Banen SC JobTfhicIcnl Cargill GRzenreAce' Vissorteerders nswac PERSONEELSPLANNER (M/V) BEZOEK ONZE SHOWROOM Kijk ook op 23 SEPTEMBER 2006 - W23 Cargill is, met 149.000 medewerkers in 63 landen, wereldwijd hoofdrolspeler in de voedselketen en houdt zich onder andere bezig met de handel in op- en overslag, transport en industriële verwerking van voornamelijk agrarische grondstoffen voor de veevoeder- en levensmiddelenindustrie. Cargill is Europees marktleider op het gebied van de productie en verkoop van zetmeel- en zetmeelderivaten. Onze producten worden over de hele wereld op vele manieren toegepast bij het maken van voedings- en levensmiddelen, medicijnen, papier en golfkarton, dier- en veevoeder. In Nederland is Cargill op grote schaal actief in de productie en marketing van glucosestroop, zetmeel, cacao, plantaardige oliën, vruchtensappen, mout en geharde vetten. Met een omzet van ruim 3,6 miljard behoort Cargill tot de top van het Nederlandse bedrijfsleven. Onze organisatie onderscheidt zich door uitstekende prestaties, klantgerichtheid en vernieuwing. Daarnaast is de open, informele en directe manier waarop we met elkaar omgaan, kenmerkend. Bij onze Cargill-vestigingen in Bergen op Zoom en Sas van Gent zorgen meer dan 800 medewerkers voor de verwerking van maïs en tarwe tot zetmeel en zetmeelderivaten, zoals glucosestropen. Deze producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen, waaronder zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken én bakkerijproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-foodartikelen als papier en karton. Op onze afdeling Maintenance in Sas van Gent hebben we de volgende vacatures: TecthKmnciami Process Cosntrofi Maintenance De Technician Process-Control Maintenance vertegenwoordigt de Elektra Instrumentatie (E&l)-Maintenance-afdeling in de productieomgeving, treedt op als aanspreekpartner en coördineert alle Electrical-, Instrumentatie- en Automation-gerelateerde activiteiten in de toegewezen productieafdelingen. Deelname in een periodiek E&l-consignatiedienst is onderdeel van de functie. Selectiecriteria: - Opleidingseis: Bol-niveau 4/MTS, richting Elektrotechniek; - Minimaal vijf jaar werkervaring in een soortgelijke functie; - Kennis van procesbesturingssystemen is een pre. Mechanical Maintenance Planner/Scheduler De Mechanical Maintenance Planner/Scheduler is verantwoordelijk voor het voorbereiden, plannen en coördineren van alle voorkomende (Mechanisch, Piping, Civil en Cleaning) onderhoudswerkzaamheden in onze productie-installaties 'en het inschatten van de benodigde resources ten behoeve van het kwalitatief juist en kostenefficiënt uitvoeren van deze werkzaamheden. Hij/zij houdt zich verder bezig met het i voorbereiden, samenstellen en bespreken van definitieve weekplanningen, in overleg met Maintenance- en Productiesupervisie. Het organiseren, voorbereiden, plannen en begeleiden van alle geplande shutdown-activiteiten in de rol van Maintenance Stop Coördinator behoort eveneens tot de werkzaamheden. Selectiecriteria: - Opleidingseis: Bol-niveau 4/MTS of HTS, richting Werktuigbouw; vMlnimaal vijf jaar werkervaring in een soortgelijke functie; - Kennis van Maintenance Management-systemen en ervaring in het organiseren in shutdowns is een pre. Mechanical Maintenance Superintendent Wheat Grind De Mechanical Maintenance Superintendent Wheat Grind is verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve voorbereiding, uitvoering en oplevering van alle voorkomende proactieve en correctieve onderhouds werkzaamheden (Mechanisch, Piping, Civil en Cleaning), spare parts-beleid e.d., ten aanzien