[k heb veel te danken aan Hoek Albers blijft bij Spyker Futsallers D&J openen met zege Daan Esser houdt vertrouwen Cruciale fase voor Terneuzense Boys 1 am Ysebaert na ziekte voor het eerst terug in selectie uitslagen H-ovtniev nodij? agenda j zuuo Goj Frits Bakker Gsm rVELDE - De verloren ge- iande spits van Hoek is terug i weggeweest. Sam Ysebaert ecg op 15 januari van dit jaar Prot horen dat hij een ernstige ilile in zijn lichaam had. Zes dJ tanden en vele behandelingen nu n kreeg hij van zijn dokter bericht dat hij genezen was rklaard. „Ik geniet nu van al- wat ik kan." uur J;J or het eerst zit hij bij Hoek nmiddag weer op de bank in competitiewedstrijd. Dat is volgende stap vooruit in het Vif jces van herstel. „Je leeft van w :ene naar het andere moment i* .".verteltde25-jarigeaanval- hs. „Ik was eerst superblij dat ®i j;on fietsen, toen dat ik kon 3 rdlopen. dat ik weer tegen apt 3 bal kon schoppen. En nu om- ri|i de trainer me weer bij de ij ;eg heeft gehaald. Ik ben nog eVd ;l waar ik moet zijn, maar het jt al veel beter, elke dag een id vooruit." jt de club Hoek voor hem eft gedaan in de periode dat vocht tegen zijn ziekte, zal jnooit vergeten. „De telefoon- s, de bezoekjes, de kaarten, t was onvoorstelbaar. Ik denk ;o et dat er ergens een club be- •at waar zo wordt meegeleefd. ;ar ben ik iedereen ontzettend [baar voor. Ik ben ook zo ifikbaa: veel mogelijk blijven komen, om er bij betrokken te blijven. Dat ik nu weer kan voetballen, maakt me onvoorstelbaar geluk kig." Zijn rentree in de spits van het eerste elftal heeft hij al achter de rug. :Na twee optredens in Hoek 2 mocht hij vorige week meedoen in een vriendschappe lijk partijtje tegen Zaamslag. Ysebaert scoorde drie keer, maar beseft dat alleen scoren niet volstaat om weer helemaal terug te zijn. „Ik heb wedstrij den nodig om op mijn oude peil te komen." „Balgevoel en vorm, dat doe je op door veel te trainen en te spe len", heeft hij in de weken na zijn terugkeer gemerkt. „Het gaat wel hard vooruit, dat blijkt uit het vertrouwen dat de trai ner in me heeft. Toen hij donder dag na de training zei dat ik er zaterdag bij was tegen Huizen, kon ik wel een gat in de lucht springen." Het voetballen heeft hem gehol pen om zijn zinnen te verzetten. „De dokter heeft eind juni tegen me gezegd: je bent genezen. Daarna ben ik nog één keer op controle geweest. Het zag er per fect uit, maar ik blijf nog wel twee jaar onder controle. Om de drie maanden word ik onder zocht. Als die twee jaar voorbij zijn, kan ik pas echt zeggen dat ik me geen zorgen meer hoef te maken. Maar ik heb alles van me afgezet. En ik heb heel veel zin om te voetballen." Hoek, dat met Quick Boys aan kop gaat in de hoofdklasse, speelt vanmiddag op eigen veld tegen Huizen. Sam Ysebaert is de enige nieuwkomer in de selec tie. Björn Langeveld, Niels Do- minicus en Jeroen van de Broe- ke doen ritme op in het tweede elftal. Abdul Serano, de nieuwe aanwinst, sukkelt met een lies blessure. Trainer Cees Hout epen is berekend op een sluwe tegenstander. Huizen, gepromo veerd uit de eerste klasse dit jaar, staat bekend als een coun- terploeg. „Ze hebben snelle spit sen, die het noodzakelijk maken om attent te verdedigen", vindt