Tegenpolen als een twee-eenheid Kloetinge zoekt juiste afstemming Van der Pas loopt twee marathons in één weekeinde Karin Krappen snel uitgeschakeld op EK ■S Michael Boogerd en Korsten Kroon kunnen elkaar versterken op WK uitslagen Hovem'er nodig? agenda zaterdag 23 September 2006 ^2 Zaterdag 7 oktober wordt de vierde editie van de Zeeuwse K rathon gelopen. De start is in Burgh-Haamstede, waarnav" koers over de Stormvloedkering loopt, de Veerse Dam hiV de duinen, de Westlcappelse zeedijk, weer over duinen en*t' naar de finish in Zoutelande. De PZC kijkt elke zaterdaav" met een van de deelnemers. Vandaag Joop van der Pusnhiï ■wijk. Ze lijken eikaars tegenpolende één is bloednerveus, de ander barst van het zelfvertrouwen. Michael Boogerd (34) en Karsten Kroon (30) zijn morgen op het wereldkampioenschap wielrennen in Salz burg de kopmannen van de Nederlandse ploeg. Maar hoe verschil lend beiden ook zijn, ze zouden elkaar juist kunnen versterken in de strijd om de regenboogtrui. Net als Laurel&Hardy: de een geeft de voorzet, de ander maakt af. Een ideaal koppel„Als je van 'Boog' en Kroon één renner kon maken, ivas het dé ideale renner", stelt bondscoach Egon van Kessel. door Harm Vonk SALZBURG - Egon van Kessel weel het voorval nog goed. Het was zo'n jaar of vijftien geleden. Hij was met een stel jonge Ne derlandse wielrenners in het Ca nadese Ottawa en twee wielren ners vroegen of ze met twee meisjes mee mochten om wat te gaan drinken. Michael Boogerd was één van hen. Terwijl de andere wielren ner na luttele seconden de hand van het meisje pakte en wegliep, bleef Boogerd slechts naast de ander lopen. Onderweg over de brug keek hij nog wel tien keer om, bang dat Van Kessel zijn toestemming weer in zou trek ken. „Altijd dat onzekere, hè", lacht Van Kessel. De huidige bondscoach van de Nederlandse WK-ploeg kent Michael Boo gerd maar al te goed. Sterker nog. hij staat te boek als de ont dekker van de beste Nederland se wielrenner van dit moment. ..Maar beschrijf Michael niet als 'nervo-man'. Hij heeft echt veel Zelfvertrouwen, alleen breekt het focussen op die overwinning hem op." Arrogant En dan is er Karsten Kroon: ge boren Drent, maar allesbehalve nuchter of bescheiden. Kroon zegt wat hij denkt en af en toe steekt dat zijn omgeving. Criti casters vinden hem arrogant. Zijn moeder zegt: 'Noem het niet arrogant, maar Karsten weet heel goed wat hij zelf kan'. En dus stuurde die zelfbewuste Kroon vorig jaar zelf aan op een breuk met de vertrouwde Rabo- bank-ploeg, waar hij geen kans voor zichzelf zag om door te groeien. Vaste waarden als Erik Dekker, Oscar Freire én Mi chael Boogerd bleven hem in de weg lopen. En dus stapte Kroon in de afge lopen winter over naar de CSC-ploeg van manager Bjarne Riis. De overstap werd met ar gusogen bekeken, vooral vanuit het Rabo-kamp. Hoewel de gro te voorjaarszege, waar hij van droomde uitbleef (Kroon won af gelopen week in de Drielanden Tour voor het eerst in Deense dienst), liet Kroon zich wel zien. Hij toonde ook aan dat hij het goed had gezien: hij was klaar voor de rol van kopman. „Dat heb ik hier wel bewezen", sprak Kroon, nadat hij in de Brabant se Pijl tweede was geworden. Achter Oscar Freire. Zelfverzekerdheid Een wereld van verschil dus? Vergis je niet in de zelfverze kerdheid van Michael Boogerd, waarschuwt Erik Dekker, sinds 1993 ploegmaat en nu ploeglei der van de 34-jarige Hagenaar. „Ik denk dat er niet één vezel in Michaels lichaam ook maar eni ge twijfel heeft. Maar hij zal het nooit zo zeggen op de manier zo als Karsten het zegt." Een voorbeeld is het gevoel waarmee de twee kopmannen in de afgelopen dagen het wereld kampioenschap in de stad van Mozart benaderden. De één heeft last van pijntjes en een ont- stekinkjeis niet helemaal tevre den, voelt zich niet zoals hij zich moeten voelen. De ander reist