Banen PZC Dit is jouw kans! (Oi lobTrack.nl svrz Li lareco HOTEL" RESTAURANT PICCARD zelfstandig werkend KOK Zelfstandig werkend kok MMltit Civiel Engineer m/v *2 SAG Controlec stuurjan.nl MMltit ACCOUNT MANAGER MMltit SALES ASSISTANT MMitit (SENIOR)ENGINEER Griffioen Kijk ook op 23 SEPTEMBER 2006 -Vï BANEN LADDER Ter uitbreiding van ons jonge enthousiaste team zoeken wij per direct of anders zo snel mogelijk m/v in een full-time betrekking. Wij vragen: iemand die de chef-kok op gezette tijden kan vervangen, kostenbewust, creatief en gedisciplineerd kan werken. In het bezit is van het diploma zelfstandig werkend kok of gelijkwaardig en het diploma leermeester of de bereidheid heeft dit te behalen. Voor informatie kunt u bellen tussen 11.00 uur en 17.00 uur naar 0118 - 41 35 51 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Hotel Restaurant Piccard per e-mail: info@piccard.nl of Badhuisstraat 178, 4382 AR Vlissingen. www.piccard.nl Gelegen direct achter de boulevard. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zoekt Per direct: m/v Beachclub Perry's is een jaarrond paviljoen aan het Noordzeestrand te Scharendijke. Door de ambiance, spannende menukaart en ontspannen sfeer zijn wij uitgegroeid tot een geliefd restaurant. Om doorgroei te waarborgen en voor verdere professionalisering van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok met o.a. kennis van HACCP en kostenberekeningen. Ervaring vereist. Leeftijd vanaf 25 jaar. Uitsluitend schriftelijke reacties naar: Beachclub Perry's, t.a.v. Dhr. M.F.M. den Broeder Helleweg 1, 4315 PP Dreischor Acquisitie is niet gewenst. Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt Niet alleen op het gebied van vakmanschap maar ook wat betreft de financiële capaciteiten. R>TM www.8tlchtingrota.nl ROTA: Professionaliteit en Zekerheid UnitlT Solutions BV adviseert, levert, installeert én beheert totaaloplossingen op het gebied van kantoorautomatisering. Wij zijn gespecialiseerd in het bieden van totaaloplossingen op het gebied van kantoorautomatisering, ICT-beveiliging, documentbeheersystemen, hoogwaardige opslagsystemen en service (Indien gewenst ook 24x7x365). Onze oplossingen dragen bij aan een optimaal functionerende IT-omgeving waardoor u tijd en geld bespaart! Hierdoor kunt u uw klanten nog beter bedienen en blijft u uw concurrenten een stap voor. Mfcrosoft UnitlT Solutions BV Postbus 711 4600 AS Bergen op Zoom 2006 Preferred Partnor m telefoon (0164j 27 55 33 www.unitIT.nl info@unitIT.nl Wij verzorgen tankwagen transporten binnen Europa. In de werkomgeving van het bedrijf heerst een goede sfeer en mentaliteit. Wegens uitbreiding van het wagenpark zijn wij op korte termijn op zoek naar zelfstandige, gemotiveerde en enthousiaste: Internationale ADR chauffeurs Kandidaten voor deze functie dienen beslist ervaring te hebben binnen Europa en bereid te zijn om af en toe ook in het weekend onderweg te zijn. Werkterrein Binnen Europa. Eisen CCV- B, ADR-tank Voor meer informatie of sollicitatie kunt u zich richten aan onderstaand adres: Tank Bulk Logistiek B.V. Kamerlingh Onnesweg 33 3316 GK Dordrecht Nederland T: +31 (0)78 6300803 F: +31 (0)78 6300818 E: info@tbltransport.nl W: www.tbltransport.nl In de processindustrie is een goed begin méér dan het halve werk. De juiste basis is de eerste vereiste voor een vruchtbare toekomst van uw bedrijf. Ook voor verdere groei is de juiste technische expertise essentieel. SAG Controlec Engineering is al meer dan drie decennia dé autoriteit op het gebied van nieuwbouw en modificatie van technische installaties. Vanaf het allereerste concept tot en met de inbedrijfstelling nemen wij opdrachtgevers werk uit handen. Dat kan zijn in de tol van projectleider maar net zo