Ba n e n fSj JobTrack. n i Assistent afdelingschef Elektronica Kijk ook op Provincie Zeeland Beleidsmedewerker milieukwaliteit w/m) Junior beleidsmedewerker bodemsanering (V/m) 9 ELEKTROMONTEUR Start ^.dethon Locatiemanager (m/v) voor 32-36 uur per week Philadelphia Arbocoördinator (m/v) 30 SEPTEMBER 2006 -W23 Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4D00 studenten wordt genoten. Oe kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijkheden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Het profiel voor de docenten functies U bent door de wol geverfd in uw vakgebied en vindt het een uitdaging om met jonge mensen te werken aan hun toekomst. U heeft een prettige en open stijl van communiceren en bent in staat om studenten te inspireren en te motiveren, onder andere door uw enthousiasme voor het eigen vakgebied. U heeft een brede ervaring binnen het betreffende beroepenveld en heeft de ambitie om dit te combineren met een functie als docent. U houdt van uitdagingen en bent bereid én in staat om naast het reguliere onderwijs tevens onderwijsproducten te ontwikkelen en uit te voeren voor instellingen/bedrijven. De kern van de functies is: het lesgeven en begeleiden van projecten in de propedeuse en de hoofdfase; het begeleiden van stages en afstudeerprojecten; participeren iri de verdere ontwikkeling van competentiegericht onderwijs, en daar öp een creatieve manier mede vorm aan geven. De kernactiviteiten voor de Ie medewerker Catering/Kok De 1e medewerker catering/kok is verantwoordelijk voor de praktische aansturing van het cateringteam, stelt maaltijden samen en bereidt deze. Belangrijk hierbij is het volgen van nieuwe ontwikkelingen en het invoeren ervan. De 1e medewerker.catering/kok is de meewerkend voorman die tevens de teamleider catering kan vervangen t.b.v. de dagelijkse coördinatie/organisatie van de werkzaamheden en de aansturing van de medewerkers. Het profiel voor de Medewerker Financiën Als medewerker Financiën bent u medeverantwoordelijk voor de interne- en externe financiële verslaggeving. U voert werkzaamheden uit in het kader van de AO/IC en adviseert het diensthoofd hieromtrent Daarnaast verzorgt u de administratieve afwikkeling van externe projectsubsidies. U bent tevens medeverantwoordelijk voor de financiële vérwerking van de loonadministratie en voert de controle hier op uit. U bent opgeleid op HBO niveau (bijv. HEAO-BE, SPD) en u heeft inzicht in financiële bedrijfsvoeringsprocessen en financiële- en budgetvraagstukken Meer inhoudelijke informatie over deze functies en de procedure vindt u op: www.hz.nl Hogeschool Zeeland Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u binnen 8 dagen sturen naar de dienst PEtOO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. rken aan de Zeeuwse www.hz.nl Kom werken voor Zeeland vacaturenummer 2.12.06 De functie betreft beleidsontwikkeling en -advisering op het gebied van externe veiligheid. De werkzaamheden concentreren zich in eerste instantie op de advisering over het aspect externe veiligheid bij vergunningverlening, (laten) uitvoeren en/of beoordelen van risico analyses en projecten van het Meerjarenprogramma externe veiligheid "Risico's InZicht". Ook de uitvoering van het Besluit Risico's Zware Ongevallen behoort in principe tot het takenpak ket. Een universitaire opleiding in een technische richting (bij voorkeur chemische technologie) dan wel door een combinatie van opleiding en ervaring daarmee overeenkomend werk- en denkniveau (bijvoorbeeld HTS en werkervaring). Ervaring met het werkterrein (externe) veiligheid, met informatietechnologie en met vergunningverlening en handhaving. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: probleemanalyse, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, omgevingsbewustzijn en in tegraal kunnen werken. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 2.834 en maximaal 4.048 bruto per maand. vacaturenummer 2.14.06 Het voorbereiden, ontwikkelen en uitvoeren van het bodembeleid. Het juridisch adviseren m.b.t. de wet bodembescherming. Het juridisch begeleiden van onderzoeken en saneringen en het onderhandelen met derden over hun bijdra gen in kosten bodemonderzoek/-sanering. Een recent afgeronde universitaire juridische opleiding, kennis van milieurecht en affiniteit met bodemsanering. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, klantgerichtheid en omgevingsbewustzijn. De provincie Zeeland wil pas afgestudeerde mensen de gelegenheid bieden werkervaring op te doen en deze instroomfunctie biedt die mogelijkheid. Voor deze functie is dan ook geen werkervaring vereist. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 2.424 en maximaal 3.463 bruto per maand. Inlichtingen voor beide functies: mevrouw ing. I. Jansen, afdelingshoofd Milieuhygiëne, telefoon: 0118 - 631963. Werken, vyonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files.'Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. Stuur voor 10 oktober 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie ën cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele Werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en'mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Vraagt: voor het zelfstandig'uitvoeren van installatie- en datanetwerk, intercom, kabelinstallaties en het oplossen van storingen; met ervaring en in bezit van rijbewijs. Leeftijd ca. 23 jaar. Heb je interesse, bel of mail dan binnen 10 dagen naar: Bosma Elektra B.V., de heer J.M. Bosma 0118-470565 V^bosma@zee land net.nl www.start.nl ONDERZOEKERS (TECHNISCH MBO'ERS)... voor dé marktleider In Nederland op het gebied van niet- destructief onderzoek in de regio Zeeuws-Vlaanderen. Je functie bestaat uit het zelfstandig verrichten van onderzoek bij klanten op raffinaderijen, offshore locaties en civiele Instal laties. Je onderzoekt de kwaliteit van lasnaden, pijpleidingen, vaten enzovoorts en je legt de uitkomsten vast in een rapport voor de klant. Je krijgt hiervoor een interne opleiding tot allround onderzoeker in de buitendienst. Zelfstandige baan voor kandidaten met een. technisch mbo-diploma niveau 4 (bij voorkeur WTB of AOT). Je kunt zelfstandig werken, maar ook in teamverband. Daarnaast ben je klantgericht, dienstverlenend en flexibel in werktijden en locatie. Je bent in bezit van rijbewijs B. Info: Start Techniek Metafit, Jack Kouwijzer, Bellamypark 28, Vlissingen, tel. (0118) 43 00 00 of (06). 