zelfverzekerder dan ooit af naar Salzburg. „Ik voel me heel goed", zegt Kroon vastberaden. In de Drie- landen Tour won hij twee etap pes en werd hij zesde in de tijdrit. „Ik weet ook dat het deel nemersveld niet te vergelijken is 'met dat van het WK, en ik weet ook dat ik niet meteen favoriet door Koen de Vries OISTERWIJK - De oudste deel nemer aan de Zeeuwse Kustma- rathon is 72 en luistert naar de naam Joop van der Pas. Denk niet dat u op 7 oktober een oud baasje over het parkoers zult zien schuifelen. De inwoner van Oisterwijk legde het loodzware traject vorig jaar af in 4 uur en 43 minuten. Bovendien: Van der Pas loopt de dag na de Kustma- rathon doodleuk de marathon van Eindhoven! Die marathon van Eindhoven wil Van der Pas namelijk voor geen goud missen. Hij heeft hem sinds hij begon te lopen nooit ge mist. Om heel aan te kunnen ko men, heeft de Brabander zijn ambities een beetje bijgesteld. „In de Kustmarathon loop ik sa men met mijn schoonzoon. Hij loopt wat minder snel dan ik, maar vanwege de marathon de dag erna kan ik het dan wat rus tiger aan doen. En in Eindhoven doe ik er gewoon een halfuurtje langer over. Normaal ben ik bin nen vier uur binnen, nu kost het misschien vierenhalf uur. Mijn dochter fietst naast me. Ze kan me in de gaten houden en me van drank voorzien." Bang voor blessures is Van der Pas niet. Hij is immers nog nooit geblesseerd geweest Na de Kust marathon zorgt hij ervoor dat de meest gevoelige plekken van zijn lichaam worden inge smeerd met een middeltje dat de ergste spierpijn voorkomt. En zijn schoonzoon rijdt terug. Dan kan hij een beetje uitrusten en veel koolhydraten naar binnen werken voor de volgende, dag. Wat het geheim is van Joop van der Pas? Er is geen geheim, weet hij zeker. De man die pas op zijn 62e is gaan hardlopen en sindsdien 56 marathons liep, ben omdat ik twee etappes heb gewonnen, maar ik fiets lang ge noeg om te kunnen weten wan neer ik me goed voel. En die ze ges hebben mijn vertrouwen al leen maar groter gemaakt." Dokter „En ik", vervolgt Michael Boo gerd, „ik zou me tegen deze tijd top- en topfit moeten voelen, maar zo voel ik me niet. Woens dag ben ik nog naar de dokter geweest, omdat ik me nog steeds niet goed voel. Een luchtwegin fectie en een keelontsteking en ik ben aan mijn derde antibioti- cakuur begonnen, dus erg posi tief is het allemaal niet... Ik reis met ander ambities af naar een WK dan anders." Desondanks noemt Erik Dekker de regerend nationaal kampioen een zeker heid op het WK. „Michael is een zekere factor in dit soort wed strijden, daar kun je bijna blind op varen. Dat heeft Michael de afgelopen jaren wel bewezen. Als er tien man gaan, zou Kar sten met góede benen er bij kun nen zitten, terwijl ik denk dat Michael bij de beste drie zou ho ren. Er zal veel afhangen van de factor Kroon, hoe sterk hij op die dag zal zijn. Maar dat Kar sten medekopman is, vind ik te recht: wat Michael al tien jaar in het voorjaar heeft gedaan, heeft Karsten het afgelopen voorjaar afgedwongen." Beide renners denken elkaar te kunnen versterken, ondanks de verschillen. „Ik heb geen proble men met Karsten als kopman", aldus Boogerd. „In het voorjaar heeft hij bewezen dat hij die sta tus verdient. En mocht Karsten zich in de finale nog heel erg goed voelen, dan kunnen we al tijd nog gokken op zijn sprint. „We kunnen elkaar aanvullen", denkt ook Kroon. „Michaels eni ge kans om te winnen krijgt hij wanneer hij aanvalt, Voor mij is dat ook weer gunstig, want ik zit erachter en kan zijn vlucht beschermen. Lukt dat niet, dan ben ik erbij in de sprint. Ik zou het niet verstandig hebben ge vonden om alles op Michael te zetten, bovendien vind ik dat ik dit verdien. Het is bijna onmoge lijk om wereldkampioen te wor den, maar ik zeg niet dat het on mogelijk is." Egon van Kessel is ervan over tuigd dat de