Voor een zorgzame begeleiding MimWWImm De Bevelanden J.C. Hoekman Voor meer familieberichten zie pagina 14 zaterdag 23 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geheel onverwacht en veel te vroeg is de vader van mijn kinderen overleden Leo Pool Wij zullen je missen. Ankie Geheel onverwacht bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze neef en achterneef Leo Pool Leo, wij moesten te vroeg afscheid van je nemen. Oom Jille Tante Dicky Diny Paul Jasper Bouwe Suzanne Edwin Jenny 20 september 2006 Jubileum Onze ouders en grootouders Jo en Jopie Marinissen zijn woensdag 27 september a.s. 60 jaar getrouwd Wilt u hen hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op woensdag 27 september van 16.00 tot 18.00 uur in "Huys Ter Schelde" Vlissingsestraat 38-40 4371 REKoudekerke Els en Jan Evelyn en Merlijn Marlous Boulevard Bankert 322 4382 AC Vlissingen Leo is Leo Wat hebben we samen veel gekke dingen beleefd. Je blijft in onze herinnering. Annemarie en Louis Angélique en Hans Yvonne en Hielke Petra en Ronald Gert-Jan en Carin Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Leo Pool Wij wensen Nathalie, Quinten, Ankie, zijn vriendin en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moei lijke periode. Joop Britt, Tim en Elin Onze ouders, grootouders en overgrootouders Adrie en Truus Mechielsen-den Hamer zijn dinsdag 26 september a.s. 60 jaar getrouwd. Wilt u hen hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op de receptie die zij hopen te houden op zaterdag 30 september van 16.00 uur -17.30 uur in de Molenhof, Molenstraat 3, Zaamslag Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Molenstraat 3, kamer 222 4543 CN Zaamslag en als ik doodga, treur maar niet ik ben niet echt weg moet je weten het is de heimwee die ik achterliet dood ben ik pas als jij die bent vergeten Bram Vermeulen Vaarwel Leo Egon en Inge Thierry, Esmée Overleden Wij vinden het heel erg voor Nathalie en Quinten dat hun papa is overleden. Madeion Pepijn Joost Abdu You were that friend of mine Why did you go without saying goodbye You were that friend of mine As friends growing up with each other we thought that we would grow old together but we were wrong you were that friend of us My love will never end My pain will never stop Live goes on I suppose Even when you 're not there We'll ne\'erforget you You '11 always be in our hearts Giovanni Galvin Rachid Nick Vincent Verslagen, verbijsterd zijn wij. Leo is gestorven. Hij was een fijne buurman in ons laantje. Hartelijk, gezellig en behulpzaam. Met zijn vriendin Mariëlle leven we van harte mee, en niet minder met Nathalie, Quinten, Ankie en zijn naaste familie. André en Martha Bakker Jaap en Lies van der Doef Kees Kamermans Bart de Koning Willem, Mieke en Derek Meijer Jan en Rietje de Voogd Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel on verwacht, van ons is heengegaan onze vader, geliefde, zoon, broer en oom Leo Pool in de leeftijd van 45 jaar. Vlissingen: Nathalie Pool Quinten Pool Maassluis: Mariëlle Nusteling Vlissingen: De heer L.J. Pool Vlissingen: Mevrouw C. Groesbeek Vlissingen: Hans Pool Fabian Elise Steenbergen: Marga Pool Peter (acobs Robin Maureen Schiedam, 20 september 2006 Correspondentieadres: Herman Heijermanslaan 3 4382 BR Vlissingen Leo is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar maandag 25 september gelegenheid is om afscheid te nemen en schriftelijk te condoleren van 13.15 uur tot 13.45 uur. Aansluitend zullen wij Leo om 15.00 uur gedenken in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden op 20 september jl. van onze collega Leo Pool Hij werd slechts 45 jaar. Leo was een gedreven man die met groot enthousiasme en liefde voor zijn vak, zijn werk op onze schepen uitvoerde. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn twee kinderen, zijn partner en verdere familie. Directie en medewerkers Van Oord nv Diepgeschokt zijn wij door het plotselinge overlijden op 20 september jl. van onze zeer gewaardeerde collega en goede vriend Leo Pool Kapitein Superintendent Hij mocht slechts 45 jaar worden. Wij hebben Leo gekend als een zeer innemend en positief mens. We zullen zijn aanwezigheid aan boord enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar hen die hij lief had. Bemanning Jumping Jack Dag lieve papa Niets is meer hetzelfde zonder jou We houden van je. Nathalie en Quinten Begrafenis- en Crematieverzorging M M OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 ^jBËÊÊfa 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Heb ik vandaag al gezegd hoeveel ik van je hou Onvergetelijk, niet te bevatten Lief