Banen rO* MONTEUR TUIN EN PARKMACHINES lobTrack.nl Autobedrijf RIDA B.V. 0CEANWIDE l'escaut VERKOPER AUTOPOETSER Autohuis Terneuzen Walkapitein Binnenvaart (m/v) '^OCEANWIDE mm Verhuurmakelaar INKOPER NEDEXCO Kijk ook op 23 SEPTEMBER 2006-25 Wij zijn sinds 1969 een all-round autobedrijf. Tot onze holding behoren: Autobedrijf Rida BV als de occasiondealer van de Rida groep en Autohuis Terneuzen BV als dealer van Kia, Skoda en Microcar met een goed geoutilleerde en moderne werkplaats. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Voor deze functie zoeken we kandidaten met: gevoel voor commercie en affiniteit met de branche, enthousiasme, een commercieel/technische opleiding op MBO niveau, ervaring in het verkoopvak, een klantgerichte en resultaatgerichte instelling. Tevens zijn wij op zoek naar een Als poetser ben je verantwoordelijk voor de finishing touch, Je zorgt ervoor dat de auto van binnen en van buiten weer in onberispelijke staat verkeert, Je hebt bij voorkeur een afgeronde LBO-opleiding en Beschikt over een service- en klantgerichte instelling. Wij bieden de juiste kandidaten een fantastische uitdaging in een modern bedrijf met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Is uw interesse gewekt voor een van deze functies, schrijf uw sollicitatie binnen 10 dagen naar: Autohuis Terneuzen BV ta.v. Ko Dieleman Mr. F.J. Haarmanweg 4-6 4538 AR Terneuzen Telefoon: 0115-622600 www.autohuis-terneuzen.nl Door groei zijn wij op zoek naar een Werkvoorbereider GWW (MBO HBO) Voor het voorbereiden en begeleiden van in uitvoering zijnde projecten. Ons werkgebied ligt in hoofdzaak in Zuid-West Nederland. Binnen een team van enthousiaste collega's van de Sinkegroep zal jij voor 10 tot 15 grote en kleine werken de voor bereiding, inkoop en begeleiding voor je rekening nemen. Ben jij de jonge GWW-er die interesse heeft in deze baan met doorgroeimogelijkheden Solliciteer dan binnen 10 dagen en schrijf een brief met CV t.a.v. R.L.M.A. van Hese Informatie kun je telefonisch opvragen bij Ronald van Hese of Johan Sinke Aann bedrijf Reimerswaal bv Nishoek 38a - 4416 PE Kruiningen Telefoon 0113-382160 Website www.sinkegroep.nl Acquisitie naai aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De V's VOOR VAKMANSCHAP Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Veelzijdig in het werken met hout, staal en beton. Voornamelijk in Zuid-West Nederland en Vlaanderen actief. Voortdurend op zoek naar Versterking van haar team van: Vakbekwame medewerkers voor lassen, timmeren en monteurswerk, Vast dienstverband en met interesse voor veel Variatie in het werk en Verdiensten op prima niveau. Verdere informatie op onze website: www.vd-straaten.nl Voor mondelinge informatie: Lassers: Piet Otte Timmerlieden: Eric Dek Monteurs: Gerard van Damme Algemeen: Frans Ars Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van de benodigde diploma's of door ervaring een vergelijkbaar niveau te hebben bereikt. Voor eventuele telefonische inlichtingen: 0113-382510 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V, verzoeken wij u z.s.m. te zenden aan bovenstaand adres Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Werfdijk 6, Postbus 5, 4417 ZG Hansweert Tel: 0113-382510; fax: 0113-383404 E-mail: info@vd-straaten.nl; internet: www.vd-straaten.nl Oceanwide richt zich als marktleider op de maritieme uitzend- en detacheringmarkt op het plaatsen en begeleiden van (inter)nationale uitzendkrachten in de scheepvaart en in de offshore-industrie. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een flexibele part time (ongeveer 20 uur per week): De functie Als walkapitein ben je verantwoordelijk voor de organisatie van het transport van onze Poolse bemanningsleden naar de schepen die zij gaan bemannen en van de schepen terug naar Polen. Concreet betekent dit, dat je op maandag en donderdag de planning maakt voor het transport van 10 tot 15 bemanningsleden, die in 2 of 3 auto's zo efficiënt mogelijk vanuit Poznan naar diverse locaties langs de Europese rivieren gebracht moeten worden. Gezien het feit dat de schepen vaak tijdens de transporten doorvaren, moet de planning regelmatig tussentijds verfijnd of aangepast worden. Gevraagd Voor deze functie zoeken we een flexibele, stressbestendige persoon met een opleiding op MBO-niveau. Een goede