van de Wheat Grind-productie-installaties Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor de dagelijkse organisatie van de aan hem/haar toegewezen medewerkers en contractors in de Mechanical Maintenance-afdeling. Ook is hij/zij verantwoordelijk voor de 'technische staat van de toegewezen productie-area en het aandragen en implementeren van maintenance-verbèteringsvoorstellen. Hij/zij organiseert een bemande 24-uurs consignatiestoringsdienst en neemt zelf ook deel aan een periodiek maintenance-supervisie-call-out-systeem. Selectiecriteria: - Opleidingseis: HTS, richting Werktuigbouw, of gelijkwaardig; - Minimaal zes jaar ervaring in een onderhoudsfunctie, bij voorkeur in een leidinggevende functie; - Ruime kepni's van en -ervaring in precision-, preventive- en predictivé-maintenaneê-methodieken; - Goede management- en behavioral skills, innovatief, teamleader/teamworker, flexibel en ondernemend. Op onze afdeling Maintenance in Bergen op Zoom hebben we onderstaande vacature: Monteur Eiektro Instrumentatie De Monteur E&l rapporteert aan de E&l Superintendent. Van de Monteur wordt verwacht dat hij/zij zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden op zijn/haar vakgebied kan uitvoeren. De werkzaamheden worden aangestuurd via diverse soorten werkopdrachten die via het maintenance-computersysteem gegenereerd worden. Er kan sprake zijn van onregelmatige werktijden (nacht en weekend) in verband met shutdowns, opstarts, grote calamiteiten, consignatie, etc. Selectiecriteria: - Opleidingseis: Bol-niveau 4/MTS, richting Elektrotechniek. Op beide vestigingen hebben we plaats voor: Technisch Management Trainees v Cargill biedt jonge en gedreven academici met maximaal twee jaar werkervaring via een Management Traineeship een mooie carrière in onder meer de techniek, financëen commercie. Door ervaring op te doen in de praktijk en goede begeleiding, word je opgeleid tot een professional in je vak en in de omgang met mensen. Je krijgt direct veel verantwoordelijkheid en ruimte om zelfstandig te handelen en beslissingen te nemen. Succes in deze functies wordt met name bepaald door je vermogen om leidinggevende kwaliteiten te ontwikkelen. Daarom volg je samen met andere trainees trainingen op het gebied van managementvaardigheden. Op deze manier kun je je talenten ontwikkelen en bijdragen aan de voortdurende groei van Cargill. Selectiecriteria: - Onze technische trainees hebben een afgeronde technische universitaire opleiding, bij voorkeur'Werktuigbouwkunde, Scheikundige Technologie, Levensmiddelentechnologie of andere studies die een start in de procesindustrie van voedingsmiddelen mogelijk maken; - Ze zijn -analytisch, doortastend, initiatiefrijk, flexibel, nieuwsgierig, communicatief sterk en beschikken over leiderschapskwaliteiten en verantwoordelijkheidsgevoel; - Daarnaast beschikken zij over een brede algemene belangstelling en talenkennis. i Voor meer informatie: www.cargill.nl. - We zijn op zoek naar Technisch Management Trainees voor onze vestigingen in Bergen op Zoom en Sas van Gent. In Bergen op Zoom zoeken we iemand die start op de afdeling Maintenance. Een afgeronde universitaire studie richting Werktuigbouw of Elektrotechniek is hier een pre. BSfpiSas van Gent zoeken we iemand die start in de Productie. Bij Cargill kun je rekenen op een dynamische en veelzijdige baan met volop vakinhoudelijke uitdagingen. Cargill biedt een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je voor bovenstaande vacatures de vereiste opleiding en werkervaring? Zijn enthousiasme en flexibiliteit jouw sterke eigenschappen en houd je van een open communicatie? Dan