tandem Boo- gerd-Kroon als een twee-een heid kan fungeren in Oosten rijk. „Ik weet-zeker dat ze el kaar niet in de wielen zullen rij den. GPD doet wat hij leuk vindt neem het niet zo nauw. Ik tijd laat naar bed en neen toe een sigaretje. Maar ik niet. En ik beweeg veel. nooit stil kunnen zitten." Van der Pas komt uit een sg tief nest. Zelf heeft hij tal, sporten beoefend, ]Udo jiujitsu het fanatiekst. Ti keer in de week staat hijnt-; de mat om les te geven. „Ach meneer", relativeert der Pas, „ik merk natuurlij ik langzamer word. Maar vind ik niet erg. Ik kon r steeds gezond over de finj Eerlijk gezegd ben ik verin; dat mijn wekker een inspann: van vier uur nog steeds kan? dragen. Het is maar net heet ze lieve heer ons gescsa heeft, zeg ik altijd maar.Iki gewoon puur geluk. Omdat blij ben dat ik gezond bed ik af en toe iets terug Zo ha de marathon van Santiago Compostela gelopen voorde; handicap ten." Vorige week was Van der Pa de begrafenis van zijnlieidia judoleraar. Daar zag hij tal» leeftijdgenoten terug met j hij lang geleden op de a stond. „Ik wist niet wat ik s Sommigen hepen achtereeni lator! Ze hadden allerlei kal gehad, vertelden ze, 'Maan zie jij er nog goed uit', zeiied; een. Ik kon het alleen maarl vestigen en zeggen dat het p>j geluk is. Maar weet je, het k morgen allemaal afgelof zijn." Michael Boogerd (midden) en Karsten Kroon (rechts) verkennen het WK-parcours rondom het Oostenrijkse Salzburg. foto Vincent Jannink/ANP Onbekende opponenten hoofdklassers GOES - Zowel Hoek, Kloetinge als SSV'65 treft vandaag een te genstander in de hoofdklasse die het in competitieverband nog nooit eerder trof. Hoek gaat op bezoek bij Nunspeet, dat de vijftigste club wordt waartegen Hoek zal spe len op het hoogste amateurni veau. De meeste duels speelde Hoek tegen Kozakken Boys (20) en Kloetinge (19). Kloetinge probeert vandaag op eigen veld tegen Geinoord zijn eerste competitiegoal te maken. De afgelopen veertig jaar is het Kloetinge nooit overkomen dat het de eerste drie duels niet had gescoord. SSV'65 heeft al zeven competi tieduels op rij niet gewonnen. De debutant bleef in zijn laatste vier duels van vorig seizoen zon der winst en de eerste drie van de huidige jaargang. Het treft vandaag de amateurs van Ajax. Löwik verlengt zijn contract DEN HAAG - Gcrben Löwik heeft zijn contract bij de Rabo- bankploeg verlengd. De 29-jari- ge Twent tekende voor twee jaar bij. Löwik krijgt het vertrouwen van de ploegleiding, ondanks een vrijwel blanco erelijst. De coureur, die in het Belgische Op- grimbie woont, heeft al enkele seizoenen te kampen met uitzon derlijk veel fysiek ongemak, al dan niet het gevolg van valpar tijen. Graeme Brown, Pedro Horrillo en Grischa Niermann kwamen met het management mondeling contractverlenging voor een jaar overeen. De contracten van Niels Scheuneman en de Fin Jukka Vastaranta worden niet verlengd door de Rabo-teamlei- ding. GPD Wong geblesseerd OSSENDRECHT - De deelna me van turnster Lichelle Wong aan het WK senioren in het Deense Aarhus staat op de tocht. De regerend landskampioene heeft tijdens de training enkel bandletsel opgelopen. De blessu re zal alleen met rust kunnen ge nezen. GPD Niels Kole moet op middenveld plaatsmaken voor Benjamin Verwest door Jan Dagevos en Barry van der Hooft GOES - Bij Kloetinge moet Niels Kole vandaag in de thuis wedstrijd tegen Geinoord op het middenveld plaatsmaken voor Benjamin Verwest. „Ik zoek naar wat meer balans", legt trai ner Diederik Hicnsch uit. „We hebben iemand nodig die de duels aangaat en aan de bal heel simpel speelt. We denken dat Benjamin Verwest daar ge schikt voor is." Daar komt bij dat Niels Kole op dit moment de grote vorm nog niet heeft. De middenvelder had het in de eerste drie competitie duels zwaar. „De groep zit dicht bij elkaar", stelt Hiensch. „De verschillen