Zelfoverschatting bij Kloetinge SSV'65 iets te klein voor Nunspeet Hoek is koploper ondanks ramadan Serooskerke en Nieuwdorp kunnen weer niet scoren Bevelandse hoofdklasser verliest in Bennekom: 3-2 Arnemuiden leidt solo na zege op GPC Oostkapelle vermaakt en verliest ,21 door Jan Dagevos BENNEKOM - Wie bij Kloetin ge de afgelopen weken begon over de moeizame start in de hoofdklasse van het zaterdag voetbal, werd voor een doemden ker versleten. 'We zijn verder dan vorig seizoen', klonk het uit menige keel. Na de verloren wedstrijd van zaterdag tegen Bennekom (3-2) moet die me ning worden bijgesteld. De Beve landse club staat er helemaal niet beter voor. Kloetinge bereikte zaterdag een dieptepunt in de prestatiecurve. De uitslag viel in cijfers mis schien nog mee, het optreden op sportpark de Eikelhof in Benne kom was belabberd. Kloetinge miste net als tegen IJsselmeervo- gels (3-0-verlies) tactisch ver nuft, was aanvallend andermaal niet meedogenloos genoeg en maakte in mentaal opzicht een labiele indruk. Hoe zwak de Bevelandse equipe momenteel in haar schoenen staat, kwam in de eerste helft aan het licht. Nadat doelman Ja- co van der Schee in de zestiende minuut de bal na een slap schot had moeten lossen (Vincent Zui derwij k strafte de blunder af), was Kloetinge van de kook. De ploeg had geen antwoord op de vele positiewisselingen van de tegenstander. Tal van spelers ke ken elkaar hulpeloos aan en wis ten niet waar ze moesten lopen. Ronald Zwager, die aan de bal best leuke dingen liet zien, hield zich bij balverlies te veel aan de buitenkant op en vergat terug te zakken. En middenvelder Benja min Verwest liep op het midden veld te dralen. Vorig seizoen kwamen de tactische impulsen nog wel ëens van Corné Schil- peroort, maar hij mist de vorm en slaagt er voorlopig niet in een leidersrol te vervullen. De andere middenvelder, Niels Ko- le, mist scherpte. Routinier Niet voor niets viel zaterdag de naam van Ronald Zuijdwegt. De routinier, die inmiddels op een lager niveau speelt, nam vorig GOES - Arnemuiden is na een 2-1-zege op GPC Vlissingen al leen koploper in de tweede klas se E van het zaterdagvoetbal. Heinenoord volgt op twee pun ten na een 4-2-zege op AZW. Onderin won De Meeuwen met 4-0 van Rillandia, dat daarmee puntloos hekkensluiter blijft. Arnemuiden-GPC Vlissingen 2-1: Robin de Pagter opende na mens GPC vlak voor rust de sco re met een vrije trap langs de slecht opgestelde muur van Ar nemuiden. Een stormloop op het GPC-doel volgde in de tweede helft, maar dat sorteerde pas in de laatste tien minuten effect. Invaller Bart van Steveninck maakte gelijk, Marinus Baas zorgde voor de winst. Tholense Boys-Dinteloord 1-3: De 1-0 bij rust door een straf schop van Michael de Jong was een flauwe afspiegeling van het krachtsverschil in de eerste helft. Een dom misverstand tus sen doelman en verdediger lever de na een uur echter de gelijkma ker op van Hollemans. De thuisclub bleek daarna niet bij machte de wedstrijd onder con trole te houden en Traets en Hol lemans zorgden voor 1-3. Zwaluwe-Zaamslag 3-0: De be zoekers begonnen uitstekend, maar ze werden na twaalf minu ten verrast door een goal van Rick van der Stelt, die een voor zet van Pim Schonk ineens op de slof nam. Diezelfde Van der Stelt deed dat vlak voor rust uit een voorzet van Perry Schonk bij de 2-0 nog eens. Vijf minuten na de thee moest Zaamslag met tien 'man verder toen invaller Thomas E'nnik met een tweede gele kaart werd weggezonden. Rick Ansems maakte er vijf mi nuten later 3-0 van. De Meeuwen-Rillandia 4-0: Jeroen van Winkelhof tekende met een vrije trap voor 1-0. Ar nold Krijger kopte zijn ploeg na een klein