekerke, 6 okt.2006 Veere 4 oktober 2006 Veere: K.W. Kneulman Soesterberg: Karl Kneulman Grijpskerke: Ilse Kneulman Matthijs van der Zanden Jesse Pepijn Jonathan Joël Leusden: Paul Kneulman Claudie Ebing Matilde Josefien Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Rie van Schaardenburgh-Verburg 1-10-1925 18-10-2006 Goes: J.A. Verburg M.G. Verburg-Ruissen Kapelle: A.J. Verburg F.M. Verburg-Westveer Neven en nichten Correspondentieadres: Dijkwelseweg 34 4421 PP Kapelle De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven delen wij u mede dat zacht en kalm, in het bijzijn van hen die hij lief had, is over leden mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa. opa en overopa Stoffel Marinus Stoel in de mooie leeftijd van 82 jaar. A. Stoel-van Ast Els van der Hoeff-Stoel Gerrit van der Hoeff Digna en Alfred Milan 8 oktober 2006 Julianastraat 18 4316 AG Zonnemaire De herdenkingsdienst zal gehouden worden donder dag 12 oktober in de kerk van de Hervormde ge meente te Zonnemaire. aanvang 13.30 uur. Voor de dienst is er van 12.50 tot 15.20 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in de zaal van de kerk. Aansluitend nemen we om 16.00 uur afscheid in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Na het afscheid is er nog gelegenheid tot ontmoeting in de ontvangkamer van het crematorium. - Geen bloemen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom S.M. Stoel Schuddebeurs: L.B. v. Ast M.M. v. Ast-Dalebout Nieuwer kerk: Kor en Jans Zonnemarie: Rita en Nelis Adrie en Marian Achterneven -nichten 8 Oktober 2006 De Heer is mijn herder Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat plotseling is overleden onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Geertje Nieuwkoop-Slikboer sinds 25 februari 2001 weduwe van Cornelis Nieuwkoop "Fijnaart f Middelburg 30 juli 1922 9 oktober 2006 Rijen: Jaap Nieuwkoop Nellie Nieuwkoop-Maliepaard Domburg: Corrie van Eijzeren-Nieuwkoop Hans van Eijzeren Arnemuiden: Willy Nieuwkoop Johan Dingemanse Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Swerf-Rust", Middelburg Correspondentieadres: Spreeuwenhof 14 4357 ER Domburg De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 15 oktober om 13.00 uur in de Protestantse kerk aan het Dorpsplein te Aagtekerke. In de consistorie van de kerk is gelegenheid lot af scheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen. Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoedei en oma Maatje de Kok-Fraanje zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat velen aan ons denken en met ons meeleven. J. de Kok kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, oktober 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 i \U Operatie Schoenendoos nu Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een vriendje ver weg. Kijk snel op www.schoenmaatjes.nl! Bijna 40.000 Zonnebloemvrijwilligers brengen per jaar één miljoen bezoekjes aan mensen die ziek of gehandicapt zijn. Word lid. Bel 0900-5000 4000 of kijk op www.zonnebloem.nl de Zonnebloem Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobby en, als dat niet helpt, met actie. Steun ons en word nu donateur. Maak uw gift over op giro 44 of ga naar www.greenpeace.nl ^Gaastra MGlilX.OIi Ralph jjf itttèês RivcrWooifë immmm Dames: o.a. Gaastra, Mc. Gregor, Gant, Riverwoods, Scapa Sports en Ralph Lauren Heren: o.a. Mc. Gregor, Napapijri, Murphy&nye, Arrow en Scapa Sports. Kids: o.a. Gaastra, Riverwoods, Mc. Gregor, Napapijri, La Martina en Gant Interieur: o.a. Riviera Maison, Riverdale, Leonardo, Zack en Sia.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12