Banen PZC O JobTrack.nl Bouman Werkplaatschef Rijk na aedes JS Consultancy Commercieel Manager Amundsenweg 45 0113-271955 Goes VAN DEN BERG DïïDSK§M[JQ@@.b.V PIJNACKER - GOES WERKVOORBEREIDER VOORMAN - TIMMERMAN (nieuwbouw) O Verzorgenden niveau 3 q Verpleegkundigen in de Wijk q Wijkverpleegkundige PER SO NEEL Allround Monteur (m/v) Kijk ook op 30 SEPTEMBER 2006 -W10 vereniging van woningcorporaties Aedes vereniging van woningcorporaties is de branche organisatie van de woningcorporaties in Nederland. De leden van Aedes beheren samen bijna 2,4 miljoen woningen. Als branche organisatie maakt Aedes zich sterk voor de condities waaronder woning corporaties als maatschappelijke ondernemingen hun werk kunnen doen. Kerntaken van Aedes zijn belangenbehartiging, onderzoek en product ontwikkeling, het vervullen van een platformfunctie voor leden, het geven van informatie en het optreden als werkgeversorganisatie. Aedes is een netwerkorganisatie met een stevige klantfocus. In deze context zoekt Aedes een communicatief sterke, innovatieve HBO-er of academicus voor de volgende functie: Accountmanager Zeeland/Noord-Brabant 36 uur, max. 4.600,- Bent u een luisterende én overtuigende communicator? En heeft u affiniteit met volkshuisvesting? Dan bent u wellicht de accountmanager die JS voor brancheorganisatie Aedes zoekt. U bent het aanspreekpunt voor uw eigen woningcorporaties: u voert strategisch overleg met corporatiedirecteuren en u beheert netwerken van woning corporaties. U kent de gebruiken in de regio, u weet wat leeft bij de corporaties, daagt hen uit tot discussie, informeert hen en creëert draagvlak. Binnen Aedes neemt u deel aan projectteams. Zo vormt u de belangrijke schakel tussen corporatiewensen en Aedes-activiteiten. Voor deze functie zoekt JS een strategisch denkende en zelfsturende generalist die bedreven is in gespreksvoering en inzicht heeft in groepsprocessen. U bent klankbord, sparringpartner én luisteraar met overwicht die signalen opvangt en weet te vertalen naar bruikbare informatie. Interesse? Heeft u interesse in een functie bij Aedes? Kijk dan op www.jsconsultancy.nl voorde functieprofiel van bovengenoemde en andere functies. Of bel Marcel Burgers op 023 - 55 12 333 voor meer informatie. Graag ontvangen we uw CV met korte motivatie per mail via haarlem@jsconsultancy.nl Kijk voor meer informatie over deze en andere vacatures op www.jsconsultancy.nl of op www.aedesnet.nl werving selectie en detachering Bouman KantoorTotaal BV te Goes is dé specialist op het gebied van kantoorappara tuur, kantoor- projectmeubilair, kantoor artikelen computersupplies. Onze ser viceverlening, kennis en ons enthousiasme is voor veel organisaties - van eenmansbe drijven tot multinationals - aanleiding om zaken te doen met Bouman KantoorTotaal BV. Een uniek logistiek systeem zorgt ervoor dat alle bestellingen de volgende werkdag bij onze relaties worden afgeleverd. Precies zoals het hoort! Medio 2007 hoopt Bouman KantoorTotaal BV te verhuizen [naar een nieuw, represen tatief pand welke uitgerust zal zijn met een moderne en ruime showroom. Vanuit deze locatie kunnen wij onze bestaande en n we relaties nog; betonyffijdi.enst: zijn. onderneming zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gedreven „e kantoorvakhandei ken, VOO, O gean ge Functieomschrijving bent commercieel en administratief verant woordelijk voor de binnendienst en logistiek, met de directie zorgtu voor ondersteu- U ontvangt op koop van kantoorapparatuur projectmeubilair. Tevens assisteert bij de verkoop van kantoorartikelen compu tersupplies. Verder ontwikkelt u commerciële activiteiten en voert deze, eventueel in team verband uit. U ondersteunt de directie op vervangt deze bij diens U heeft (ruime) ervaring handelen bentcommercieelin harten nieren U beschikt over leidinggevende, sturende motiverende capaciteiten. U bentin staat curatesse, tempo en dynamiek uiterst klant- Wat wij bieden Wij bieden komstig de zwaarte en uw verantwoordelijkheden. Het salaris wordt aangevuld met een aantrekkelijke bo nusregeling. Tevens bestaat de mogelijkheid diverse branchegerichte pleidingen en cursussen informatie omtrent deze vacature kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Wim Bouman op telefoonnummer 0113- 271955. Na kantooruren kunt u contact opne nummer 06-21884661 www.bergmachines.nl