half uur op voorzet van Pieter Roelse naar 2-0 en uit een voorzet van Timme Kwast na een uur naar 3-0. Zes minuten voor tijd werd het via opnieuw Krijger ook nog 4-0. Kapelle-Bruse Boys 1-1: Kapel- Ie begon fel aan het duel en kwam al in de twaalfde minuut op 1-0 via Edwin van Damme, die op links goed doorging en fraai afrondde. Twaalf, minuten later zorgde Gerard Vogel voor de eindstand. jaar zijn ploeg op basis van zijn ervaring nog wel eens bij de hand. Zuijdwegt was tactisch en positioneel sterk. Een dergelijke ervaren kracht mist Kloetinge nu. Erwin van der Woerdt zou die taak gezien zijn staat van dienst moeten kunnen uitvoe ren, maar de verdediger had het zaterdag zo druk met gaten dich ten dat hij niet aan coachen toe kwam. Nog voor de pauze liet Kloetin ge zich voor een tweede keer in de luren leggen. Invaller Henk van Essen was de aangever, en door Koen de Vries GOES - Zes spelers miste SSV'65 zaterdag in zijn hoofd klasseduel met Nunspeet en trai ner Marco Groeneveld meldde vooraf dan ook dat hij moest roeien met de riemen die hij heeft. Die riemen bleken in over drachtelijk zin nogal kort. Zo kort dat hij in het centrum van de verdediging de kleinste spe lers van zijn hele selectie moest opstellen, David den Hollander en Mevlud Eryürük. Op de plaats waar normaal ge sproken bomen van kerels opere ren, stonden nu voetballers van rond de 1.65 meter. Pas na rust werden ze verschalkt door één van de langste spelers van het veld. Verrassend genoeg niet door de lucht, maar over de grond: 0-1. De Amerikaan Randy Newman de sluwe Dennis van Meegden- burg de afmaker: 2-0. Ploewel de opbouw bij Kloetinge zwak was en de ploeg een fletse in druk maakte, kreeg ze in de eer ste helft zowaar nog drie kansen ook. Maar omdat Daan Esser te snel wilde schieten, Zwager een onbegrijpelijk stiftje produceer de en Kole niet alert genoeg was, kwam er geen tegentreffer op het bord. Hiensch stelde in de rust orde op zaken (Schot loste Verwest af) en had hoop op herstel. Het bleek een illusie. Erwin van der schreef er in 1979 een niet al te vlijend liedje over: Short peop le, met als belangrijkste zinsne de: short people got no reason to live. In Goes hadden de twee kleine centrumverdedigers van SSV lange tijd recht van be staan. Voor rust hadden ze hoe genaamd geen problemen met de boomlange Frank van Twil- lert, die door zijn medespelers zo ongeveer als enig aanspeel punt werd beschouwd. En ook wanneer de lange blonde Bram Zwaan naar voren kwam, had de SSV-defensie alles op orde. In plaats van doelman Christol van Campenhout had net zo goed de pupil van de week kun nen staan. In de eerste 51 minu ten (45 en 6 minuten blessure tijd) zag Nunspeet geen kans ook maar één bal tussen de pa len te krijgen. SSV stelde daar twee goede mogelijkheden tegen over, maar die werden beide Woerdt deelde net na rust bij een luchtduel wat al te opzich tig een duw uit, waarna Bas Dreef uit de toegekende vrije trap prachtig raak schoot: 3-0. In de wetenschap dat er weinig meer te verliezen was, zette Kloetinge vervolgens aan. Het ging met horten en stoten. De op bouw bleef matig, en ook nu ont braken de automatismen, maar er werden in elk geval initiatie ven genomen. In die periode bleek hoe kwetsbaar de defensie van Bennekom was. Invaller Re- gilio Pinas kopte in de 73e mi- door doelman Westerhuis uit zijn doel gebokst. Het werd anders toen in de rust Gerjan Mulder in de plaats kwam van Arjan Gerrits. Naast Van Twillert kwam nog een boom van een aanvaller en dat was SSV even te veel. „Die Mul der is 1.95 meter lang en een me ter breed, Eén zo'n reus kun je nog wel afstoppen, maar twee is wel erg veel"vond