goed als consultant. Klanten worden bijgestaan met raad en daad op basis van kwaliteit, planning en resultaat. Daarbij maakt het niet uit of het gaat om een OPC(M)-contract of een single-disciplinaire job. Wij beantwoorden elke projectvraag altijd met topkwaliteit, state of the art technologie en vakmensen. Controlec, our knowledge is your result. Voor ons kantoor in Terneuzen zijn wij op zoek naar een Functie-eisen/te verrichten werkzaamheden Pre- en detailengineering van complete betonconstructies. Pre- en detailengineering van ondergronds leidingwerk en rioleringen. Pre- en detailengineering van staalconstructies, inclusief werkplaatstekeningen. Grondmechanische berekeningen (damwanden, palen, keerwanden etc.). Opleiding/ervaring H.T.S. of gelijkwaardig opleidingsniveau, aangevuld met 5 jaar relevante werkervaring. Kennis van de (inter)nationale codes, normen en standaards en vakgerelateerde software. Het certificaat VCA VOL. Daarnaast heeft u een klantgerichte en flexibele instelling en aandacht voor kwaliteit. Kennis van de volgende software pakketten Scia-Esa PT-software. AutoCAD 2004 en hoger 2D en 3D. Microstation 2D en 3D. Interesse? Stuur uw brief met uitgebreid CV naar: SAG Controlec Engineering B.V. t.a.v. de heer A. van Houcke. Postbus 195.4530 AD Terneuzen. terneuzen@sag.controlec.nl groeit snel en is per direct op zoek naar een meer informatie: www.unitIT.nl BlilfffflH groeit snel en is per direct op zoek naar een meer informatie: www.unitIT.nl groeit snel en is per direct op zoek naar een meer informatie: www.unitIT.nl Monique Hollestelle, 24 jaar, eerste medewerker zorg bij Vliedberg: 'In eersfe instantie dacht ik "jeetje", dat lijkt mij niets dat kleinschalig wonen. Inmiddels vind ik het een erg leuk en uitdagend idee. Het wordt allemaal veel huiselijker, dus ook gezelliger. Dit gaat werken!! Zeker ook omdat de cliënten terug kunnen naar de plaats waar ze vandaan komen of daar vlakbij. Zelf zie je de collega's wel minder, maar je bent aan de andere kant echt verantwoordelijk en dat is ook een goed gevoel. Je bent er tenslotte voor de cliënten. Als jij zorgzaam, geduldig en respectvol bent, kom dan bij ons werken. Je zult zien dat je er een heleboel voor terugkrijgt!' Janna Aertssen, 51 jaar, medewerker zorg bij Vliedberg: 'Kleinschalig wonen betekent voor mij leuk en afwisselend werk, voor mensen die je daarvoor dankbaar zijn. En voor de ouderen is het een vooruitgang Het wordt huiselijker met meer privacy. Net zoals iedereen hebben zij daar ooi recht op! We proberen ze zoveel mogelijk te betrekken bij het dagelijks leven. Wat een diënt nog zelf kan, moet je niet afnemen. Zo laat je iemand in zijn eigen waarde. Ik kom voor mijn gevoel bij de cliënten 'thuis', hun welzijn staat voorop!' 'Als je houdt van zelfstandig werken en graag verantwoording krijg), en als je ook goed met mensen om kan gaan en sociaal bent, bel dan!' Verpleeghuis Vliedberg in Koudekerke zoekt veel enthousiaste mensen om samen een nieuwe weg in te slaan. Als je bij ons meehelpt het kleinschalig wonen uit te bouwen, ga je vanzelf mee naar een van de vele groepswoningen die in de komende tijd ontstaan in de diverse kernen op Walcheren. Op deze manier vervangen we het uiteindelijk te sluiten verpleeghuis Vliedberg. We hebben wel meer dan 20 eerste medewerkers zorg (niv. 3) en medewerkers zorg (niv. 2) nodig om ons toekomstplan vorm te geven. Als jij goed bent in het runnen van een gezin of huishouden, een zorgdiploma hebt en begrijpend en respectvol met oudere mensen kunt omgaan, ben jij het wellicht helemaal voor ons! Neem eens vrijblijvend contact op, zodat we je precies kunnen uitleggen wat er allemaal staat te gebeuren. Er zijn teveel mogelijkheden om hier op te noemen, maar