Zelfoverschatting bij Kloetinge Hoek koploper ondanks ramadan SSV'65 is iets te klein voor Nunspeet Serooskerke en Nieuwdorp kunnen weer niet scoren Bevelandse hoofdklasser verliest in Bennekom: 3-2 Oostkapelle vermaakt en verliest maandag 2 oktober 2006 swb21 Vier leden Tern. Boys op het matje TERNEUZEN - Vier leden van voetbalvereniging Terneu- zense Boys zijn door de tuchtcommissie van de KNVB in staat van beschuldiging gesteld. Dit naar aanleiding van het bewust invullen van een verkeerde naam op het wed strijdformulier na afloop van het uitduel bij LRC. Robert Rijnberg, zittend in de dug-out, kreeg toen rood, maar op het formulier verscheen de naam van de gehandicapte supporter Daan van Drongelen. De vier die in staat van beschuldiging zijn gesteld,'zijn voorzitter Frans Willaert, elftalleider Mark de Pooter, aanvoerder Kees Duitemeijer en Robert Rijnberg, die inmiddels al voor enkele duels ge schorst is. Willaert en De Pooter zullen schuld pleiten. Half dozijn goals Oostkapelle GOES - In de voorronde van de landelijke beker versloe gen de voetbalsters van Oostkapelle Donk met' 6-0, De thuisclub was tegen het op hetzelfde niveau spelende Donk een klasse beter en bij rust was het door doelpunten van Lianne de Nooyer en Marieke Kwast (2x) al 3-0. Een hattrick van Marijke van den Driest leverde in de tweede helft de niet eens geflatteerde 6-0 op. RCS laat kostbare punten liggen OOST-SOUBURG - RCS is voorlopig afgehaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. Thuis tegen EBOIT ging de ploeg van Alexander van Keulen met 2-4 de boot in. „Alle pech kwam samen in deze wedstrijd", zei de trainer na afloop. De bezoekers uit Dordrecht scoorden uit twee kansen vier keer. De eerste goal was een schitterend af standsschot van twintig meter, dat achter Roy Salet in de kruising verdween. Een van richting vergaderde vrije trap betekende de vierde treffer voor EBOIT. Een misver stand tussen Gérard de Nooijer en Alfaro Pentury en slecht dekken bij de tweede paal leidden de andere twee doelpunten in. Dennis de Nooijer en Joey van der Zweep scoorden voor de thuisploeg. Krap verlies Terneuzense Boys RIJSOORD - Terneuzense Boys leed zaterdag de vierde nederlaag in vijf duels in de eerste klasse C van het zater dagvoetbal. Bij Rijsoord ging de Zeeuws-Vlaamse club met 2-1 onderuit. Terneuzense Boys werd in cle beginfase overrompeld door de thuisclub. „We hadden zomaar met 3-0 achter kunnen staan", moest trainer Danny van cle Velde toegeven. De schade bleef na een dik kwartier be perkt tot 2-1. Dat was vooral te danken aan goed keepers werk van Ronald Gort. Hij hacl alleen geen antwoord op inzetten van Rob van der Veen en Raymond Smit. Tussen door maakte Veli Eryiirük 1-1. Terneuzen toont slagvaardigheid NUENEN - De eerste-periodetitel lonkt, maar daar wilde niemand het direct na de 3-0-uitzege bij Nuenen over heb ben. Terneuzen sloeg op vreemde bodem een belangrijke slag en voert na vijf wedstrijden in de eerste klasse C van het zondagvoetbal met dertien punten alleen en fier cle ranglijst aan. In een boeiend duel waren de rood-zwarten vooral slagvaardiger dan een technisch net zo vaardige op ponent. Vijf kansen leverden drie treffers op. Die kwa men van Mike But, Daryl Rawicljan en Jarno Waebeke. door Jan Dagevos BENNEKOM - Wie bij Kloetin ge de afgelopen weken begon over de moeizame start in de hoofdklasse van het zaterdag voetbal, werd voor een doemden ker versleten. 