Arts of verpleegkundige? 'tin PZC woensdag 27 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Ruben Ruben is geboren op 25 september 2006. Silvester, Tessa en Sanne Vermunt Oosterscheldestraat 7 4302 WG Zierikzee Overleden The piano keys Are black and white But they sound as A million colours in your mind (Katie Melua) Lennard Bedankt dat je altijd beschikbaar was om onze programma's muzikaal kleur te geven, Namens het Bru's Oranje Comité Willem van Kooten (voorz.) [eroen Klink (secr.) Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig geven wij u kennis dat na een kortstondi ge ziekte is overleden mijn lieve zorgzame man, onze dappere pa en schoonpa Jacob Louwrens Hofman Jaap In de leeftijd van 59 jaar. Middelburg: Anneke Hofman-van Hooijdonk Peter en Jozelien Marlijn 26 september 2006 Torenhofstraat l 4337 )V Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaande aan de begrafenis, zal gehouden worden op zaterdag 30 september om 15.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is hier vanaf 13.00 tot 13.10 uur gele genheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Na een kort ziekbed is op 59-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jaap Hofman echtgenoot van Anneke van Hooijdonk Oostkapelle: Truus Polderman-Hofman, in herinnering jan Polderman Kloetinge: Magda Nagelkerke-Hofman Ad Nagelkerke Neven en nichten Middelburg, 26 september 2006 Verdrietig zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van onze lieve zwager en oom Jaap Hofman echtgenoot van Anneke van Hooijdonk Zwolle jos van Hooijdonk Rineke van Hooijdonk-Bijlsma Middelburg Ineke Littooij-van Hooijdonk Niek Littooij neven en nichten Middelburg, 26 september 2006 Na een korte periode van ziekte is veel te vroeg van ons heengegaan onze medewerker Jaap Hofman We gedenken Jaap als huismeester in zorgcentrum Ter Reede. Jaap stond altijd klaar voor anderen, zowel in het werk als daarbuiten. Zijn positieve levenshouding is een voorbeeld voor anderen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens Raad van Toezicht, bewoners en medewerkers van Stichting Werkt voor Ouderen, drs. J. de Graaf, algemeen directeur Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven. Maar doe mij in de oogst geloven, waan'oor ik dien. Na een arbeidzaam leven is na een kortstondig ziek bed overleden onze vader, lieve opa en partner Jan Jacob Bolijn Sinds 2 september 2000 weduwnaar van Pieternella Hendrikse Geb: 17 juni 1938 Overl: 26 september 2006 Kerkwerve: Lia en Hans Ineke Heieen Zierikzee: Ben en Nellie Stefan Co föhn Zierikzee: Marry Hendrikse-Bakker Vader hield van bloemen Julianastraat 60 4301 NC Zierikzee De overdenking zal worden gehouden zaterdag 30 september om 10.30 uur in het Multi Functioneel Centrum, De Fluijbertstraat 35 te Zierikzee, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats van Zierikzee. Indien u deze dienst wenst bij te wonen wordt u ver zocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd gebouw. Heden overleed onze goede buurman Paul J. van Belzen Familie Diederik Familie de Bruijne Familie Rijkeboer Mevrouw M. Bernouw Mevrouw R. Polderman Familie Kassab Familie Scherpenisse Familie Boeije Buren van de Gandhistraat en Amnestvlaan Zondagochtend bereikte ons het droevige bericht dat plotseling is overleden onze broer, zwager en (oud)oom Jan Abraham Maas Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. L.C. Maas t W. Maas-de Kuijper Sonja DeniseS Ronald Cindy Tom en Britta Samantha Timothé Maks Celin Magda en Gosse Alex en Michaela Alea "Een ongelijke strijd kun je niet winnen. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u het verlies mee van onze moeder, oma en overgrootmoeder Paula Maria Sameel-Roegiers weduwe van Josephus Sarneel 17-07-1925 t 25-09-2006 Philippine Sas van Gent Sas van Gent: Hei-man en Christien Mario en Marline, Isabeau Yaniek Bart en Nathalie Middelburg: Harold en Birgül Sjoerd en Danielle Dirk en Gonda Groede: Paul en Marie-Claire Carlijn Aukje Roel Thijs Westdorpe: Theo en Steven Maarssen: Ria en Willy Justin Ellen Sas van Gent. 25 september 2006 Correspondentieadres: Heerlijkheidsstraat 6,4551 VH Sas van Gent Wij willen op zaterdag 30 september om 10.00 uur afscheid nemen in de parochiekerk van Sas van Gent, waarbij wij u uitnodigen. Aansluitend begelei den wij moeder naar het crematorium alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Vrijdag 29 september om 18.30 uur zal er tijdens de wekelijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsen- burg 2 te Sas van Gent, voor moeder het gebed gevraagd worden, waarna er gelegenheid is, om streeks 19.30 uur, om afscheid van haar te nemen in familiehuis "De