trainer Groe neveld. Opmerkelijk was dat Mulder vooral over de grond le vensgevaarlijk was. Bij zijn eer ste balcontact stelde hij meteen Van Campenhout op de proef. De goalie redde bekwaam met het linkerbeen. Nog geen drie minuten later moest de keeper weer handelend optreden op een inzet van Mulder, die twee te genstanders in de luren legde. De derde actie van Mulder werd SSV fataal. De boomlange spits draaide in de zestien meter weg nuut uit een voorzet van Zwa ger de 2-1 binnen en Niels Kole zorgde in de 90e minuut met een geplaatste bal voor de 3-2. In de slotfase kon Pinas de 3-3 nog binnenkoppen, maar de wijze waarop hij het luchtduel aan ging, was illustratief voor het optreden van Kloetinge. Het ge beurde zonder overtuiging. Wellicht dat na zaterdag de ogen zijn geopend en het besef er is dat Kloetinge een modale ploeg is, die net als vorig jaar keihard zal moeten knokken voor lijfsbehoud. bij de piepkleine Den Hollander en schoot de bal verwoestend hard langs Christol van Campen hout: 0-1. Den Hollander claim de daarbij dat hij door Mulder met een.elleboog zou zijn wegge zet, maar arbiter Van Duijn had dat, net als vele andere kijkers, niet gezien. Laaiend Marco Groeneveld was echter laaiend: „Die Mulder pakte Da vid vast en draaide weg. De scheidsrechter had meer moeten ingrijpen. Die eerste actie liet hij steeds toe, de actie van ons werd daarna steeds afgefloten." De trainer wilde niet erkennen dat zijn ploeg vooral raffine ment tekortkwam. Maar de tref fer van Nunspeet was daar een schoolvoorbeeld van. En in het vervolg van het duel was Groe- nevelds ploeg niet slim genoeg. De bal werd keer op keer hoog Bennekom-Kloetinge 3-2 (2-0). 16. Vincent Zuiderwijk 1-0, 41. Den nis van Meegdenburg 2-0, 46. Bas Dreef 3-0, 73. Regilio Pinas 3-1, 90. Niels Kole 3-2. Scheidsrechter: M. Sinlce (Bodegra ven). Gele kaart: Corné Schilper- oort, trainer Diederik Hiensch (Kloetinge). Aantal toeschouwers: 500. Kloetinge: .Taco van der Schee; André Siereveld, Erwin van der Woerdt, Jarno Vermeulen, Joffrey Geldof; Corné Schilperoort (78. Jaap Esser), Niels Kole, Benjamin Verwest (46. John Schot); Ronald Zwager,Besar Xhoxhaj en Daan Esser (63. Regilio Pinas). in de doelmond gepompt, waar de lange bezoekers al klaar ston den de bal te onderscheppen. De beste kansen waren voor Nunspeet, dat bevestigde wat het al eerder in de wedstrijd had bewezen. De ploeg die vorig jaar net als SSV rechtstreeks naar de hoofdklasse promoveer de, zal geen hoogvlieger in de hoofdklasse B worden. SSV'65-Nunspeet 0-1 (0-0): 64. Gerjan Mulder 0-1. Scheidsrech ter: C.B. van Duijn (Katwijk). Gele kaart: Michel de Groote, Mevlud Eryürük, Khaled Boufrahi (allen SSV'65), Yasser Dehnavi, Ronald Hoek (beiden Nunspeet). Aantal toeschouwers: 300. SSV'65: Christol van Campenhout; Michel de Groote (85. Yuri Baart), Mevlud Eryürük, David den Hol lander, Mansour Gader; Richard Uitterhoeve (74. Khaled Boufrahi), Mehmet Dolma, Niels Paardelcoo- per, Jan Willem van Dijk (70. Jor dan Takiddine); Christiaan Boon, Arjan Koop mans. door Klaas Verspoor GOES - Nieuwdorp blijft ook na de vijfde speelronde de leider in de derde klasse A. Op eigen veld hield de ploeg Serooskerke op een doelpuntloos gelijkspel. De laatste keer dat beide teams 0-0 speelden, was december vo rig jaar. Ook tegen elkaar. Hein- kenszand klom door een 4-1-ze- ge bij VCK naar de tweede plek. Nieuwdorp-Serooskerke 0-0: Beide ploegen wilden wel, maar maakten er een matige wed strijd van. Serooskerke heerste het eerste kwartier, daarna kreeg Nieuwdorp via Niels Mul der dé kans op de openingstref fer. De tweede helft kende het zelfde spelbeeld. Veere-Dauwendaele 