geografische kennis van de Europese rivieren is vereist, evenals een behoorlijke beheersing van de Engelse en de Duitse taal. Ervaring in de binnenvaart is een pré. Werkzaamheden zullen/kunnen voornamelijk vanuit huis worden gedaan of vanuit ons kantoor in Vlissingen. Geboden Een intensieve maar uitdagende en zelfstandige functie binnen een professioneel sterk groeiende organisatie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Wil jij zorgen voor het beste binnenvaartpersoneel, stuur dan je schriftelijke reactie vergezeld van een uitgebreid CV voor 7 oktober a.s. naar: Oceanwide Netherlands B.V. t.a.v. Dorita de Bruijn, HR-Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita@humares.com Voor verdere informatie, zie onze websites www.oceanwidecrew.com of www.humares.com www.oceanwidecrew.con *L Pagter Innovations Van Weele B.V. is John Deere-dealer voor tuin- park machines voor de regio Zeeland en West-Brabant. Het John Deere-programma bestaat uit: compacttrekkers, professionele kooimaaiers, cirkelmaaiers en nog meerde re machines. Op dit moment is er een vacature voor: Wij zoeken: Gemotiveerde MBO'er of gelijkwaardig werk- en denk niveau met voldoende kennis van de Engelse taal voor wie het dagelijks omgaan met een computer geen pro bleem is. Wij bieden: Een boeiende functie en goede mogelijkheden voor zelf ontplooiing in een prettige werksfeer met goede arbeids voorwaarden. Graag uw schriftelijke reactie naar: Van Weele B.V. Postbus 2 v 4470 AA Wolphaartsdijk is een bedrijf met 20 medewerkers, dat verpakkingen voor snijbloemen ontwikkelt en verkoopt. Deze unieke verpakkingen worden verkocht aan kwekers en bloemenexporteurs over de gehele wereld. Het bedrijf heeft verkoopkantoren in Chicago. Tokio en Turijn. De organisatie brengt elk jaar enkele nieuwe producten op de markt en is op zoek naar een; Commercieel Medewerk(st)er Binnendienst voor Italië en andere landen in en buiten Europa U bent de spil tussen de klanten en de interne organisatie. U zet zaken in beweging, bent verantwoordelijk voor de acceptatie en de afwikkeling van de orders in verschillende landen, maakt offertes, belt met klanten, regelt het transport, ondersteunt de buitendienst en de Commercieel Manager Europa. Wij vragen; HBO MBO werk- en denkniveau enkele jaren ervaring als logistiek/commercieel medewerk(st)er ervaring met het organiseren van transport is een pré. een goede beheersing van Engels. Duits: beheersing van Italiaans is een duidelijke pré een commerciële instelling. een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden. iemand die werkt op basis van rationele en heldere afspraken en deze ook na komt. Wij bieden een dynamische, internationale werkomgeving met jonge collega's, een positieve werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. We bieden een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een werkweek van liefst 40 uur. maar minimaal 32 uur U kunt uw sollicitatiebrief per E-mail met c.v. binnen ca. 2 weken sturen aan: inge@pagter.com of per post aan; Pagter Innovations B.V,. t.a.v. Inge van de Parel Postbus 1139, Vaartveld 14, 4700 BC Roosendaal Meer informatie vindt u op onze website: www.pagter.com. L'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woondienstverleninq en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. L'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. De afdeling Woondienstverlening is de frontoffice van I 'escaut woonservice. Deze afdeling zorgt voor de eerste klantencontacten en is verantwoordelijk voor de toewijzing en verhuur van woningen en alle administratieve zaken daaromheen. Voor deze afdeling zoeken wij een (m/v) Je werkzaamheden Als verhuurmakelaar ben je samen met twee collega's verantwoordelijk voor de uitvoering van het woonruimteverdelingsbeleid, het verhuren van woningen en bedrijfsruimten en het verstrekken van informatie aan huurders en woningzoekenden. Ook ben je betrokken bij het ontwikkelen en optimaliseren van ons product en het in de markt zetten van nieuwe (huur)woningen. Je competenties Je beschikt over minimaal een MHBO-opleiding, bijvoorbeeld commercieel medewerker marketing en communicatie. Je hebt een klantgerichte instelling. Verder beschik je over goede contactuele en communicatieve vaardigheden, ben je flexibel, geïnteresseerd in maatschappelijke ontwikke lingen en heb je commercieel inzicht. Onze arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan, salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van een jaar. Bij wederzijdse overeenstemming volgt een vaste aanstelling. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118-422375. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je uiterlijk tot 5 oktober aan ons opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heerj. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen woonservice info@lescaut.nl Samen werken aan wonen www.lescaut.nl Schelde International heeft een leidende positie in de productie en verkoop van sporttoestellen v«x Gymnastiek, Balsporten en Atletiek. Het bedrijf heeft in haar meer dan 100-jarig bestaan een wereldwijde repu tatie opgebouwd voor het leveren van innovatieve kwaliteitsproducten voor onderwijs, club- en topsport Schelde heeft eigen vestigingen in Nederland (Goes), België en Engeland. Daarnaast wordt geëxporteerd naa meer dan 100 andere landen in de wereld. INTERNATION/ De afdeling Inkoop verzorgt de inkoop van onderdelen ten behoeve van de eigen productie en van de artikelen die bij toeleveranciers worden ingekocht. Ter versterking van ons team in Goes zijn we oproei naar een kandidaat voor de functie van: U bent verantwoordelijk voor het aanwezig zijn van benodigde materialen tegen de juiste prijs en bmnei de leveringsafspraken. Daartoe onderhoudt u contacten met leveranciers en bespreekt en onderhandel: over specificaties, prijs, kwaliteit en levertijden. Hierbij wordt u ondersteund door prijscalculatiesen beschikbare technische informatie. U kiest leveranciers en draagt zorg voor het bestellen van materia; len, onderdelen en diensten met behulp van inkooporders vanuit ons Ridder computersysteem. Daarbij bewaakt u de afgesproken levertijden. U be.nt goed in staat om zelfstandig te werken in een klein team, waarbij u uw eigen werk zelfstandig indeelt en uitvoert. Naast uw opleiding op HBO niveau heeft u minimaal 5 jaar werkervaring en u beschikt over een goed i technisch, logistiek en administratief inzicht. U heeft goede communicatieve- en onderhandeling* vaardigheden en een goede beheersing van het Engels (woord en schrift) en Duits (woord). Eenmaal aan de slag met een uitdaging beschikt u over de benodigde inzet, flexibiliteit en creativiteit om tot een goed l eindresultaat te komen (geen 9.00 tot 17.00 mentaliteit). U beheerst de gebruikelijke PC software waar onder Word en Excel en bent snel vertrouwd met bedrijfssoftware. Wilt u inkopen voor top sporttoestellen? Stuur dan uw brief met CV en een korte uitleg over uw motivatie voor deze functie naar: Schelde International BV, Tav: Mevrouw T. Griffioen, Postbus 21, 4460 AA Goes of stuur een. e-mail naar t.griffioen@scheldeinternational.com iAcquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) atletiek kampioensr Birmingham zuu/ Nedexco is een internationaal opererend transport- en expeditiebedrijf met vestigingen in Nederland en Duitsland. Onze logistieke activiteiten bestaan uit op/overslag en vervoer von diverse producten, met als speciolisotie temperatuur geconditioneerd transport. Onze belangrijkste markten zijn de Benelux, Duitsland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Twee administratief medewerkers (m/v) Voor de afdeling planning en de afdeling transport-inkoop Nedexco werkt voor opdrachtgevers die hoge eisen stellen aan betrouwbaarheid en kwaliteit. Daarop selecteren wij ook ons personeel, waarvan bovendien inzet en flexibiliteit wordt verwacht. Profiel kandidaat: U heeft ervaring met administratieve processen en het pakket Microsoft Office. U beschikt minimaal over een MBO opleiding met typediploma. U bent flexibel en accuraat. Ervaring in de transportbranche is een pré. Een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, beheersing van de Duitse en Franse taal is een pré. Het betreft een fulltime functie. J Meer weten: Neem contact op met dhr. Huib Bouwman. Stuur uw sollicitatie met CV naar k onderstaand adres t.a.v. H. Bouwman of per mail naar h.bouwman@nedexco.c Nedexco Logistics BV, Bedrijventerrein De Poort 15, 4411 PB Rilland (NL), tel. +31 (0)113 602560, fox +31 (0)113 602550, wvAv.nedexco.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26