'We zijn verder dan vorig seizoen', klonk hel uit menige keel. Na de verloren wedstrijd van zaterdag tegen Bennekom (3-2) moet die me ning worden bijgesteld. De Beve landse club staat er helemaal niet beter voor. Kloetinge bereikte zaterdag een dieptepunt in de prestatiecurve. De uitslag viel in cijfers mis schien nog mee, het optreden op sportpark cle Eikelhof in Benne kom was belabberd. Kloetinge miste net als tegen IJsselmeervo- gels (3-0-verlies) tactisch ver nuft, was aanvallend andermaal niet meedogenloos genoeg en maakte in mentaal opzicht een labiele indruk. Hoe zwak de Bevelandse equipe momenteel in haar schoenen staat, kwam in de eerste helft aan het licht. Nadat doelman Ja- co van der Schee in de zestiende minuut de bal na een slap schot had moeten lossen (Vincent Zui- derwijk strafte de blunder af), was Kloetinge van de kook. De ploeg had geen antwoord op de vele positiewisselingen van cle tegenstander. Tal van spelers ke ken elkaar hulpeloos aan en wis ten niet waar ze moesten lopen. Ronald Zwager, die aan cle bal best leuke dingen liet zien, hield zich bij balverlies te veel aan de buitenkant op en vergat terug te zakken. En middenvelder Benja min Verwest liep op het midden veld te dralen. Vorig' seizoen kwamen de tactische impulsen nog wel eens van Corné Schil- peroort, maar hij mist de vorm en slaagt er voorlopig niet in een leidersrol te vervullen. De andere middenvelder, Niels Ko- le, mist scherpte. Routinier Niet voor niets viel zaterdag cle •naam van Ronald Zuijdwegt. De routinier, die inmiddels op een lager niveaü speelt, nam vorig Arnold Krijger breekt ban voor De Meeuwen GOES - Drie doelpunten van Ar nold Krijger bezorgden De Meeuwen de eerste competitieze ge. Het nog puntloze Rillandia werd met 4-0 verslagen. Arne- muiden gaat solo aan de leiding door een 2-1-zege op GPC Vlis- singen. AZVV-Heinenoord 2-4: AZW protesteerde tevergeefs tegen de goals van Kromah (duwfout) en Blom (hands). Halverwege de tweede helft stond via Marado- na Philips en Kromah al 0-4. On der impuls van invaller Niek de Meyer werd het via Jaap clen Doelder en De Meyer zelf 2-4. Tholense Boys-Dinteloord 1-3: De 1-0 bij rust door een straf schop van Michael de Jong was een flauwe afspiegeling van het krachtsverschil in de eerste helft: Ook het eerste kwartier na de pauze was de thuisclub cle betere ploeg. Een dom misver stand tussen doelman en verde diger leverde na een uur echter de gelijkmaker op van Holle mans. De thuisclub bleek daar na niet bij machte de wedstrijd onder controle te houden en na de 1-2 van Traets na opnieuw een stevige verdedigingsfout, zat de gelijkmaker er nooit in. Vlak voor tijd werd het uit een counter door Hollemans zelfs 1-3. Zwaluwe-Zaamslag 3-0: De be zoekers begonnen uitstekend, maar ze werden na twaalf minu ten verrast door een goal van Rick van der Stelt. Diezelfde Van der Stelt deed dat vlak voor rust uit een voorzet van Perry Schonk bij de 2-0 nog' eens. Vijf minuten na de thee moest Zaam- slag' met tien man verder toen in valler Thomas Ennik met een tweede gele kaart werd wegge zonden. Rick Ansems maakte er vijf minuten later 3-0 van. De Meeuwen-Rillandia 4-0: Jeroen van Winkelhof tekende na zeven minuten met een fraaie vrije trap voor de 1-0. Arnold Krijger kopte zijn ploeg na een klein half uur op voorzet van Pieter Roelse naar 2-0 en uit een voorzet van Timme Kwast na ruim een uur naar 3-0. Zes minu ten voor tijcl werd het via nog maals Krijger ook nog 4-0. Kapelle-Bruse Boys 1-1: Kapel- Ie begon fel aan het duel en kwam al in cle twaalfde minuut op 1-0 via Edwin van Damme, clie op links goed doorging en fraai afrondde. Twaalf minuten later zorgde Gerard Vogel voor de eindstand. jaar zijn ploeg op basis van zijn ervaring nog wel eens bij de hancl. Zuijdwegt was tactisch en positioneel sterk. Een dergelijke ervaren kracht mist Kloetinge nu. Erwin van der Woerdt