SB£ Proj*ectleiders/ ontwerpers (m/v) Software Engineers tempo-team mmj (junior) Trainers/adviseurs medezeggenschap m/v fulltime Werkelijk goed werk iezen voor verantwoordelijkheid Het SBI is één van de grotere organisaties voor training en advies in Nederland. Wij zijn trendsetter in medezeg- genschapstrajecten en bovendien actief op het terrein van organisatie ontwikkeling, manage ment- en communicatie trainingen en vrijwilligers werk. Voor een service op maat beschikken wij over twee eigen hotel/confe rentiecentra in Doorn en Oisterwijk. Het SBI is voortgekomen uit de christelijk-sociale bewe ging en werkt vanuit waarden gebaseerd op respect en het nemen van verantwoordelijkheid. Wij zijn specialist in gezonde arbeidsrelaties. Het SBI telt ruim 230 medewerkers, verdeeld over vier plaatsen in Nederland. Wegens groei zoeken wij op korte termijn enthousiaste en inspirerende collega's die zich kunnen vinden in onze opvattin gen over medezeggenschap voor onze locatie in het zuiden, in Oisterwijk öf Middelburg. Er zijn daar vacatures voor trainers/ adviseurs met trainerservaring en voor junior trainers met enkele jaren werkervaring. Wat verwachten wij? Van trainers/adviseurs met trainerservaring: U verzorgt trainingen, advies- of begeleidingstrajecten op het gebied van medezeggenschap. Naast deze trajecten houdt u zich ook bezig met acquisitie en relatiebeheer en maakt u deel uit van een brancheteam. Uw klantenkring bestaat uit onder nemingsraden uit het bedrijfsleven, gezondheidszorg of de overheid, Van junior trainers/adviseurs: Samen met uw mentor en andere ervaren trainer/adviseurs draait u mee in allerlei werkzaamheden, zodat u intensief kennismaakt met het vak van trainer/adviseur. U komt in contact met een diversiteit aan interessante klanten en externe relaties. Na verloop van tijd krijgt u zelfstandige opdrachten toegewezen, waarbij het tempo van uw persoonlijke ontwikkeling uw loopbaanpad mede bepaalt. Naast de uitvoe ring van trainingen, zult u zich op termijn ook bezig houden met acquisitie en relatiebeheer. De eisen Voor trainers/adviseurs met trainerservaring: U heeft een academisch werk en denkniveau met ervaring in trainingswerk, liefst in een commerciële 'setting'. U bent resultaatgericht en kiest bewust voor het brede werkveld van medezeggenschap Naast het motiveren en stimuleren van individuen en groepen beleeft u plezier aan het opbouwen en onderhouden van klantencontacten. Dat straalt u uit door overtuigend optreden en com merciële alertheid. "U bent ondernemend in het anticiperen op ont wikkelingen in de markt en u beschikt over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. Voor junior trainers/adviseurs: U heeft een academisch werk- en denk niveau en minimaal twee a drie jaar werkervaring. U bent resultaat gericht en kiest bewust voor het vak van trainer/adviseur. Naast het motiveren en stimuleren van individuen en groepen beleeft u plezier aan het opbouwen en onderhouden van klantencontacten. Uw CV ver meldt nevenactiviteiten waaruit initiatief en maatschappelijke betrok kenheid blijkt. De arbeidsvoorwaarden Een afwisselende, uitdagende fulltime functie (gemiddeld 36 uur per week) in een dynamische omgeving waarin wij een beroep doen op uw expertise en resultaatgerichtheid. Grote zelfstandigheid, collegiale werksfeer, ruime mogelijkheden voor professionele ontwikkeling en een goed arbeidsvoor waardenpakket conform CAO Welzijn horen ook bij de functie(-s). Voor de junior trainers is er een opleiding tot trainer/adviseur. De salariëring is af hankelijk van uw leeftijd en ervaring. Hoe reageert u? Richt uw brief met cv uiterlijk 15 oktober 2006 aan mevrouw B.J. da Costa- Tielken, P&O, Postbus 69, 3940 AB Doórn. Of mail naar P&0@sbi.nl. Kijk voor meer informatie op www.sbi.nl en/of bel de heer E. Claassen, (013-5231646) of de heer R. Vrieling (013-5231658). training advies Voogd Voogd Diensten BV combineert verstand van verzekeren'(sinds 1909).met een ervaring van tientallen jarën in het ontwikkelèn en implementeren van assurantiesoftware." Wij bieden zowel hét assurantie'-intermediair als .verzekeraars een breed ;pakket aan producten en diensten waarmee tegen lage kosten een.