Stichting Ter Weel 2 verzorgenden Stichting Ter Weel personeelsadviseur tempo-team Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! Kraanverhuur Potter B.V. Kraanmachinist voor mobiele kraan PERSONEEL Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! Werkelijk goed werk StichtingTerWeel omvat drie zorgcentra. De locaties te Krabbendijke en Goes bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. InYerseke betreft het een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcen tra Ter Valcke en Ganzestad vormtTerWeel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Ver der isTerWeel voornemens een fusie aan te gaan met Zorggroep Ganzestad per 1 januari 2007. StichtingTerWeel biedt zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor het verpleeghuis te Goes zoeken wij voor de afdeling psychogeriatrie, unit 7 en 8 per direct: 18 uur per week (verdeeld over 4 dagen) Daarnaast zijn wij per 1 december op zoek naar een verzorgende voor 16 uur in het verzorgingshuis in Goes. De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan de cliënten. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je jouw teamleider en contactpersonen. Jouw bagage diploma (zieken-)verzorgende; belevingsgerichte instelling; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; bereid zijn diensten volgens rooster te werken. Ter Weel biedt uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden (meerkeuzesysteem); gedegen inwerkperiode; prettige, informele werksfeer; alle voordelen van een werkgever met het Investor in People certificaat. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met Curriculum Vitae vóór 14 oktober a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Cor van de Griek (teamleider), tel. 0113 - 216878. AlgemeneinformatieoverTerWeelvindjeopwww.terweel.nl. YYICYIS Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 Statenhove II 24, 4336 Midelburg Tel. 0118-612378. zoekt voor haar vestiging in Middelburg l.b.v. groot rijbewijs en hijsbewijs. Liefst enige jaren ervaring. Uw telefonische of schriftelijke reactie graag z.s.m. richten aan bovenstaand adres. ELEKTROTECHNIEK - INSTRUMENTATIE - INDUSTRIËLE AUTOMATISERING Gevraagd Medewerk(st)er Secretariaat met HAVO en/of MBO Ervaring niet noodzakelijk. WERKTUIGBOUW - PIPING - BOÜWKUNDË - CIVlËLÊ TECHNIEK 1981 Kijk op www.kojo.nl al 25 jaar betrouwbaar 2006 StichtingTerWeel omvat drie zorgcentra. De locaties te Krabbendijke en Goes bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. InYerseke betreft het een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcentra Ter Valcke en Ganzestad vormtTerWeel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Verder isTerWeel voornemens een fusie aan te gaan met Zorggroep Ganzestad per 1 januari 2007. StichtingTerWeel biedt zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor de afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen (RO&O) is in Goes per direct een vacature voor een: 30 uur per week De functie Je informeert en adviseert individuele medewerkers over personele zaken variërend van arbeidsvoorwaarden tot loopbaanontwikkeling.Tevens ondersteun en adviseer je leidinggevenden bij de uitvoering van het personeelsbeleid, bijvoorbeeld bij werving en selectie en functioneringsgesprekken. Je bent voorzitter van het Sociaal Medisch Team en casemanager in het kader van reïntegratie. Bovendien lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van het personeelsbeleid.Tijdens ziekte en vakantie vervang je collega's medewerker P,0&0. Jouw bagage een relevante opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HBO Personeelsmanagement; praktijkervaring op personeel en administratief gebied; goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; beheersing van gesprekstechnieken; dienstverlenende, enthousiaste en positief kritische instelling; zelfstandig en systematisch kunnen werken; integriteit en objectiviteit vanwege vertrouwelijke gegevens