willen we beslist kennis met je maken. Kennismaken KOM OP 30 SEPTEMBER A.S. NAAR DE BANENMARKT BIJ HET ROC IN TERNEUZEN! Je kunt dan met medewerkers van de diverse afdelingen kennismaken en informeren naar bovenstaande vacatures. Solliciteren? Is je interesse gewekt voor een van bovenstaande vacatures? Stuur dan vóór 7 oktober a.s. je cv en begeleidende brief: voor Bergen op Zoom naar Cargill, t.a.v. Renske Kerstens, Human Resources Department, Postbus 34, 4600 AA Bergen op Zoom, of e-mail: renskej.kerstens@cargill.com; Voor Sas van Gent naar Cargill, t.a.v. Corïna Stoffels, Human Resources Department, Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent, of e-mail: hr_sas@cargill.com. wwwcargill.nl /w.cargill. Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Steun ons en word nu donateur. Ga naar www.greenpeace.nl of maak uw gift over op giro 44. Stichting Vislos Sorteerregeling te Vlissingen zoekt op oproepbasis. Werktijden zijn van donderdagavond tot vrijdagochtend. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Nooijer, 0118-602544, bellen na 17.00 uur. Olivier, 10 jaar, heeft deelgenomen aan Sterkamp. Een kamp dat als doel heeft onzekere kinderen meer zelfvertrouwen te geven. Dit initiatief wordt gesteund door Stichting Kinderpostzegels Nederland. kinder postzegels 'Ifc. fce-n e-r Stoerder van geworden en sterfcer, Ifc ga We.Ve.y- naar (t>hool toe en i/c heb rvieey z-elfverfrowven ^s-fcre^en.' Steun initiatieven voor kinderen als Olivier, kijk op wwu7.kinderpostzegels.nl (0| NSWAC De Nederlandse Stichting voor Woon- en Activiteitencentra is een landelijke 'stichting, die op vraaggestuurde wijze diverse vormen van dienstverlening biedt aan lichamelijke en meervoudig gehandicapte en niet aangeboren hersenletsel, kinderen, jongeren en volwassenen. NSWAC 't Kroeven te Roosendaal is een kleinschalige woonvoorziening voor lichamelijk en meervoudig gehandicapte kinderen en jongeren tot 20 jaar. Naast wonen, biedt 't Kroeven logeren, ambulante begeleiding, peuteropvang, praktische thuiszorg, woontraining en naschoolse opvang. NSWAC Woonvorm Bergen op Zoom is een woonvorm voor volwassenen met NAH of een meervoudige handicap en biedt 24 uur zorg met verblijf aan 20 cliënten. NSWAC Zwanehof te Roosendaal is een kleinschalige woonvorm, waarin 6 volwassenen in groepsverband wonen. www.nswac.nl Per 01-11-2006 zijn binnen NSWAC Regio Zuidwest de volgende vacatures beschikbaar: Coördinerend begeleider m/v NSWAC 't Kroeven 24 uur per week ADL-helpende m/v NSWAC Woonvorm Bergen op Zoom 10 uur per week (Assistent) begeleiders m/v Voor 12 uur per week NSWAC Zwanehof Voor 20 uur per week NSWAC 't Kroeven Informatie: Voor informatie verwijzen wij u naar onze website www.nswac.nl en kunt u contact opnemen met: Mevrouw A. van Ginderen, hoofd NSWAC 't Kroeven, voor de functies van coördinerend begeleider en (ass.) begeleider, tel.: 0165 - 562960. Mevrouw L. van Dorst, hoofd NSWAC Woonvorm Bergen op Zoom, voor de functie assistent begeleider en ADL- helpende, tel.: 0164- 247838 Arbeidsvoorwaarden volgens CAO gehandicaptenzorg Gesprekken vinden plaats in week 41 Solliciteren: Brief met CV voor 5 oktober 2006 per post of e-mail naar: Sollicitatiecommissie NSWAC, Zuidwest Billrothstraat 6, 4624 XP Bergen op Zoom. e-mail: liannevandorst@nswac.nl of annemarievanginderen@nswac.nl APM TERMINALS Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar Doel van de functie: Op elkaar afstemmen van vraag naar- en aanbod van personeel, en opstellen van planningsroosters en in plannen van personeel, zodanig dat tegen minimale kosten en met zo min mogelijk verstonngen de