10 Zeeuws Vlaanderen ART EMOTIONS Glazen gedenktekens Plaats uw familieberichten in de PZC Je krijgt eerder reuma dan rimpels. [Reumafonds (0 u it- vaardig maandag 9 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing.de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera Ik heb op 7 oktober een zusje gekregen, En het heet: Denise Mijn papa en mama zijn: Sander de Theije en Danielle Paardekoper En ik ben Laura Wij wonen op de Hoofdweg noord 38 4574 RB Zuiddorpe Liefs, Laura Overleden Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig man gedaan. We zijn verdrietig dat onze zwager en oom is overleden Jean-Claude Gea Hij was een goed mens. Sluis: Addie en Piet van Eijk-Mechielsen los t Karin en Arnoud 5 oktober 2006 Jean-CIaude zo sterk in deze oneerlijke strijd, een mooi mens, je blijft altijd in ons hart. We wensen Jeanet, Cristel en familie heel veel sterkte toe. Ivo, Nitida, Aiko .Bestuur en medewerkers van de Openbare Biblio- theek Borsele hebben met leedwezen kennisgeno men van het overlijden van hun oud-directeur Gerda Aarssen-Lankester We wensen haar man Paul en verdere familie veel sterkte bij dit veel te vroege afscheid. G. Veen E. Menkhorst-Lieve Voorzitter secretaris Dankbaar dat hij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn maatje, onze broer, zwager en oom Marinus van Splunder - Rinus - in de leeftijd van 65 jaar. Corrie en Chris en verdere familie 6 oktober 2006 'Pieter Poststraat51 4383 CB Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op woensdag 11 oktober van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Vertrek vanuit het uitvaartcentrum om 11.40 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in het uitvaartcentrum. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden yan onze jongste broer, zwager en oom Marinus van Splunder Wij wensen zijn partner veel sterkte toe. Uit aller naam: W.J. Minderhoud-van Splunder Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Beveunoen' Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113)3114 44 Gebr. Dominicus BV - Specialist in gedenkstenen Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91:1 Na een zeer arbeidzaam leven vol zorg voor allen die hem lief en dierbaar waren, heeft de Heere, voor ons toch nog onverwachts uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, schoonvaderen grootvader "Oop" Stoffel de Koning Lid in de Orde van Oranje-Nassau 20 februari 1938 7 oktober 2006 Bruinisse, E. de Koning-Hage Bruinisse, Johanna en Jan de Waal de Koning Lisa Esther Bar Harbor Maine, USA, Theo en Fiona de Koning-Tate Charlotte Alex Max Bruinisse, Heieen de Koning Rijksstraatweg 7 4311 RH Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 12 oktober in de kerk van de Hervormde gemeente aan het Kerkplein te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Mijn tijden zijn in Uw hand Diepbedroefd zijn we na het overlijden van onze in nig geliefde broer, zwager en oom Stoffel de Koning 'Onze Rots in de Branding' Marietje en Wout Dijkstra-de Koning Martijn ergens in de Antillen Marleen en Jacco Lies, kinderen en kleinkinderen, we zullen er altijd voor jullie zijn. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde neef S. de Koning We houden een warme herinnering aan zijn belang stellende betrokkenheid en vriendschap. M. Jumelet-Davidse j. Jumelet J.C. Jumelet-Padmos Bruinisse, 7 oktober 2006 O, laat mij 't u vertellen, Wie Jezus Christus is; Hoe Hij.tot mij wou komen, In leed en droefenis. Mij vriend'lijk wou vertroosten, In 's lijdens donk're nacht, En als met eigen handen, Mij hulp en redding bracht. Wie zingt mee, nummer235. Met ontroering geven wij u kennis van het overlijden van de heer Stoffel de Koning meester van de Hei-vormde Zondagsschool Bruinisse Meer dan 50 jaar is de heer De Koning aan de Zon dagsschool verbonden geweest. Tot aan de zomervakantie van 2006 heeft hij op zijn eigen wijze de verhalen van het Oude en Nieuwe Tes tament verteld en getuigd wie Jezus Christus is. We wensen de familie De Koning kracht en sterkte toe met dit verdriet. De heer De Koning zal altijd in onze herinnering blijven. Namens de Hervormde Zondagsschool Bruinisse, Betina Berrevoets, Joke Kieviet, Beppie Koning, Marjan van Hekke, Willeke Verwijs, Wim Verwijs. Woensdagavond ontvingen wij het droevige bericht dat, toch nog onveiwachts, is overleden Arie Hill vader van onze collega Bart en man van onze oud collega Mattie. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Raad van Toezicht en medewerkers Stichting Theater Exploitatie Zeeland op zoek naar zijn Rietje Verdrietig om het gemis, maar met dankbare herin neringen in ons hart,.geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader fan Dijkhorst weduwnaar van Maria Carolina Dijkhorst-Vink in de leeftijd van 80 jaar. Harry en Ljilja Jan en Paula Klein- en achterkleinkinderen Baarland, 6 oktober 2006 Correspondentieadres: Meidoornplantsoen 11, 6706 DA Wageningen De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 11 oktober om 13.00 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baar land. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15-13.00 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Laat mij ais een kleine vogel schuilen mogen waar G'uw vleuglen om mij slaat Ps. 61:3 (berijmd) Dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, is na een leven dat getekend was door inzet en harte lijkheid, overleden onze lieve moeder en oma Anna Gerarda van Diggele-de Haan sinds 14 januari 1997 weduwe van Jouke van Diggele 14 juni 1922 7 oktober 2006 Oostkapelle: Ruth Roose-van Diggele Ad Roose Jeroen en Gaby Arjen Bleiswijk: Ron van Diggele Willy van Diggele-Hebenaar Yvette Eline Jubbega: Marja Kramer - van Diggele Bauke Kramer Correspondentieadres: Orionstraat40 4356 BR Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 12 oktober om 13.30 uur in de "Zionskerk" aan de Duinweg 36a te Oostkapelle. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur, voorafgaande aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. "De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, altijd zorgzame vrouw, onze lieve moe der, schoonmoeder en oma Cornelia Geertruida de Regt echtgenote van Johannes Jozias de Feijter in de leeftijd van 85 jaar. Oostburg: J.J. de Feijter Schoondijke: Adrie en Jozien Arjen en Suzanne Marin Anke Retranchement: Mart en Diny Svènja Terneuzen, 6 oktober 2006 Correspondentieadres Nozemansweg 3 4507 KK Schoondijke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op dins dag 10 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woens dag 11 oktober om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Molenberg te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 'Pro Rege'. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis Vremdieke te Hoek, in het bijzonder afdeling BW voor de goede en liefdevolle zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat van ons is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie de Regt echtgenote van fohan dè Feijter Oostburg: Koos de Regt Axel: Jo de Regl-Seen Bivange (Lux): Sarie en Jan Wouters-de Regt Neven en nichten 6 oktober 2006 Het doek is gevallen. De voorstelling is ten einde. Op 5 oktober 2006 is overleden onze zwager en oom Jo fulianus Johannes Cornells Weduwnaar van Anna Maria Remijn Geboren te Middelburg op 2 december 1919 Wij bewaren de herinnering aan een bijzonder mens. Anne Julianus-Christiaanse Nel Julianus-Koppejan Inge en Herman Harry, Chiel Ellen Aafke Verdonk-Rodenhuis Willenden en Niels Liesbelh en Peter Maarten en Joyce Jos van Deele Ineke dè Hondt Wouter en Mannin Lotte, Roos Reinier en Anne Correspondentieadres: Gravenstraat 9 4331 KN Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 11 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato- Na een ernstige ziekte is, in zijn woonplaats Baar in Zwitserland, op 6 oktober 2006 overleden onze zwager, oom en oudoom Wim Dieleman echtgenoot van Elisabeth Catharina Wieles J.P. Wieles f M. Wieles-Willemsen Kinderen en kleinkinderen Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor wie hel aangaat is het niet erg wel voor hen die ik achterliet; vaarwel en wees tevreden. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder Carolina Prudentia Tieleman weduwe van Alouisius Constantinus loos Hontenisse, 29-10-1918 Kloosterzande, 6-10-2006 Terneuzen: Annemiek de Kever-Joos Jo de Kever Margit en Miclc Kloosterzande: Jac Joos Loes Joos-de Rijcke Jacqueline Cf) en Eelco Alain Guido en Frieda Ruben Hulst: Carla van Duyse-Joos Rudi van Duyse Madeion en Roland, Eline, Fabiënne Josyanne en Michiel Correspondentieadres: Nassaustraat 2 4532 AH Terneuzen De avondwake vindt plaats op maandag 9 oktober om 19.00 uur in de kapel van woonzorgcentrum Antonius in Kloosterzande. Gelegenheid tot afscheid nemen na de avondwake. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 10 oktober om 14.00 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen in Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in woonzorgcentrum Antonius. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moeitevolle levensavond, is door de HEERE van ons weggenomen onze lieve, zorgzame moeder enoma fanna Maria Hoffius-Meeuwse sinds 5 maart 1979 weduwe van Dirk Hoffius in de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenpolder: A. Minderhoud-Hoffius S. Minderhoud Nisse: J.A. de Witte-Hoffius N. de Witte Oudelande:M.}. de Reijger-Hoffius J.C. de Reijger en kleinkinderen Goes, 6 oktober 2006 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Kerkhoekstraat 14, 4431 AP's-Gravenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. dinsdag 10 oktober van 19.30-20.00 uur in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donder dag 12 oktober om 13.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's- Gravenpolder Ook gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar allen die haar hebben verzorgd in Zorgcentrum 'Rehobothte Goes. Wat was zij sterk en arbeidzaam. Wat heeft zij voor ons klaargestaan. Op 6 oktober 2006 is overleden onze Oma Hoffius Anita JosenAnja André en Christine in liefdevolle herinnering Erik en Marina Petra Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. In een wereld die voor haar steeds kleiner werd is op de leeftijd van 92 jaar overleden onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma Catharina van Hoeve sinds 22 juni 1995 weduwe van Cornelis Jacobus Verhulst Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van verpleeghuis "De Vurssche afd. Bossenblie. Axel: Adrie Murre-Verhulst Rinus Murre Karin en Edwin - Marijn Jeanien en Danny - Amy, Kyra Vlissingen: Ineke Kambier-Verhulst Piet Kambier Kerstin en Robert - Finn, Marisol Yoeri en Anouk - Semm, Matz Sluiskil: Jackie Verliulst Ineke Verhulst-Witte Dion en Nele Axel, 6 oktober 2006 Corr. adres: Beoostenblijsestraat 2a, 4571 PA Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 11 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Heden overleed onverwacht onze lieve tante Maria Slabber-van Rooijen in de hoge leeftijd van 103 jaar. Westkapelle Middelburg 17 april 1903 7 oktober 2006 Namens de nichten en neven familie van Rooijen familie Slabber Correspondentieadres: A. van Rooijen Koudorpstraat 39 4361 BS Westkapelle Onze tante is opgebaard in Zorgcentrum "Swerf- Rust", kamer 108, Laurens Stommesweg 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 11 oktober om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Hierbij willen wij het personeel van "Swerf-Rust" bedanken voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Heden overleed onze geliefde tante Maria Slabber-van Rooijen weduwe van Johannes Slabber in de leeftijd van 103 jaar. Familie Toulenhoofd Westkapelle, 7 oktober 2006 Heden overleed onze altijd meelevende oud buurvrouw Marie Slabber-van Rooijen In de leeftijd van 103 jaar. Mevr. M. Huibregtse Fam. P. Verstraate-van Keulen Fam. K. Gabriëlse-Jansen Fam. A. Slabber-Slabber Fam. J. Lievense-Huibregtse Fam. J. Slabber-Willeboordse Fam. LM. Harings-Huibregtse Fam P. Wijkhuys Westkapelle, 7 oktober 2006 Koudorpstraat De Heer is mijn Herder Psalm 23 Tot het eind toe liefdevol verzorgd in verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes is op 104-jarige leeftijd overle den onze geliefde tante Maria Broekhoven-Kramer sinds 20 juli 1992 weduwe van Pieter Willem Broekhoven Geboren, 1-9-1902 Overleden, 7-10-2006 Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Betty Augustijn Hoofdstraat 71 4484 CC Kortgene De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 11 oktober om 13.15 uur in de 'Opstandingskerk', Voorstraat 20 te Wissenkerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar nog te ontmoeten in 'Zaal onder de Toren', bij de'kerk. 1 Boven de 35 begint reuma vaak ai. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl alexandramar|<USSe uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl T 0113 214291 06 10730321 Vergeet niemand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10