11 donderdag 28 september 2006 Overleden als je me nodig hebt, fluister mijn naam dan in je hart ik zal er zijn. Op 26 september 2006 is mijn lieve man en mijn allerliefste papa Chris Castel gestorven in de leeftijd van 47 jaar. Wij zullen zijn humor, lach en liefde heel erg missen. Dag lieverd, Ellize Kasse Ruby Damplein 58 631 GD Middelburg Wij nemen afscheid van Chris op zaterdag 30 september om 15.00 uur in het crematorium an de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Dag lieve Chris onverwacht is overleden mijn lieve zoon en onze lieve broer in de leeftijd van 47 jaar Chris Castel Castel in herinnering A.B. Castel-Wisse Brigitte Castel Ron Castel Middelburg 26 september Zeer bedroefd melden wij dat plotseling is gestorven cnze geliefde zwager Chris Castel Üiris is de man van onze zus Ellize en vader van Ruby. David Kasse en Gerlinde Diehl Abibatu Jariatu Kees Kasse en Els van Tatenhove Johan David Wij wensen Ellize en Ruby en de familie van Chris veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Onze lieve, dappere Chris leeft zijn leven niet meer met ons samen. We zijn erg verdrietig. Jan en Wilma Abjan en Petra en kinderen Soms zijn er witte plekken in een droom. Misschien dat daar wel stille vlinders zweven. Al weet je niet vanwaar zo'n vlinder komt. Soms zijn er witte plekken in een droom. Misschien dat je dan rustiger kunt slapen. Zodat je niet meer bang bent voor wat komt. Soms zijn er witte plekken in een droom. Dan brengt de slaap je warmte en wat licht. En minder donker waarvan je wakker ligt. Manna Kruit Verdrietig en verslagen zijn wij omdat Chris Castel de man van onze dierbare juf Ellize Kasse, vader van Ruby onverwacht is overleden. Collega's, kinderen en ouders van CBS 't Klinket te Koudekerke Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan? töet geheel onverwacht, maar voor ons allen te weg. is overleden mijn lieve man, onze papa, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Piet Donze echtgenoot van Anne Donze-van Kruijssen Hij overleed in de leeftijd van 51 jaar Hulst: Anne Bram Gijs Eva Temeuzen: Sriyani Ranjith Kloosterzande: J. van Kruijssen-Kint Familie Donze Familie van Kruijssen 27 september 2006 wntehondstraat 13,4561 BA Hulst Kei is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, ander Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegen- 'd °m afscheid van hem te nemen op zaterdag 30 September van 18.00 tot 18.45 uur. Üb ^^idsdienst wordt gehouden op maandag 2 Oktober om 12.00 uur in het gemeenschapscentrum Pen Dullaert, Sportlaan 24 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van ber Maelstedeweg te Hulst. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen ezeaankondiging als zodanig beschouwen. fisns ontastbaar ver ^jltert dierbaar een mooie ster. >ze zal heel goed weten Dat wij jou nooit vergeten. Schitter maar ster, straal maar zacht, ijblijft altijd één van ons ialseen mooie ster hoort in de nacht. 22-09-2006 Julian f 22-09-2006 Lief klein kaboutertje, we zullen je missen. Dikke kus, papa en mama Afeten Debby Ringweg 64 «86BKColijnspIaat Piet je was ziek, een oneerlijke strijd die je niet kon winnen. Ons verdriet is groot. We zullen er zijn voor Anne, Bram, Gijs en Eva. Roger, Roos, Hilde, Sjors en Koen Frank, Monique, Bonne en Sanna Niet geheel onverwacht, maar veel te vroeg is overle den, onze gerespecteerde medewerker en collega Piet Donze Wij wensen Anne, Bram, Gijs, Eva, Sriyani en Ranjith veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Directie en medewerkers Elektra 21 BV Temeuzen Bedroefd en geschokt zijn wij door het overlijden van onze gewaardeerde collega en lid van onze perso neelsvereniging Piet Wij wensen Anne en de kinderen veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijd Personeelsvereniging Elektra 21 BV Temeuzen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van Piet Donze Wij wensen Anne, Bram, Gijs, Eva en de andere familieleden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies Team, MR, OR en bestuur van OBS Sandeschool te Kloosterzande Heel verdrietig waren we toen we hoorden van het overlijden van Piet Donze De papa van Eva, Gijs en Bram We denken aan jullie De kinderen van OBS Sandeschool te Kloosterzande Vriendschap Humor Een lach en een traan Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze vriend Jaap Hofman Wij wensen Anneke, kinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. Jan en Ida Groeneveld Verdrietig zijn wij door het verlies van onze vriend. We zullen hem missen Jaap Hofman Wim - Wilma Johan - Daniëlle Wouter - Winny, Romy Wij wensen Martijn en zijn familie veel sterkte toe de komende tijd na het verlies van Jaap Hofman Hans Olivier Lennart Angelique Eva Kimberly Diego Jeroen Vincent Chris Rachel Marlies Sinead David Martin Dennis Mithun Esther Stefan Als je in je levensstrijd warmte om je hebt verspreid, als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar je het kon aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. Bedroefd, delen wij u mede dat, toch nog onver wacht, uit ons midden werd weggenomen mijn lieve Rita, onze lieve zorgzame ma, schoonma en oma Rita Julia Obrie-Maas weduwe van André Petrus Obrie partner van Roland Versluijs *01 -10-1940 f 26 - 09 - 2006 Sas van Gent Goes Sas van Gent: Roland Versluijs Sas van Gent: Peter Obrie Westdorpe: Eddy Obrie (t) Wesley Daisy en Bart Temeuzen: Patrick en Kathleen Obrie-Geldof Manouk Jochem Terneuzen: Erica en Frans van der Velde-Obrie Wouter Mathijs Anne-Floor (t) Sas van Gent: Ronald en Angelique Bevelander- Heijens Bas Jop Sas van Gent, 26 september 2006. Burgemeester Hoefnagelsstraat 11 4551 HE Sas van Gent Mauritsslraat 37,4532 BE Terneuzen De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op maandag 2 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren, achter in de kerk. