Banen iitra Van routine naar adrenaline r//elten JobiTrack.nl mui Inspirerende Filiaal Manager Engineer (mts-er) SPC INGENIEURSBUREAU poly construction b.v. m/v CARGLASS interieurbouwers Inhome w&m Kijk ook op 30 september 2006.5 CARGLASS® is het bekendste en meest geavanceerde glasherstelbedrijf voor voertuigen ter wereld. Ook in Nederland zijn we marktleider en dè autoriteit op dit gebied. We lossen autoruitschade snel, veilig en zonder problemen op middels een service die verder gaat dan anderen. Ons uitgangspunt: geen 100% tevreden klanten, maar 100% enthousiaste klanten door intensieve samenwerking. De inzet van onze 950 medewerkers, op het hoofdkantoor, de 54 Service Centers en 200 mobiele units is grotendeels verantwoordelijk voor ons succes in Nederland. Zij zorgen dag en nacht voor snelle reparatie of vervanging thuis, onderweg, op het werk of in het Service Center én de afhan deling van de schade met lease- en verzekeringsmaatschappijen, Onze medewerkers ervaren CARGLASS® als een informeel, open en sociaal bedrijf. Als organisatie zijn we een aantrekkelijke werkgever voor servicegerichte mensen die van aanpakken houden en hun verantwoordelijkheid durven te nemen. De ruimte voor eigen initiatief is groot, evenals de opleidingsmogelijkheden, waardoor je kunt groeien in je vak en je functie. VOOR VESTIGINGEN MIDDELBURG AMSTERDAM De functie: Als Filiaal Manager streef je naar het creëren van 100% enthousiaste CARGLASS® klanten door 100% inzet van jouw team. Jouw inspirerende leiding, je, coachende vaardigheden, je verantwoordelijkheden rondom de werk- en personeelsplanning en je commercieel inzicht liggen daar aan ten grondslag. Hiervoor voer je functionerings- en beoordelingsgesprekken met de medewerkers. Dat je regelmatig ook op zaterdag aan het werk bent, is voor jou geen enkel probleem. Je bent immers eindverant woordelijk voor een aantal KPI's, het behaalde resultaat, de uitstraling en de sfeer van je Service Center. Als Filiaal Manager rapporteer je aan de Regio Manager. Het profiel: Je hebt een MB0+ werk- en denkniveau en beschikt over enige jaren ervaring als leidinggevende (bedrijfsleider, shopmanager, filiaalmanager) in detailhandel of logistiek. Je bent een klantgerichte, kwaliteitsbewuste, ondernemende manager die sterk in zijn of haar schoenen staat en op alle niveaus kan communiceren. Je kunt je team motiveren en coacht, stuurt en ondersteunt wanneer dat noodzakelijk is. Je hebt overzicht over alle interne processen. Je kunt snel schakelen (tussen telefoon, medewerkers en klanten) en kunt goed omgaan met perioden van drukte. Je bent gedreven, doelbewust, dynamisch en initiatiefrijk. Het aanbod: Een zeer afwisselende, leidinggevende functie binnen een professionele organisatie met een prettige, infor mele bedrijfscultuur. CARGLASS® staat open voor nieuwe ideeën en waardeert eigen initiatief. Je krijgt natuurlijk een gedegen inwerktraject. CARGLASS® heeft een eigen CAO. Het basissalaris is goed en biedt een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een aantrekkelijke bonusregeling, een pensioenregeling en kortingen op diverse collectieve verzekeringen. Interesse? Voor meer informatie over de CARGLASS® vacature in Middelburg, neem je contact op met Barbara Haverkamp van Staffplanning Breda via telefoonnummer 076-52219 44 of barbara.haverkamp@staffplanning.nl Voor meer informatie over de CARGLASS® vacature in Am sterdam, neem je contact op met Myra de Wildt van Staff planning Amsterdam via telefoonnummer 020-305 86 66 of myra.de.wildt@staffplanning.nl Direct solliciteren doe je via www.staffplanning.nl/carglass Meer informatie over CARGLASS® staat op www.carglass.nl j JJJ JJ JJ.JJ.A Nieuwe Haven 125 - 4301 DLZierikzee - www.interbulk.nl Interbulk Packaging B. V. is een jong en dynamisch handelsbedrijf in verpakkingsmaterialen Wi] zijn op zoek naar een gemotiveerde administratief-commerciële duizendpoot (32-36 uur) Het betreft een gevarieerde, uitdagende functie: planning in- en verkooporders documentenafwikkeling transportplanning (zee en truck) aanspreekpunt (int.) klantenkring administratieve, secretariële werkzaamheden Functieprofiel: relevante MBO-opleiding, dan wel HAVO/VWO met circa 2 jaar gerichte ervaring parate kennis Engels en