PZC Gebeurtenissen deel je ot> www.mensenlina.nl maandag 2 oktober 2006 10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl We voelen ons verslagen en zijn diep geschokt door het overlijden van Björn Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders. Marco, Sandra, vrienden en collega's van Yellow, Cadzand. Björn Jeroen We snappen het Jordy Ruben gewoonweg niet Sam Richard Je was kansloos Michael Niels We hebben de broer Bas Timo van ons voetbalmaatje Sander Lars Boyan verloren Eddy, Magda, Boyan, Dagrnar en familie, We delen jullie verdriet. C-jeugd W Axel en ouders Verslagen zijn wij na het overlijden van onze speler Bjom de Brouwer. We zullen een gewaardeerd en betrokken lid van onze vereniging moeten missen. Wij wensen Eddy, Magda, Boyan, Dagrnar en overige familie heel veel sterkte toe om dit zware en onge looflijke verlies te dragen. Bestuur VV Axel Hee die Björn, Onze voetbalmaat en vriend. Je was de nuchterheid zelve en leefde je leven relaxed. Zo zullen we je ook altijd blijven herinneren, een blije en goedlachse kerel. Je shirt met nummer 16 zullen we bewaren en altijd koesteren. Je ploeggenoten van W Axel 2 Fonnie, Michel, Jochem, Fabian, Jordy, Marlijn, Mare, Bert, Erik, Jordie, Joram, Marcel. Marius, Serge, Richard, Elmar en Toon. Lieve Björn Altijd vrolijk, altijd blij Zo jong nog, waarom nou jij? Veel sterkte toegewenst aan Eddy, Magda, Boyan en Dagrnar. Spelers en begeleiding Axel 13 en 4 Woorden schieten hiervoor tekort. Wij wensen Eddy, Magda, Boyan, Dagrnar en ver dere familie heel veel sterkte toe in deze voor hen zo moeilijke tijd. Supportersvereniging "Oranje -Wit". Diepbedroefd delen wij u mede dat na een zorgvol leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster, tante en kleindochter Pleuntje Maria Vat - Lenneke- in de leeftijd van 21 jaar. Biezelinge: C. Vat A. Vat-van 't Hof 's-Gravenpolder: Greet en Jaap-Jan Flikweert-Vat Roy Kruiningen: Cor en Anja Vat-Knoop M.S. Thyra Annelies, Maarten, Anita, Leendert, Jurian, Arenda Kamperland: Arjan en Sara Vat-Boogaard Rianne, Nadine Kruiningen: Karin en Johan van den Berge-Vat Marco, Marije, Rick, Robbert Biezelinge: Elsbeth Vat Gouda: A. Vat G. Vat-de Bruin 28 september 2006 Hoofdstraat 6 4421JR Biezelinge Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 2 oktober van 19.00 tot 20.30 uur aan het woonhuis en na de begrafenis in de kerk. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 3 oktober om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis om ongeveer 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. t Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wij zullen moeten proberen op zijn fijne herinneringen te teren. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij heden, geheel on verwacht afscheid moeten nemen van mijn liefste partner, onze zoon, broer, zwager, oom en schoon zoon Pieter Johannes Leendert Saarloos -Piet- in de bloeiende leeftijd van 42 jaar. Caroline Snel E. van Eenenaam-Maasmans B. van Eenenaam Wim en Rita Joan Jurgen en Caroline, Jaycee Jenny en Harm Nancy en Jankees, Ramon, Raoul Nynke en Edwin, Kelly, Brandon, Larissa Sjaaken Irene Tamara, Ramona en Marc, Michael, Jessica Eef en Peter Hans, Ronnie en Carina Matthieu en Jolanda, Sebas en Jantine René en Asha Robby, Benny Rita Frank, Janita A. Snel Johnny, Rohalt, Eleonora Borssele, 30 september 2006 Oude Polderstraat 7,4417 AW Hansweert Piet is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 Goes, waar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 3 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 5 oktober om 10.30 uur in de Rooms Katholieke Kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafe nisplechtigheid plaatshebben op het r.-k. gedeelte van de algemene begraafplaats te Hansweert. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren in ver enigingsgebouw Kaj-Munk, Schoolstraat 7 te Hansweert. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote schok is plotseling van ons heengegaan voor ons een zeer goede vriend Piet Saarloos We zullen je erg missen en wensen Caroline en de familieleden heel veel sterkte bij dit enorme verlies. Sander, Rina en Celina Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Piet Saarloos We zullen je heel erg missen en nooit vergeten, je motorvrienden: Peter en ICitty Raymond Manolito Comee René Martine Tonny Arjan Joan Rob Marden Adjo Seitse en Hinke Dag Piet Bedankt voor alles. Frank, Jeanet Femke en Falco Diep zijn wij getroffen door het overlijden van de va der van onze vriend Martin, George de Waal Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar Martin en zijn naaste familie. Yu-Zhi Maurits Joyce Jan-Pieter Marleen Sander Ralph Els Michel René Charlotte Mathijs Chantal Geschrokken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willem Huige Willem was jarenlang een niet weg te denken schakel in onze voetbalvereniging. Zo was hij één van de eerste sponsors en was zijn café heel lang het club lokaal van onze vereniging. Wij wensen de familie Huige-Peeters veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de v.v. Kwadendamme Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze beste zwager en oom Krijn de Bree echtgenoot van onze zuster en tante Rie de Bree-Rijnten Middelburg, 29 september 2006 Bezige handen nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest In liefde gedenken we aan wat is geweest Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend is, na een tijd van ernstig ziek zijn, in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Anton Bruijnooge 20-10-1924 Wemeldinge 01 -10-2006 Want de mens ziet aan wat voor ogen is, maar de HEERE ziet het hart aan. 1 Samuël 16 vers 7a Wemeldinge: J.J. Bruijnooge-Meijaard Hasselt: Adrie Bruijnooge Els Bruijnooge-Poortvliet Wemeldinge: Rini Bruijnooge Meta Bruijnooge-Korstanje Klein- en achterkleinkinderen Molenstraat 43,4424 AJ Wemeldinge De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 5 oktober om 12.45 uur in de koorkerk van de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Voorafgaand aan deze dienst kunt u van 12.15 tot 12.30 uur afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Liever geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als de uitnodiging beschouwen. Lieve Opa Bruijnooge Wat heb je veel pijn gehad! En wat ben je sterk geweest De ziekte maakte je klein en kwetsbaar En toch werd jij alleen maar groter Voor altijd in ons hart, opa. We gaan je zo missen. Je klein- en achterkleinkinderen Gerwin Grethe - Joëlle, Sanne en Sven Esther Bastiaan - Sem Martine, Tom, Judith Stefan Monique - Manon Ilse Sebastian Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven Mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou Mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Psalm 27, vers 7 Geheel onverwacht is rustig en kalm in haar slaap overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en over grootmoeder if/ioo-r> an W</'< smds 27 januari 2004 weduwe van Gijsbertus de Snoo in de leeftijd van 86 jaar. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Kapelle, 30 september 2006 Correspondentieadres: Fam, W. de Snoo Paukenshoekstraat 25,4421 GB Kapelle Door de goede en liefdevolle verzorging van alle medewerkers van zorgcentrum "Cederhof" heeft Ma daar een fijne tijd gehad. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 oktober van 13.00 tot 13.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. Aansluitend is er een samenzijn in het rouwcentrum. Hierna is aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zomaar opeens is onze lieve, meelevende buurvrouw meorouio- ó/too er niet meer. Met haar kinderen en kleinkinderen zijn we ver drietig en we wensen hen troost en kracht toe. Piet en Marja Salomé en Peter Paulisca Jochem Ook voor familieberichten is de PZC uw krant Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor datje achterlaat. Dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend en beseffend dat het een voorrecht was hem zo lang in ons midden te mogen hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Jan Vermuë Johannes Franciscus sinds 24 november 1996 weduwnaar van Dymphna Rijk 17 september 1917 130 september 2006 in de leeftijd van 89 jaar. Kapelle: Peet en Truda Vermuë-Boonman Joyce Jens Poortvliet: Marleen en Nico Vermuë-Vermuë Evelien en Jeroen Koen Gertjan Oudelande: Marga en Huib Vermuë-Vermuë Bart Iris Frank Goes, zorgcentrum "Ter Valcke" (IJsselstraat) Correspondentieadres: Wemeldingse Zandweg 15,4421 ND Kapelle Er is gelegenheid om van vader afscheid te nemen op woensdag 4 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. De uitvaartmis zal worden gehouden op donder dag 5 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Jeugdhoeve" Blikhoek 4 te 's-Heerenhoek. Niets kan ons scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus onze Heer. Romeinen 8 vers 39 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is over leden onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Maria Simonse-Geschiere