Stop direct waar je mee bezig bent U 'T'-M M Opel Agilci Opel Vectra Opel Meriva Opel Signum de Zeeuwse Opel-dealer presenteren: ...en ga snel naar uw Opel-dealer voor het unieke 3x3 aanbod en ander voordeel. a Actie Selioeiunaatjes rz,L 10 Kies zelf uw voordeel Kies zelf uw voordeel Akkerdaas Noordgouwe De Bliek Oostburg AutoTeam Goes Kerckhaert Hulst AutoTeam Vlissingen Kerckhaert Terneuzen Vakantievieren aan de ZUID-HOLLANDSE KUST We dromen een huis vol mooi en bijzonder Altena Interieurdesign CV R JV Natuur en vrijdag 6 oktober 2006 totale voordeel 2.890,- totale 3X3 voordeel 1.871 totale 3X3 voordeel 3.026,60 totale voordeel 3.026,50 totale 3X3 voordeel 3.026,60 Opel. Fresh thinking - better cars. 3 jaar garantie 3 jaar financiering tegen 0% rente Gratis winterhanden 1500,- extra inruil boven de koerslijst en gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar financiering tegen 0% rente Gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar financiering tegen 0% rente Gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar tegen 0% rente Gratis winterhanden [Astraaaribieding 3 jaar garantie 3 jaar tegen 0% rente Gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar tegen 0% rente Gratis winterhanden AGILA ASTRA 3 jaar garantie 3 jaar financiering tegen 0% rente Gratis winterhanden 1500,- extra inruil boven de koerslijst en gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar financiering tegen 0% rente Gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar financiering tegen 0% rente Gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar tegen 0% rente Gratis winterhanden 7firn aanbieding 3 jaar garantie 3 jaar tegen 0% rente Gratis winterhanden 3 jaar garantie 3 jaar tegen 0% rente Gratis winterhanden MERIVA ZAFIRA Het 3x3 aanbod is geldig op nieuwe orders m.u.v. nieuwe Corsa/Tigra Astra TwinTop/Vivaro/Movano met een uiterste (geel) kentekenregistratie van 30 november 2006. Maximaal 1 financiering per klant. Geldt niet i.c.m. extra inruilbonus. Minimale aanbetaling van 30% en maximaal te financieren bedrag 15.000,-. Financiering via GMAC Financial Services en toetsing bij het BKR in Tiel. Financieringsvoordeel is berekend op basis van een vergelijkbare effectieve rente van 8,7%. De Semperit winterhanden t.w.v. 795,- worden geleverd op stalen velgen in de standaard bandenmaat van het model. De eerste montage is gratis en in nader overleg met de dealer in te plannen. Vraag uw verkoopadviseur naar de exacte voorwaarden. Prijzen incl. BTW en BPM en energielabel verrekening, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Zetfouten, prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Gratis winterhanden bij aankoop van een nieuwe Opel! Toeslagen: 1 -persoonskamer 3 dgn 284 dgn 42/ 5 dgn 56. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Lees de PZC, de krant van Zeeland LEZERSAANBIEDING 3-/4-/5-daagse autoreis naar het prachtige Westland Inclusief: verblijf in 2-persoonskamer.in 4-sterren Highland Carlton Hotel, dagelijks ont bijtbuffet, gratis parkeergelegenheid. Exclusief: vervoer, toeristenbelasting, welkomst diner 24 p.p.), reis-en annulerings verzekering. Vraag naar de speciale kinderkortingen! Ontdek met uw krant de mooie Zuid-Hollandse kust! Want speciaal voor u als lezer hebben wij een heerlijke autoreis naar het 4-sterren Highland Carlton Hotel in Naaldwijk samengesteld. En dat tegen zeer voordelige tarieven (speciaal voor onze lezers!), want voor een 3-daags verblijf betaalt u vanaf slechts 75 (4 dagen vanaf 95, 5 dagen vanaf 119). Normaal betaalt u bij dit hotel tot wel 145 per kamer per nacht, dus tel uit uw winst! Het hotel is ideaal gelegen om bijvoorbeeld een heerlijke lange i strandwandeling te maken over één van de vele stranden die Zuid- k Holland rijk is. Maar het Westland vormt ook een goede uitvalsbasis voor een bezoek aan regeringsstad Den Haag en havenstad Rotterdam. U kunt hier dus alle kanten uit! HIGHLAND CARLTON HOTEL**** - NAALDWIJK Dit prachtige hotel is centraal gelegen tussen de steden Den Haag, Delft en Rotterdam. Het is voorzien van een receptie, bar, lift, restaurant en gratis parkeergelegenheid. Uw luxe 2-persoonskamer beschikt over een badka mer met bad (douche in bad), haardroger, televisie, minibar en telefoon. Leolux-meubelen worden samengesteld uit de talloze mogelijkheden die de collectie biedt. Zo ontstaat een zitidee vol comfort en emotie en wordt een hoogst persoonlijke woondroom TIPS VOOR UITSTAPJES Door de gunstige ligging van het hotel bent u zo op het strand van 's Gravenzande en Monster (op ca. 4/5 km afstand). Langs de prachtige kust lijn loopt u naar Scheveningen of Hoek van Holland. Wilt u liever een dagje gezellig winkelen? Dan liggen de winkelsteden Den Haag, Delft en Rotterdam op korte afstand van het hotel. Deze steden bieden bovendien vele bezienswaardigheden en interessante musea. U ziet het, u hoeft zich LEOLUX een woonwerkelijkheid. Scheldestraat 25-29 - 4381 RP Vlissingen Tel. 0118 - 413476 Design tells about life I Our wishes, our dreams, our memories niet te vervelen in Naaldwijk! Aankomstdata AUTO 17.600 3 dagen, vrijwel elke vrijdag en zaterdag van 21/7 t/m 28/10 v.a. 75 4 dagen, vrijwel elke vrijdag van 21/7 t/m 27/10 v.a. 95 5 dagen, vrijwel elke maandag van 24/7 t/m 30/10 v.a. 119 Voor meer informatie boekingen KRAS ^Sterl6/k«.ttói Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl/17798 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer AUTO 17.798 Operatie Schoenendoos nu Kijk snei op www.schoenmaatjes.ni! Actie Schoenmaatjes is een actie van Edukans Kom uilen, vleermuizen, kastelen en sterren kijken. Of wandelen, varen of snorkelen in het duister. Dat - en nog veel meer - kan allemaal in de Nacht van de Nacht op 28 oktober. Er zijn meer dan 100 activiteiten, ook in uw provincie. Ervaar hoe mooi duisternis kan zijn. En ook hoe belangrijk duisternis is voor mens en natuur. Helaas maken overmatig verlichte sportvelden, bedrijventer reinen, kassen, lichtreclame en skybeamers Nederland steeds lichter. Trekvogels en nachtdieren raken hierdoor in de war. Laat het donker daarom donker en kom naar de Nacht van de Nacht. Voor meer informatie, kijk op www.nachtvandenacht.nl De provinciale Milieufederaties K Milieu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10