zou die taak gezien zijn staat van dienst moeten kunnen uitvoe ren, maar de verdediger had het zaterdag zo druk met gaten dich ten dat hij niet aan coachen toe kwam. Nog voor de pauze liet Kloetin ge zich voor een tweede keer in de luren leggen. Invaller Plenk van Essen was de aangever, en cle sluwe Dennis van Meegden- burg de afmaker: 2-0. Hoewel de opbouw bij Kloetinge zwak was en de ploeg' een fletse in druk maakte, kreeg ze in de eer ste helft zowaar nog drie kansen ook. Maar omdat Daan Esser te snel wilde schieten, Zwager een onbegrijpelijk stiftje produceer de en Kole niet alert genoeg was, kwam er geen tegentreffer op het bord. Hiemseh stelde in de rust orde op zaken (Schot loste Verwest af) en had hoop op herstel. Het bleek een illusie. Erwin van der Woerdt deelde net na rust bij een luchtduel wat al te opzich tig een duw uit, waarna Bas Dreef uit de toegekende vrije trap prachtig raak schoot: 3-0. In de wetenschap dat er weinig meer te verliezen was, zette Kloetinge vervolgens aan. Het ging met horten en stoten. De op bouw bleef matig, en ook nu ont braken de automatismen, maar er werden in elk geval initiatie ven genomen. In die periode bleek hoe kwetsbaar de defensie van Bennekom was. Invaller Re- gilio Pinas kopte in de 73e mi nuut uit een voorzet van Zwa ger de 2-1 binnen en Niels Kole zorgde in cle 90e minuut met een geplaatste bal voor de 3-2. In de slotfase kon Pinas de 3-3 nog binnenkoppen, maar de wijze waarop hij het luchtduel aan ging, was illustratief voor het optreden van Kloetinge. Plet ge beurde zonder overtuiging. Wellicht dat na zaterdag de ogen zijn geopend en het besef er is dat Kloetinge een modale ploeg is, die net als vorig jaar keihard zal moeten knokken voor lijfsbehoud. Bennekom-Kloetinge 3-2 (2-0). 76'. Vincent Zuidenoijk 1-0, 41, Den nisvan Meegdenburg 2-0, 46. Bas Dreef 3-0, 73. Regilio Pinas 3-1, 90. Niels Kole 3-2. Scheidsrechter: M. Sinlce (Bodegra ven). Gele kaart: Corné Scliilper- oort, trainer Diederilc Hiensch (Kloetinge). Aantal toeschouioers: 500, Kloetinge: Jaco van der Schee; André Siereveld, Erwin van der Woerdt, Jarno Vermeulen, Joffrey Geldof; Corné Schilperoort (78. Jaap Esser), Niels Kole, Benjamin Verwest (46. John Schot); Ronald Zwager, Besar Xhoxhaj en Daan Esser (63, Regilio Pinas). door Klaas Verspoor GOES - Nieuwdorp blijft ook na de vijfde speelronde de leider in de derde klasse A. Op eigen veld hield de ploeg Serooskerke op een doelpuntloos gelijkspel. De laatste keer dat beide teams 0-0 speelden, was december vo rig jaar. Ook tegen elkaar. Hein- kenszand klom door een 4-1-ze- ge bij VCK naar de tweede plek. Nieuwdorp-Serooskerke 0-0: Beide ploegen wilden wel, maar maakten er een matige wed strijd van. Serooskerke heerste het eerste kwartier, daarna kreeg Nieuwdorp via Niels Mul der dé kans op cle openingstref fer. De tweede helft kende het zelfde spelbeekl. Veere-Dauwendaele 4-2: Het duel begon een uur later, omdat scheidsrechter Wagenaar niet kwam opdagen. De met een taxi gebrachte Jan van der Velde bracht het duel daarna zonder problemen naar een goed eind. Hij zag dat Veere Dauwendaele ver terugdrong. Trainer Rinus Zegers zag zijn ploeg via Wilco de Keuning (kopbal) pas vlak voor rust op 1-0 komen. In cle 65e minuut kwam Dauwendaele na een afstandschot van Jorril, Schuurman op gelijke hoogte. In een tijdsbestek van vier minu ten scoorden Joachim Cornelis- se en Ronnie Louwerse voor Veere. Via Mitchel Sabiran kwa men de bezoekers terug tot 3-2 maar Tom Nieuwelink maakte in de slotfase 4-2. Noad'67-WHS 1-0: Noad'67 opende sterk, maar na twintig minuten kwam WHS meer in het spel. Vooral na rust kregen de bezoekers