Natuursteenïïuis Wij gunnen u alle rust en privacy. GrafqëdeiïBeker: Geboren Ons geluk is uitgebreid met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Remo 22 september 2006 Harold. Eline en Iris Schrier Couwervestraat 27 4461 XB Goes tel 0113-229171 Overleden Dag lieve schat, ons liefdeswonderkind Door iedereen al verwacht en zo bemind Zo volmaakt, maar zo broos, zo klein en teer |ou vergeten doen we ons hele leven niet meer! Na een wonderbaarlijke zwangerschap van 20 weken is op 22 september 2006 levenloos geboren onze lieve zoon en broertje Dion Jou nu al te moeten missen en nooit te leren kennen doet ons zo'n zeer. Hopelijk zien we jou ooit weer! Dikke kus en knuffels van jouw trotse ouders en grote zus Maikel, Saskia en Mandy de Graeve-Jansen De muziek was zijn leven, de muziek is abrupt gestopt... Vanuit die onbegrijpelijke stilte geven wij met veel verdriet kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vriend en papa, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Leendert Hoekman - Lennard - in de leeftijd van 34 jaar. Heer, wil ons op Uw vleugels dragen. Patricia Kimberly L.D. Hoekman I.A. Hoekman-van Koeveringe Jaco en Sandra Sophie, Merel José en Wouter Emma, Wessel Bruinisse, 23 september 2006 O.F. Weisestraat 2 Correspondentie-adres: Acacialaan 26 4311 GP Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 28 september om 15.15 uur in de kerk van de Hen', gemeente te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Brui nisse. - Geen bloemen Geen toespraken Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze geliefde kleinzoon en neef Lennard Hoekman Sterke de Heere, Leen en Jannie, de kinderen en zijn vriendin in dit verdriet. J. Hoekman-Lukasse, ooms en tantes Goes, "Rehoboth". september 2006 Stil en verdrietig zijn wij na het plotselinge over lijden van onze lieve neef Lennard Hoekman op de veel te jonge leeftijd van slechts 34 jaar- Familie van Koeveringe-Dees Ooms en tantes Neven en nichten Krabbendijke. 25 september 2006 Wat de toekomst brengen moge Met grote verslagenheid hebben wij kennis- genomen van het overlijden van onze dirigent Lennard Wij wensen Patricia en Kimberly, ouders, broer, zus en verdere familie heel veel sterkte en steun toe om dit grote verlies te dragen. Koor "The Message" Connie, Ineke, Lia, Leona, Elles, Hennie, Wilma. Bettina. Gerrie, Bart, Samiel, Paula, Corrie, Bets, Dominic, To, Marianne, Esther, Jozé, Anita, Jeanette, Johan, Yolanda, Wil, Dinie, Nicoline, Ina, Cees, Marianne, Andrea, Henk, Jacqueline, Conny, Leen, Marlies, Christel, Monique Waarom zijn er zo veel vragen Waarom is er zo veel pijn Waarom zijn er zo veel dingen die niet te begrijpen zijn Met diepe verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Lennard Hoekman Leden Loterijclub Onze Kans Ons koor is diep geschokt door het plotselinge over lijden van Lennard Hoekman Lennard heeft ons vaak begeleid bij concerten en had een bijzondere band met ons koor en onze dirigent. Wij zullen zijn glunderende lach missen. Wij wensen Patricia en de familie Hoekman veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Leden, bestuur en dirigent van Chr. Gem. Zangvereniging V.Z.O.S. Oosterland Oosterland. 25 september 2006 How fragile we are Veel te vroeg dit afscheid. Vaarwel Leo, je blijft in onze herinnering. Petra van der Werf Rob Marion Verdam, Cindy Wendy Volstrekt onverwacht bereikte ons het droevige be richt van het, veel te vroeg, overlijden van Leo Pool vader van ons jeugdlid Quinten Ons medeleven gaat uit naar zijn twee kinderen, zijn partner, Ankie en verdere familie. Trainers, begeleiders, spelers El-E2 en bestuur SV Walcheren je wilde nog zoveel, maar had niet meerde kracht, je ziekte had je volkomen in zijn macht, je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn dochter Janny Schot-van Luijk Middelburg, 24 maart 1943 Vlissingen, 24 september 2006 Miranda en Edwin Evelien Ron en Szilvia Stefan, Debby C. van Luijk Glacisstraat 94 4381 RL Vlissingen Janny is overgebracht naar het uitvaartcentrum Mo- nuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlis singen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donder dag 28 september om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de huisartsen, het Streekzie kenhuis "Walcheren", de Thuiszorg