hij. Toch zal hij de aanvallende speelstijl van Hoek in stand hou den. Sam Ysebaert, hier een jaar geleden schietend in actie tegen Quick Boys, keert vandaag na een langdurige ziekte terug in de selectie van Hoek. „Ik ben nog niet waar ik moet zijn, maar het gaat al veel beter, elke dag een stap vooruit." foto Camile Schelstraete OES - Hij verraste vorig voet- ilseizoen als spits van Kloetin- Daan Esser veroverde bij de ïvclandse hoofdklasser een ba dplaats en maakte zeven com- •litiedoelpunten. Deze jaar- ing staat hij na vier duels nog lijd droog. Het is eigenlijk heel gek", zegt i Esser. „Ik heb zelf het ge- >el dat ik aan de bal beter eel dan vorig seizoen." xniopig maakt Daan Esser ch nog geen al te grote zorgen, ij is ervan overtuigd dat het et hem én Kloetinge goed jmt. „Het vertrouwen is er nog altijd. Eén overwinning erbij en we staan meteen op zes punten. Dan hebben we weer wat lucht." Toch kan ook Daan Esser niet om de stroeve start heen. Kloe tinge speelde vier duels, scoorde slechts eenmaal en heeft nog maar drie punten verzameld. „Voetballend is het echt niet minder dan vorig seizoen", vindt Esser. „Misschien is het zelfs wel beter, het ontbreekt ons alleen een beetje aan erva ring. Vorig jaar konden we in moeilijke fases terugvallen op spelers als Ronald Zuijdwegt, Ferry Alfons, Emiel Dorst en Jo- han de Goederen. Die jongens re gelden alles en trokken de kar. Nu komt het op Erwin van der Woerdt aan. En na Erwin kom ik al, terwijl ik nog maar 22 ben. Ik zit inmiddels al wel vijf jaar bij de eerste selectie." Vandaag" wacht Kloetinge in Gelderland het treffen met Ben- nekom, dat nog geen enkel punt wist te pakken in de hoofdklas se B. „Toch mogen we deze te genstander niet onderschatten", vindt Esser. „Er lopen gerenom meerde spelers in. We zullen vol aan de bak moeten. Laten we ho pen dat de ban gebroken wordt en dat we de eerste overwinning pakken. Dan is het plots ook niet meer zo erg dat je tot nu drie keer gelijk hebt gespeeld." Kloetinge beleefde een roerig weekje. John Schot zorgde vori ge week zaterdag in de thuis wedstrijd tegen Geinoord voor ophef. De middenvelder werd na een grove tackle en een ver meende blessure vroegtijdig naar de kant gehaald. De lei ding van de club zat deze week om de tafel met Schot en legde hem een disciplinaire straf (Schot zit vandaag op de reser vebank) op. Esser: „De kou is uit de lucht, alles is netjes opge lost." Kloetinge moet het van daag stellen zonder Giovanni Siereveld, die naar aanleiding van zijn rode kaart is geschorst. SSV'65 SSV'65 moet vandaag in de thuiswedstrijd tegen Nunspeet nogal wat spelers missen. Zo kan trainer Marco Groeneveld niet over de geblesseerden Mar cel Kole, Jaimy van Bloppoel, Bram Plomp, Ronnie Hille- brand, Jaimy Tims en de ge schorste Robert Stols beschik ken. „Plet is een aardig rijtje", beseft Groeneveld, „maar zo lig gen de zaken nu eenmaal en het heeft geen zin om te praten over de mensen die er niet zijn. Ze doen niet mee. Klaar. Het komt nu op andere jongens aan." SSV'65 stuit vandaag op een stugge ploeg, die fysiek sterk is. „Nunspeet speelt afwachtend", weet Groeneveld. „De ploeg leunt achterover. Verder hebben ze een aardige spits (Frank van