èajT^ienlijk betere.performance kan worden bereikt. Voor onze vestigingen in Roosendaal en Middelharnis zoeken wij: vmföy. De functie: Als projectleider maakt u planningen van uit te voeren ICT-projecten en bewaakt deze. U begeleidt de uitvoerenden van het project en rapporteert over de voortgang aan het management. Verder voert u gestructureerd overleg met de belanghebbenden, beschrijft u testprocedures en test u de op te leveren applicaties. Als ontwerper kunt u zowel technische als functionele vraagstukken oplossen, In deze functie fungeert u als de spil tussen de klant en de software engineer. Uw profiel: Afgeronde HBO opleiding; Kennis van DSDM; Goed thuis in de ontwerpmethode UML; Ervaring in projectmatig werken; Ervaring in leidinggeven; Kennis van de programmeertaal Delphi strekt tot aanbeveling. Ons aanbod: Een uitdagende baan bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte Voor eigen initiatief; Goede scholings- en carrièremogelijkheden; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. (m/v^j Uw functie: U draagt de verantwoording voor een deel van onze programmatuur die wordt gebruikt voor de primaire bedrijfsvoering van onze klanten. U ontwerpt, programmeert en onderhoudt geavanceerde applicaties. U werkt hierbij nauw samen met een team van enthousiaste collega's. Uw profiel: Afgeronde HBO opleiding; Kennis van ASP, javascript, Delphi en de Microsoft .Net technologie; Grondige kennis van HTML, XML en SOAP; Aanvullende vakgerichte opleidingen/trainingen inzake SQL server. Ons aanbod: Een uitdagende baan bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholings- en carrièremógelijkheden; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Voor informatie over de functies belt u met Jan Jongejan, technisch directeur M 06-51814001 Ejjongejan@voogd.com Of kijk op http://diensten.voogd.com HORECA/CATERING Topkok m/v vooreen restaurant in Kortgene.Voor deze functie heb je relevante diploma's en ruime ervaring in de horecabranche. Zoek jij een uitdagende fulltime vaste baan als kok en ben je per direct beschikbaar rea geer dansnel, i Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Zelfstandig kok m/v vooreen café/restaurant in het centrum vanVlissingen, Je hebt verfrissende ideeën op kookgebied, je heb pit en leidinggevende capaciteiten. Je vindt het leuk om in een jong team te werken in een gezellig café/restaurant, Reageer dan snel! Informatie: Oi 18 41 48 70, Robert Staats, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Gastheer/ gastvrouw m/v voor een restaurant in Kortgene.Voor deze functie beschikt je over leidingge vende capacrterten.Tevens is ervaring in de horeca branche een vereiste. 1-let is een fulltime baan met kans op een vaste aanstelling Spreekt deze functie je aan, rea geer dan sne| Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3,Goes Floormanager Horeca m/v vooreen bedrijf in de omgeving van Ouddorp. Je bent een echte horeca dui zendpoot Jij bent de schakel tussen het horeca personeel en het management Heb jij minimaal drie jaar ervaring in een leidinggevende functie en ben jij in het bezit van eigen vervoer? Reageer dan snel! Informatie: 0118 67 90 30, Sabina Dabra Freeman, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Floormanager Housekeeping m/v vooreen relatie in de omgeving van Ouddorp. Wij zijn op zoek naar een administratieve kei die weet wat Huishoudelijke dienst allemaal inhoudt. Als jij een sterk bent in het plannen, voorbereiden, regelen en leidinggeven, dan ben jij degene die wij zoeken, Eigen vervoer is noodzakelijk. Informatie: 0118 67 90 30, Sabina Dabra Freeman, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Floormanager Logistiek m/v,voor een relatie in de omgeving van Ouddorp; Wij zoeken iemand die én de klappen van de zweep kent in het magazijn én alles weet van leidinggeven en organiseren. Ben jij in het bezit van eigen vervoerden. durf jij deze uitdaging