SSV'65 toont twee gezichten Terneuzen laat winst glippen Kloetinge kan weer lachen Allaart plaaggeest voor Krabbendijke Ogenschijnlijk kansloze missie tegen Huizen mondt uit in gelijkspel Arnemuiden vernedert concurrent Veere al twee weken zonder scheidsrechter Puntenverlies Oostkapelle 21 Weer verlies Terneuzense Boys RCS revancheert zich Vlissingen in de kopgroep Dubbelslag Lampio en Oreel joorBarry van der Hooft HUIZEN - Soms zijn er van die wedstrijden waarbij na één Helft overduidelijk is wie de meeste aanspraak mag maken op een overwinning. Het leuke aan voetbal is dan, dat de rollen na rust ook zo weer omgedraaid kunnen zijn. Huizen-SSV'65 was er zaterdag een perfect voor beeld van. De thuisploeg had bij rust met 5-1 voor moeten staan, leidde echter slechts met 2-1 en kreeg de rekening daarvoor in de tweede helft gepresenteerd: 2-2. Dezien de kansenverhouding in (ie eerste 45 minuten was het een gestolen punt voor de Goese hoofdklasser. Dat gevoel over heerste daarentegen niet, omdat de meest recente ervaringen al tijd nog het verst in het geheu gen liggen. Bij SSV'65 gingen de gedachten vooral terug naar het laatste halfuur van het duel en daarom voelde de ploeg zich fcelfs een beetje bestolen. Een af gekeurde treffer van Jan-Wil lem van Dijk en een onreglemen tair gestopte vrije doorgang van Christiaan Boon hadden name lijk de eerste zege van het sei- fcoen kunnen opleveren. Legio kansen Nu was dat laatste wel te veel yan het goede geweest. SSV'65 mocht de handen eigenlijk dicht knijpen met het behaalde punt tegen de mededegradatiekandi- |aat. Huizen kreeg in de eerste helft via Daalderop, Divarci, Toxopeus en Westerkamp legio kansen om uit te lopen naar een ruime voorsprong. Waar de voor- jnalig landskampioen faalde in de afwerking, benutte SSV'65 de enige kans die het creëerde wel meteen. Invaller Richard jUitterhoeve stuurde Christiaan Boon de diepte in en de spits bleef uiterst koel: 0-1. Die stand gaf de verhoudingen geenszins weer en SSV'65 kon evenals in voorgaande duels niet lang genieten van de voor- Sprong. De razendsnelle Daalde rop maakte na een half uur ge lijk, waarna de handige O'Niel GOES - Koploper Arnemuiden boekte een ruime 5-0-zege op nummer twee Heinenoord in de tweede klasse van het zaterdag voetbal. GPC Vlissingen won simpel met 4-0 van Zwaluwe en schoof daardoor op naar de tweede plaats. Hekkensluiter Rillandia verloor voor de zesde keer op rij. Nu was AZW met 5-2 te sterk. Heinenoord-Arnemuiden 0-5: De bezoekers waren een klasse beter. Marinus Baas maakte er na tien minuten 0-1 van en Mar vin Meerman zorgde zeven minu ten later voor 0-2. Een kwartier voor tijd werd het door een straf schop van Baas 0-3. Leon van Belzen II en Frank Davidse zorg den voor de eindstand. GPC Vlissingen-Zwaluwe 4-0: leroen van Ommen benutte in de twintigste minuut een tof schop. Twee minuten na rust maakte Maarten Peene 2-0 uit de rebound van een schot van Rico Witsenburg. Een kwar tier voor tijd tekende Robbie van de Velde met een fraaie solo voor 3-0. Erik de Ruijter maak te 4-0. Dinteloord-Kapelle 2-3: Halver wege de eerste helft werd het 1-0 door Tra ets, maar nog voor rust kon Tim Jacobusse gelijk maken. Via Hollemans kwam de thuisploeg tien minuten na rust opnieuw op voorsprong. Ferdi Tilroe maakte vijf minuten later gelijk en een kwartier voor tijd kwam Kapelle zelf op voor sprong door Edwin van Damme. Rillandia-AZW 2-5: Binnen Oen half uur was de bezoekende Winst zekergesteld door treffers van Jaap den Doelder (2x) en 'Jaccö Koekkoek. Edwin Cle- tent maakte