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal, in besloten kring, plaatshebben. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent al waar u zaterdag 30 september om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Verslagen zijn wij door het overlijden van Mevrouw Obrie Wij wensen Roland, Erica, Frans, Patrick en Kath leen en de kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mariette, Roland, Fanny en Lucas Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle Fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Kempe Daniël Beverwijk echtgenoot van Janny Elderman 13 augustus 1939 126 september 2006 Groningen Vlissingen Vlissingen: J. Beverwijk-Elderman Zaamslag: Michaël en Corine Laurens Boulevard Bankert 862 4382 AC Vlissingen De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 30 september om 10.15 uur in de "Onze Lieve Vrou- we-kerk". Singel (nabij Stadhuis) te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, R.K.- gedeelte, aan de Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwachts is overleden onze buurman Jan Bolijn Wij wensen buurvrouw Marry, de kinderen en klein kinderen veel sterkte toe. Fam Saman, Fam Bouwman, Fam Kerkhove, Fam vd Bergh, Fam Verheij, Fam Keus, Fam Hoeijmans, Fam vd Velde Van het concert des levens krijgt niemand het program Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Geerard Schrier in de leeftijd van 70 jaar. J.J. Bakker Kinderen Kleinkinderen 27 september 2006 Rozenlaan 46 4401 HHYerseke Zaterdag 30 september is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'Vredelust' te Yerseke (ingang via Molenlaan). De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 2 oktober om 12.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Onverwachts is overleden mijn broer, zwager en oom Geerard Schrier Wij wensen Jo en familie veel sterkte toe. Adri en Korrie Kitty en John Melissa en Nico Heidi en Erik Ik heb het opgegeven want doorgaan had geen zin. Ik werkte heel mijn leven voor klant en voor gezin. Als ik ten lange leste mijn leven overzie dan was ik nooit de beste maar ook vaak de slechtste niet. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en pa August de Beule Guust echtgenoot van Julia Maria de Beule-Serrarens St. Jansteen, t Hulst, 5 augustus 1934 27 september 2006 St. Jansteen: J.M. de Beule-Serrarens Vlaardingen: Lucien t St. Jansteen: Christianne Burgemeester Ysebaertstraat 17 4564 AJ St. Jansteen De dienst van woord en gebed wordt gehouden op maandag 2 oktober om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Ter neuzen. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat toch nog on verwachts van ons is heengegaan onze lieve broer en oom Maarten van Damme 18 novem ber 1925 f27 september 2006 Zierikzee, J.C. Jonker-van Damme Colijnsplaat, M. Groenleer-van Damme Kerkwerve, J. van Damme Neven en nichten Zierikzee, verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: J. van Damme Kerkweg 32 4321 AC Kerkwerve De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. maandag 2 oktober in de Protestantse kerk aan de Ring te Kerkwerve, aanvang 13.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur gele genheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in '"t Kerkerf". - Liever geen bezoek aan huis Q Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een moeder is een kostbaar iemand, ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. Het enige verdriet dat ze je aandoet is te sterven en je alleen te laten. Verdrietig zijn wij dat na eem kortstondig ziekbed en een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Bachten Dieke", omringd door hen die zij liefhad, uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Roelfien Meertens weduwe van Albert de Vogel op de leeftijd van 81 jaar. Sas van Gent: Henk en Katrien f de Vogel-v.d. Velde Zelzate (B): Fenny en Georges Simons-de Vogel Terneuzen: Cor de Vogel Sas van Gent: Derk de Vogel t Merksem (B): Lia en Dirk Verdoren-de Vogel Temeuzen: Bert en Heieen de Vogel-van Wijck Temeuzen: Frans de Vogel Temeuzen: Albert de Vogel Sluiskil: Wilma en Jan Meijer-de Vogel Temeuzen: Ina de Vogel en Francois Grandsaerd Temeuzen: Ria en Rinus Kik-de Vogel Temeuzen: José en Gijs Reedijk-de Vogel Dordrecht: Louis de Vogel en Maria Droesbeke Clinge: Rudy de Vogel Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 