het gaat in ieder geval om diverse vaste dienstverbanden van minimaal 16,5 uur tot maximaal 36 ,uur per week, volgens rooster. Bel gerust! Vliedberg, telefoon 0118 554373 (Marianne Scherders, personeelsfunctionaris) of 0118 554221 (Maarten van den Driest, manager zorg). Meteen reageren kan ook! Stuur je brief met CV naar verpleeghuis Vliedberg, afdeling P&O, Vlissingsestraat 19, 4371 RB Koudekerke. E-Mail m.scherders@svrz.nl waar de mens iemand i Bij het IRS, hét kennis- en onderzoeksinstituut voor de Nederlandse bietenteelt, is met ingang van 1 november 2006 plaats voor een parttimefunctie (50%) Administrateur (Financiën en P&O) m/v Het IRS werkt met ongeveer 30 medewerkers aan onderzoek en kennisoverdracht over de teelt van suikerbieten in Nederland. Het is een non-profitorganisatie. De administra tie wordt gedaan in deze eenpersoonsfunctie en valt rechtstreeks onder de directeur. De werktijden zijn in overleg flexibel in te vullen. In deze functie bent u verantwoor delijk voor de gehele financiële administratie, de projectadministratie en zorgt u voor de uitvoering van het totale personeelsbeleid. Uw taak is: het opstellen van de begroting voor de exploitatie en de projectadministra- tie. Het verwerken van de financiële administratie en het opstellen van tussentijdse projectoverzichten en de jaarrekening. Verder verzorgt u de aangiften van de fiscale zaken en bent u de gesprekspartner met de Belastingdienst, de sociale diensten en de accountant. Voor de salarisadministratie werkt u met een extern kantoor en bent u ver antwoordelijk voor het correct toepassen van de fiscale en sociale wetgeving, alsmede het uitvoeren van het personeelsbeleid, waarbij u in zeer brede zin ondersteuning geeft aan de directeur. Voor de pensioenen stelt u de informatie op naar de pensioenfondsen en beheert'u deze dossiers. Op het gebied van Arbo-zaken volgt u de veranderingen in de wetgeving en adviseert u de directeur bij het te voeren beleid. Wij vragen: een gedegen kennis van of ervaring met financiële administraties op HBO-niveau. ervaring met geautomatiseerde boekhoudkundige pakketten. Word, Excel, zelfstandigheid, accuratesse, flexibiliteit en goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd. Op deze functie is een passend pakket arbeidsvoorwaarden van toepassing. Standplaats: Bergen op Zoom. Inlichtingen: dr.ir. F.G.J. Tijink, telefoon 0164-274404. Sollicitatie: schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, vóór 30 september 2006 te richten aan dr.ir. F.G.J. Tijink, directeur IRS, Postbus 32, 4600 AA Bergen op Zoom. Mailen kan ook: tijink@irs.nl Acquisitie naar aanleiding van deze stelt het IRS niet op pnjs. VACATURE Lareco Nederland BV, kortweg Lareco, is een aannemingsmaatschappij voor grond werken, water- en wegenbouw. Lareco is sinds 1969 actief op de Nederlandse markt en daarbuiten en heeft inmiddels een sterke marktpostie verworven met een uitstekende reputatie. Ons hoofdkantoor bevindt zich in Arnhem, waar ook onze specialistische afdelingen zijn onderge bracht. Daarnaast heeft Lareco vestigingen in Assen, Hardenberg en Rotterdam. Lareco realiseert uiteenlopende projecten, variërend van reconstructies van wegen, het bouw- en woonrijp maken van ter reinen, het aanleggen van leidingwerk tot het realiseren van sport- en recre atievoorzieningen. Tevens saneren wij afvalwaterlozingen, leggen reststoffen- bergingen aan en dekken reeds bestaande reststoffenbergingen af. Ook de realisatie van containerterminals door aanleg van (diep)drainage, riolering, stabilisatie en machinaal straatwerk behoort tot onze activiteiten. Opdrachtgevers in binnen- en buitenland kennen ons als een deskundige en betrouwbare partner die alles in het werk stelt om optimale kwaliteit te leveren. Onze korte communi catielijnen, persoonlijke betrokkenheid en flexibiliteit worden door onze opdrachtgevers hoog gewaardeerd. -'.tfe.'