een aantal kansen, maar doelman Kees Lozekoot hield Noad'67 in die fase over eind. Een actie van Arjan Moer land, die een paar tegenstanders uitspeelde, leidde een kwartier voor tijd de winnende treffer in van Rob den Engelsman. VCK-Heinkenszand 1-4: Binnen 25 minuten was de wedstrijd ge speeld, want door goals van Ke vin Jacobusse, Armando Lange- beke en Guido Wiskerke stond het al 0-3. Vlak voor rust maak te Merijn Dek 1-3, maar het ge loof in eigen kunnen bleef ook in de tweede helft ontbreken bij VCK. Uiteindelijk maakte Lan- gebeke er nog 1-4 van. Krabbendijke-SKNWK 1-1: Krabbenclijke kreeg de meeste kansen, maar SKNWK de bete re. Na een solo schoot Christian van Vossen SKNWK in cle 20e minuut naar 0-1. Tien minuten later zorgde Johan Pekaar al voor 1-1. De tweede helft was rommelig, met onbenutte kan sen over en weer. Bevelanders-Duiveland 0-1: Clubtopscorer Dennie le Comte maakte vlak na rust de enige goal van de wedstrijd. Beicle ploegen kregen kansen bij de vleet, maar scoorden niet. ZALTBOMMEL - Een gemiste strafschop, rood voor de keeper en vijf doelpunten. De attractivi- teitswaarde van het duel Nivo Sparta-Oostkapelle was maxi maal, maar de uitkomst voor de Walcherse eersteklasser mini maal: 3-2-verlies. Na een kwartier kreeg Oostka pelle vanaf elf meter cle kans om een vroeg opgelopen achter stand goed te maken. Padden van de Water benutte zeven da gen eerder twee strafschoppen, maar schoot dit keer op de lat. Vlak voor rust kwam de gelijk maker alsnog. Een afstands schot van Jan Baaijens beteken de 1-1. Na rust profiteerde Nivo Sparta van een misverstand tus sen Oostkapelle-doelman Mat- thijs van Wageningen en Mat- thijs Lugtenburg, waardoor Ro berto Verhagen met een lob 2-1 maakte. Vlak voor tijd counter de oud-prof Theo van Geffen op Van Wageningen af. Het duo botste, scheidsrechter Wirken paste de voordeelregel toe, waar na de aanval eindigde in het zijnet. Vervolgens kreeg Van Wa geningen rood en Nivo Sparta alsnog een vrije trap op de plaats van de botsing. Met veldspeler Harold Vermeulen op het doel maakte Niels Blom uit die vrije trap 3-1. Maarten van Maldegem bracht cle spanning terug (3-2), waarna hij in blessu retijd ook nog op de lat kopte. door Frits Bakker HOEK - Voor voetballers in de ramadan is het de kunst om zui nig te spelen. Cees Houtepen, de trainer, verlangt dat bij Hoek zelfs van zijn hele elftal, maar zuinigheid ontaardt bij de koplo per zeker niet in saaiheid. Hoek leverde zaterdag het bewijs en schoot tegen Huizen maar liefst zes keer raak (6-2). De ongekende scoringsdrift is het gevolg van een soepel draaiend elftal, veel aanvallen de drang en een spits die op scherp staat. Jan ITuygens, 29, uit Brussel, liet zich tegen Hui zen opnieuw tot topschutter kro nen met drie slimme goals. Daar mee staat hij al op zeven in deze competitie, maar van hoogmoed is geen sprake bij de Belg. „Ik kan zo veel scoren, omdat er zo veel aanvoer van cle vleugels komt", deelde hij na de winst op Huizen de eer met zijn medespe lers. De trefkracht van de Belgische spits is niettemin zeer opval lend. Hij werd zaterdag topsco rer van de hele hoofdklasse met zeven treffers en speelde in to taal nog niet meer clan drie volle dige wedstrijden. Van zijn trai ner krijgt hij een vrije rol voor in. Houtepen: „Hij mag in de zes tienmeter doen wat hij wil en knalt ze er tot nu toe allemaal in." Hoek speelde tegen de zwakke opponent met veel flair, bouwde op een goed georganiseerde ver dediging de aanvallen op en overklaste Huizen op het mid denveld. In die linie was Taou- dnk Ameziane de onbetwiste gangmaker. De Marokkaan diri geerde, pakte heel veel ballen af, strooide