Twillert). Er liggen voor ons mo gelijkheden als we over de flan ken kunnen aanvallen." Zeilwedstrijden in Bruinisse BRUINISSE - De Stichting skiffzeilen Nederland doet vandaag en morgen Bruinisse aan. Op de Grevelingen wordt er een wedstrijd in het kader van de Skiff Trophy gehouden. Bij skiffzeilen wordt er gewerkt met zeer snel le bootjes. Het aantal deelnemers in Bruinisse bedraagt 70. Vandaag beginnen de wedstrijden om 13.00 uur, zon dag is de eerste start om 10.00 uur. Brian Roy te gast bij Noad'67 SINT-PHILIPSLAND - Brian Roy luistert de voetbalda- gen van de voetbalvereniging Noad'67 op. Hij verzorgt een gasttraining. De voetbaldagen zijn van maandag 18 tot en met woensdag 18 oktober. Brian Roy heeft 32 inter lands achter zijn naam staan. Hij kwam uit voor Ajax, Foggia, Nottingham Forest en Plertha BSC. Momenteel traint hij de Bl-junioren van Ajax. Recurveteam uitgeschakeld DEN HAAG - De Nederlandse recurveploeg is gisteren bij de wereldbekerwedstrijd in Shanghai al in de eerste ronde uitgeschakeld. De handboogschutters Pieter Cus- ters, Pascal van der Veeken en Wietse van Alten verloren met 207-222 van Italië. Donderdag werden de drie hand boogschutters ook al vroeg uitgeschakeld op het indivi duele onderdeel recurve. GPD/ISS Van Gulik vindt nieuwe ploeg DEN HAAG - Fulco van Gulik rijdt volgend meiersei zoen voor Krol Stone Continental Team. De 27-jarige cou reur kwam dit jaar uit voor Ubbink-Syntec. Van Gulik, die in 2001 en 2002 bij de Belgische profploeg Lotto-Adec- co reed, wordt bij Krol Stone één van de kopmannen voor 2007. GPD Succesvolle operatie Landis DEN HAAG - De van dopinggebruik verdachte Tour de France-winnaar Floyd Landis is in San Diego aan zijn heup geopereerd. Tijdens de Tour maakte de Amerikaan bekend dat hij last had van slijtage aan het gewricht. Vol gens artsen zijn er voor Landis na de succesvolle ingreep geen medische belemmeringen voor een terugkeer in het peloton in 2007. De renner hangt echter nog steeds een schorsing van twee jaar boven het hoofd, omdat hij tij dens de Tour positief testte op het gebruik van het hor moon testosteron. Het Amerikaanse antidopingbureau Usada kondigde vorige week aan stappen tegen Landis te ondernemen. De Phonak-rijder en zijn advocaten hebben op hun beurt gevraagd om een openbare hoorzitting. Die vindt volgens een woordvoerder van Landis waarschijn lijk pas na de jaarwisseling plaats. GPD Domenech tot 2010 bij Frankrijk PARIJS - Raymond Domenech blijft tot de wereldtitel strijd voetbal van 2010 in Zuid-Afrika bondscoach van Frankrijk. Sinds de verloren WK-finale van zijn land de afgelopen zomer tegen Italië was al bekend dat de 54-jari- ge trainer in functie zou blijven. Gisteren werd ook over eenstemming bereikt over de termijn. ANP londerden fans tan Verstappen villen geld terug [ANDVOORT - Enkele honder- !en fans van Jos Verstappen ebben gebruik gemaakt van de logelijkheid geld terug te vra- en voor hun entreebewijs voor Al Grand Prix morgen op andvoort. ia de late afmelding van Ver lappen besloot de AlGP-orga- lisatie dat mensen hun geld kon en terugkrijgen, indien ze al- een een ticket, hadden gekocht ün de Limburgse autocoureur ezien. Tot nu toe zijn er enkele