er 1-3 van, maar Niek de Meyer zorgde voor 1-5. Vlak voor tijd werd het 2-5 door een strafschop van Ufuk Turan. Bruse Boys-De Meeuwen 1-2: In een stormachtige eerste helft scoorde Bruse Boys slechts één keer: via Marco Ketting. Halver wege de tweede helft kreeg de thuisploeg het deksel op de neus. Niek Minderhoud maakte 1-1, waarna invaller Michael Tempelman 1-2 maakte. Znamslag-Tholense Boys 2-2: Binnen een kwartier na rust Schoot Michael de Jong zijn ploeg naar 0-2. In een slotoffen- Stef kopte Peter Dieleman uit een hoekschop raak en in de slot minuut kopte de 39-jarige Jaap Pijpelink de gelijkmaker in. zijn vrije trap drie minuten la ter door Christol van Camepn- hout binnen geduwd zag wór den: 2-1. De doelman leek Wat laat te reageren op de verkapte stiftbal,maar had zijn ploeg daarvoor met enkele goede red dingen in de wedstrijd gehou den. Het slap opererende SSV'65 hield daardoor wonder boven wonder uitzicht op een positief resultaat. „Ik ben in de rust helemaal uit m'n dak gegaan", meldde Marco Groeneveld later. De trainer wreef voorzichtig over zijn rech terhand, waarmee hij keihard op de deur van de kleedkamer had geslagen. „Omdat we het ons niet kunnen permitteren om zo slap te beginnen. Pseudo- en alibi-vercledigen heb ik het ge noemd. Net doen alsof. Er was geen strijd en we verloren vrij wel alle duel's. Als we volgende week tegen Hoek zo starten, denk ik dat we bij de rust al kansloos zijn." Falende aanval Door de falende aanval van Hui zen was dat nu niet het geval. En omdat SSV'65 na rust uit een ander vaatje tapte, bleek de thuisploeg'bijzonder kwetsbaar. De Goesenaren maakten na 57 minuten via Van Dijk gelijk, maar scheidsrechter Wildeboer keurde de treffer af. Hij had bij een corner een overtreding van Marcel Kole tegen de zwakke doelman Ruizendaal gezien. „Ik sprong wel mee, maar raakte die keeper helemaal niet", zei Kole na afloop. „Hij liep tegen één van zijn eigen verdedigers aan en liet daardoor de bal los." De gelijkmaker kwam er alsnog, nadat Niels Paardekooper slim een strafschop uitlokte. Op de rand van het strafschopgebied zocht en vond hij het been van verdediger Hulsbos, waarna de treuzelende arbiter de bal op ad vies van zijn assistent op de stip legde. Arjan Koopmans schoot door het midden raak: 2-2. Het aangeslagen Huizen leek rijp voor de genadeklap, maar de doorgebroken Boon werd door Toxopeus naar de grond ge werkt. Een rode kaart bleef ach terwege, net als een beslissend doelpunt. Gerechtigheid Groeneveld: „Die strafschop was gerechtigheid. Ik praat met een blauwe pet op, maar in de tweede helft vond ik ons veel dreigender. Eigenlijk vind ik het heel zuur dat we hier niet winnen. Natuurlijk, we hadden in de eerste helft geen recht van spreken. Maar na rust hebben we mentaliteit en vechtlust ge toond. Dat had ik graag met een zege bekroond gezien. Huizen-SSV'65 2-2 (2-1). 22. Chris tiaan Boon 0-1, 30. Mark Daalde rop 1-1, 33. Regilio O'Niel 2-1, 80. Arjan Koopmans 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: J.W. Wildeboer (Nieuwleusen). Gele kaart: Gilliam Hund, Mark Daalderop, David Toxopeus (allen Huizen) en Michel de Groote (SSV'65). Aantal toe schouwers: 650. SSV'65: Christol van Campenhout; Michel de Groote (90+1. Robert Stols), David Den Hollander, Me- vlud Eryüruk, Mansour Gader (21. Richard Uitterhoeve); Niels Paar dekooper, Marcel Kole, Jan-Wil lem van Dijk (72. Jorden Takiddi- ne); Mehmet Dolma, Christiaan Boon en Arjan Koopmans. door Klaas Verspoor GOES - In de derde klasse A be hield zowel Nieuwdorp als Serooskerke