4-2: Het duel begon een uur later, omdat scheidsrechter Wagenaar niet kwam opdagen. De met een taxi gebrachte Jan van der Velde bracht het duel daarna zonder problemen naar een goed eind. Hij zag dat Veere Dauwendaele ver terugdrong. Trainer Rinus Zegers zag zijn ploeg via Wilco de Keuning (kopbal) pas vlak voor rust op 1-0 komen. In de 65e minuut kwam Dauwendaele na een afstandschot van Jorrit Schuurman op gelijke hoogte. In een tijdsbestek van vier minu ten scoorden Joachim Cornelis- se en Ronnie Louwerse voor Veere. Via Mitchel Sabiran kwa men de bezoekers terug tot 3-2 maar Tom Nieuwelink maakte in de slotfase 4-2. Noad'67-WHS 1-0: Noad'67 opende sterk, maar na twintig minuten kwam WHS meer in het spel. Vooral na rust kregen de bezoekers een aantal kansen, maar doelman Kees Lozekoot hield Noad'67 in die fase over eind. Een actie van Arjan Moer land, die een paar tegenstanders uitspeelde, leidde een kwartier voor tijd de winnende treffer in van Rob den Engelsman. VCK-Heinkenszand 1-4: Binnen 25 minuten was de wedstrijd ge speeld, want door goals van Ke vin Jacobusse, Armando Lange- beke en Guido Wiskei'ke stond het al 0-3. Vlak voor rust maak te Merijn Dek 1-3, maar het ge loof in eigen kunnen bleef ook in de tweede helft ontbreken bij VCK. Uiteindelijk maakte Lan- gebeke er nog 1-4 van. Krabbendijke-SKNWK 1-1 Krabbendijke kreeg de meeste kansen, maar SKNWK de bete re. Na een solo schoot Christiar van Vossen SKNWK in de 20e minuut naar 0-1. Tien minuter later zorgde Johan Pekaar 'a voor 1-1. De tweede helft wa: rommelig, met onbenutte kan sen over en weer. Bevelanders-Duiveland 0-1 Clubtopscorer Dennie le Comti maakte vlak na rust de enige goal van de wedstrijd. Beid' ploegen kregen kansen bij di vleet, maar scoorden niet. ZALTBOMMEL - Een gemist strafschop, rood voor de keepe en vijf doelpunten. De attractivi teitswaarde van het duel Niv Sparta-Oostkapelle was maxi maal, maar de uitkomst voor d Walcherse eersteklasser mini maal: 3-2-verlies. Na een kwartier kreeg Oostka pelle vanaf elf meter de kans or een vroeg opgelopen achter stand goed te maken. Padde van de Water benutte zeven da gen eerder twee strafschopper maar schoot dit keer op de la Vlak voor rust kwam de gelijk maker alsnog. Een afstands schot van Jan Baaijens beteken de 1-1. Na rust profiteerde Niv Sparta van een misverstand tus sen Oostkapelle-doelman Ma1 thijs van Wageningen en Ma1 thijs Lugtenburg, waardoor Rc berto Verhagen met een lob 2- maakte, Vlak voor tijd counter de oud-prof Theo van Geffen o Van Wageningen af. Het du botste, scheidsrechter Wirke paste de voordeelregel toe, waai na de aanval eindigde in h< zijnet. Vervolgens kreeg Van W; geningen rood en Nivo Spart alsnog een vrije trap op c plaats van de botsing. M( veldspeler Harold Vermeulen c het doel maakte Niels Blom u die vrije trap 3-1. Maarten va Maldegem bracht de spannir terug (3-2), waarna hij in blessi retijd ook nog op de lat kopte. maandag 2 oktober 2006 Gehinderd door een verdediger van Huizen en de keeper kopt Hoek-spits Jan Huygens op het doel. De Belgische aanvaller scoorde drie keer in het met 6-2 gewonnen duel met Huizen. foto Peter Nicolai door Frits Bakker HOEK - Voor voetballers in de rama dan is het de kunst om zuinig te spelen. Cees Houtepen, de trainer, verlangt dat bij Hoek zelfs van zijn hele elftal, maar zuinigheid ontaardt bij de koploper ze ker niet in saaiheid. Hoek leverde zater dag het bewijs en schoot tegen Huizen maar liefst zes keer raak (6-2). De ongekende scoringsdrift is het ge volg van een soepel draaiend elftal, veel aanvallende drang en een spits die op scherp staat. Jan Huygens, 29, uit Brus sel, liet