53 75 24 62. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. Groen Industrie Inccgracie Detlion is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemo tiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achter stand op de arbeidsmarkt. Dethon kent twee divisies: Industrie en Dienstverlening. Dethon beschikt over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Dethon Terneuzen beschikt over een elektronica afdeling die gericht is op het vervaardigen van complexe printen in kleine series. De elektronica afdeling kan zowel conventionele- als smt- printen loodhoudend dan wel loodvrij verwerken. De elektronica afdeling met meer dan 110 medewerkers heeft zich de laatste'jaren ontwikkeld tot één van de meest gerenommeerde in Nederland. Bij Dethon Terneuzen komt de functie vacant van Functie-inhoud: Bij.bcwc-zcn geschiktheid kan de nieuwe collega op termijn de afdelingchef van de elektronica-afdeling bestücken opvolgen. De afdeling bestücken bestaat uic een 40 tal medewerkers. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding MBO-elektronica of werktuigbouwkunde Ervaring in een vergelijkbaar bedrijf is een pré, maar geen must. Leidinggevende ervaring met een uitstekend gevoel voor coaching van mensen Bereidheid om aanvullende opleidingen te volgen Contactuele en organisatorische vaardigheden Kwaliteitsbewust Stressbestendig Bereidheid om zonodig buiten de normale kantooruren te werken Salaris: De arbeidsovereenkomst zal worden aangegaan met Viaflex, een BV van Dethon. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectieprocedure zal ook een adviesteam betrokken worden. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer G. van den Berg, bedrijfsmanager (0115-675250). Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 13 oktober 2006 uw briefte zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vac.it Philadelphia Zorg Zeeland is op zoek naar een Als locatiemanager geef je leiding aaii medewerkers werkzaam op de woonlocaties binnen jouw aandachtsgebied. Het betreft hier woonlocaties waar zowel jongere als oudere cliënten met verschillende zorgvragen verblijven. Je bent verantwoorde lijk voor het ontwikkelen, implementeren, uitvoeren en bewaken van het integrale beleid op het gebied van zorg, beheer en personeel. Ook lever je een bijdrage aan het ontwikkelen en uitvoeren van nieuwe (zorg)producten en -initiatieven. Tevens maak je deel uit van het managementteam van de regio en lever je een actieve bij drage aan de ontwikkeling van het beleid van de regio. Wij zoeken Een collega die een relevante opleiding op HBO-niveau heeft afgerond en ruime ervaring heeft in het leidinggeven. Je beschikt over goede sociale vaardig heden, je leunt conflicten hanteren en beschikt over inlevingsvermogen, overtui gingskracht, daadkracht en doorzettingsvermogen. Tevens heb je kennis van de gehandicaptenzorg en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uit- drüklcingsvaardigheden. Wij bieden Een boeiende functie met een grote mate van zelfstandigheid in een prettig team in een regio die volop in ontwikkeling is. Een dienstverband voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Peter Kemp, regiomanager van de regio Zeeland, telefoon 0118-617122. Je schrifte lijke sollicitatie leun je vóór 11 oktober a.s. sturen naar Philadelphia Zorg Zeeland, t.a.v. Marjolein Zeedijk-van Engelen (personeelsconsulent), Goudend 10-06,4-337 NA Middelburg, of mailen naar m.zeedijk@philadelphia.ril. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 18 oktober a.s. Meer informatie over Stichting Philadelphia Zorg vind je op internet: www.philadelphia.nl Stichting Philadelphia Zorg biedt, op basis van een christelijke levens visie, passende begeleiding, hulp en ondersteuning aan ruim 7.700 mensen met een (verstandelijke) beperking en anderen die zorg behoeven zodat zij zo zelfstandig mogelijk vorm en invulling kunnen geven aan hun leven. Het Phila- delphia-netwerk telt meer dan 650 kleinschalige locaties, onderge bracht in 23 regio's, en heeft ruim 7.300 medewerkers. Beste Thuiszorg organisatievan Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer, met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zorg wet respect, waar a 00K woont Zorgstroom is pen januari 2007 op zoek naar een Voor gemiddeld 20 uur per week. Vacaturenr. 6.307 Je adviseert het management over het arbobeleid van Zorgstroom, verzorgt het uitvoeren van risico-inventarisaties en -evaluaties en opstellen van plannen van aanpak. Daarnaast stel je beleidsnotities op voor de vormgeving of bijstelling van het arbobeleid. I Beschik je over een relevant diploma op minimaal H B,0 -niveau, kennis en ervaring op het gebied van arbeidsomstandigheden en fysiotherapie of ergotherapie, goede communicatieve vaardigheden en schrijfvaardigheid voor het opstellen beleidsnotities? Dan zijn wij in je geïnteresseerd. Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens de CAO Thuiszorg, F WG 55 (maximaal 3278,87 per maand). Meer informatie is te vinden op www.zorgstroom.nl of verkrijgbaar bij René Jakobsen, stafmedewerker/arbocoördinator, tel. (0118) 68 40 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 10 oktober 2006 richten aan de heer L.Q. Phemambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 19 oktober 2006. Acquisitie n.a& deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 53