met passes en be streek zowat alle delen van het veld. „En toch heb ik gepro beerd zo zuinig mogelijk te spe len", gaf hij na de wedstrijd aan. „Ik zit vanaf vorige week in de ramadan." Voor twee spelers in dit elftal, Mamadouba Gueye en Ramazan Kesikbas, geldt dat ook. „We mogen dus niet met onze krach ten smijten", beseft Ameziane. „Zo'n wedstrijd als vandaag spe len zonder te drinken is onnoe melijk zwaai-. Ik stierf van de dorst in de tweede helft." Cees Houtepen stelde na afloop vast dat hij van een verzwakking in het elftal niets had gemerkt- „We groeien elke week meer naar elkaar toe", zei de man die zijn voldoening over het spel achter een stoïcijns gezicht ver bergt. Want Houtepen wil niet te snel juichen en vooral waak zaam blijven, zeker met het oog op de komende wedstrijd bij Spakenburg. Daar krijgt Hoek een eerste grote concurrent te bestrijden. Paniek „Ik vind dat we nog te veel weg geven op stilstaande fases", keek de trainer zaterdag terug. Hij doelde op cle reeks hoek schoppen na de rust, waarbij er nogal eens paniek ontstond. Toch is de progressie opvallen der dan die kleine zwakheden, Zo straalde de verdediging, met Björn Langeveld op het laatste moment in de ploeg voor de ge blesseerde Djamel Buyse, veel rust en tactisch vermogen uit. Twee keer Jan Huygens voor rust, daarna Den nis van der Wel le, weer Jan Huygens, een eigen goal van een verdediger en Björn Langeveld met een prach tige lob gaven cle tegenstander de hele wedstrijd het nakijken. Wat Houtepen al uit de beschou wingen wist, kwam precies uit. De Noord-Hollanders hebben een counterploeg met veel zwak ke schakels achterin. Mark Daal- derop en Thomas van Middel koop, cle redelijk snelle spitsen, kregen nauwelijks kansen om uit te breken. Bovendien speel de de ploeg na rust met tien man, omdat verdediger Tijn Hammer met twee gele kaarten van het veld was gestuurd. „We zijn pas wat verslapt toen we met 5-0 voor stonden", vond Van Dender terecht. Bij die sco re sloop er wat gemakzucht in het elftal en was Robbie de Moor tussen cle palen wat; min der attent. Tot dan toe schiep Hoek zich met snelle combinaties een veel voud aan kansen. Vooral Istvan Bakx had weer briljante acties in huis. Dennis van der Welle had het lastiger met zijn snelle bewaker en Ramazan Kesikbas had kennelijk de ramadan iets meer in de benen clan de uitblin kende Ameziane. Toen de winst voor Hoek al lang binnen was, mocht Sam Ysebae- rt zijn rentree in de ploeg ma ken. De van een langdurige ziek te herstelde spits nam de plaats in van Jan Huygens en kreeg een daverend applaus van het thuispubliek. Hoek-Huizen 6-2 (2-0). 3. Jan Huy gens 1-0, 18, Jan Huygens 2-0, 55. Dennis va??, der Welle 3-0, 66. Bart Hulsbos 4.-0 (eigen doelpunt), 71, Jan Huygens 5-0, 79. David Toxo- peus 5-1 (strafschop), 80. Björn Langeveld 6-1, 84. Bart Hulsbos 6-2. Scheidsrechter: S.B. den Haan (Oud-Beijerland). Rode kaart (2x geel): Tijn Hammer (Hui zen), Gele kaart: Thomas van Mid delkoop, Tarilc Divarci, Guus Ver hoef (allen Huizen), Ferry Alfons (Hoek). Aantal toeschouwers: 750. Hoek: Robbie de Moor; Thomas Ra- gut, Mamadouba Gueye, Björn Langeveld, Stefan van Dender; Ferry Alfons, Taoufik Ameziane (82. Wesley de Smet), Ramazan Ke sikbas (59. Wilco de Valk); Dennis van der Welle, Jan Huygens (74. Sam Ysebaert), Istvan Bakx. SSV'er Michel de Groote (links) duelleert om de bal met Nunspeet-aanvaller Arjan Gerrits. foto Willem Mieras door Koen de Vries GOES - Zes spelers miste SSV'65 zater dag in zijn hoofdklasseduel met Nunspeet en trainer Marco Groeneveld meldde vooraf dan ook dat hij moest roeien met de riemen die hij heeft. Die riemen bleken in