zich tegen Huizen opnieuw tot topschutter kronen met drie slimme goals. Daarmee staat hij al op zeven in deze competitie, maar van hoogmoed is geen sprake bij de Belg. „Ik kan zo veel scoren, omdat er zo veel aanvoer van de vleugels komt", deelde hij na de winst op Huizen de eer met zijn medespelers. De trefkracht van de Belgische spits is niettemin zeer opvallend. Hij werd za terdag topscorer van de hele hoofdklas se met zeven treffers en speelde in to taal nog niet meer dan drie volledige wedstrijden. Van zijn trainer krijgt hij een vrije rol voorin. Houtepen: „Hij mag in de zestienmeter doen wat hij wil en knalt ze er tot nu toe allemaal in." Hoek speelde tegen de zwakke oppo nent met veel flair, bouwde op een goed georganiseerde verdediging de aanval len op en overklaste Huizen op het mid denveld. In die linie was Taoufik Amezi- ane de onbetwiste gangmaker. De Ma rokkaan dirigeerde, pakte heel veel bal len af, strooide met passes en bestreek zowat alle delen van het veld. „En toch heb ik geprobeerd zo zuinig mogelijk te spelen", gaf hij na de wedstrijd aan. „Ik zit vanaf'vorige week in de ramadan." Voor twee spelers in dit elftal, Mama- douba Gueye en Ramazan Kesikbas, geldt dat ook. „We mogen dus niet met onze krachten smijten", beseft Amezia- ne. „Zo'n wedstrijd als vandaag spelen zonder te drinken is onnoemelijk zwaar. Ik stierf van de dorst in de twee de helft." Cees Houtepen stelde na af loop vast dat hij van een verzwakking in het elftal niets had gemerkt. „We groeien elke week meer naar el kaar toe", zei de man die zijn voldoe ning over het spel achter een stoïcijns gezicht verbergt. Want Houtepen wil niet te snel juichen en vooral waakzaam blijven', zeker met het oog op de komen de wedstrijd bij Spakenburg. Daar krijgt Hoek een eerste grote concurrent te bestrijden. „Ik vind dat we nog te veel weggeven op stilstaande fases", keek de trainer za terdag terug. Hij doelde op de reeks hoekschoppen na de rust, waarbij er nogal eens paniek ontstond. Toch is de progressie opvallender dan die kleine zwakheden. Zo straalde de verdediging, met Björn Langeveld op het laatste mo ment in de ploeg voor de geblesseerde Djamel Buyse, veel rust en tactisch ver mogen uit. Prachtige lob Twee keer Jan Huygens voor rust, daar na Dennis van der Welle, weer Jan Huy gens, een eigen goal van een verdediger - en Björn Langeveld met een prachtige lob gaven de tegenstander de hele wed strijd het nakijken. Wat Houtepen al uit de beschouwingen wist, kwam precies uit. De Noord-Hollanders hebben een counterploeg met veel zwakke schakels achterin. Mark Daalderop en Thomas van Middelkoop, de redelijk snelle spit sen, kregen nauwelijks kansen om uit te breken. Bovendien speelde de ploeg na rust met tien man, omdat verdediger Tijn Hammer met twee gele kaarten van het veld was gestuurd. „We zijn pas wat verslapt toen we met 5-0 voor ston den", vond Van Dender terecht. Bij die score sloop er wat gemakzucht in het elftal en was Robbie de Moor tussen de palen wat minder attent. Tot dan toe schiep Hoek zich met snelle combina ties een veelvoud aan kansen. Vooral Ist- van Bakx had weer briljante acties in huis. Dennis vari der Welle had het lasti ger met zijn snelle bewaker en Rama zan Kesikbas had kennelijk de rama dan iets meer in de benen dan de uitblin kende Ameziane. Toen de winst voor Hoek al lang binnen was, mocht Sam Ysebaert zijn rentree in de ploeg maken. De van een langduri ge ziekte herstelde spits nam de plaats in van Jan Huygens en kreeg een dave rend applaus van het thuispubliek. Hoek-Huizen 6-2 (2-0). 