de ongeslagen sta tus. Nieuwdorp zegevierde in de topper bij Heinkenszand met 3-0 en Serooskerke nam in de slotfase, met Frank Allaart als dé grote man, afstand van Krab- bendijke. Bevelanders won bij Dauwendaele met 2-0. Heinkenszand-Nieuwdorp 0-3: In een gelijk opgaande eerste helft opende Teun Rentmeester de score, nadat Heinkenszand de bal na een vrije trap van Nieuwdorp niet goed weg kreeg. In de 65e minuut kopte Martin de Hamer Nieuwdorp naar 0-2. Joeri Westrate liet daarna een kans op de aansluitingstreffer onbenut en via Hans Leune kwam de koploper nog aan een derde doelpunt. Serooskerke-Krabbendijke 4-1: Het werd de wedstrijd van Frank Allaart, want hij maakte alle goals voor Serooskerke. Vier minuten voor rust was hij het eindstation na een goede aanval. In de 72e minuut scoor de Allaart uit een rebound na een doelpoging van Jan-Willem VEERE - De voetballers van Veere zijn al twee zaterdagen het slachtoffer van een scheids rechterlijke dwaling. Net als vo rige week, voor de wedstrijd Veere-Dauwendaele, kwam er ook zaterdag geen scheidsrech ter opdagen. Met alleen de warming-up in de benen werd het elftal van Veere, dat een uitwedstrijd tegen WHS moest spelen, zonder te voetbal len naar huis gestuurd. Veere maakte het al voor de tweede keer in twee weken mee. Ook in de thuiswedstrijd tegen Dau wendaele kwam de scheidsrech ter niet opdagen. Toen was er een scheidsrechter in de buurt die snel naar het veld kon ko men, nu niet. De scheidsrechter die voor de wedstrijd was aange wezen, had de uitnoding niet ge zien, want hij kwam zaterdaga vond pas thuis van vakantie. Francke. Vijf minuten voor tijd scoorde Johan Pekaar 2-1 uit een strafschop, na hands van Willem-Jan Schoe. Op aangeven van Bas'Rooze en Nicky Holmes scoorde Allaart in de slotfase nog twee keer. Dauwendaele-Bevelanders '0-2: Leo Koole tekende in de 18e mh nuut na een aanval over links voor de 0-1. Op slag van rust scoorde Sander van de Kreeke van afstand en via de binnen kant van de paal voor de tweede keer namens de ploeg uit Kam perland. Na rust trof Dauwen daele de paal maar de eerste overwinning van Bevelanders kwam niet echt meer in gevaar. Duiveland-VCK 3-2: Duiveland toonde veerkracht. Merijn Dek scoorde vroeg in het duel 0-1 en Erik Goudt maakte 0-2. Marcel Zwager zorgde op slag van rust voor 1-2, waardoor Duiveland, zich gesterkt voelde. In de twee de helft wierp Barry Steenpoor- te zich op als aangever. Twee maal stond hij aan de basis van de doelpunten die Dennie le. Comte maakte. SKNWK-Noad'67 2-0: Ronald van Vossen kopte in de 17e mi nuut op aangeven van Jurjen Vermeer SKNWK naar een voor sprong. Gert-Jan Tierie besliste in de 68e minuut, na een combi natie met Emiel Kuijten, het duel definitief in het voordeel van de Nieuwer kerkers. GOES - De voetbalsters van Oostkapelle leden zaterdag te gen Rijsoord het eerste punten verlies in de eerste klasse van het vrouwenvoetbal speelde lei der Oostkapelle 1-1. Smerdiek won met 1-2 bij Muiden. Rijsoord-Oostkapelle 1-1: Een kwartier voor tijd kwam Oostka pelle door Maud Kuypers op voorsprong. De Zeeuwse ploeg kwam daarna niet echt in de pro blemen, maar Rijsoord kwam uit een omstreden vrije trap toch op gelijke hoogte. Muiden-Smerdiek 1-2: De be zoeksters kwamen halverwege de eerste helft op achterstand. Zeven minuten na de pauze le verde een kopbal van Joska Jan sen de gelijkmaker op en via Ra- mona van Tiggelen werd daarna ook de verdiende winst gepakt. maandag 9 oktober 2006 swb TERNEUZEN - Debutant Terneuzense Boys liep zater dag in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal tegen de vijfde seizoensnederlaag aan. GJS uit Dalem was in Ter- neuzen met 0-2 te sterk. De eindstand was al bij rust be reikt, Een matig spelend GJS kwam door doelpunten van Tommy Kant en Ruud Bos op voorsprong en had daarna niks te vrezen van de ongeïnspireerd spelende Zeeuw-Vla mingen, die op alle fronten tekortkwamen. Terneuzense Boys-GJS 0-2 (0-2). 