AVM 7 l'escaut www.werktvoorouderen.nl woensdag 4 oktober 2006 www.lescaut.nl woonservice L'escaut woonservice dankt Stichting Werkt voor Ouderen voor de prettige samenwerking tijdens de realisatie van het vernieuwde woonzorgcentrum Ter Reede. aerssens pateer voor een huizenhoog vertrouwen! Badhuisstraat 121-127 4381 LR Vlissingen Tel. 0118-413920 Fax. 0118-411112 e-mail: info@aenpmakelaars.nl www. aenpmakelaars. nl beheer b.v. Verkoop Verhuur Onroerende zaken De Doort B.V. Stichting Werkt voor Ouderen Officiële opening woonzorgcentrum Ter Reede Vandaag, woensdag 4 oktober, is het zover. Het nieuwe woonzorgcentrum Ter Reede wordt officieel geopend. Daarmee is het grote vernieuwingsplan van Stichting Werkt voor Ouderen op de locatie Ter Reede afgerond. De staatssecretaris van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, mevrouw Ross-van Dorp zal de openingshande ling verrichten. De opening wordt muzikaal omlijst door een optreden van Joke Bruijs en het trio Cor Bakker. De afgelopen jaren is er veel gebouwd op de locatie Ter Reede, waarbij een uniek zorgcentrum is gerealiseerd. Begin 2003 is het verpleeghuis, met 15 geschakelde woningen, in gebruik genomen. Eind 2005 was het woonzorgcentrum gereed en konden cliënten hun nieuwe woning betrekken. Afgelopen zomer was de oplevering van de laatste fase; de koopwoningen. Het grootste zorgcontinuüm van Zeeland is nu een feit. Bij de realisatie van het zorgcontinuüm is tot doel gesteld dat mensen los van welke zorgvraag dan ook naar eigen wens en vermogen aan de maatschappij kunnen blijven deelnemen en zo lang mogelijk de regie over het eigen leven kunnen blijven voeren, al dan niet met ondersteuning. Centraal punt in het woonzorgcentrum is het voor iedereen toegankelijke Atrium, met café-restaurant De Brasserie. Het Atrium is de afgelopen maanden al volop gebruikt voor allerhande evenementen voor bewoners en omwonenden. Zo waren er muziekuitvoeringen en tentoonstellingen en was er een schaaktoernooi voor scholieren. Verder is er een winkel voor de dagelijkse boodschappen, een cadeauwinkeltje, een creatief atelier, een kapper en een beautysalon. Voor 50-plussers is er Club Vief, de fitnessclub die onlangs is onderscheiden met de nationale Flash! Active Plus Award. Dit aanbod maakt het woonzorgcentrum tot een plek waar bewoners blijven deelnemen aan het maatschappelijk leven. Het heeft bovendien een allure die ook de burger uitnodigt om naar 'binnen' te komen waardoor integratie van jong en oud werkelijk tot stand kan komen. Woonzorgcentrum Ter Reede Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen T 0118 - 448 448

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 7