Van den Berg Machines B.V. is een middelgroot mechanisatie bedrijf. Wij verkopen, verhuren en repareren tuin-, park- en golfbaanmachines in Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant. Wij zijn voor onze vestiging in Goes op zoek naar een ervaren Werkzaamheden: Leiding geven aan een klein technisch.team, cliëntencommunicatie, planning, V.C.A. coördinatie, uitvoeren van reparaties en veiligheidskeuringen. Voor deze afwisselende en zelfstandige functie zijn de volgende zaken onontbeerlijk: - Technische opleiding/MBO niveau - Kennis van verbrandingsmotoren, hydrauliek, electro en aandrijvingen - Computer ervaring - Goede contactuele vaardigheden - Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer Schriftelijke sollicitaties, voorzien van C.V., kunt u richten aan: Van den Berg Machines B.V. f.a.v. Jaap van den Berg Postbus 218 4462 GC Goes telefoon: 0113 212 820 In verband met onze nog steeds groeiende orderportefeuille hebben wij direct plaats voor een enthousiaste BOUWGROEP PETERS B.V. De Bouwgroep Peters B.V. gevestigd te Middelburg is een middelgroot bouwbedrijf met 140 werknemers. Jaarlijks wordt een omzet "opgebouwd" van circa 30 miljoen euro. Projecten worden in hoofdzaak gerealiseerd in de Provincie Zeeland en Zuid-West Brabant. De bedrijfsactiviteiten bestaan uit utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie, restauratie, verbouw- en onderhoudswerk. BOUWGROEP PETERS B.V. Betrouwbaar, op tijd, degelijk. Fundament voor duurzame toegevoegde waarde. Functie-inhoud: De werkvoorbereider maakt deel uit van het bedrijfsbureau. Binnen een projectteam verzorgt hij/zij zelfstandig de volledige werkvoorbereiding en inkoop voor een of meer projecten.Het opstellen van planningsschema's, prijsvergelijkingen en voortgangssignalering maken deel uit van zijn/haar takenpakket. Tevens kan hij/zij worden ingezet bij het opstellen van kostencalculaties en het begeleiden en adviseren van kopers. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste, gedreven persoon met MBO-Bouwkunde of een opleiding op vergelijkbaar niveau, alsmede minstens 3 jaar ervaring. Is in staat zelfstandig te werken en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Kennis van en ervaring met AutoCAD is een pré. Functie-inhoud: De voorman-timmerman geeft leiding aan tenminste 5 werknemers. Hij/zij ondersteunt de uitvoerder bij zijn werkzaamheden op grotere projecten of verricht zijn werkzaamheden zelfstandig op een kleiner werk. Hij/zij rapporteert aan de verantwoordelijke uitvoerder en/of projectleider. Functie-eisen: Tenminste 3 jaar ervaring als'voorman-timmerman in de nieuwbouw Wij bieden: zelfstandigheid prettige werksfeer verantwoordelijkheid passend salaris Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: Bouwgroep Peters B.V. t.a.v. de heer R.T. Flipse, Postbus 310, 4330 AH te Middelburg. Voor meer informatie kunt u ook contact met hem opnemen: 0118-616.616 Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klapt en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, SL Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij.dieet- advisering, uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg-en dienstverleningssector is een boeiende werk omgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Allévo zoekt op korte termijn enkele enthousiaste voor de thuiszorg in Reimerswaal in een dienstverband van 15-20 uur per week voor de dag-, avond- en weekenddienst. voor diverse zorgcentra op Schouwen-Duiveland in een dienstverband van 24-52 uur per week. voor ambulante nachtzorg op Schouwen Duiveland in een dienstverband van 16-24 uur per week (andere uren zijn bespreekbaar). voor de Thuiszorg op Noord-Beveland in éen dienstverband van 32 uur per week. Informatie sollicitatie: Voor meer informatie en sollicitatiemogelijkheden verwijzen wij je graag naar onze site: www.allevo.nl Ook kan je op werkdagen contact opnemen met de afdeling P&O, telefoon 0113-249200. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl kijk onk op: www.allevo.nl Taxatie- Advieskantoor Taxatie- Advieskantoor Rijk is een klein maar veelzijdig kantoor dat zich bezig houdt met taxaties van o.a. bedrijfsmatig-, recreatief- en landelijk onroerend goed en woonhuizen. Ook zijn wij gespecialiseerd in het uitbrengen van onteigeningsadviezen, het voeren van onderhandelingen en advisering bij bedrijfsverplaatsingen, planschade en nadeelcompensatie, voor zowel overheden, bedrijven als particulieren. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op korte termijn op zoek naar een SECRETARESSE TAXATIES (fulltime) Functiebeschrijving: Samen met je collega's neem je alle ondersteunende werkzaamheden voor je rekening, zoals: coördineren van opdrachten: van binnenkomst tot afronding; voorbereiden en uitwerken van rapportages; agendabeheer, telefoonbehandeling, correspondentie en archivering. Functie-eisen: Je beschikt minimaal over een HAVO-diploma, aangevuld met een secretariële opleiding (bij voorkeur Schoevers) en je hebt affiniteit met onroerend goed. Je beheerst zowel mondeling als schriftelijk de Nederlandse taal uitstekend. Kennis van en ervaring met Word, Excell en Access is vereist. Je beschikt over enige werkervaring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening. Profiel kandidaat: Ben jij iemand tussen de 20 en 30 jaar, die zich interesseert voor ons werk en daarin door wil groeien, je bent accuraat en neemt graag het initiatief, je houdt ervan om zelfstandig aan het werk te zijn, hebt een resultaatgerichte en dienstbare werkhouding, je stelt tijdig prioriteiten en bent het rustpunt in drukke tijden, stuur dan voor 9 oktober 2006 je sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto aan ons kantoor. Taxatie- Advieskantoor Rijk t.a.v. mevr. E.J. Rijk-Vermaire Hoofdstraat 54 4416 AE Kruiningen Telefoon: 0113-572835 www.advieskantoorriik.nl Het Bakkersland concern is begin 1999 ontstaan door een fusie van een 10-tal bakkerijgroepen, waarvan sommige met een historie van meer dan 100 jaar. Inmiddels bakken 21 bakkerijen in Nederland een scala aan bakkersproducten. Bakkersland is een grote speler op het gebied van dagvers brood, (thuis-en winkel) afbakbrood, gebak, banket, fastfood-producten en (voor)gebakken snacks. Kijk ook op: www.bakkersland.nl Missie van Bakkersland: Bakkersland is ervan overtuigd dat haar unieke combinatie van een mo dern bakkersbedrijf en liefde voor het vak ervoor zorgt dat iedereen, op elk moment van de dag, kan genieten van met zorg bereide bakkerijproducten. In Temeuzen staat de vestiging Bakkersland Temeuzen bv waar men op een tweetal productielijnen onder andere brood, broodjes en stollen bakt. Een groep van 70 medewerkers zorgt er elke dag weer opnieuw voor dat de broodproducten netjes verpakt naar de klant gaan. Deze vestiging van Bakkersland is specialist in dagverse specialiteiten. Voor de Bakkerslandvestiging in Temeuzen zoeken wij een Aangestuurd door een Chef Technische Dienst, zult u als Allround Monteur voornamelijk bezig zijn met (preventief) onderhoud en verbeteren van het machinepark, inclusief het voorkomen en oplossen van storingen. U zult te maken krijgen met zowel elektrotechnische als mechanische werkzaam heden. Tevens bent u betrokken bij het opzetten van nieuwe installaties en optimalisatie van bestaande productielijnen: kneedmachines, ovens, inpakmachines enzovoort. Een constructieve samenwerking met andere monteurs, de bakkerij en de inpakafdeling is een belangrijk onderdeel van de functie. We zoeken iemand die leergierig is en zich snel nieuwe werkzaamheden eigen kan maken. Uw profiel: Zelfstandig, kunnen werken en doorzettingsvermogen Niet bang voor vieze handen Netjes en nauwkeurig werken volgens de geldende hygiëne regels Leergierig en stressbestendig Zowel elektrotechnisch als mechanisch werken Goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden Minimaal MBO niveau verkregen door opleiding of ervaring: MTS elektro is een pré Bereidheid om in een ploegendienst te werken en indien nodig storingsdiensten te draaien. Woonachtig in de omgeving van de bakkerij. Wat wij bieden: Eén uitdagende en gevarieerde functie in een industriële bakkerij. De functie wordt uitgeoefend in (gemiddeld) een 38-urige werkweek. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de BakkersCAO. Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met de heer C. van Strien (Bakkerijmanager): tel. 0115-641515. Uw sollicitatie, voorzien van CV, kunt u uiterlijk tot 14 oktober 2006 richten aan: Bakkersland Hedel bv, t.a.v. mevr. E. Kamp (P&O), Postbus 18, 5320 AA Hedel. Of per e-mail: ekamp@bakkersland.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40