aan, reageer dan snel! Informatie0118 67 90.30, Sabjna Datira Freeman, Beenhouwerssi'ngel-6, Middelburg Cateringmedewerker m/v voor diverse cateraars In de regio Vlissingen/Middelburg. Ben jij representatief, sociaal en, heb je ervaring in de horeca? Kom dan snel bij ons langs om je in te schrijven! Informatie: 0118 67 90 30, Nadio van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Cateringmedewerker m/v voor diverse locaties in de regio Goes, Ben jij een flexibele catering mede werker, dan zijn wij op zoek naar jou! Ervaring in de cate ring/horeca is zeker een pré, Ben jij op zoek naar een leuke (oproep)baan in de catering, neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0113 25 25 05,Jip Mulder, Piet Heinstraat 3, Goes BEVEILIGING Verkeersregelaar m/v in de regio.Goes.Wij zijn op zoek naar verkeersregelaars, die op oproepbasis beschik baar willen zijn voor verschillende grote evenementen. Kandidaten dienen stressbestendig te zijn en een organi satorische geest te bezitten. Ben je geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op! Informatie. 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes OVERHEID Senior projectleider m/v vooreen overheidsin stantie in de regio Goes. Je voornaamste werkzaamheden bestaan uit het bevorderen van de voortgang van een tweetal bestemmingsplannen en het verwerken van nog te verwachten reacties van de Provinciale Commissie om een ontwerpbestemmingsplan te maken. Het gaat dus vooral om administratie-juridische werkzaamheden en niet om het aansturen van andere werkprocessen, Ervaring met bestemmingsprocedures is gewenst.Voldoe jij aan de eisen en spreekt deze vacature je aan, neem dan snel contact met ons op! informatie: 0113 25 25 05, Ghau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Handhaver Bouwrecht m/v voor een gemeente lijke instelling in de regio Zeeland. Voor deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voor het voeren van procedures op het gebied van handhaving van de Woningwet/bouw- verordening Wet ruimtelijke ordening, het behandelen van bezwaar-en beroepsprocedures en andere voorko mende werkzaamheden. Voor deze functie heb je een juridische gerichte opleiding op minimaal hbo-niveau, werkervaring op genoemde terreinen, goede schriftelijke en mondelinge urtdrukkingsvaardigheden en een flexibele en klantgerichte instelling.Voldoe je aan de eisen en ben jij op zoek naar een uitdagende fulltime baan, neem dan snel contact op! Informatie:0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Administratief personeel m/v voor de overheid. We zijn regelmatig op zoek naar (financieel) administratief medewerkers, receptionisten en secretaresses. Ook hebben we regelmatig specifieke vacatures voor gemeente afdelingen zoals Burgerzaken/ Publiekszaken, Mensen met werkervaring bij de overheid, hebben een sterke pre. Mocht je nog niet ingeschreven staan, schrijf je dan in via de site www.tempo-team.nl en maak een afspraak met ons om kennis te maken. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Medewerker Project Ondersteuning m/v voor de afdeling welzijn en sociale zorg. Je ondersteunt beleidsmedewerkers bij het uitvoeren van de werkzaam heden. Je houdt je bezig met het organiseren van verga deringen, verzorgen en maken van uitnodigingen. De functie is voor 20 tot 24 uur per week. Wïj zijn op zoek naar mensen met mbo+ werk- en denkniveau, met werk ervaring. Spreekt jou dit aan? Neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0118 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Medewerker vergunningverlening B m/v Vooreen overheidsinstantie in de regio Zeeland.Je behandelt vooral reguliere en lichte aanvragen voor bouw- en gebruiksvergunningen en verricht bijbehorende administratieve werkzaamheden. Je beschikt minimaal over een bouwkundig mbo diploma en je hebt ruime ervaring in de genoemde werkzaamheden, Voldoe jij aan de eisen en spreekt deze functie jou aan, neem dan snel contact met ons opl Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Back office medewerker m/v vooreen bedrijf in de