en selectiegesprekken; bereidheid tot het draaien van meeruren bij een eventuele piek in de werkzaamheden. Ter Weel biedt dienstverband voor de duur van één jaar; uitzicht op vast dier salaris conform de salarisschaal FWG 50 van de CAO V&V (max. 2.892,07 per maand bij een fulltime dienstverband); gedegen inwerkperiode; prettige, informele werksfeer. alle voordelen van een werkgever met het Investor in People Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 14 oktober a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 14462 AV Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Sandra Dirkzwager, hoofd P,0&0, op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 0113 - 216878. Algemene informatie overTerWeel vind je op www.terweel.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 43. Deze advertentie verschijnt in-en extern tegelijkertijd. OfJ (A/V YYLvYlo Uitzend bureau KANTOOR Inkoper m/v vooreen onderwijsinstelling in Terneuzen. Heb jij minimaal 3 jaar werkervaring, ervaring in het specificeren en aanbesteden van bouwkundige en installatie-technische aannemingswerkzaamheden en ben je in het be2it van NEVI I en 2. Neem dan snel contact met ons op! Informatie: '0 lj'5 I 23 89, Debbie Verstelle, Nieuwstmat 66, Terneuzen Receptioniste/telefoniste m/v vooreen metaal bedrijf in de regio Middelburg. We zijn op zoek naar een telefoniste/receptioniste met een administratieve inslag. Kennis van Engels, Duits en Franse taal is een pre. Het betreft een parttime functie voor lange tijd. Informatie-O 118 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Medewerker facturering en archivering m/v voor een bedrijf in de regio. Heb jij minimaal meao niveau en een goede kennis van MS-Ofïice. Ben je stressbe stendig en kan je nauwkeurig werken. Reageer dan snel! Kennis van assurantiën is een pré. Informatie: 0115 61 23 89, Debbie Verstelle, Nieuwstraat 66, Terneuzen Receptioniste/telefoniste m/v voor verschil lende relaties in de regio Goes. Je bent verantwoordelijk voor de telefoon, de post, het inplannen van afspraken en overige administratief werkzaamheden.Voor deze functie héb. jereeri relevante mbo opleiding en gerichte werk ervaring opgedaan. Bovendien heb je goeie kennis van Word en Excel. De functie is parttime voor 20-24 uur en wordt verdeeld over 3-5 dagen.Tevens ben je flexibel inzetbaar voor meerdere uren. Voldoe je aan de gestelde eisen en jij dé topkandidaat die we zoeken? Reageer dan snel! Informatie: 0113 25 25 05, Chau.Ta, Piet Heinstraat 3Goes ICT specialist m/v voor een.bedrijf in Kapelle.Voor deze functie heb je min een mbo/hbo diploma en ruime ervaring als ICT specialist Je bent gewend om conform ITIL methodiek te werken, je beschikt over een beheerer- varing met Windows 2000/2003 en je hebt kennis en ervaring met netwerk infraslructuren/SAN/NAS storage. Kennis en ervaring met Novell NetWare is een pré. Beschik jij over deze vaardigheden en spreekt deze vaca ture je aan, neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05, ChauTa, Piel Heinstraat 3, Goes FINANCIËLE DIENSTVERLENING Verkoopadviseurs verzekeringen binnen/ buitendienst m/v voor diverse financiële/assurantie relaties in de omgeving van Goes. Er zijn zowel binnen als buitendienst functies beschikbaar Bij beiden adviseer en verkoop je (complexe) maatwerk verzekeringsproducten aan relaties. Je signaleert verkoopkansen en initieert ver- koopaetiviteiten, In de buitendienst functie ben je tevens verantwoordelijk voor het uitbouwen van de cliënten portefeuille/Voor deze functie zoeken we commerciële talenten met minimaal mbo/hbo werk- en denkniveau en kennis van assurantiën (assurantie B en eventueel A diploma). Ben jij de commerciële tijger die we zoeken, reageer dan snel! Informatie: 0113 25 25 05, ChauTa, Piet Heinstraat 3, Goes Financiële specialisten m/v vooreen accoun tantskantoor in de regio Zeeland Wé zijn regelmatig op zoek naar salarisadministrateurs, assistent-accountants, financieel-admimstratief medewerkers e.d.Voor deze functies heb je minimaal mbo-niveau en relevante diplo ma's, Zoek je een uitdagende baan in de accountancy, aarzel dan niet en neem snel contact met ons op. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta; Piet Heinstraat 3, Goes INDUSTRIE Magazijn medewerker m/v vooreen bedrijf in Kapelle. Wij zijn op zoek naar echte aanpoters voor een tij delijke fulltime baan in een levensmiddelen groothandel. Spreekt deze functie je aan, neem dan contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Productiemedewerker m/v in de regio Goes. Ben jij in het bezit van eigen vervoer; wil je lekker wat geld bij verdienen en spreekt productie werk jou aan? Kom dan als productiemedewerker werken! Schrijf je snel bij ons in, dan kan je snel aan de slag! De fabriek draait drie weken en dan ligt de fabriek twee weken stil. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Aankomend monteur koudetechniek m/v voor een installatie-bedrijf in Terneuzen. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op vast dienstverband. Je bent flexibel en hebt een afgeronde opleiding lts en/of mts techniek. Ben je in het bezit van rijbewijs B/E en ben je bereid tot het volgen van gerichte vakopleidingen, rea geer dan snel! Informatie: 0115 61 23 89, Patricia Davidse, Nieuwstraat 66, Terneuzen Medewerker afdeling kunststof m/v vooreen bedrijf in Kapelle. Óp deze afdeling worden de kunststof delen voor zowel dakkoffers als zonnebanken geprodu ceerd. De afwerking gebeurt d.m.v. een handmatige frees- bewerkingiV'opr deze'functie geldt dat je handig moet zijn om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren. Dit betreft een functie in twee-ploegendienst. Spreekt deze functie je aan, neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Industrieel reiniger m/v voor een bedrijf in Yerseke. Wij zijn regelmatig op zoek naar industrieel reini gers/Ervaring met hogedrukreiniger is een pré.Voor deze functie heb je eigen vervoer nodig. Heb je geen pro blemen om avonddiensten te draaien, dan ben jij degene die we zoeken. Spreekt ditje allemaal aan, neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Productie medewerker/ Machine bediende m/v voor diverse productiebedrijven in de mossel- en levensmiddelensector Heb je een goede werk mentaliteit, eigen vervoer en spreekt deze fulltime functie jou aan, neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Montage medewerker m/v voor een.bedrijf in Kapelle. Je werkzaamheden bestaan uit het monteren van zonnebanken. Denk hierbij aan werkzaamheden als het leggen en aansluiten van kabelbomen in een zonnebank, het monteren van diverse elektrotechnische compo nenten, de eindcontrole en het verzendklaar maken. De werkzaamheden zijn technisch van aard dus een afge ronde LBO-opleiding en affiniteit met electro-werkzaam- heden zijn noodzakelijk Spreekt deze functie je aan, neem dan snel contact met ons Op! Informatie; 0113 25 25 05.. Jip Mulder, Piet Heinstraat 3, Goes COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Callcenter Agent m/v bij een callcentrum in Antwerpen. Verschillende projecten zoals (harde)sales, milde sales en service. Afhankelijk van je interesse en vaardigheden, wordt er bepaald welke van deze projecten bij je passen,Voor deze functie heb je minimaal mbo- niveau, spreek je goed Nederlands en heb je goede com municatieve vaardigheden. Zowel fulltime als parttime functies. Geen vervoer naar Antwerpen, geen probleem vervoer wordt geregeld! Voor informatie: Goes - Chau Ta, Middelburg - Sven van der Bent Terneuzen - Debbie Verstelle,Vlissingen - Marjolein Vermeule. Informatie 0118 4 1 48 70, Matjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Customer service medewerker m/v voor GE in Bergen op Zoom. In deze functie ben je verantwoor delijk voor het eerstelijns-support aan binnenkomende vragen en waar mogelijk deze af te handelen. Customer service ervaring is gewenst, daarnaast ben je de Engelse taal machtig zowel in woord als in schrift. Daarnaast beheers je een tweede moderne taal zoals Duits, Frans,. Spaans, Zweeds ed. Het betreft een fulltime functie voor waarschijnlijk, een langere,periode. Spreekt de vacature je aan, reageer dan snel! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinslmat 3, Goes Ondernemers/franchisers m/v vooreen lande lijke relatie. Ben jij een gedreven ondernemer die zelf standig en resultaatgericht werkt en op zoek is naar een nieuwe stap in zijn carrière? Dan kunnen wij je verder helpen! Als ondememer/franchiser ga je de weg op om zo veel mogelijk producten te verkopen. De producten die jij verkoopt zijn o.a. reinigingsmiddelen, smeermid delen, lijmen, Je klanten zullen zich daarom vooral in de bouw en industrie sector bevinden. Je krijgt zeer goede ondersteuning vanuit de franchisegever diepgaande trai ning en continue ondersteuning middels een contractuele overeenkomst. Spreekt dit jou aan? Grijp dan snel deze unieke kans en reageer! Informatie:0113 25 25 05, ChauTa, Piet Heinstraat 3, Goes Sales Intercedent m/v voor verschillende vesti gingen in Zeeland. Je concentreert je vooral op acquisitie en relatiebeheer Want dan is watje het liefst doet Alles draait bij jou om resultaat en je barst van de initiatieven. Daarnaast onderhoud je natuurlijk contact met flexwer- kers. Je werkt vanuit een commerciële, klantgerichte instelling. Je beschikt daarbij over een flinke dosis mensen kennis en creativiteit. Binnen het team werk je groten deels zelfstandig aan het bewerken van de locale markt Je hebt een sterke persoonlijkheid en deelt onze onder nemingsmentaliteit Je hebt hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur ben je afgestudeerd in een commerciële rich ting. Start je bij Tempo-Team, dan mogen trainingen op het gebied van interviewtechnieken, commerciële vaar digheden en wet- en regelgeving uiteraard niet ont- breken.Voldoe jij aan deze vaardigheden en heb je inte resse in deze baan? Neem dan contact met ons op. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes LOGISTIEK Logistiek- administratief medewerker m/v voor een bedrijf in de regio Goes. De werkzaamheden bestaan o.a uit het controleren van bonnen, het registreren van uren en het maken van stickers en kaarten. Ook help je regelmatig mee m de hal.Vóor deze functie heb je min mbo+ niveau en heb je ervaring in de logistieke/productie sector Bovendien ben je een kei in Excel, Ben jij. niet vies van hard werken, ben je echt flexibel inzetbaar en heb je eigen vervoer; neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Monteur plafonds en wanden m/v voor een bouwbedrijf in de omgeving van Vlissingen. Wij zijn op zoek naar zowel een vooiTnan als leerling monteurs voor het installeren van plafonds en wanden. Het werk is op project basis in Zeeland en ZoetermeerVoor de functie van voorman is ervaring in een "soort gelijke functie een Informatie: 0118 41 48 70, Leon van Giezen, Coosje Buskenstraot 150, Vlissingen Verkoper Profcenter m/v voor een bouwmarkt .in de omgeving Vlissingen. De werkzaamheden bestaan tuit het adviseren van de klant over materialen zowel'aan de balie als telefonisch. Het opnemen van bestellingen, inkoop van goederen, afhandelen kassawerkzaamheden, ontvangen/ controleren en aanvullen van goederen. Ben jij in het bezit van een mbo-diploma en heb je kennis van bouw- en afbouwmaterialen, neem dan contact met ons .op. Informatie: 0118 41 48 70, Leon van Giezen, Coosje Buskenstraot 150,Vlissingen Medewerker telefoonwinkel m/v in de regio Goes. Regelmatig zijn wij op zoek naar mensen die graag in een telefoonwinkel willen werken. Spreekt dit jou aan schrijf je dan in via de site www.tempo-team.nl en maak een afspraak met ons om je in te laten schrijven. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Sjouwers/opruimers m/v voor verschillende bedrijven in de regio. Je bent in het bezit van je vca-certi- ficaat. De werkzaamheden zijn zeer uiteenlopend, van opruimen tot productie werk Ben jij op zoek.naar werk en in het bezit van een geldig VCA-certificaat? Maak dan snel een afspraak om je in te laten schrijven! Informatie: 0118 67 90 30, Nadia van Dooren. Beenhouwerssingel 6, Middelburg Autorijders m/v voor een bedrijf in Vlissingen - Oost. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van labrieks nieuwe auto's, van schiepen en treinen. Een harde vereiste is in het bezit zi|n van minimaal twee jaar Nederlands rijbewijs B. Het werk is in drie-ploegen dienst en op oproepbasis. Informatie: 0118 41 48 70, Vera Opdam, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Constructeur/ project engineer m/v vooreen technisch bedrijf in Goes. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een afgeronde HTS-opleiding, al dan niet aan gevuld met een management opleiding.Tevens dienen de kandidaten technische werkervaring te hebben in de voe dingsindustrie en in het bezit te zijn van leidinggevende capaciteiten. Daarnaast beheers je de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Heb je interesse, rea geer dan sifi.el,. Informatie: 0113 25 25 05, Ronnié Hillebrand. Piel Heinstraat 3, Goes SCHEEPVAART Havenmedewerker m/v voor een,groot dyna- misch' bedrijf in het havengebied van Vlissingen - Oost Voordatje start volg je een interne opleiding. Het is,een eneverend bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden. Het succes heb je in eigen hand! Je moet in bezit zijn van minimaal twee jaar Nederlands rijbewijs B.Tevens is het van belang dat je eigen veiwoer hebt je werkt namelijk op verschillende locaties. Informatie: 0118 41 48 70, Vera Opdam, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Schipper/verkoper m/v vooreen bedrijf in Terneuzen, De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de klanten van gasolie, smeermiddelen en scheepsar tikelen, Wij zijn op zoek naar zelfstandige mensen die in het bezit zijn van een groot vaarbewijs, ADNR certificaat, radardiploma en een marifooneértilïcaat Lijkt ditje een leuke baan èn voldoe je aan de eisen, reageer dan snel! Informatie: 0115 61 23 89, Patricia Davidse, Nieuwstraat 66, Terneuzen SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor diverse opdrachtgevers in de regio. Wij zijn regelmatig op zoek naar schoonmakers op oproep-basis. Ben je per direct beschikbaar; reageer dan snel! Informatie: 0115 61 23 89, Debbie Verstelle, Nieuwstraat 66, Terneuzen Schoonmaker m/v vooreen bedrijf in de regio. Wij zijn dringend op zoek naar schoonmakers,ben jij voorna melijk beschikbaar op vrijdag en avonduren en wil je een leuk zakcentje bij verdienen, meld je dan snel bij ons aan! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta. Piet Heinstraat 3, Goes Industrieel reiniger m/v voor diverse locaties in Zeeland. Wij zoeken industrieel reinigers. I-Iet betreft een fulltime functie met uitzicht op vast dienstverband.Wij zijn op zoek naar gemotiveerde mensen die al enige ervaring hebben als industrieel reiniger Ben je in het bezit van VCA, rijbewijs B en eigen vervoer Reageer dan snel! Informatie: 0115 61 23 89, Patricia Davidse, Nieuwstraat 66, Terneuzen ZORG Praktijk-instructeur m/v vooreen onderwijsin stelling in Terneuzen. Wij zijn op zoek naar een praktijk- instructeur voor niveau I en 2. Ben je in het bezit van een diploma verzorgende niveau 3 en ben je per direct beschikbaar, neem dan snel contact met ons op. Ervaring in het onderwijs is een pré. Informatie: 0115 61 23 89, Debbie Verstelle, Nieuwstraat 66,Terneuzen Verpleegkundigen, verzorgende/ helpende m/v voor diverse zorginstellingen in Goes en omgeving. Je bent in het bezit: van een geldend diploma, A-verpleegkundige of verzorgende. Binnen de werktijden zijn er meerdere opties om parttime of full time te werken of op oproep basis. Spreekt dit je allemaal aan?! Reageer dan snel op deze vacature! Informatie 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28