hon- ierden mensen die van die optie ebruik hebben gemaakt", zei Dirk Buwalda, woordvoerder tan Circuit Park Zandvoort. INP van onze sportredactie DEN HAAG - Coureur Christi an Albers rijdt ook volgend sei zoen in de Formule 1. De Neder lander bereikte met Spyker, het voormalige Midland, een over eenkomst voor 2007. Albers wordt eerste rijder van het team. „Ik ben ontzettend trots op mijn nieuwe contract met Spyker. Het is een echt Nederlands team met fantastische mensen achter de schermen. We kunnen op de ze manier doorbouwen waar we aan begonnen zijn bij de start van het huidige seizoen", aldus Albers op zijn website. Spyker, producent van luxe sportauto's, kocht eerder deze maand het Midlandteam. Voor Albers wordt het zijn derde sei zoen in de Formule 1. In 2005 de buteerde hij in de wagen van het inmiddels ter ziele gegane Minar di. Spyker heeft nog geen twee de rijder benoemd, maar volgens directeur Michiel Mol maakt de huidige tweede coureur Tiago Monteiro de meeste kans op het begeerde stoeltje. „Ik persoon lijk zou graag continuïteit zien in onze line-up voor het volgen de jaar, maar dan moeten we daar wel het budget voor heb ben", aldus Mol. „Als we er fi nancieel uitkomen zou ik niet wisselen van coureurs." Spyker moet ook nog een deal zien te sluiten met een motoren leverancier, aangezien de samen werking met Toyota wordt beëin digd. Spyker heeft de keus tus sen Ferrari en Cosworth. „Hope lijk kunnen we dat dit weekend tijdens de Grand Prix van China nog bekend maken. Natuurlijk spelen ook hier de kosten mee, net als de mate waarmee we kun nen concurreren. Ik denk dat wanneer je echte vooruitgang wilt boeken je jarenlang met de zelfde partners moet samenwer ken. Prestatie, de lengte van het contract en de kosten van de mo toren zijn de belangrijkste facto ren bij onze keuze. Het ligt dicht bij elkaar, dat maakt de beslis sing wel moeilijker." Christijan Albers is volgend sei zoen eerste rijder van het Neder landse Formule 1-team Spyker. foto Michael Reynolds/EPA ioor Eddy van der Hooft ÏERNEUZEN - Zaterdag-eer steklasser Terneuzense Boys vandaag opnieuw voor een mare opgave. De ploeg van trai- aer Danny van de Velde treft in Rijsoord de huidige koploper. Rijsoord is een goede ploeg", ttgt Van de Velde. „Maar dat rijn ze op dit niveau allemaal". Ha de 0-0 tegen Nieuw Lekker- land hoopt Van de Velde in elk geval opnieuw vertrouwen te kunnen tanken voor de komen de cruciale fase van de competi tie. „Vanaf volgende week ko men de wedstrijden waarin we de punten moeten pakken. In dat opzicht zou het lekker zijn om ook tegen Rijsoord een goed resultaat neer te zetten." De Zeeuws-Vlamingen treden vandaag weer aan met de 44-ja- rige doelman Ronald Gort. Gui- (Advertentie) hovenier Goes zoeken zoekt u op www.ilocal.nl -(£) ilocal bedrijven slim j&tmtdeK do Vinke is nog altijd gebles seerd en is ook de komende vier weken niet beschikbaar. Terneuzense Boys Tegenstander: Rijsoord (uit). Afwezig: Guido Vinke, Robert Rijnberg en Robert Bezemer (allen geblesseerd). Ali Eryürük is een vraagteken. Terneuzen Tegenstander: Nuenen (uit). Afwezig: Hans van Damme (knieblessure). Bijzonderheden: Twee jaar te rug won Terneuzen in Nuenen met 2-7, maar