ik hou zoveel van je Mariëlle Bedroefd hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Leo Pool Superintendent Jumping Jack Hij mocht slechts 45 jaar worden. Leo belichaamde een mooie combinatie van zorg, coaching, strengheid en verantwoordelijkheid in combinatie met enthousiasme. We zullen hem niet vergeten. Ons medeleven gaat uit naar zijn twee kinderen, zijn partner en de familie. Directie en medewerkers Mammoet Van Oord Woensdag hoorden wij van het overlijden van Leo Pool vader van Quinten uit groep 7b en oud-leerlinge Nathalie Wij voelen ons hierdoor verslagen en wensen Quin ten en Nathalie en verdere familie veel sterkte en kracht toe. Leerlingen Team Ouderraad Medezeggenschapsraad Theo Thijssen-Paauwenburgschool Wij ontvingen het verdrietige bericht dat de heer L. Pool vader van onze leerling Nathalie Pool afgelopen woensdag plotseling is overleden. Leo was oud-leerling van Scheldemond. Wij wensen Nathalie, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. L.P. van Duivendijk afdelingsleider HAVO/VWO, namens medewerkers, ouderraad en management van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen Stil en verdrietig zijn wij bij het nieuws van het over lijden van de vader van onze klasgenote Nathalie Pool, de heer L. Pool Wij zijn in gedachten bij haar. De leerlingen van klas Th les SSG. Scheldemond, Vlissingen Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele le\'en moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn. Verdrietig, maar ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons is heen gegaan mijn lieve zorgzame man, onze trotse vader en opa Jan Dieleman echtgenoot van Carla Dieleman-Vrielijnck Hij overleed op 22 september .2006 in de leeftijd van 66 jaar. Axel: Carla Dieleman-Vrielijnck Hulst: Frans Dieleman en Anne-Marie Hartog Tim Breskens: Gertjan Dieleman en Jolanda Dieleman-Jager Martijn f, Pepijn, Marieke Kinderdijk 314571 SX Axel Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Temeuzen. waar u afscheid van hem kunt nemen op dinsdag 26 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 27 september om 10.30 uur in de N. H. kerk aan de Kerkdreef, ingang Koestraat, te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Burchtlaan aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Jan Je was niet alleen een broer en oom voor ons, je was ook een vriend en trouw supporter. Je hulpvaardigheid en verdraagzaamheid zullen altijd in onze gedachten blijven. Je was een goed man. Herman en Ineke Rick en Gaby Blijf niet staan huilen aan mijn graf, ik ben daar niet en ik slaap ook niet. Ik ben de wind. die blaast waarheen hij wil, ik ben de diamanten glans op sneeuw, ik ben het zonlicht op het rijpend graan, ik ben de zachte regen in de herfst. 's Morgens ben ik het snelle ruisen van vogels in een cirkelende vlucht. Ik ben het flonkerend firmament dal schittert in de nacht. Blijf niet staan huilen aan mijn graf, ik ben er niet, ik ben niet dood. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat veel te vroeg en geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader Martinus Jozua Hoek echtgenoot van Adriana Jacomina Murre 13 april 1938 20 septem ber 2006 Poortvliet Bergen op Zoom Poortvliet: A.J. Hoek-Murre Sint Maartensdijk: Lennie Hoek Henk Geluk Sint Maartensdijk: Annet Schot-Hoek Simon Schot Deestraat 85 4693 RA Poortvliet De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 27 september van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bemhardstraat 2 teTholen. - Geen bezoek aan huis Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Cornells Bal Liza, Jan, Tannie, Chris, Corry Jopie, hinderen heel veel sterkte! Heden overleden onze lieve broer en zwager Adrie Oosterling J. Oosterling tin herinnering) M. Oosterling-van der Weele J. Wielemaker-Oosterling T. Wielemaker (in herinnering) A. Kerkhove-Oosterling W. Kerkhove DAGEN NACHT BEREIKBAAR op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl -- DB13 Lieve mama, Ik kon niet elke dag bij je zijn, ik woonde veel te ver. maar als je voor elke keer dat ik aan je dacht een Euro kreeg was je nu miljonair. Je wist dat je lichaam op was, maar 't was zo tegenstrijdig voor mij. Als ik kwam leefde je helemaal weer op en was je weer blij. Mama, wat was je toch een sterke vrouw, rust hu maar uit, ik hou van jou. Henny Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, hebben wij afscheid moeten nemen van Dirkje de Bruijne-Mesker in de leeftijd van ruim 100 jaar. Valkenswaard: Henny Lommei (B): Jacqueline en Pieter Frans (t) Joyce Johnny Valkenswaard: Ingrid Nick Maxime Vlissingen, 18 september 2006 