9. Tommy Kant 0-1, 33. Ruud Bos 0-2. Scheidsrechter: W. Peijnenburg (Boxtel). Rode kaart (2x geel): 79. Ali Eryüruk (Terneuzense Boys). Gele kaart: Lion Blok, Tommy Kant (beiden GJS). Aantal toeschouwers: 250. Arjen Oostdijk baant zich een weg door de defensie van GJS. door Jan Dagevos KLOETINGE - Kloetinge slaakte zater dag een zucht van verlichting. Na vijf stroeve wedstrijden in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal werd dan einde lijk de ban gebroken. De Bevelandse hoofdklasser worstelde zich zaterdag op de zesde speeldag van het seizoen langs VVOG: 1-0. De matige start in de competitie (drie punten uit vijf duels) liet de voorbije we ken zijn sporen na. Kleine irritaties kwamen aan de oppervlakte en de twij fels over de sterkte van de ploeg namen toe. Er ontstonden zelfs haarscheurtjes in het eens zo hechte bolwerk. Tijd voor actie dus, zo oordeelde trainer Diederik Hiensch. Hij praatte afgelo pen week veel en lang met zijn spelers, wees ze op hun verantwoordelijkheden en drukte ze op hun hart dat ze terug naar de basis moesten, oftewel keihard werken. „En dan is het heel fijn dat je aan het eind van zo'n week drie punten pakt", zei een zichtbaar opgeluchte Hiensch zaterdagmiddag. „We zijn van heel veel gezeik af. De druk is er af." Kloetinge verschafte zich zaterdag weer wat lucht door een goede instel ling, een prima spelopvatting en één helft aardig voetbal. Kloetinge haalde voor rust het beste in zichzelf naar bo ven. Via snel combinatiespel werd WOG, dat slechts met één spits opereer de, bij de strot gegrepen. De meeste drei ging ging uit van John Schot, die dit keer een plaats op de flank had gekre gen. Aanvalslinie Samen met Regilio Pinas en Besar Xhoxhaj vormde hij de aanvalslinie. Daan Esser, normaliter spits, was in het nieuwe concept de aanvallende midden velder. Corné Schilperoort en Niels Ko le completeerden de middenlinie. „Er was nu meer balans", constateerde Hiensch. „En John Schot is iemand die als hij vanaf de buitenkant komt een mannetje uit kan spelen." Kloetinge creëerde voor de pauze vier reële kansen, maar doelpunten leverde het overwicht niet op. Een vrije trap van Schot werd ternauwernood gekeerd door de keeper, een vlammend schot van Schot zeilde net over de lat en een inzet van Daan Esser mist de juiste rich ting. De beste mogelijkheid was voor Daan Esser, vier minuten voor rust. Xhoxhaj - hij was een prima aanspeel punt in het eerste bedrijf - soleerde op de achterlijn langs een verdediger en gaf vervolgens voor. Esser schoot in, maar zag de bal via het been van een verdediger naast het doel belanden. WOG stelde er twee gevaarlijke vrije trappen tegenover, waarbij één keer de bal via het been van Joffrey Geldof op de paal belandde. Funest Toen ook na rust een treffer uitbleef, sloop bij Kloetinge de angst in de ploeg. Het was funest voor het spel. De foute passes stapelden zich op en WOG kwam plots vervaarlijk opzetten, vooral via schoten uit de tweede lijn. Kloetin- ge-doelman Jaco van der Schee behoed de zijn ploeg in die fase echter tot drie foto Peter Nicolai keer toe voor een achterstand. Het vier de gelijkspel leek in de maak, totdat