Frans (woord en geschrift) Affiniteit met computer (Word, Excel, etc.) Wij bieden: zelfstandige, uitdagende functie prettige, informele werksfeer prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Herken je jezelf? Stuur dan binnen 14 dagen sollicitatiebrief c.v. naar: Interbulk Packaging B.V. Ter attentie van: dhr. M. Fischer. Postbus 77 4300 AB Zierikzee Of e-mail: mf@interbulk.nl Intra Kapelle BV. Inrichters van projecten en winkels, centrum voor verkooponder steuning. Na 25 jaar nog altijd groeiend in omvang en kwaliteit. In 2005 nog verdubbelde en moderniseerde Intra haar werkplaats, capaciteit en showroom. Wegens toenemende werkzaamheden zoekt Intra Kapelle naar met enige ervaring, nauwkeurig en zorgvuldig, die zelfstandig en in teamverband kunnen werken. We kijken uit naar enthousiaste reacties van mensen die hun kwali teiten in een prettige werksfeer willen vertalen naar professionele interieurs. Intra Kapelle BV t.a.v. C. van Liere Postbus 69, 4420 AC Kapelle Telefoon 0113 344 151 info@intra-kapelle.nl www.intra-kapel len 1 Gamko is toonaangevend leverancier en producent van een compleet assortiment professionele horecakoelingen. Onze belang rijkste markten zijn Nederland en Europa, maar onze produc ten zijn wereldwijd te vinden. Uniek is onze combinatie van sales, research, productie en service. Hierdoor staan wij garant voor een gunstige prijs/ kwaliteit verhouding, flexibele levertijden en een goede service. Kwaliteit en flexibiliteit staan bij ons hoog in het vaandel. Ons kwaliteitssysteem (ACE) helpt ons continu verbetering te realiseren om zodoende onze klanten nog beter te kunnen bedienen. Gamko. met in totaal 260 medewerkers en meerdere vestigingen in Europa, maakt onderdeel uit van de mondiale UTC/Carrier groep. Voor meer informatie kijk op www.gamko.nl Werken bij GAMKO betekent bijdragen aan de groei en toekomst van onze organisatie. In onze toekomstplannen speelt R&D (Research Development) een essentiële rol.Ter uitbreiding van onze R&D afdeling zijn wij op zoek naar een Wij bieden je een baan waarin Je complete eindproducten of subsystemen ontwerpt en tekent op basis van concept en klanteisen. Je na het ontwerptraject het bouwen en testen van modellen en prototypes ten behoeve van de ontwerp- verificatie coördineert. Je de nul-serie in productie begeleidt om de produceer- baarheid te toetsen en eventueel te optimaliseren. Je alle bij het ontwerpproces behorende documentatie maakt en onderhoudt. De klanten uiteenlopen van het "bruine cafe op de hoek" tot 5-sterren hotel. Je de mogelijkheid krijgt jezelf verder te ontwikkelen en te ontplooien. Professionaliteit samen gaat met een informele werksfeer. Je werkt op het grensgebied van R&D, Productie en Verkoop. Je kunt rekenen op een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Jouw profiel Je bent een zelfstandige constructeur,met een hands-on mentaliteiten beschikt over een goed ontwikkeld zelfkritisch vermogen, Je kunt je eigen werkzaamheden structureren en inschatten qua benodigde tijd. Zowel zelfstandig als in teamverband functioneer je optimaal. Je hebt een proactieve houding en bent in staat snel nieuwe materie eigen te maken. Je beschikt over een diploma MTS Werktuigbouwkunde of vergelijkbaar. Je hebt 3-5 jaar ervaring als constructeuren bent toe aan een tweede stap. Je hebt zeer goede kennis van 3D-CAD (Solid Edge), MS Office en enige jaren ervaring met Elektra en/of thermodynamica is een pré, Belangstelling: Stuur je CV met begeleidend schrijven naar GAMKO Holding BV, t.a.v. mevrouw I. Pekelaer, HR Manager, Postbus 274,4870 AG Etten-Leur of i.pekelaer@holding.gamko.nl. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met P. Naaijkens, R&D Manager, telefoonnummer 076-5087521 Ons ingenieursbureau voor werktuigbouwkunde en civiele projecten zoekt voor spoedige indiensttreding: 1 CONSTRUCTEUR STAAL- EN BETONCONSTRUCTIES Voor utiliteitsbouw en constructieve waterbouwkunde Opleiding HTS of TU 1 TEKENAAR/CONSTRUCTEUR STAAL- EN BETONCONSTRUCTIES Voor utiliteitsbouw en constructieve waterbouwkunde Opleiding HTS of HTS-niveau 1 CONSTRUCTEUR WERKTUIGBOUWKUNDE Voor piping, apparatenbouw en transportinrichtingen Opleiding HTS ofTU 1 TEKENAAR/CONSTRUCTEUR WERKTUIGBOUWKUNDE Voor piping, apparatenbouw en transportinrichtingen Opleiding HTS of HTS-niveau Sollicitaties richten aan: Dhr. J.C.M. Vonk Peter Vineloolaan 20A, 4611 AN Bergen op Zoom Telefoon 0164-245566, telefax 0164-245569 E-mail: j.vonk@polyconstruction.nl Internet: www.polyconstruction.nl Het werkt op de wijze Professionals voor banken en verzekeraars Vastgeroest op je huidige plek? Werk je dagelijkse zaken af op de automatische piloot? Gooi het roer om en ga voor een dynamische baan naar Weiten. Een baan die je op het lijf geschreven is. Want, ook jij kunt werken voor alle grote banken en verzekeraars. In de meest uiteenlopende functies. Samen met een persoonlijke coach bepaal jij je verdere ontwikkeling en de mate van afwisseling. Tel hier onze uitstekende oplei dingsmogelijkheden bij op en die nieuwe carrièreboost is een feit. Daarbij is aandacht voor zelfontplooiing onze succes factor. Weiten is niet voor niets al jaren de marktleider op het terrein van detacheren en opleiden van financiële profes sionals. Ervaar zelf het succes van de Weiten wijze: Solliciteer nu op www.welten.eu Van Dijk Educatie bv in Kampen is op zoek naar een professionele Accountmanager MBO regio zuid (40 uur per week) Wil je werken in een dynamische en innovatieve organisatie die marktleider is in Nederland? Heb je ervaring met het acquireren van nieuwe klanten en ben je goed op de hoogte van onderwijs ontwikkelingen? Ben je flexibel en betrouwbaar in relatiebeheer op het niveau van management en directie? Heb jij een HBO werk en denkniveau en ben je woonachtig in het zuiden van het land? Ga dan naar onze website www.vandijlc.nl voor meer informatie (Onderwijsinstellingen, Over VDE, Vacatures). Postbus 23, 8260 A A Kampen Telefoon 038 339 57 39 Biedt toekomst www.vandijfcnl Delta Gasservice Delta Gasservice B.V. (Middelburg) is als franchisenemer van Essent het installatie- en servicebedrijf bij uitstek als het gaat om een comfortabel binnen klimaat voor de hele provincie Zeeland. De dienstverlening van Delta Gasservice bestaat uit regulier onderhoud, (en gegarandeerde 24-uursservice) van warmwatertoestellen en cv-ketels. Deze service wordt aangeboden in maat werk comfortabonnementen. Daarnaast installeert Delta Gasservice complete CV installaties in woningen. Het is een flexibele klantgerichte organisatie mei circa 15 medewerkers. Delta Gasservice opereert onder de commerciële naam Inhome als dynamisch bedrijf op een sterk concurrerende markt. Wij zoeken een Vestigingsmanager Als vestigingsmanager bent u resultaat- en budgetverantwoordelijk voor Delta Gasservice. Derhalve opereert u zeer zelfstandig. U geeft direct leiding aan enkele binnendienstmedewerkers en indirect aan een tiental monteurs. U pleegt zelf acquisitie bij de grotere opdrachtgevers, U heeft minimaal 5 jaar aantoonbaar ervaring als projectleider of account manager bij een grotere installateur. Ook beschikt u over een goed relatie netwerk in de regio. U bent commercieel ingesteld en in staat uw netwerk uit te breiden en te onder houden. Een van uw targets is acquisitie op de zakelijke markt, waaronder vakantieparken en hoofdaannemers in de nieuwbouw en/ of grote renovatie. Wat biedt u HBO werk- en denkniveau in een technische richting, met een installateurs achtergrond U bent een enthousiast persoon met een hoge drive U heeft een aantoonbaar netwerk bij woningcorporaties, hoofdaannemers, vakantieparken U heeft een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid (mondeling en schriftelijk) U bent in staat om op effectieve wijze doelen en prioriteiten te stellen en benodigde acties, tijd en middelen te plannen om de gestelde doelen te kunnen bereiken U heeft affiniteit met automatisering Wat bieden wij een boeiende, afwisselende baan in een dynamische onderneming eigen verantwoordelijkheid uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden auto van de zaak goede opleidingsmogelijkheden en volop kansen voor persoonlijke ontwikkeling Interesse? Stuur een brief met CV uiterlijk voor 17 oktober 2006 aan Delta Gasservice, Arnesteinseweg 61, 4338 PD te Middelburg t.a.v. mevrouw E.M.J. Gerards. Voor eventuele nadere toelichtingen kunt u terecht bij dhr. C.van Beek, tel: 045r5339702.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6