26 september 2006 Corr.adres: Wilgenplantsoen 32 4537 VC Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 1 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 2 oktober om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zwaarder werden de dagen, en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten, bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies, van de strijd om het leven. Heb je ons heel veel geluk, en ontzettend veel liefde gegeven. Rust zacht, het is goed Francois en Ina. Gijs en Jose. Gertjan, Matthys, Melissa, Melanie, Milana, Masjenka. Na veel vallen en opstaan heeft hij eindelijk rust gevonden. Hij wist zich omringd door zorg en liefde. Comelis Speelman Burgh, t Geertruidenberg, 23 september 1925 26 september 2006 Geertruidenberg: Henny Speelman-Sloof Gorinchem: Wim en Bernardine Anne Wil Carlijn Marjell Utrecht: Jenny Bram Jeroen Utrecht: Suus Geertruidenberg: Lia en Rob Linda Roland en Ilse Maaike Zwolle: Harry en Sjenny Léone Jacky Amersfoort: Comelis en Esther Koen Noor Allemanshil 16 4931 KT Geertruidenberg U kunt afscheid nemen van Comelis op donderdag 28 september van 18.00 tot 19.00 uur in het uit vaartcentrum aan de St. Jozeflaan IA te Raams- donksveer. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 29 september om 10.30 uur in de aula van het crema torium aan de Tuinzigtlaan 11 te Breda. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aan vang van de dienst en persoonlijk na de crematie plechtigheid in de condoleancekamer van het crema torium. Comelis wilde liever geen bloemen, maar zou een gift ten behoeve van het Nationaal Epilepsiefonds zeer op prijs stellen. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Comelis Speelman echtgenoot van Hennij Speelman-Sloof in de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam B. Speelman Burgh, 26 september 2006 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei... Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle Fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze fantastische moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Tanneke Adriaanse-de Klerk sinds 17 november 2004 weduwe van Jan Adriaanse in de leeftijd van 81 jaar. Coby Eric, Marc Jan en Anne André en Anita Liza, Myrte Piet Vlissingen, 26 september 2006 Correspondentieadres: Badhuisstraat 3 4371 EL Koudekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 30 september om 09.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Zo vertrouwd van wie je gewoon houdt daarom doet het zo'n zeer dat vertrouwde is er niet meer Ik zal je missen ma Na een kort ziekbed en met volle bewondering voor de wijze waarop zij deze periode heeft doorgebracht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster en schoonzuster Nel Adriaanse-de Klerk Goes: Ko de Klerk Sarie de Klerk-Houweling Vlissingen: Nell Louwerse-Adriaanse Leunis Louwerse Neven en nichten Opgewekt en zorgzaamnooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, maar je had de kracht niet meer. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe. Je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Na een liefdevolle verzorging is omringd door allen die hem lief waren vrij zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve man, onze vader en mijn opa Miel van Beek Putte (NB.), f Vlissingen, 9 maart 1924 27 september 2006 C.A. van Beek-Kalle Jan en Anja van Beek Jeffry Sjannie van Beek en Joop van der Hoek Westerzicht 126.4385 AP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 2 oktober van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", aan de Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met verdriet geef ik kennis van het overlijden van Miel van Beek in de leeftijd van 82 jaar. Dennis Vlissingen, 27 september 2006 Heden is overleden ons gewaardeerd lid Joost Bakker Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Souburgse Ringrijdersvereniging Dankbetuiging Lieve mensen, Daar het mij niet mogelijk is u persoonlijk te bedanken voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Jan, in de vorm van uw aanwezigheid bij het afscheid nemen van Jan en de vele brieven, kaarten en bloemen zeg ik u mede namens zijn zuster Christina uit Perth (Australië) hartelijk dank. Uw warme blijk van medeleven heeft mij zeer goed gedaan! Ook in het bijzonder dank aan de artsen, verplegend per soneel en overige medewerkers van Allévo "Cornelia": de heer L. Stout van de "Humanistische Uitvaartbegelei- ding"; en de medewerkers van Arensman Uitvaartverzor ging voor de zeer goede en zorgzame begeleiding, ook voor mij, van de begrafenis. Maatje Leurs-Kwaak Zierikzee, september 2006 in Memoriam 28-09-2001 28-09-2006 Jan Boer lieve man, vader en opa verweven in ons leven voor eeuwig Gré, Sylvia, Nikita en Quinta In memoriam In liefdei'olle herinnering Dick 28-09-1996 28-09-2006 Teun In Memoriam Rick Stroo Nina Penny Grafmonumenten, ,V\^NA JUojf, S"ens' 0n,werPen realisatie naar uw wens. Opschriften Nijverheidsstraat 53/55 graveren, stralen 4538 AX Terneuzen en laseren. Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 11