Xhoxhaj in de 80e minuut zijn laatste krachten nog een keer aanspraak. Hij speelde op links zijn man uit, drong het strafschopgebied in, waar hij werd vast gegrepen door Sieds Severein. „Ik werd zo'n beetje omhelsd", verklaarde de spits later. Scheidsrechter Wirken be dacht zich geen moment en legde de bal op de stip. Comé Schilperoort had zijn zenuwen in bedwang en schoot de bal beheerst in de hoek: 1-0, De verdiende winst was binnen. Het betekende de eerste competitiezege in het nieuwe seizoen. Hiensch: „Niet iedereen was er gelukkig van op de hoogte, maar onze laatste overwinning dateerde van 8 april, tegen Doto. Dat was dus wel heel erg lang geleden, en dat gaat op den duur toch aan je vre ten." Kloetinge-VVOG 1-0 (0-0). 80. Comé Schil peroort 1-0 (strafschop). 'Scheidsrechter: B. Wirken (Sleeuwijk). Gele kaart: Comé Schilperoort (Kloetinge), Edmund Mijn heer, Sieds Severein (beiden WOG). Aan tal toeschouwers: 500. Kloetinge: Jaco van der Schee; André Sie- reveld, Erwin van der Woerdt, Giovanni Siereveld, Joffrey Geldof; Niels Kole, Daan Esser, Comé Schilperoort; Regilio Pinas, Besar Xhoxhaj (85. Jaap Esser), John Schot (89. Ronald Zwager). door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Drie minutén voor tijd leek Terneuzen gister middag in de topper tegen Desk de winst alsnog naar zich toe te trekken. De ploeg van Ardian Lekaj rekende zich echter te vroeg rijk. Een rake vrije trap van Angelo Ernst bracht de stand in de blessuretijd toch weer in evenwicht: 1-1. „Op ba sis van de tweede helft hadden we moeten winnen", treurde Le kaj na afloop. De gezichten van de Terneur zen-spelers stonden bij het verla ten van het veld strakker dan strak. Zo dicht bij een nieuwe verrassing en dan toch nog 1-1, het voelde kennelijk aan als een nederlaag. Helemaal terecht was dat niet, omdat de topper over de gehele wedstrijd gezien geen winnaar verdiende. Ardian Lekaj had na de rust dan wel „een goed Terneuzen" en „veel kansen" gezien, maar de waarheid was ook dat Desk voor de rüst het beste van het spel had en ook voor de meeste dreiging zorgde. „We begonnen inderdaad heel zwak aan de wedstrijd", moest Lekaj nader hand toegeven. „Pas nadat we wat omzettingen gedaan had den kregen we meer vat op het spel." In de eerste fase van de wed strijd zou ook niemand opgeke ken hebben indien Desk een voorsprong had genomen. Twee maal kwam Jelle Hakkert in het eerste kwartier vrij voor'doel, maar tweemaal ook faalde de ro buuste spits in een tweegevecht met doelman Dennis Wonder- gem. Het waren de eerste wapen feiten die Terneuzen tot meer daadkracht hadden moeten aan zetten, maar de Zeeuws-Vlamin gen waren in de eerste helft te slordig in de opbouw en konden aanvallend zelden of nooit ge vaarlijk worden. Pas na een half uur spelen kreeg Dwight van Hulle de eerste en enige opgelegde mogelijkheid van de eerste helft om Terneu zen op voorsprong te schieten. De middenvelder mikte na een fraaie combinatie met Jarno Waebeke en Remco van Leeu wen echter naast. In de tweede helft kreeg Terneu zen alsnog de wedstrijd in han den. Konden Jeffrey Ramstijn en Gert van Oudenallen voor rust nog uitblinken, na de her vatting kregen zij niet langer de vrijheid die zij eérder genoten. De thuisclub voerde de druk op Desk steeds verder op onder im puls van vooral Mike But. Tim Faassen moest na een kwar tier spelen de tegenstander wel iswaar met een redding op de lijn nog van scoren afhouden, maar daarna trok Terneuzen de wedstrijd steeds meer naar zich tog. Met Daryl Rawidjan voor Mario de Fouw kwamen