4 3 LIV zaterdag 30 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlljdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17,00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Sarissa Geboren op 28 september 2006 FrankJohanna en Jorn Dekker Burg.Geuzestraat 43 4363 AP Aagtekerke Jubileum Weest in geen ding bezorgd; maar laai uw begeerten in alles, door bidden en smeken, met dankzegging bekend worden bij God. Filip. 4:6 Vandaag, 30 september hopen onze lieve ouders, onze opa en oma, J.P. Bosman C.J. Bosman - de Witte te gedenken dat zij met bovenstaande tekst, 40 jaar I geleden in het huwelijk bevestigd zijn. Dat de Heere hen in de toekomst nabij wil zijn, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Jan en Monica Anne, Eline, Han, fan-Willem Mare Marco en Hennie Lycia, fouke Peter en Marjan Johan Jacolien en Albert Lambrecht, Corrie-Anne, Rosanne Arjan en Corina Gerjanne Elze-Marie en Bart Marjoleentje (in dierbare herinnering) Marjoleen en Louis Gerard en Natalie 1 Wij hopen dit huwelijksjubileum met de familie te vieren. "Schone Wal" Kruisweg 3,4351 SE Veere 1966 2006 Pieter David Pieterse Flora Adriana Pieterse-Adriaanse Op DV 7 oktober hopen wij 40-jaar getrouwd te zijn. De woorden van onze trouwtekst: Gij zult mij leiden door Uw raad Ps 73:24a) zijn telkens weer waarheid geworden in ons leven. In het vertrouwen dat God ons blijft leiden, mogen we verder gaan. Wij hopen ons huwelijksjubileum in gezinsverband te herdenken. Burg. Geuzestraat 23 4363 AN Aagtekerke Overleden Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ella de Vos Ella is gedurende vele jaren als betrokken vrijwilliger actief voor Unicef geweest. We wensen Marijke, Dominic en verdere familie kracht toe om dit verlies te dragen. Regionaal Comité Unicef "de Bevelanden" Nooit zul je door de tuin meer lopen maar iedere bloem en iedere plant getuigen van jouw zorgende hand nu gaat de hemeltuin voor je open Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze ma Conny Bisschop echtgenote van Walter Piessens in de leeftijd van 53 jaar. Vogelwaarde: Walter forny en Marjolein Vogelwaarde, 28 september 2006 Rapenburg 58,4581 AE Gelegenheid tot afscheid nemen van Conny op maan dag 2 oktober in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6 te Terneuzen van 19.00 uur tot 19.30 uur. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 4 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Gerulphus te Vogel waarde (Stoppeldijk). Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsvinden in het crematorium in Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance voor de uitvaartdienst in de kerk. Conny hield van witte rozen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met grote verslagenheid en vol ongeloof namen wij kennis van het overlijden van Conny Piessens vrouw van de bij ons aangesloten taxiondernemer Walter Piessens. Wij wensen Walter en Jomy en verder familie veel sterkte en kracht toe om met dit verlies te kunnen omgaan. Leen, Carien, Marijke, Tilly, Merie, Claudia, Constantijn, Ron, Shazad, Martijn, Elienne, Daisy, Nicole, Anouska en Jacqueline Taxicom Enige en algemene kennisgeving Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze vader, schoonva der en lieve opa Peter Keijmel in de leeftijd van 56 jaar. Paula Keijmel Jos Zijlmans Naomi, Dominique, Zenna, Yael, Nanou Peter Keijmel Nanda Keijmel Boaz Liesbeth en Rinus Goes, 28 september 2006 Correspondentieadres: Appelmeet 59 4328 CK Burgh-Haamstede De uitvaartdienst vindt plaats op maandag 2 oktober om 13.00 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Mo lenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algeme ne begraafplaats aan de Stapelshofweg aldaar. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Ben Gijsbers Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere fami lie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Heden hebben wij vernomen dat ex-collega en lid van de V.N.L.S., Ben Gijsbers Wij wensen zijn vrouw Thea, zijn dochters Emily en Angela en verdere familie veel sterkte toe met de ver werking van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit. R.R. van der Maas, voorzitter Vlissingen, 29 september 2006 Zoveel soorten van verdriet ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. Wij verloren MARJA MARINA CHRISTINA WENINK Geboren 19 juli 1947 te Voorburg Wat zij ons gaf was groots. Zij leeft verder in wat wij zijn. Bertwin en Erlijn Wenink Adrie Wenink-'t Hart, Karin Wink en Sam Zij was er voor anderen. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en mijn dochter Elizabeth Johanna Petronella van Dis-van Gemst Elly geboren 28 februari 1946 overleden 28 september 2006 Middelburg: Sjaak van Dis Amsterdam: Marcel en Rekha Diemen: Mireille en Alfons Vlissingen: M.H.C. van Gemst-Benée 4335 AD Middelburg 'tZanddorp31 Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van "Swerf- Rust", L. Stommesweg 1 te Middelburg. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 4 oktober om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis. Elly hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze voorzitter Jaap Rottier Wij wensen Cathrien, kinderen, kleinkinderen en an derefamilieleden veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden FVGZ '83 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen, dat na een lange ziekteperiode is overleden, onze voor zitter en vriend Jaap Rottier Zijn inzet voor de Stichting voor blinden en slecht zienden "Ons Zeeland" was groot en zullen wij niet licht vergeten. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen Cathrien en familie veel kracht en liefde toe voor de komende tijd. Het Bestuur van De Stichting "Ons Zeeland" Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van ons trouw verenigingslid Jaap Rottier Jaap is lange tijd lid geweest van onze zanggroep en van de toneelgroep. Hij zal in onze herinnering blijven als een zeer be trokken lid van de vereniging. We zullen hem missen. Bestuur en leden van Ons Boeregoed Heden bereikte ons het trieste bericht dat is overle den, onze gewaardeerde oud-medewerker en collega Hans Meijer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie leden veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijden. Directie en medewerkers van Total Raffinaderij Nederland N.V. De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets Psalm 23:1 Mevrouw Louise WATTEL, zijn echtgenote. Pierre Alain (f) en Magali, Adriana, Henri en Olivine, Edith en Frédéric, Jean-Christian en Laurence, zijn kinderen. Zijn kleinkinderen, Zijn familie, Zijn vrienden, Delen u met droefenis mede het overlijden van de Heer Pieter Lein Wattel op 77 jarige leeftijd. De kerkelijke uitvaartdienst zal plaats hebben op woensdag 4 oktober om 11 uur in de kerk Notre Dame des Graces van Saint Just en Chaussée. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats van Saint Remy en l'Eau. Correspondentieadres: Familie Wattel, Ferme de Morvillers, 60130 Catillon-Fumechon, France. God is onze schuilplaats Met veel verdriet en grote verslagenheid geven wij u kennis dat bij een verkeersongeval in Frankrijk is ko men te overlijden onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Lein Wattel echtgenoot van L.C. van Osnabrugge Oostkapelle St. Remy L'eau Frankrijk 5 febr. 1929 27 sept. 06 Wij leven intens mee met Loes en haar gezin, die zo kort na het overlijden van hun oudste zoon, nu ook hun man, vader en opa moeten missen. Zijn ijver, gastvrijheid en humor zullen altijd bij ons in herinnering blijven. Oostkapelle: Jac.Wattel A.Wattel-Wondergem (in herinnering) 's Gravenzande: C. van der Sar-Wattel Jac. van der Sar Pz (in herinnering) Dronten: W. Wattel C.Wattel-Geschiere Middelburg: J.A.Wattel J.Wattel-de Nood Oostkapelle: L.Wattel W.Wattel-Matthijsse i Stuttgart: E.Siek-Wattel Duitsland W.Siek neven en nichten Correspondentieadres St.Remy en L'eau 19 Rue des Grand Pres 60130 3 Rue d Chaleb Frankrijk Intens verdrietig, maar met groot respect voor de wijze waarop mijn broer de laatste jaren van zijn leven heeft doorgebracht, moet ik u kennis geven, dat een groot kunstenaar en geweldig mens er niet meer is Hij leeft voort in zijn werk Rudolf Hagenaar Geboren 23 december 1927, Soerabaja (Ned. Ind.) Overleden 28 september 2006, Goes Dankbaar ben ik voor alle goede zorgen in het Oosterschelde Ziekenhuis aan specialisten en personeel van de Intensive Care. Ook gaat mijn speciale dank naar de thuiszorg, die hem jaren liefdevol verpleegd heeft en vooral naar mevr. De Laat die zijn steun en toeverlaat was. Kitty Hagenaar Correspondentieadres: Kitty Hagenaar Oranjelaan 1 3454 BT De Meern Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 2 oktober van 18.00 tot 18.30 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Op verzoek van de overledene vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats. Een bijzondere vriend Rudolf Hagenaar is overleden. We zullen hem erg missen. Piet, Lieneke en Iris Enige en algemene kennisgeving. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve broei-, zwager en oom Cornelis Soolsma weduwnaar van Henriëtta Clementina Smets in de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: G.A. Henning - Soolsma A. Henning t Vlissingen O. Soolsma A. Soolsma - Minhere Oost-Souburg: A. Witteveen - Soolsma R. Witteveen Oost-Souburg: N. de Rijke - Soolsma L. de Rijke t Antwerpen: C. Jacobs - Vanhove J. Jacobs Neven en nichten Wij danken het personeel van verpleeghuis "De Vliedberg" te Koudekerke voor de liefdevolle verzorging. Koudekerke, 25 september 2006 Vlissingseweg 19 Correspondentieadres: Burchtstraat 29 4388 JJ Oost-Souburg Overeenkomstig zijn wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, grootvader en overgrootvader Izaak Coppoolse weduwnaar van Maria Beekman in de leeftijd van 80 jaar. Vlissingen: Katinka en Gilles Middelburg: Marjan en Gert-Jan Vlissingen: Joke en Willem Amemuiden: Ko en Theu Middelburg: Co f en Riet Middelburg: Piet en Toos Middelburg: Annemarie en Tinus t Oost-Souburg: Leni en Jan Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 28 september 2006 't Gasthuis" afdeling "Bolwerk" Correspondentieadres Troelstraweg 427,4384 GT Vlissingen. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilli gers van Zorgcentrum 't Gasthuis", afdeling "Bolwerk" voor de goede verzorging. Onze vader is opgebaard in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op maandag 2 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 4 oktober om 13.00 uur in de aula van de be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dag lieve opa Jessica en Serge Owen Natasha en Sholly Sonny en Idayah Joniece t, Justian en Joshua Daniël en Joanda Celia en Patrick Cynthia Peter en Sylvia Miranda en Demi Jack en Conny Fay en Yara Moniek en Hans Martin en Nathalie Myrthe en Nova Hanny en Dick Melanie Edwin en Sacha Dennis De Heer is mijn Herder. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Izaak Coppoolse in de leeftijd van bijna 81 jaar. J. Coppoolse f J.T. Louwerse-Coppoolse J. Louwerse J. Coppoolse J. Coppoolse-van der Graaff T.J. Coppoolse P. Coppoolse t W. Lous-Coppoolse L. Lous C. Baan-Coppoolse P. Baan Neven en nichten. Middelburg, 28 september 2006 oma is heen gegaan zonder een woord zonder een traan oma rust in vrede oma wij houden u in gedachten kleinkinderen bjorn, riccardo, menno Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondig ziekbed, is toch nog onverwacht overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Jacobus Kielen weduwnaar van E.J. Goedegebuure Rotterdam f Vlissingen 10 december 1922 28 september 2006 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Adenauerstede 42-32 4463 GC Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is gaan onze oom Jacobus Kloosterman 'Ko' 's-Gravenpolder 28-9-1919 29:9.2006 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zn centrum Cleijenborch voorde liefdevolle verzorging' Assen: Wim en Dicky Gijzel Emmen: Chris en Thea Gijzel Beilen: Ko en Dina Gijzel Nisse: Adrie en Marie Hoogerheide 's-Gravenpolder: Chris t en Sjaan Hoogerheide Goes: Tonny en José Hoogerheide Zorgcentrum 'Cleijenborch' Correspondentieadres: Zuidweg 18 4443 NE Nisse Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 4 oktober van 12.30 tot 12.55 uur in de rouwkamer van uit vaartverzorging 'De Bevelanden', Havelaarstraat 34 (achter 't Zaaltje) te Colijnsplaat. De afscheidsdienst zal worden gehouden om 13 00 uur in de Protestantse Kerk te Colijnsplaat, Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Co lijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Zaaltje. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinne ring aan haar leven, hebben wij geheel onverwadit afscheid moeten nemen van onze lieve moeder schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Berendina Maria van 't Veer sinds 16 januari 1992 weduwe van Jan Pieter Meulenberg in de leeftijd van ruim 88 jaar. Familie Meulenberg Oost-Souburg, 28 september 2006 Zorgcentrum 'De Zouteviever' Correspondentie-adres M. Meulenberg Lotharingenweg 56 1827 BJ Alkmaar De begrafenis zal plaatsvinden maandag 2 oktober om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de aula aldaar. Na een moeilijk jaar en een kort ziektebed, is 27 september 2006 overleden Ing. D. Stam Sedert 2 maart 1995 weduwnaar van Sophia Gerarda Harting Geboren 27 maart 1912 te Wormerveer. Oud-hoofdingenieur-directeur van de wederopbouw, volkshuisvesting en ruimtelijke ordening in de provincie Zeeland (1949-1961). Oud-directeur van de dienst Openbare Werken en Stadsontwikkeling te Vlissingen (1961-1977), Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, Ermelo: Everdine de Groot-Stam Roel de Groot Jogchem Yasmin en Wouter Zwijndrecht: Maarten Stam Joke Stam-ITarland Dirk-Jan en Paula Martijn Ellen en Wilfried Fleur Correspondentieadres: E. de Groot - Stam Varenlaan 169 3852 CR Ermelo De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Dankbetuiging Het medeleven en de belangstelling bij het overlijden van mijn lieve altijd zorgzame zus Magdalena Johanna van den Ameele weduwe van A. I. van Hoorn heeft mij bijzonder getroffen en goed gedaan. Uit aller naam: J. P. van den Ameele Breskens, september 2006 Flet heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van me deleven mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, opa en overopa Adriaan Jan Pieter Bosschaart Wij hebben dit zeer op prijs gesteld en betuigen daarvoor onze oprechte dank. S.P. Wisse-Strijd Ineke en Wim Paulette en Dik Heieen en Frank Klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekteen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Robert de Caluwé betuigen wij onze oprechte dank. M.P. de Caluwé-van Avermaete Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, 30 september 2006 Bij deze wil ik u heel hartelijk bedanken voor de vele cadeaus en felicitaties die ik heb ontvangen bij mijn 9üe verjaardag. Nogmaals heel hartelijk bedankt. Fam. Westerbeke-ftA D'Arke24 4361 AX Westkapelle Voor het vervolg van de familie berichten zie oók pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70