en speciaal naar Karin voor alle goede zorgen aan Janny. Elke herinnering is een kostbaar geschenk. Nel en kinderen Lieve Janny, We'll meet again. Tonnis en Bep Rust zacht Janny Willie Anne en Ad Thomas en Denise Wendy en Daniël "De Heer is mijn herder" Ps. 23 je was sterk en dapper Veel heb je voor ons gedaan Wat heb je veel geleden Moedig tot het einde We zullen je missen Maar nooit vergeten. Verdrietig, maar ook dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, in het bijzijn van haar kinderen, van ons is heengegaan onze lieve, zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Hendrika van Oostenbrugge Riek sinds 4 oktober 2005 weduwe van Joop van Baal 26 oktober 1938 t 23 september 2006 Oostburg: Jos en Caroline van Baai-van den Broeke Jordy Romy Oostburg: Kees en Nicole van Baal-Meulblok Maury Tycho Correspondentieadres: Langestraat 10 4501 BS Oostburg Onze moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 28 september om 14.00 uur in de SOW Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende zwager en oom Adriaan Oosterling Uit aller naam: J. Buys Amemuiden, september 2006 ART EMOTIONS Glazen gedenktekens Gebr. Dominicus BV - Specialist in Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van onze vroegere buurman Adrie Oosterling Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. F. Tjarks Fam. P. Meulmeester Fam. P. Luiten Fam. Joh. v. Belzen De Here is mijn licht en mijn heil, voor wie zou ik vrezen Psalm 27: la Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is door de Here tot Zich genomen Jacoba den Hamer Koos 11 maart 1926 22 september 2006 Ineke en Ad Kostermans-Witte Familie den Hamer Corr.adres: Rijnstraat 18 4535 GWTerneuzen De samenkomst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. donderdag 2S september om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt "De Levens bron", Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Woensdag 27 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre" voor de liefdei'olle verzorging. Geen bloemen. Met grote droefheid geef ik kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere van mijn zijde is weggenomen mijn lieve man Jacobus Jacob Maas Geboren Oostdijk: Overleden Goes: 7 augustus 1923 22 september 2006 Kapelle:C.J. Maas-Paauwe Park Beukenhof 21 4421 BV Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dins dag 26 september om 14.00 uur in de Petra- kerk, Goesestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Tot onze droefheid is van ons weggenomen ;t onze zwager Jacobus Jacob Maas echtgenoot van C.J. Maas-Paauwe Kapelle: Koos Mol-Paauwe Hans Mol (In herinnering) Yerseke: Simon Paau we Dien Paauwe-Zoeteweij Yerseke: Marie Boone-Paauwe Bouw Boone Yerseke: Jo Adriaanse-Paauwe Ko Adriaanse Biezelinge: Rinus Paauwe Mien Paauwe-Dekker Borssele: Pie Steketee-Paauwe Jo Steketee Biezelinge: Jan Paauwe Gerda Paauwe-Schipper Goes: Truus Paauwe-Anthonise Jan Anthonise Wilhelminadorp: Saar Nijsse-Paauwe Frans Nijsse Kloetinge: Leen Paauwe Lenie Paauwe-Lepoeter Wij wensen onze zuster Gods ondersteuning toe. Kapelle, 22 september 2006 Tot ons groot verdriet, maar tevens vervuld van goede herinneringen, is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Mieke Stins-Heemstra Immy de Vogel-Heemstra Miep Makke Heemstra-Bles Harm en Anne Immy Ben en Margot Mia en Frans Schippers Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel" te Krabbendijke is overleden onze lieve moeder, oma en ouwe-oma Jannetje Maria Schout-Nagelkerke sinds 26 mei 1995 weduwe van Marinus Jacobus Schout in de leeftijd van 88 jaar. Rien en Netty Janeten Stephan, Christian Mirjam en Peter, jari, Mandy, Nicky Jan en Lisette Nadine Rachelle en William Krabbendijke, 24 september 2006 Correspondentieadres: Adriaan Butijnweg 71 4411 BW Rilland De dienst van Woord en Gebed, geleid door dhr. J.F. Meijer, wordt woensdag 27 september om 14.00 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in "De Levensbron" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 23 september is in zijn woonplaats Montrose, Tasmania overleden Johannes (Jo) Gyselman Op de leeftijd van bijna 91 jaar. Robert Gyselman, Tasmania Slechts wat overblijft: een herinnering van hoe ik leefde op aarde. Maar voor degene die achterblijft heeft dat de meeste waarde. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen delen wij u mee dat is overleden mijn geliefde zus en onze onvergetelijke tante Adriana de Koeijer in de leeftijd van 88 jaar. Haar wilskracht en doorzettingsvermogen zijn een voorbeeld voor ons allemaal. Yerseke: J.C. Hamelink-de Koeijer Yerseke: Marleen en René Andrien en Sven faniek Manon Goes: Sandra en Rob Hannah Yerseke, 22 september 2006 Correspondentieadres: De Burcht 6 4401 JL Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. F. van de Woestijne. wordt woensdag 27 september om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Met heel veel waardering kijken wij terug op de lief devolle verzorging in zorgcentrum Vredelust te Yerseke. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig dat na een jarenlange vriendschap is overleden Jaantje de Koeijer Ons medeleven gaat uit naar hen die zij lief had. Marja, Frans en de kinderen Met droefheid vernamen wij dat op 89-jarige leeftijd is overleden onze gepensioneerde medewerker Cornelis van der Maas Gedurende 28 jaar heeft hij zich met enorme werk lust en enthousiasme ingezet voor ons bedrijf. Zijn familie wensen wij veel sterkte bij de ver werking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 25 september 2006 Und morgen wird die Sonne wiedersdreinen' john Henry Mackuy Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen di- zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groor overgrootmoeder Anna Buthfer Marei weduwe van Johan Wybolt Tamminga 15 april 1916 t 19 september 2006 Aadorf (Zw): Metsy van Rooyen-Tamminga Jan van Rooyen 's-Gravenpolder: Sibold Tamminga TrausTaraminga-van Dotk®, Amsterdam: Aukje Tamminga Pieter Roosenschoon Goes: Sjoerd Tamminga Greet Tamminga-Meijer Amsterdam: Janke Tamminga Amsterdam: Eelco Tamminga Philomeen van Achthoven Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prunusstraat 27 4431 DC 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. f-\reiklYvcn>stn, v-cctiUrv uw wensen m Wij creëren bij voorkeur een sfeer van rust wanneer u met ons uw wensen wilt bespreken over de keuze van een grafgedenteken. Daarom is onze toonzaal in Middelburg vanaf 1 oktober uitsluitend na telefonische afspraak te bezoeken (ook 's avonds). Don bent u er zeker van dat u onze onverdeelde aandacht heeft. Middelburg Arnesteinweg 40 Tel (0118) 612579 www.natuursteenhuis.nl Plaats uw familieberichten in de PZC Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in cle oogst geloven waarvoor ilc dien. A. Roland Holst Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Josephus Franciscus Claeys weduwnaar van Pieternella Kodde Oudelande, 27-4-1914 f Lewedorp 22-9-2006 Oudelande: Peter Claeys Julia Claeys-Polfliet 's-Gravenpolder: Henny van Hove-Claeys Pirn van Hove Veghel: Kitty van Eerd-Claeys Karei van Eerd 's-Gravenhage: Sophie Claeys Jan Bakker Leeuwarden: Jeannette Kasbergen-Claeys Gerard Kasbergen Reuver: Chef Claeys Josje Claeys-van der Werff Wolphaartsdijk: Els de Jager-Claeys Hans de Jager Goes: Johan Claeys Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. P.J. Claeys Ovezandseweg 2-B 4436 RE Oudelande De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 27 september om 13.30 uur in de parochiekerk van de H.Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. Kerkhof bij de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in 'Hotel Goes', A. Fokkerstraat 100 te Goes. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Kraayert voor de goede verzorging in zijn laatste levensfase. Onze - eens zo krachtige - Opa is niet meer. Opa bedankt voor alle mooie herinneringen. Klein- en achterkleinkinderen Lizeth en Dick, Lars Francois en Annemarie, Pieren Guusje Mayella en Mare, Fleur Constance en Pere Annette en Mart, Marlou, Thijs, Sjors Petra en Heiner Frances, (Hans, in herinnering) en Ab, Dewi Colette en Raymond, Bob, Charlotte, Cato, Micky Frits en Famke, Karei, Driek Monique en Jim, Jack, Jimmy, Jason Chislaine en Pascal, Lotte, Joep Barbara en Martijn Jorike, Bibi, Jordy Jan, Pico en Haley Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, inje eigen belang. Giro324 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefondsjil Hét speciale fonds vowkindas173 een handicap in

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28