aan die uitslag hecht trainer Ardian Lekaj geen waarde. „Het verleden telt niet", zegt hij. „Alleen de toe komst." Ondanks de hoge klasse ring van de tegenstander gaat Terneuzen voor de winst. „Ik ben een winnaar", aldus Lekaj. „Ik ga nooit uit van een gelijk spel." AZW Tegenstander: Heinenoord (thuis). Afwezig: Gerben Steijaert, Leon Goossen, Romano van Overmei- re, Ferry van de Veeken en Ange- lo van Dorsselaer (allen gebles seerd). Bijzonderheden: Doelman Niels Meesen staat vandaag voor het eerst dit seizoen onder de lat en Jürgen de Reu en Corné Langen- doen zijn weer honderd procent fit, aldus de geplaagde trainer Kurt Migom. Van Romano van Overmeire verwacht hij dat de ze na een afwezigheid van bijna een jaar over twee weken zijn rentree in het tweede kan ma ken. Zaamslag Tegenstander: Zwaluwe (uit). Afwezig: Maarten de Groene (ge blesseerd). Bijzonderheden: Ugur Kahveci is weer inzetbaar na een schor sing van één wedstrijd. Jaap Pij- pelink doet wedstrijdritme op in het tweede. HW'24 Tegenstander: Steenbergen (thuis). Afwezig: Jari Vyaene (school kamp) en Christoph Praet (nek- blessure). Bijzonderheden: Trainer Michel Leonhart moet door het ontbre ken van zijn beide spitsen op zoek naar een nieuwe aanval. Kana da Rosa Bernardo lijkt ze ker van zijn plaats en krijgt wel licht gezelschap van of Tim Me- chelink of Jaimy de Visser. Steen Tegenstander: Roosendaal (uit). Afwezig: Serge Merckx, Wouter de Neijs, Peter de Bot, Kevin Smet en Niels Vercruijsse (allen geblesseerd). Bijzonderheden: Na drie neder lagen op rij is Steen toe aan een overwinning, maar trainer Erik Brems verwacht een zware dob ber. „Roosendaal heeft een ploeg voor de topdrie. Kwalita tief kunnen we ons niet met die ploeg meten." van onze sportredactie AXEL - In de eerste klasse van het regionale futsal opende D&J, voorheen Kroes, het sei zoen met een forse 7-3-zege op Morres/Controlec 2. De toppers Arrow en In Axtion kwamen in Axel remise overeen. Het werd 4-4. Arrow-In Axtion 4-4: Arrow, dat halverwege leidde, moest in de tweede helft twee keer een achterstand wegwerken. Voor dit team scoorden Piet van Looy, Edwin Martens, Davy van Puyvelde en Peter Drumont. Voor In Axtion vonden Michel van Craenenbroek, Hensley Vic- torina en Mike van Rossem (2x) het net. Morres/Controlec 2-D&J 3-7: Halverwege de wedstrijd was de race al gelopen. D&J had toen al vier treffers voorsprong. Voor de thuisclub schoten Soufian Doorns, Michaël Freijzer en Ro- wen Ulveling raak. Voor D&J deden dat Larry Vink (2x), Er win van Dorsselaer (2x), Percy Verlinde(2x) en Hans Goethals. In den Dwaes-De Pieper/ Inter- netplan 6-1: Opvallend was het debuut van de jonge Tim Meche- link, die drie keer raak schoot voor het team uit Kloosterzan- de. Giovanny Verbraeken (2x) en Jean-Paul Eggermont scho ten de overige doelpunten bin nen. Erik Rodrigo redde de eer voor de Axelaars. Tence/Zaman-Wentzler/Pauwel s 6-7: Tence/Zaman was toren hoog favoriet, maai' kon die rol niet waarmaken. In de beginfa se kwam het wel op voorsprong (2-1), maar daarna rende het achter de tegenstander aan. Voor de gastheren scoorden An- gelo Verbraeken (2x), Kieran O'Shea en Peter Bouwman (2x). Patrick Vonk trof het eigen doel, maar