sinds 5 juni 1994 weduwe van Johannes Simonse Zoutelande, Kapelle, 16 december 1910 29 september 2006 Wij zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. Apeldoorn: Betsy en Richard Meurs-Simonse Anjo Marco en Margriet Appingedam: Matty en Adri van Hoeve-Simonse Anclré en Evelyn en kinderen Marijke en kinderen Conny en Peter en kinderen Jolanda en Bart Waalre: Laura en Joop Klaassen-Simonse Pieter en Margot en kinderen Louw en Maike en kinderen Biezelinge: Koos en Adri Kloosterman-Simonse Purmerend: Lauw en Miriam Simonse-Van der Meer Hannah en Giovanni Rogier Kapelle, 29 september 2006 Correspondentieadres: Jufferswegje 1,4421 JA Biezelinge Moeder is opgebaard in Cederhof in haar eigen kamer, nr. 125. L) kunt hier afscheid van haar nemen op dinsdag 3 oktober van 16.00 tot 16.30 uur. De dienst ter nagedachtenis aan Moeder zal Deo Vo- lente plaatsvinden op woensdag 4 oktober om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en con doleren vanaf 13.00 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene be graafplaats Kitskinderscheweg 14421 PJ Kapelle. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Op de hoge leeftijd van 95 jaar is overleden mijn lieve schoonzus en onze tante Maria Simonse-Geschiere Middelburg: J. Simonse Neven en nichten Middelburg, 27 september 2006 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Maria Simonse-Geschiere op de hoge leeftijd van 95 jaar. Meliskerke: Mevrouw A. Geschiere-Wisse Neven en nichten OGEBR.DOMINICUSBV SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site m mét alle overlijdens- fc (jl©nQOfl fïl berichten uit uw regio. SHCllaCl! .Ill, Zoek, vind .en reageer. '«^Mvan Pio».2oeo»o»ci)wgii'-= - Met grote verslagenheid en vol ongeloof namen wij kennis van het plotseling overlijden van Björn de Brouwer zoon van onze collega Magda. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Magda, Eddy, Boyan en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe dit verlies te dragen. Namens alle collega's, bewoners en directie van Zorgcentrum De Vurssche, Axel. Verslagen namen we kennis van het overlijden van ons buurmeisje Lenneke Vat Wij wensen haar ouders, broers en zussen heel veel sterkte toe met dit zware verlies Buren Hoofdstraat Biezelinge: - Piet en Nellie - Jody en Jolanda, Lenya, Megan - Rinie en Tineke, Denny - Peter en Gerda, Johnny, Natasja - Richard en Annelies, Lucinde, Sharon - Ernst en Monique, Jaira - William en Sarina, Evi, Melle - Arno en Corina, Carsten, Leon - Sjef en Bianca, Roald, Kim - Mien Butler - Peter en Henny, Pierre, Nelly, Kim - Wim Otte - Krijn en Marita, Sjoerd, Walter, Matteo, Jurre - Gert Jan en Margreet, Femlce, Ilse Ongeloof Boosheid Verslagenheid Verdriet Onmacht en vragen zonder antwoord Waarom, waarom Met verbijstering moeten wij ons neerleggen bij het veel te vroeg noodlottig overlijden van onze jeugdige voetballer Björn de Brouwer Die ons, met een prachtige toekomst voor zich, van het ene op het andere moment achterlaat met een leegte. Wij wensen de familie sterkte toe en hopen elkaar tot steun te kunnen zijn in deze moeilijke periode en in de toekomst. Jeugdafdeling voetbalvereniging Axel Er is maar 1 kampioen en dat ben jij onze Brouwer Bedankt. Kampioenselftal W Axel seizoen 2005 - 2006 Enige en algemene kennisgeving Met al haar levenlust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na een strijd van vele jaren tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie Poppe in de leeftijd van 71 jaar. Schoondijke: Lilian en Mario Barra-Erasmus Stefan Biervliet: Jan Erasmus jr. Lisbeth Bracke Groede, 30 september 2006 Correspondentieadres, Dorpsstraat 64, 4507 BL Schoondijke De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 3 oktober om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bella- mystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij dat aanvaarden. $!-** 1 ijn ^oe moedijk dat soms ook is. 6^ De knotwilg is geveld. In het bijzijn van zijn kinderen en kleinkinderen is mijn zorgzame man Krijn de Bree echtgenoot van Rie de Bree-Rijnten geheel onverwacht overleden. 2 oktober 1924 Vlissingen t 29 september 2006 Rie de Bree-Rijnten Ab en Francien de Bree-van Gemert Cindy en Ramon Jolanda en Leo Denayère-de Bree Samantha en Paul Amy SP 0 in Schutterijstraat 49 4381 GK Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 okto ber a.s. om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum aan de Industrieweg 31 te Vlis singen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28