Geslootene Boom". Voorzorg en advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uil uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bedijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een berïchi achterlaren, waarin u uw medeleven beluigt Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboekei versturen Een kleine moeite en toch vaak een grote troosl. Informatief I Op Menseniinq.nl vind: u veel onderwerpen die direct ol indirect te maken •n met overlijden Alle adressen op her gebied van uitvaart en afscheid m op de site vermeld tf Mensen ,nl Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Hij is geston'en zoals hij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde hij zelf dragen. Rust nu maar uil. Na een leven van werken en zorgen, hebben we met veel verdriet afscheid gQnomen van onze lieve papa en opa Abraham de Wolf sinds22 december2005 weduwnaar van Cornelia Cijvat Zoutelande, t Domburg, 21 juni 1922 25 september 2006 Koudekerke: A.W. Balthazar-de Wolf H. Balthazar Vlissingen: Ronald en Khatidja Grijpskerke: P. van Beers-de Wolf L.C. van Beers Hans Mark Zoutelande: J.P. de Wolf Onze dank gaal uit naar liet personeel van Zorgcentrum Simnia voor de goede verzorging, Corresponden t iead res Banckertstraat I 7 4371 BP Koudekerke Onze pa en opa is opgebaard in zijn kamer in Simnia. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 september a.s. van 10.00 tot 11.00 uur in Zorg centrum Simnia, kamer 203. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 29 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het cremato- I Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Bram de Wolf weduwnaar van onze oudste zus en schoonzus Keetje Cijvat Westkapelle: Chris en Miene Cijvat Naarden: Nout en Corrie Cijvat Zoutelande: (an en Mine Cijvat Piet en Annie Cijvat Biggekerkc: Wil en Adrie Geschiere Zoutelande: Kees en Bets Cijvat Westkapelle: Wim en Dé Cijvat Zoutelande: Henk en Mientje Cijvat neven en nichten Zoutelande, 25 september 2006 De Heer is mijn herder Verdrietig geven wij u kennis dat na moeizame laatste jaren, toch nog onverwacht, is overleden onze lieve vader en opa Jozias Hamelink sinds 28 april 2005 weduwnaar van lanneke Verschelling in de leeftijd van 85 jaar. Axel: Willy Donze-Hamelink Jan Donze Marco 25 september 2006 CoiT.adres: Diepeneestraat 12,4571 TB Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in voornoemde kerk. Donderdag 28 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager Jas Hamelink Axel: N. Wieland-Verschelling P. Wieland t Axel: T. van den Berge-Verschelling P. van den Berge t Axel: A.C. Verschelling E. Verschelling-Buijze Axel: P. Verschelling C. Verschelling-Dek Afscheid nemen doet zo 'n pijn. Toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn vader, schoonvader en opa Joost Bakker sinds 1985 weduwnaar van Anna )acoba de Visser in de leeftijd van 86 jaar. Oost-Souburg: Anton en Loes Daniëlle en Rémon Emanuel en Nicole Zorgcentrum De Zoute Viever", 25 september 2006 Correspondentieadres Wittezeestraat 10 4588 GG Oost-Souburg Opa is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op vrijdag 29 september van 12.00 tot 12.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. j Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze broer en zwager Bram de Wolf weduwnaar van Corrie de Wolf-Cijvat We wensen de kinderen en kleinkinderen de kracht i toe om dit verlies te dragen. Biggekerke: Maaike M. de Wolf-Mol Vlissingen: Wim J. de Wolf Jo de Wolf-Iobse Vlissingen: jo W. de Wolf Corrie de Wolf-van Soelen Na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve en zorgzame moeder Maatje de Wolf in de leeftijd van 86 jaar. Zoutelande: Kristiaan de Groot Middelburg, 22 september 2006 Corresponden t iead res Langedam 7 4374 AA Zoutelande Overeenkomstig de wens van mijn moeder heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. Dankbetuiging Hel heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader en zorgzame opa en overopa Johannis van de Vreede Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Inzonderheid gaat onze dank uil naar Dr. van Lieshout en alle medewerkers van huisartsenpraktijk Balans en de huisartsenpost en de medewerkers van de R.S.T. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Van de Vreede Krabbendijke, september 2006 Hoe kan een 'zomerzegel' mijn oma helpen?? FONDS Ouderenhulp 1: Hl !*i. i KOOP NU ZOMERZEGELS! En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede onder ouderen! O.a. te koopbij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Uw hulp is onmisbaar. Door uw inzet kunnen ruim 6.C mensen met vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38