scoorde voor zijn team ook vier keer. Guido Gel derland (2x) en Marcel Verschu ren tekenden voor de andere doelpunten van Wentzler/ Pauw els, Max Korting-Meermarkt/ Goet hals 4-2: Job Zwegers maakte als speler van Max Korting zijn rentree. Hij deed dat in stijl door tweemaal raak te schieten. Zijn ploeggenoten Peter Cam- been en Patrick Boone troffen elk één keer de roos. Voor de for matie uit Westdorpe schoten Tom de Smet en Bas van Waes ieder éénmaal raak. Midden Zeeuws-Vlaanderen: twee de klasse: Marine Service-Reham Vast goed 2-5, Benny Sport-Smit Sportprij- zen 5-0 (Smit n.o.g.), Cerestar-Chocolat. Mauritsz 6-3, Bakkersland Terneu- zen-Sportcafé Axel 1-8, 't Bierwinkel- tje-vv Dow 1 9-5. Derde klasse: Amstelhoekje/ VDeco-H.K.C. Driewegen 10-2, Café Driewegen- vv Dow 2 4-4, Flux Electro-E&K Informatiser. 2-5. Madrid. WK vrouwen, tweede speel ronde. Groep A: Nederland - Enge land 1-0 (1-0). 15. Schopman 1-0 (sc); Spanje - China 1-0 (1-0), India - Duits land 2-3 (1-1). Stand: 1. Nederland 2-6 (4-2), 2. Spanje 2-6 (2-0), 3. Engeland en Duitsland 2-3 (3-3), 5. India 2-0 (4-6), 6. China 2-0 (2-4). Eredivisie. NEC - Heracles 2-0 (1-0). 11. Boutahar 1-0, 74. Boutahar 2-0. Scheidsrechter: Wïedemeijer. Gele kaart: Snoyl, Otten (NEC), Schilder, Kla- van (Heracles). Aantal toeschouwers: 12.000. NEC: Babos; Nalbantoglu, Wisgerhof, Olsson en El Akchaoui; Barreto (63. Ot ten), Boutahar (78. Pothuizen) en Snoyl; Denneboom, Holman (72. Worm) en Eagles. Heracles: Pieckenhagen; Boakye, Smit, Bosnar en Klavan; Tanghe (39. Bridji), Maas en Schilder; Quansah, Everton en Biseswar. Stand: AZ 5-13, Ajax 5-12, PSV 5-12, Groningen 5-11, Roda JC 5-10, Heeren veen 5-9, FC Twente 5-8, FC Utrecht 5-7, Excelsior 5-7, Feyenoord 5-7, NAC 5-7, Heracles 6-7, Vitesse 5-6, RKC 5-5, Wil lem II 5-4, NEC 6-4, Sparta 5-1, ADO Den Haag 5-0. Eerste divisie. Fortuna Sittard - FC Volendam 1-3 (0-3). 8. Hemmen 0-1, 15. Petrov 0-2, 16. Chaiat 0-3, 74. Olon- do 1-3. Scheidsrechter: Luinge. Gele kaart: E. Guvenc (Fortuna Sittard), Du- four. Hemmen (FC Volendam). Aantal toeschouwers: 2445. FC Den Bosch - Go Ahead Eagles 1-1 (1-0). 40. Uneken 1-0, 56. Jongen 1-1. Scheidsrechter. Van Meenen. Aan tal toeschouwers: 4087. AGOVV - Haarlem 2-3 (O-O). 50. Fran- kel 0-1, 61. Ter Heide 1-3, 65. Ahahaoui 0-2 (strafschop), 70. Wijks 1-3, 83. Julia na 2-3. Scheidsrechter: Steegstra. Gele kaart: Michels (AGOVV), Heijblok, Fran- kel (Haarlem). Aantal toeschouwers: 2375. Bijzonderheid: 63. Ter Heide (AG OVV) mist strafschop. FC Eindhoven - De Graafschap 1-2 (O-O). 49. Aelbrecht 1-0, 58. Van Beuke ring 1-1, 87. Bloemendaal 1-2. Scheids rechter: Nijhuïs. Gele kaart: De Boer, Van de Langenberg, Wellens (FC Eind hoven), Bot. Bloemendaal (De Graaf schap). Aantal toeschouwers: 1954. FC Zwolle - VVV Venlo 1-2 (1-0). 22. Zandstra 1-0 (strafschop), 67. Soltani 1-1, 75. Willem Janssen 1-2. Scheids rechter: Van Huiten. Gele kaart: Wilson, Korf, IJzerman (FC Zwolle), Fleuren, Ka- hya, Broers (VVV Venlo). Aantal toe schouwers: 3000. FC Dordrecht - Helmond Sport 2-0 (1-0). 5. Van Muyen 1-0, 90. Lopes 2-0. Scheidsrechter: Ketting. Gele kaart: Breinburg (FC Dordrecht), Van Dijk, Hob belen (Helmond Sport). Aantal toe schouwers: 2522. StormvogelsTTelstar - MVV 1-0 (1-0). 