regio. Als back office medewerker houd je je bezig met het opstellen van bouwvergunningen. De functie is voor maximaal twee dagen per week voor een periode van minimaal 15 maanden Kennis van bestemmings plannen en bouwprocedures is een pre. Heb jij MTS- bouwkunde gedaan of heb je je hbo-diploma? Neem dan contact met ons op of loop gewoon een keer binnen! Informatie: 0118 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Front office medewerker m/v voor verschil lende overheidsinstellingen, Aan de publieke balie geef jè advies over bouwplannen, behandel je bouw aanvragen en houd je je bezig met regelgeving en de mogelijkheden van de gemeente. Heb jij mts-bouwkunde gedaan of ben je in het bezit van je hbo-diploma? Heb je kennis van bestemmingsplannen en bouwprocedures? Neem contact met óns op! Informatie: Of 18 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Senior juridisch beleidsmedewerker m/v voor de Gemeente Veere. Je zult je onder andere bezig houden met: juridische ondersteuning en controlling van de afdelingen, bestuurlijke samenwerking, het werken in projectgroepen. Algemene wet Bestuursrecht De functie is voor twee dagen per week voor minimaal twee maanden, Informatie: 0118 67 90' 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Jobhunter m/v vooreen gemeentelijke instelling in de regio Zeeland. Je belangrijkste taak bestaat uit het onderhouden en verbeteren van de relatie met de werk gevers, zodat bijstandgerechtigden weer aan het werk kunnen.Voor de functie heb je relevante opleiding en meerdere jaren werkervaring. Het gaat om een tijdelijke fulltime opdracht Je bent pro-actief zelfstandig en hebt affiniteit met de doelgroep,Voldoe je aan de eisen, neem dan snel contact op! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes TECHNIEK Chemisch operator m/v voor GE in Bergen op Zoom. Je werkzaamheden bestaan uit het beheersen van het productieproces, het nemen van actie bij afwijkingen en bijdragen leveren aan het verbeteren van de pro cessen. Heb je een afgeronde opleiding mts-procestech- niek of hts-chemische technologie en vapro b met rele vante werkervaring? Wil je ook nog in vijf-ploegen werken? Deze vacature is per direct en op contract basis, Informatie: 0164 29 31 93, Mayke Drijver, Plasticslaan I, Bergen op Zoom Laborant m/v voor GE Plastics in Bergen óp Zoom. We zoeken mensen met mbo-/hbo- opleiding in de rich ting chemie/techniek voor diverse functies. Heb je goede kennis van de Engelse taal en wil je in 2- of 5-ploegen werken? Neem dan contact met ons op! Informatie0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan I, Bergen op Zoom Medewerkers Technische Dienst, m/v voor een groot vakantie park in de omgeving van Ouddorp. Het werk bestaat uit het oplossen van technische pro blemen en het repareren van dingen op het park Het is dus wel belangrijk datje enige affiniteit mettechniek hebt, Deze functie is voor een langere tijd. Ben jij een echte "handyman" en in het bezit van een rijbewijs? Twijfel dan niet en neem contact met ons op! Informatie: 0118 67 90 30, Sabina Dabra Freeman, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Monteur m/v voor GE Plastics in Bergen op Zoomilii deze functie zorg je samen met collega's voor periodiek preventief en predictief onderhoud en los je storingen op. Er worden hoge kwaliteitseisen gesteld óm de betrouwbaarheid van de installaties te verhogen. Daarbij wordt een actieve bijdrage veiwacht in veiteteringspro- cessen, het toezien op een veilige werkplek en het zelf opzetten van onderhoudsprogramma' s. We zijn op zoek naar kandidaten met mbo electrotechniek/meet en regel techniek en/of wtb (schoolverlater of enkele jaren rele vante Werkervaring) en ervaring met het werken met een PC en PLC besturingen.Verder ben je bereid tot het zelfstandig lopen van consignatiediensten. Je werkt in dag dienst. Je krijgt van óns bij aanvang direct een detache ringscontract. Informatie: 0164 29 31 93, Mayke Drijver, Plasticslaan I, Bergen op Zoom Lasser m/v voor een technisch bedrijf in Middelburc Je hebt een