3. Jan Huygens 1-0, 18. Jan Huygens 2-0, 55. Dennis van der Welle 3-0, 66. Hulsbos 4-0 (eigen doel punt), 71. Jan Huygens 5-0, 79. David Toxo- peus 5-1 (strafschop), 80. Björn Langeveld 6-1, 84. Bart: Hulsbos 6-2. Scheidsrechter: S.B. den Haan (Oud-Beijerland). Rode kaart (2x geel): Tijn Hammer (Huizen), Ge le kaart: Thomas van Middelkoop, Tank Divarci, Guus Verhoef (allen Huizen), Fer ry Alfons (Hoek). Aantal toeschouwers: 750. Hoek: Robbie de Moor; Thomas Ragut, Ma- madouba Gueye, Björn Langeveld, Stefan van Dender; Ferry Alfons, Taoufik Amezia ne (82. Wesley de Smet), Ramazan Kesik bas (59. Wilco de Valk); Dennis van der Welle, Jan Huygens (74. Sam Ysebaert), Ist- van Bakx. Vier leden Tern. Boys op het matje TERNEUZEN - Vier leden van voetbalvereniging Terneu- zense Boys zijn door de tuchtcommissie van de KNVB in. staat van beschuldiging gesteld. Dit naar aanleiding van' het bewust invullen van een verkeerde naam op het wed- strijdformulier na afloop van het uitduel bij LRC. Robert Rijnberg, zittend in de dug-out, kreeg toen rood, maar op het formulier verscheen de naam van de gehandicapte supporter Daan van Drongelen. De vier die in staat van, beschuldiging zijn gesteld, zijn voorzitter Frans Willaert, elftalleider Mark de Pooter, aanvoerder Kees Duitemeijer en Robert Rijnberg, die inmiddels al voor enkele duels ge-1 schorst is. Willaert en De Pooter zullen schuld pleiten. Half dozijn goals Oostkapelle GOES - In de vooiTonde van de landelijke beker verslo'e- gen de voetbalsters van Oostkapelle Donk met 6-0. De thuisclub was tegen het op hetzelfde niveau spelende Donk een klasse beter en bij rust was het door doelpunten van Lianne de Nooyer en Marieke Kwast (2x) al 3-0. Een, hattrick van Marijke van den Driest leverde in de tweede helft de niet eens geflatteerde 6-0 op. Niemantsverdriet vloert Zierikzee ZIERIKZEE - In de derby tegen Vlissingen had Zierikzee genoeg kansen, maar trok de Schouwse ploeg toch aan het kortste eind. Mervin Niemantsverdriet was de gröte: kwelgeest van Zierikzee met maar liefst vier doelpunten. Rutger Kooman zette Zierikzee op voorsprong (1-0), maar' Mervin Niemantsverdriet boog de stand om naar 1-3. We sley Goud bracht de 2-3 op het bord, maar opnieuw Nie-| mantsverdriet zorgde voor een marge van twee doelpun ten: 2-4. Uit een penalty maakte Mathijs Hage, die even later ook nog tegen zijn tweede gele kaart aanliep, 3-4. RCS laat kostbare punten liggen OOST-SOUBURG - RCS is voorlopig afgehaakt in de' strijd om de bovenste plaatsen. Thuis tegen EB OH ging de ploeg van Alexander van Keulen met 2-4 de boot in. „Alle pech kwam samen in deze wedstrijd", zei de trainer na afloop. De bezoekers uit Dordrecht scoorden uit twee kansen vier keer. De eerste goal was een schitterend af standsschot van twintig meter, dat achter Roy Salet in de kruising verdween. Een van richting veranderde vrije trap betekende de vierde treffer voor EBOH. Een misver stand tussen Gérard de Nooijer en Alfaro Pentury en slecht dekken bij de tweede paal leidden de andere twee doelpunten in. Dennis de Nooijer en Joey van der Zweep scoorden voor de thuisploeg. Huygens scoort elke 35 minuten GOES - Zeven doelpunten heeft Hoek-spits Jan Huygens dit seizoen al gemaakt in de hoofdklasse, Hij had daar voor slechts vier duels nodig, waarvan hij er slechts één de volle negentig minuten meemaakte. Hij stond daar door nog maar 250 competitieminuten in het veld voor zijn goals. Dat betekent dat hij ongeveer elke 35 minuten een doelpunt heeft gemaakt. Dat gemiddelde heeft in het verleden geen enkele Hoek-speler gehaald. De zestien doelpunten die Hoek nu in zijn eerste vijf duels heeft ge maakt, zijn eveneens ongeëvenaard.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 43