21. Bruin 1-0. Scheidsrechter: Van der Roest. Rode kaart: 90. Holwijn (Stormvogels/Telstar/ 2x geel). Gele kaart: Bossman, Van Wijk, Van Heulen (Stormvogels/Telstar), Bryssinck, Rauw, Luijpers (MW). Aantal toeschou wers: 1750. Cambuur Leeuwarden - Emmen 0-2 (O-O). 73. Verweij 0-1, 81. Mourad 0-2. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Bara- kat (Cambuur Leeuwarden), Mourad (Emmen). Aantal toeschouwers: 3057. FC Omniworld - RBC Roosendaal 1-4(1-3). 19. Amrabat 1-0, 35. Guijt 1-1, 37. Loran 1-2, 39. Denissen 1-3,75. Mart ha 1-4. Scheidsrechter: Janssen, Gele kaart: Molenaar, Hollart (FC Omni world), Koning (RBC Roosendaal). Aan tal toeschouwers: 1900. BV Veendam - TOP Oss 2-0 (O-O). 55. Wiekens 1-0, 79. Bizimana 2-0. Scheids rechter: Winter. Aantal toeschouwers; 3000. RBC 9 6 3 0 21 21- 7 Dordrecht 9 6 2 1 20 20- 8 Veendam 9 5 4 0 19 19- 7 Stormv. 9 6 1 2 19 20- 13 Volendam 9 5 3 1 18 17- 9 Den Bosch 9 5 3 1 18 17- 11 VW 9 5 2 2 17 19- 13 Graafschap 9 4 2 3 14 18- 13 Haarlem 9 3 4 2 13 15- 12 GA Eagles 9 3 4 2 13 12- 10 Emmen 9 3 3 3 12 16- 16 MW 9 2 4 3 10 13- 9 Omniworld 9 3 1 5 10 14- 22 AGOVV 9 2 2 5 8 17- 18 FC Zwolle 9 1 3 5 6 11- 14 Eindhoven 9 1 3 5 6 11- 20 TOP 9 1 3 5 6 8- 23 Fortuna S. 9 1 2 6 5 6- 18 Helmond S. 9 0 4 5 4 9- 27 Cambuur L 9 0 3 6 3 5- 18 Tweede periode: Veendam 3 3 0 0 9 12- 2 VW 3 3 0 0 9 10- 3 RBC 3 3 0 0 9 7- 1 Stormv. 3 3 0 0 9 7- 1 Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse mannen: Ambulo-Kole luctor 0-4, Versmarkt Taxado-BVH Outokom- pu 0-4, Party Max/Smash 2000-Doolae- ge Matthijs 4-0, Stuntmarkt-BVH Stuntmarkt/Rhodos 2-2. Stand: 1 Party Max/Smash 2000 4-14; 3. Stuntmarkt 4-12; 3. BVH Stuntmarkt/Rhodos 4-10:4 BVH Outokpompu 4-9; 5. Versmarkt Taxado 4-7; 7. Kole Luctor 4-6; 7. Doolaege Matthijs 4-5; 8. Ambulo 4-0. Eerste klasse vrouwen: Ferket en de Maat-SC Morres 1 3-0, Zaman Sport-Di- Di 3-0, Voorwaarts-Notaris Vroome 1-2, Van Waterschoot-PC Place 2-1. Stand: 1. Notaris Vroome 4-10; 2. Zaman Sport 4-10; 3. Ferket en de Maat 4-9; 4. Voor waarts 4-8; 5. Van Waterschoot 4-4; 6. PC Place 4-4; 7. SC Morres 1 4-2, 8. Didï 4-1. Tweede klasse vrouwen: Wentz ler Pauwels-SC Morres 2 3-0, WC Rho- dos-SC Morres 3 3-0, De Sterre- Mul- tiklus 0-3, Van Wesemael-Tence 1-2. Stand: 1. Van Wesemael 4-9; 2. Multik- lus 4-9; 3. WC Rhodos 4-9; 4. Wentz ler Pauwels 4-7; 5. De Sterre 4-4; 6. SC Morres 3 3-3; 6. Tènce 4-3; 7. Morres 2 3-1. Circuit Franco-Beige, tweede etap pe Ghyvelde - Poperinge: 1. Haussier (Dui) 173 km in 4.17.24 (40,30 km/uur), 2 Renshaw (Aus), 3. Gardeyn (Bel), 4. Weylandt (Bel), 5. Eeckhout (Bel). 6. Vaitkus (Lit); 27. de Jongh. Algemeen klassement: 1. Van Impe (Bel) 8.13.11, 2. Hondo (Dui) 0.13, 3. Kaisen (Bel) 0.15, 4. Van de Walle (Bel) 0.22, 5. Vandborg (Den), 6. Fino (Bel) 0.24. zaterdag Skiffwedstrijden. Locatie: Grevelin gen. Aanvang: 13.00 uur. zondag Hockey Vrouwen. Derde klasse D: Uden- hout-Vlissingen. Vierde klasse C: Goes-Gilze-Rijen, Rapide-Olympia. Mannen. Vierde klasse D: Uden- hout-Olympia. I Zeilen~ Skiffwedstrijden. Locatie: Grevelin gen. Start: 10.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 75