overdrachtelijk zin nogal kort. Zo kort dat hij in het cen trum van de verdediging de kleinste spe lers van zijn hele selectie moest opstel len, David den Hollander en Mevlud Eryiirük. Op de plaats waar normaal gesproken bomen van kerels opereren, stonden nu voetballers van rond de 1.65 meter. Pas na rust werden ze verschalkt door één van de langste spelers van het veld. Ver rassend genoeg niet door de lucht, maar over de grond: 0-1. De Amerikaan Randy Newman schreef er in 1979 een niet al te vlijend liedje over: Short people, met als belangrijk ste zinsnede: short people got no reason to live. In Goes hadden de twee kleine c'entrumverdedigers van SSV lange tijd recht van bestaan. Voor rust hadden ze hoegenaamd geen problemen met de boomlange Frank van Twillert, die door zijn medespelers zo ongeveer als enig aanspeelpunt werd beschouwd. En ook wanneer de lange blonde Bram Zwaan naar. voren kwam, had de SSV-defensie alles op orde. In plaats van doelman Christol van Campenhout had net zo goed de pupil van de week kunnen staan. In de eerste 51 minuten (45 en 6 minuten blessuretijd) zag Nunspeet geen kans ook maar één bal tussen de 'palen te krijgen. SSV stelde daar twee goede mogelijkheden tegenover, maar die werden beide door doelman Wester huis uit zijn doel gebokst. Het werd anders toen in de rust Gerjan Mulder in de plaats kwam van Arjan Gerrits. Naast Van Twillert kwam nog een boom van een aanvaller en dat was SSV even te veel. „Die Mulder is 1.95 meter lang en een meter breed. Eén zo'n reus kun je nog wel afstoppen, maar twee is wel erg veel", vond trainer Groe neveld. Opmerkelijk was dat Mulder vooral over de grond levensgevaarlijk was. Bij zijn eerste balcontact stelde hij meteen Van Campenhout op de proef. De goalie redde bekwaam met het lin kerbeen. Nog geen drie minuten later moest de keeper weer handelend optre den op een inzet van Mulder, die twee tegenstanders in de luren legde. De derde actie van Mulder werd SSV fa taal. De boomlange spits draaide in de zestien meter weg bij de piepkleine Den Hollander en schoot de bal verwoestend hard langs Christol van Campenhout: 0-1. Den Hollander claimde daarbij dat hij door Mulder met een elleboog zou zijn weggezet, maar arbiter Van Duijn had dat, net als vele andere kijkers, niet gezien. Laaiend Marco Groeneveld was echter laaiend: „Die Mulder pakte David vast en draai de weg. De scheidsrechter had meer moeten ingrijpen. Die eerste actie liet hij steeds toe, de actie van ons werd daarna steeds afgefloten." De trainer wilde niet erkennen dat zijn ploeg vooral raffinement tekortkwam. Maar cle treffer van Nunspeet was daar een schoolvoorbeeld van. En in het ver volg van het duel was Groenevelds ploeg niet slim genoeg. De bal werd keer op keer hoog in de doelmond ge pompt, waar de lange bezoekers al klaar stonden de bal te onderscheppen. De beste kansen waren voor Nunspeet, dat bevestigde wat het al eerder in de wedstrijd had bewezen. De ploeg die vo rig jaar net als SSV rechtstreeks naar de hoofdklasse promoveerde, zal geen hoogvlieger in de hoofdklasse B wor den. SSV'65-Nunspeet 0-1 (0-0): 64. Gerjan Mulder 0-1. Scheidsrechter: C.B. van Duijn (Katwijk). Gele kaart: Michel de Groote, Mevlud Eryürülc, Khaled Boufrahi (allen SSV'65), Yasser Dehnavi, Ronald Hoek (beiden Nunspeet). Aantal toeschou wers: 300. SSV'65: Christol van CampenhoutMichel de Groote (85. Yuri Baart), Mevlud Eryü rülc, David den Hollander, Mansour Ga- der; Richard Uitterhoeve (74. Khaled Bou frahi), Mehmet Dolma, Niels Paardekoo- per. Jan Willem van Dijk (70. Jorden Takid- dine); Christiaan Boon, Arjan Koopmans.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21