certificaat tot lasser en ervaring in deze functie. Ben je in bezit van eigen vervoer? Dan kun je direct voor langere tijd aan dé slag. Informatie: 0118 67 90 30, Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Pijpfitter m/v vooreen relatie in Middelburg. Wij zoeken ervaren pijpfitters.Aantoonbare werkervaringen het bezit van een VCA certificaat zijn verplicht Het betreft een fulltime functie op een locatie inVlissingen- Oost. Interesse? Neem snel contact met ons op! Informatie: 0118 67 90 30, Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Technisch tekenaar m/v vooreen ingenieursbu reau in de regio. Ben je in het bezit van een MTS of HTS diploma weg-en waterbouw en ben je bekend met het programma A.utocad. Kun je goed ontwerpen en con structief denken, neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0115 61 23 89, Debbie Verstelle, Nieuwstraat-66, Terneuzen Compounding operator m/v voor GE Plasticsin Bergen op Zoom. Je kunt ingezet worden op diverse posities binnen het proces. Werkzaamheden bestaan o.a. uit, afwegen van grond- en kleurstoffen a.d.h.v. lijsten uit de computer; vullen van mengers, aan- en afvoer van materiaal voor de extruders en verpakkingsmateriaal, instellen van machines, oplossen van kleine storingen, schoonhouden van de werkplek en kwaliteitscontrole.Je hebt Its/vapro a niveau, compounding ervaring. Daarnaast is een heftruekcertificaat wenselijk. Ben je bereid om in twee- of vijf-ploegen te werken en heb je interesse? Reageer dan snel! Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Informatie: 0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan I, Bergen op Zoom Technisch inkoopmedewerker m/v vooreen technisch bedrijf in de omgeving van Goes, Je kijkt de bestellingen en goederen na en je hebt telefonisch con tact met leveranciers. Kortom je houdt de inkoop van het bedrijf draaiend. Voor deze functie heb je minimaal een mbo-diploma in de technische richting, bijvoorbeeld werkbouwkunde en/of mts, een diploma voor inkoop (nev I of nev 2) en twee a drie jaar werkervaring,Voldoe je aan de eisen en spreekt de vacature je aan, neem dan snel contact op. Informatie: 0113 25 25 05,*Chau Ta, Piet Heinstraat 3. Goes Beginnend CAD-tekenaar m/v vooreen bedrijf in de regio vanYerseke.Wij zijn op zoek naar een begin nende CAD-tekenaai: Affiniteit met installatietechniek is een pré. Ook moet je bereid zijn een opleiding te volgen, Spreekt deze functie jou aan, neem dan snel contact met ons op! In formatiè: 0113 25 25 05,Jip Mulder, Piet Heinstraat 3, Goes Technisch tekenaar m/v vooreen bedrijf in de regio, Je hebt een opleiding mts-werktuigbouw of installa tietechniek afgerond, Je kunt goed overweg met het office-pakket en Autocad 2000. Zoek je een fulltime baan? Wil je bij een bedrijf aan de slag met doorgroei mogelijkheden en uitstekende secundaire arbeidsvoor- waanden? Dan is dit je kans! Voor meer informatie neem je contact met ons op, Informatie: 0118 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Allround medewerkers technische dienst m/v voortwee bedrijven in de regio Goes. Voor deze functie heb je een elektrotechnische achter-,, grond en enige ervaring. Ook kun je met veel verschil- lende materialen werken en ben je een echte teamplayer Een rijbewijs B is een vereiste. Ben je geïnteresseerd, 1 neem dan snel contact met ons op! Informatie. 0113 25 25 05,Jip Mulder, Piet Heinstraat 3, Goes Constructiebankwerker m/v vooreen bedrijf in Middelburg. Wij zijn op zoek naar ervaren bankwerkers: die voor langere tijd aan de slag willen op locaties in Middelburg enVlissingen-Oost Heb je minimaal LTS- niveau, een VCA certificaat en werkervaring, dan kun je direct voor langere tijd aan de slag. Eigen vervoer is een pré. Neem snel contact met ons op! Informatie: 0118 67 90 30, Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg www.tempo-team.nl Solliciteren? Stuur uw CV naar: Voogd Voogd. Diensten B.V., Postbus 14, 3240 AA Middelharnis t.a.v. Lia Molendijk, teamleider P&O. Elmolendijk@voogd.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26