Correspondentieadres: Henny de Bruijne Carolusdreef 46 5552 CC Valkenswaard Overeenkomstig haar wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Dankbetuiging Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen per- soonlijk te bedanken voor het medeleven dat «ij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, mijn lieve vader, schoonvader en opa Piet Bouterse Wij willen daarom, op deze manier, eenieder laten 1 weten dat de vele kaarten, telefoontjes, handdrukken. j bloemen, warme woorden en aanwezigheid oit enorm goed hebben gedaan en ons tot grote steun j waren. Onze oprechte dank. Sien Bouterse-Alburg Kinderen en kleinkinderen j Vlissingen, september 2006 Wij willen iedereen bedanken voor de bezoekje;, telefoontjes en kaarten na het overlijden van onze m moeder en oma Leuntje Cijsouw-van Vaardegem Het heeft ons heel erg goed gedaan. Plona en Noach Suzan en Henk en kinderen Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze schoonmoeder, oma en overgrootoma Cornelia Maria Morel-Vermeulen Ko de Hamer Kinderen en kleinkinderen Westkapelle 2006 Verdrietig delen wij u mee, dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve broer, zwager en oom Gillis Geschiere echtgenoot van Janny van der Linden eerder gehuwd geweest met Hendrika van Darnme (overleden 2 juli 1978) Heinkenszand, t Dordrecht, 5 april 1926 21 september 2006 Heinkenszand: D.S. van Damme-Geschiere H. van Damme Wamsveld: G.G. Geschiere tin herinnering) S.M. Geschiere-Dieleman (in herinnering) Heinkenszand: M.C. Geschiere T.T. Geschiere-Sandee Dordrecht: N.H. Geschiere M.G. Geschiere-Hubregtse Goes: C.D. Geschiere P. Geschiere-van den Berge Neven en nichten Correspondentieadres: Klarinetsingel 2 3335 DE Zwijndrecht Tot onze diepe droefheid is van ons weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Adriaan Oosterling echtgenoot van Elisabeth Oosterling-Buijs in de leeftijd van 78 jaar. "Mocht de Heere deze roepstem heiligen aan ons aller hart Middelburg: E. Oosterling-Buijs Arnemuiden: P. Oosterling W.T. Oosterling-van Belzen Arjen en Lydia. Linde, Talitha Niek en Adriana, Mariska, Pieter, Tjilze, William Esther en Adriaan, Lucy Evert en Jacqueline Vlissingen: E. van Steenwijk-Oosterling J. van Steenwijk Anita en Stenly, Kaya Elvera Middelburg: A. Rehatta-Oosterling I. Rehatta Django Sarina en Kenan Cynthia 4337 EL Middelburg, 21 september 2006 Buitenruststraat 155 Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 23 september en maandag 25 september vanaf 15.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, die geleid wordt door Kandidaat B.D. Bouman, zal ge houden worden op D.V. dinsdag 26 september om 11.00 uur in de "Rehobothkerk", van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de van Cittersweg 2r te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op de begraafplaats aan de Veer- seweg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegen heid de familie te condoleren in voornoemd kerkge bouw. Geen toespraken. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van "Zorgstroom" en het verplegend personeel van "Ziekenhuis Walcheren" te Vlissingen voorde liefdevolle verzorging en verpleging. "Een sterke vrouw is van ons heengegaail- We zijn intens verdrietig dat, toch nog onvenva-K is overleden onze lieve moeder en oma" Maria Stins-Heemstra *1-6-1922 Goes: Immie en Ad Lyske, Thomas, Joska Middelburg: Jan en Elize Marianne, Nienke Correspondentieadres: Damplein 7 4331 GC Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op dinsdag 26 september om flofl uur in de aula van het crematorium te Middelhui Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Veel gelukkige jaren waren we samen Samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent, moeten we zonder jou verder dus alleen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en ljefde, is plot seling van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader, opa en broer Pieter de Maillie echtgenoot van Sara Cornelia de Hulster in de leeftijd van 87 jaar. IJzendijke: S.C. de Maillie-de Hulster Cadzand: Willie en Marietje Peter Annet en Serge Cadzand: Annie en Jaap Visser 4515 EC I Jzendijke, 21 september 2006 "Residentie Emmaiis" J.J. Benteijnstraat 43 Piet is opgebaard in het mortuarium van het Antoiti- usziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 sp- tember van 18.15 tot 18.45 uur. De afscheidsdienst. waarvoor u wordt zal plaatsvinden op dinsdag 26 september om 15 J uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelievni deze aankondiging als zodanig te beschouwen,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 54