ook de kansen op de openingstreffer. Rawidjan had kort na zijn entree al eens rakelings naast geschoten en ook Sinan Coban was dicht bij 1-0. Drie minuten voor tijd was het tenslotte Rawidjan die na een combinatie met But via de paal raakschoot: 1-0. Omdat Desk op dat moment de indruk wekte dat het beste er vanaf was, leek een nieuwe over winning voor Terneuzen in het ROOSENDAAL - Na het tegenvallende resultaat van vori- ge week tegen EBOH revancheerde RCS zich gisteren te gen BSC. De Oost-Souburgse tweedeklasser won met 3-0 in Roosendaal. De Zeeuwen gaven het hele duel amper iets weg en waren veel sterker dan de Brabanders. Rudley St. Jago opende in de negende minuut de score. Gérard de Nooijer zette amper een kwartiertje later een aanval op met Youssef Afkir, kreeg de bal terug en maakte zelf de 2-0. Zijn broer Dennis de Nooijer besliste in de tweede helft de wedstrijd. Hij benutte een strafschop. BSC-ltCS 0-3 (0-2). 9. Rudley St. Jago 0-1, 21. Gérard de Nooijer 0-2, 55. Dennis de Nooijer 0-3 (strafschop). Rode kaart: trainer Rei- nald Boeren (BSC). Gele kaart: Youssef Afkir en Zico Tomasoa (beiden RCS). Scheidsrechter: M.R.M. Vorstenbosch (Rosmalen). Aantal toeschouwers: 350. VLISSINGEN - Ruud Pennings was gisteren zeer te spre ken over de 2-1-zege van zijn Vlissingen op Oosterhout. Hij sprak van een fantastische en hoogstaande wedstrijd. De winst bracht Vlissingen meteen in de kopgroep van de tweede klasse van het zondagvoetbal. Met eindelijk een compleet fitte selectie trad Vlissingen aan tegen het door. Pennings hoog aangeslagen Oosterhout. De tegenstander had in de eerste helft een overwicht, maar Mervin Nie- mantsverdriet schoot namens Vlissingen al vroeg op de paal. Na een half uur opende Arie Eikelenboom de score namens Oosterhout. Een afstandsschot van Danny ter Steege herstelde de balans voor rust. De tweede helft was vermakelijk met kansen over en weer. Met een buitenge woon fraaie halve omhaal besliste Mark Minderhoud het duel. Vlissingen-Oosterhout 2-1 (1-1). 29. Arie Eikelenboom 0-1, 40. Danny ter Steege 1-1, 66. Mark Minderhoud 2-1. Scheidsrechter: B. Hilt. Gele kaart: Jacques Blijlevens (Vlissingen). Aantal toe schouwers: 225. EMMERCOMPASCUÜM - Thijs Lampio (27) en Marco Oreel (31) deelden gisteren opnieuw de lakens uit bij een MON-wedstrijd meetellend voor het kampioenschap in de klasse MX 1 junioren. De Vlissinger en de Souburger' werden in Emmereompascuüm opnieuw één en twee. Lampio leidde de eerste manche van start tot finish, Oreel won de tweede. Met nog twee wedstrijden voor de boeg in Oploo en Meyel lijkt het Zeeuwse duo rut te ma ken wie de titel paid. In het klassement behoudt Oreel de leiding met 430 punten, Lampio volgt op 26 punten. verschiet te liggen. Een vrije trap in de blessuretijd, veroor zaakt door Dennis de Kraker, strooide echter roet in 'het eten. Jeffrey Ramstijn trok alle aan dacht naar zich toe, maar het was Angelo Ernst die vanaf zes tien meter hard en laag raak schoot: 1-1. Terneuzen-Desk 1-1 (0-0). 87. Da ryl Rawidjan 1-0, 90+3. Angelo Ernst 1-1. Scheidsrechter: P.R.C.F. de Vlaam (Terheijden) Gele kaart: Dwight van Hulle, Ma rio de Fouw, Jamo Waebeke (allen Terneuzen), Maïkel Mol en Jeffrey Ramstijn (beiden Desk). Aantal toeschouwers: 300. Terneuzen: Dennis Wondergem; Roel Alberti (61. Niels Gommers), Tim Faassen, Dennis de Kraker, Maik de Wolf; Remco van Leeu wen, Mike But, Dwight van Hulle, Jarno Waebeke; Sinan Coban (89. Gianni Kimvidi) en Mario de Fouw (56. Daryl Rawidjan).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21