-'v -i .jti - Ontwerper/calculator/ werkvoorbereider In verband met het vrijkomen van een bestaande functie is binnen het rayon West, vestiging Rotterdam, op korte termijn ruimte voor een ervaren ontwerper/calculator/werk voorbereider. Het gaat om een fulltime functie waarbij u wordt belast met alle werkzaamhe den voorafgaand aan de aanbieding inclusief het eventueel uitwerken van het ontwerp van een project. Daarnaast zult u na de opdracht- verstrekking tot en met de oplevering de uitvoerder(s) ondersteunen met inkoopactivi teiten, kwaliteitsborgingstaken en administra tieve werkzaamheden. Solliciteren Uitgebreide vacature informatie kunt u vinden op www.lareco.nl Solliciteren Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij binnen 2 weken te reageren door toezending van een sollicitatiebrief met CV naar onder staand adres of via e-mail. U ontvangt daarna zo spoedig mogelijk bericht. Lareco Nederland BV t.a.v. de heer J.F.M. Heijstee Postbus 9029 3007 AA ROTTERDAM OPDC Voor het Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs Walcheren vragen wij ec Psycholoog Orthopedagoog m/v WTF 0,5 tot 0,9 Hij of zij werkt op het Ortho Pedagogisch Didactisch Centrum Griffioen te Middelburg, de Reboundvoorziening en mogelijk op de VO-scholen van hel Samenwerkingsverband VO Walcheren. Hij of zij verricht psychodiagnostisch en orthodidactisch onderzoek, verleent ondersteuning aan leerkrachten bij het planmatig pedagogisch handelen, levert een bijdrage aan de beleidsvorming van de onderwijslócatie OPDC en de ontwikkeling van de competenties van het personeel. Gevraagd wordt: Brede theoretische kennis en vaardigheden op het gebied van diagnostiek, ontwikkelingspsychologie en orthodidactiek Vaardigheid in het samenwerken binnen een multidisciplinair team Ervaring met sociale vaardigheidstraining Inzicht en ervaring in de zorgstructuur van het voortgezet onderwijs Ervaring in het observeren en analyseren van gedrag en groepsprocessen. Goede communicatieve vaardigheden. U bent in het bezit van één van de drie onderstaande registraties: NIP Kinder- en Jeugdpsycholoog NVO Orthopedagoog-Generalist BIG GZ-Psycholoog Nadere informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de locatieleider van hel OPDC Griffioen Pim van Kampen (tel.nr. 0118-613107 of pvk@zeelandnet.nl). U kunt uw brief versturen naar bovenstaand mailadres voor 6 oktober 2006 of naar hel OPDC Griffioen, postbus 439, 4330 AK Middelburg t.a.v. H.J. van Arenthals, voorzitter SWV VO Walcheren. een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten Elektriciteit, gas. water, milieudiensten, (digitale) radio- en len. digitale telefonie en internet via de kabel, zijn daaivan (c. Onze focus ligt op 2eeland, maar we zijn ook buiten onze ternationaal actief. DELTA is op zoek naar toekomstige managers m traineeship •studeerde it maximaal In ons tweejarige programma doe je werk ervaring op in uiteenlopende bedrijfsonder delen en volg je een opleidingstraject tot all-round manager. Als trainee ontvang je een goed salaris. DELTA stopt veel energie in haar trainees om ze op te leiden tot managers van een hoog niveau. Ben jij die toekomstig manager waar DELTA naar op zoek is? Kijk dan op www.delta.nl/traineeshipvoor uitgebreide informatie over ons traineeship en schrijf je in. De kandidaten worden geselecteerd op lij een goede afronding van het traineeship basis van initiatief, creativiteit en gevoel wordt de aanstelling omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. voor ondernemerschap. Ill

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38