juiste ploeg(samenstelling)en beschikbaar zijn voor de uitvoering van werzaamheden. Functie-inhoud: Opstellen van roosters en planningsschema's met de 5 ploegendienst inplanning van ca. 450 stevedore medewerkers en zo nodig externe medewerkers; Geven van advies over de gevolgen (betere match vraag en aanbod) van een vertraging.of. vervroeging van aankomst/afvaart en/of laad-/los faciliteiten cq. -activiteiten. Doen van voorstellen over prioriteitsstel ling in de afhandeling van schepen; Verzamelen, bijhouden en doorgeven van geactuali seerde informatie m.b.t scheepsbewegingen, zodanig dat de (beschikbare) kaderuimte, kranen en sche pen optimaal worden benut en conform de gestelde' procedures en próduetienormen; Constateren van vaker optredende knelpunten in de planningsmethode, beschikbaarheid van in- en extern personeel en/of van de werking van het plannings systeem en doen hiertoe van verbeteringsvoorstellen, Bijhouden van tijdregistratiegegevens aangaande feitelijke inzet, uitgevoerd overwerk, ziekte, verlof; Opstellen van periodieke, maandelijkse en' jaarlijkse overzichten aangaande de inzet en verlof/afwezigheid van personeel, de gerealiseerde output, verstoringen, invloeden van weersomstandigheden e.d., ter onder steuning van de Supervisor en ten behoeve van mini malisering van de personeelskosten; Signaleren -van structurele onder- of overbezetting en doen van aanbevelingen ter verbetering van de match tussen vraag en aanbod; Bijdragen aan een efficiënte in- of uitleen van perso neel, waar mogelijk. Wij vragen: Een opleiding .op MBO/HBO-niveau, bij voorkeur nautisch(zeevaart); Minimaal 3 jaar werkervaring met personeels planning; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden in zowel de Nederlandse ais ook de Engelse taal; Probleemoplossend en analytisch vermogeq; Beschikt over goede computervaardigheden; U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: Een interessante en zelfstandige functie; Ruimte om te leren en om te gaan met dé modernste - soflware-pakketten op uw gebied; Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor Beambten. Uw sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie sturen aan: APM Terminals Rotterdam, ter attentie van Personeels zaken; Antwoordnummer 9313190 WN Maasvlakte-Rt of per e-mail naar rotapmthrdgen@apmterminals.com. Voor inlichtingen tijdens kantooruren: 0181-372 418 Kandidaten die eerder zijn afgewezen op deze functie gelieve niet opnieuw te solliciteren. Op 980.000 m2 haventerrein aan de Maasvlakte bauwt APM TERMINALS ROTTERDAM BV (onderdeel van AP Moller-Maersk) aan haar eigen container overslag terminal. Sinds vijl jaar worden daar langs 1600 meter kade de containerschepen van onder andere Maersk Line afgehandeld. Tot de vloot die aanlegt aan de kades behoren de grootste containerschepen ter wereld. De organisatie bestaat op dit moment uit ruim 600 medewerkers, die grotendeels in ploegendiensten direct betrokken zijn bij het container overslag proces; op kantoor en buiten op het terminal terrein Acquisitie c.q_ commerciële werving naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A.P. MOLLER - MAERSK GROUP Rolluiken Teba Nationaal Laban OjGaragedeuren Livingstoneweg 8 Schelde Rijnweg 6 udidycucuicii 4462 GL Goes 4691 RW Tholen Zonwering Tel. 0113 - 222 231 Tel. 0166 - 602 823 AMBIANCE W Tel. 0113 - 222 231 1 ei. u 100 - ovz özj Z'ONWERING Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl Tel. 0166-602 823 Iedere 1 e zondag van de maand koopzondag! 13:00 -17:00 uur Buitenruststraat 20, 4337 EH Middelburg Tel: 0118-674010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 51