Uitnodiging PZC fü iïlensen .nl Lezingenreeks Provincie Zeeland woensdag 4 oktober 2006 =14 Sluitingstk sn familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen vöor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Lieve Diana De liefde die jij ons hebt gegeven zullen we altijd in een bijzonder plekje in ons hart bij ons dragen. Bedankt voor de onvergetelijke jaren en we zullen altijd van je houden. Liefs Ab en Sanne Bezige handen nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we denken, aan wat is geweest Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve-vrouw en mama, onze dochter, schoon dochter, zus, schoonzus en tante en kleindochter Diana Gideonse-Brasser In de jonge leeftijd van 37 jaar. Koudekerke: Ab Gideonse Sanne Oost-Souburg: Bart en Ria Brasser Middelburg: Huib en Prina Gideonse Rotterdam: Ronald Brasser Antjejung Terneuzen: Jaap en Tannie Coppoolse Rianne, Thomas .Goes: Jacco en Linda Gideonse Jordy, Marvin Middelburg: A. Brasser-Reijnierse Veere: T. Gideonse-Roelse 4371 TA Koudekerke, 2 oktober 2006 Eikenhorst 8 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 7 oktober om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn kleindochter en onze nicht Diana Gideonse-Brasser We wensen Ab, Sanne en verdere familie veel sterkte toe. Veere: T. Gideonse-Roelse Zoutelande: Rie en Wim Halsteren: Nel en Aaike Oost-Souburg: Anneke en Wil Vrouwenpolder: Wim en Ria Veere: Ad Neven en nichten. Veere oktober 2006 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve nicht Diana We zullen je erg missen, maar niet vergeten Marja en Leo Leon en Angel ique Marije en Erik Ab, Sanne, Bart, Ria, Ronald en Antje veel sterkte. Lieve Diana We kunnen het nog steeds niet geloven dat je er niet meer bent. Zo plotseling. We zullen je ergmissen. Wij wensen onze vriend Ab, Sanne en familie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Hans en Els Timo en Rilana Adrie en Alice Jakky, Evelijn en Danisa Andy en Vivian Wilko Nor bert Abco Verslagen namen wij kennis van het plotselinge over lijden van Diana Brasser Wij wensen Ab, Sanne, ouders en verdere familie en vrienden veel sterkte. Sjoerd, Bianca, Damian en Wesley Remery Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Diana Gideonse de maina van Sanne Ab en Sanne, heel veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Edgar, Linda, Bas en Simone Na een week vol verdriet, kregen wij opnieuw een zeer droevig bericht Diana Gideonse-Brasser moeder van Sanne uit groep 1 is overleden. Jij bent de liefste Ik zoek een woord Een heel nieuw woord Een woord dat niemand kent Ik zoek een woord dat zeggen wil Dat jij de liefste bent! Monique en Hans Hagen uit: Jij bent de liefste Kinderen, juffen en meesters, ouders van CBS 't Klinket te Koudekerke Geschrokken hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Diana Gideonse-Brasser vrouw van onze dart-maat Ab Gideonse Wij wensen Ab, Sanne en verdere familieleden heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Ries Coriiia Timo Janny Ulla Adrie Greta Katrin Martin Ab Wilko jacky Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-eommissaris, de heer C.M. Steendijk Wij wensen zijn familieleden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens raad van commissarissen en directie CZAV te Wemeldinge, J.M. Klompe, voorzitter A. van Vugt, algemeen directeur Geschrokken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees Steendijk Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Omni-Sport Reimerswaal Eens zal er vrede zijn, eens droogt God elke traan. Heel erg geschrokken zijn we omdat de vader van Niek, Denise en Lars Steendijk is gestorven. We wensen Miriam en de kinderen alle kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Team, mr, or en kinderen van Cbs De Welle, Kruiningen Onze Bert "fluitekruid" Je humor, je inzet, je vriendschap. We zullen je erg missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Peter, Marianne, Jeroen, Suzanne, John, Marloes, Joost en Tijs en medewerkers H.C.R. de Kroon Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bert Gebben Gedurende vele jaren heeft hij zich op diverse terrei nen binnen onze gemeente ingespannen. Zijn inzet en ideeën zijn bijzonder waardevol geweest voor de gemeenschap. Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte toe om dit in grijpende verlies te dragen. College van burgemeester en wethouders en personeel van de gemeente Noord-Beveland Bert Gebben Het gemis zal groot zijn in de organisatie van de Grote Prijs.... Wij zullen Bertje missen tijdens het toernooi.... Zijn humor en verhalen zullen ontbreken Een biljartvriend verloren Bertje, bedankt voor alles. De organisatie, spelers en medewerkers van de Grote Prijs Biljartvereniging Ons Genoegen Wissen kerke Enige en algemene kennisgeving Ik zag zijn ogen kijken toen hij het huis verliet er branden zoveel tranen maar ik liet ze niet. Waarom zo vroeg? Wij zijn hem heel dankbaar voor wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Mijn lieve zorgzame man, mijn pa, schoonpa en opa Joost Post (Jos) echtgenoot van Irene De Smet is overleden in de leeftijd van 66 jaar. Breskens: I. Post-De Smet Peter in herinnering Edwin en Wendy L.J. Mayra 4511 CB Breskens, 2 oktober 2006 Burg. Gerritsenstraat 12 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Lieve opa Jos, We hadden het zo fijn we beseffen het wel, ook al zijn we nog zo klein we hadden nog zoveel moeten doen Opa, een hele, hele dikke zoen. L.J. en Mayra Diepbedroefd zijn wij van het overlijden van onze zwager, oom en oudoom Joost Post 'Jojo' Denise en Willem Taillie-de Smet Wilfried en Denise de Smet-Oneal Stien en Bert van Dierendonck-de Smet Nichtjes en neefjes Achternichtje en -neefjes We wensen Irene, Edwin, Wendy, L.J. en Mayra veel sterkte voor nu en de komende tijd Breskens, 2-10-2006 Op 2 oktober 2006 overleed onze vriend Frans van Hemert Jarenlang hebben wij met hem en onze vierde man Co Beun t gekaart. Nu heeft ook Frans voorgoed moeten passen. Wij wensen Diny, de kinderen en kleinkinderen sterkte in de komende tijd. Tonny Simmers Jan Vasseur Ons bereikte het droeve bericht dat de heer H.F. van Hemert op 7 1-jarige leeftijd is overleden. Tot eind 1996 was de heer Van Hemert werkzaam bij de afdeling Gemeentewerken van de voormalige gemeente Zierikzee. Van 1997 tot april 2000 werkte hij als projectmedewerker bij de gemeente Schou- wen-Duiveland. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het ver werken en aanvaarden van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, IJ.P.M. Asselbergs, burgemeester, J.W. de Vos, gemeentesecretaris. Zierikzee, 3 oktober 2006 Tot ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze penningmeester Frans van Hemert Wij wensen Dini, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur Ziezavo Tot ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Frans van Hemert Wij wensen Dini, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Klaverjasvereniging Zierikzee Elke dag een stukje verder bij ons vandaan, elke dag een beetje dichter bij de hemel. Gekoesterd door onze liefde is vredig ingeslapen onze mama, schoonmoeder, oma en oni Gerritje Mulder-Hardeman Doorn, f Middelburg, 11 mei 1928 3 oktober 2006 Connie Maas-Mulder Jos Maas Edwin Dorinda; Tristan Gerda Pannekoek-Mulder Willem Pannekoek Willem - Jan Mark Else Ben Mulder Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die mama heeft gekregen op de afdeling palliatieve zorg van 't Gasthuis te Middelburg Correspondentieadres Nieuwe Vlissingseweg 254 4335 JH Middelburg Mama is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620. te Vlissingen, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op donderdag 5 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 7 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Degene die ik zo liefheb verlaat ik, om naar degene die ik zo liefhad te gaan. Diepbedroefd, maar heel dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Catharina Pels-van de Velde weduwe van Nico Pels Vlissingen, t Vlissingen, 5 augustus 1922 2 oktober 2006 Herman Pels (in herinnering) John en Corry Nöthen-Pels Danny Correspondentieadres: Adriaen Verdoelstraat 15,4383 SG Vlissingen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 6 oktober van 10.45 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Leendert Wisse - 29 oktober 1917 t 2 oktober 2006 Oost-Souburg: P.C. Wisse-de Visser Oost-Souburg: Kees en Heleen Inge en Yannic Rens Vlissingen: Leida en Cees Naomi en Steven Jiaru, Xavi Tirza en Genivel Levi Correspondentieadres: Zuiderzeestraat 73 4388 GP Oost-Souburg Vrijdag 6 oktober wordt er om 13.30 uur een dienst van woord en gebed gehouden in de kerk van de protestantse gemeente aan de Dorpsstraat 1 te Ritthem. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na afloop van de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Leendert Wisse op de leeftijd van bijna 89 jaar. Ritthem: C. Wisse M. Wisse-Davïdse Veere: P.M. Lampert-Wisse J.Lampertt' Arnemuiden: N. Dieleman-Wisse L. Dieleman Ritthem: L.S.W. Knibbe-Cevaal D.M. Knibbe Neven en nichten "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 14 vers 2a Na een lang en zorgzaam leven, is vredig ingeslapen, onze lieve vader, groot- en overgrootvader en broer Johannes Jan Pieter Oele -Joop- sinds 12 juli 1992 weduwnaar van A.H. Oele-Vos Goes, 4 augustus 1913 t Piershil, 1 oktober 2006 Zuid-Beijerland: P.W.J.A. Van Houdenhoven-Oele W.D.E. Van Houdenhoven Zwolle: Joan en Frank Susanna, Jacqueline, Diederik 's-Gravendeel: Ruth Sebastiaan Oud-BeijerlandEefje en Jasper Alec 's-Gravenhage: J.M.P.A. Oele Onze grote dank gaal uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van verzorgingshuis Heemzicht" voor de liefdevolle verzorging. Verzorgingshuis "Heemzicht", kamer 113, Piershil Correspondentieadres: P. W.J.A. Van Houdenhoven Gravin Sabinastraat 47 5284 AN Zuid-Beijerland De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 5 oktober om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Kapelle (Zeeland). Aansluitend zal om 13.45 uur de begrafenis plaatsvin den op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Pieter Jansen heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Kruiningen: Familie Kakebeeke-Oliemeulen j Zierikzee: Familie Budde-Jansen Krabbendijke, oktober 2006 Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Sara Lacor-Meerman hebben ons bijzonder, goed gedaan. Onze oprechte dank hiervoor. Fam. J. Meijer-Lacor De vele hartveiwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Gerard van Spiimder hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hier-1 voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Marianne Barbara en Rob joep en Floortje Familie C. van Splunder September 2006 Zevengetijstraat 4 4301 EZ Zierikzee Ondanks het grote verdriet was het een troost te weten dat zo velen hebben meegeleefd na het overlijden varji mijn lieve man, onze (schoon)vader, opa en overopa Gerard Tramper Wij willen u oprecht dankzeggen. Uit aller naam: M. Tramper-Sent Krabbendijke, oktober 2006 In Memoriam In liefdevolle herinnering 4-10-2000 4-10-2006 Lieve Mam, Nog steeds in onze gedachten... Judith. Jaap en Daphne Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site rf met alle overlijdens- 4 1 be'riGlitèn' ii.it uw regio. Mj] y 2pek;"viQd"eóreageer,. Tnn van F10 faj Provincie Zeeland Op 1 februari 2007 neemt de heer W.T. van Gelder afscheid als commissaris van de Koningin in Zeeland. In dit kader heeft de Provincie Zeeland een aantal gerenommeerde sprekers uitgenodigd om dit najaar hun visie te geven op thema's die voor Zeeland, nu en in de toekomst, belangrijk zijn. Op woensdagavond 25 oktober zal de heer Wilfried Martens, oud-pre mier van België en voorzitter van de Europese Volkspartij, een lezing verzor gen over 'Europa en Grensoverschrij dende Samenwerking'. Op donderdagavond 16 november houdt Professor dr. Herman Pleij, hoogleraar Historische Nederlandse Letterkunde, een lezing over 'Immate rieel Erfgoed'. En op woensdagavond 13 december geeft Professor dr. Jan Stel, hoogleraar Oceanische Ruimte en Menselijke Activiteit, een beschouwing over het thema 'Water'. De Provincie Zeeland nodigt u graag uit om (één van) deze lezingen bij te wonen. U bent van harte welkom in de Filmzaal van het Provinciehuis. Abdij in Middelburg. De toegang is gratis. Het programma voor de lezingen ziet er als volgt uit: 19.00 uur inloop met koffie/thee 19.30 uur introductie gastspreker en inleiding door de Commissaris van de Koningin 19.45 uur lezing door de gastspreker 20.30 uur gelegenheid voor discussie en het stellen van vragen 21.00 uur napraten met hapjes en drankjes 21.30 uur einde Bent u hierin geïnteresseerd, dan kunt u dit laten weten door te bellen naar 0118-631895, of te mailen naar representatie@zeeland.nl Vanwege de beperkte capaciteit, worden de plaatsen op volgorde van aanmelding toebedeeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38