zijn miniem en dan maak je wel eens andere keu zes." Kloetinge gaat vandaag tegen Geinoord op zoek naar de eerste competitiezege en het eerste doelpunt in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. „We zijn toe aan een feestje", vindt Hiensch. „Je merkt het aan al les. De wil is enorm. Het is een kwestie van tuning. De bedoelin gen liggen er, maar in de preci sie gaat het nog mis. Dat kan een kwestie van zelfvertrouwen zijn, waarbij ik wel het gevoel heb dat het zomaar kan om slaan. We hebben gewoon een ze ge nodig." Regilio Pinas is vandaag in de thuiswedstrijd tegen Geinoord (aanvang 15.00 uur) niet inzet baar. Hij heeft last van de lucht wegen en moet van de dokter rust houden. André Siereveld Kloetinge-trainer Diederik Hiensch gunt Benjamin Verwest (links) een basisplaats in het duel met Geinoord. foto Willem Mieras kampte met een lichte blessure, maar kan waarschijnlijk wel aan de aftrap verschijnen. SSV'65 Over het kansloos verloren thuis duel met Sparta Nijkerk (1-4) is bij SSV'65 niet al te lang nagesp roken. „Ik denk dat dat ook geen zin zou hebben", zegt trai ner Marco Groeneveld. „We heb ben kort over de tegengoals ge sproken en afgelopen dinsdag te gen Zierikzee (3-3) een aantal zaken uitgeprobeerd. We speel- van onze sportredactie ENNIS - De Vlissingse dartster Karin Krappen heeft weinig in druk gemaakt op het EK in het Schotse Ennis. Ze werd in de eerste ronde van het individuele toernooi met 4-2 uitgeschakeld door Jan Robbins uit Wales. Niels de Ruiter deed het een stuk beter. Hij drong verrassend door tot de finale. Daarin speelt hij vanmiddag tegen de relatief onbekende Welshmen Mark Webster. Vincent van der Voort struikel de al over de eerste horde, de Noord Ier Elder. Voor Jelle Klaasen viel het doek in de der de ronde, tegen de Fin Ulf Ce der, 4-2. Co Stompé werd in de achtste finale met 4-3 uitgescha keld door de Zweed Klemme. Bij de vrouwen verloor Francis Hoenselaar in de kwartfinale van haar grote rivale Trina Gul liver. GPD den het eerste kwartier goed, maar daarna werd het rommelig en onrustig. In de tweede helft hadden we uit moeten lopen naar een mime zege, maar dat verzuimden we te doen." Het oefenduel met de Schouwse zondag-tweedeklasser werd vooral georganiseerd om David den Hollander aan speelminu ten te helpen. De van een blessu re herstelde verdediger speelde de volle negentig minuten en start vandaag in de basis. Den Hollander zal de plaats centraal achterin overnemen van de ge blesseerde Marcel Kole. Het zal niet de enige wijziging zijn in de basisformatie van SSV'65. Groe neveld wilde er gisteren nog wei nig over prijsgeven, maar gezien het duel met Nijkerk lijkt het lo gisch dat rechtsback Michel de Groote vandaag op de bank plaatsneemt. SSV'65 treft vandaag in Amster dam de amateurs van Ajax, die in hetzelfde 4-3-3-systeem als Sparta Nijkerk spelen. Ad Roovers, voormalig trainer van onder meer AZW en Arnemui- den, maakte voor Groeneveld tij dens het duel met Hoek een ana lyse van de Amsterdammers. „We weten dus wat we moeten doen. Ik denk dat het belangrijk ste voor ons in deze fase is, dat we geen doelpunten tegen krij gen. Als dat lukt, kunnen we van daaruit verder gaan kijken. Toch zullen we spelen om te win nen. want ik zie kansen voor ons tegen Ajax." Naast aanvoerder Kole ontbre ken ook de geblesseerden Bram Plomp, Jaimy Bloppoel en de jonge Jaimy Tims. Hoek Na twee overwinningen en één gelijkspel is het vertrouwen groot in Hoek. De ploeg die afge lopen seizoen ternauwernood be houden bleef voor de hoofdklas se, mag zich nu koploper noe men. Toch betekent dit niet dat trai ner Cees Houtepen in de aan loop naar het uitduel met Nunspeet rustig achterover heeft kunnen leunen. „We zijn tevreden met de start, maar we kunnen nog beter", zegt de trai ner. „De jongens zijn het daar ook mee eens." Uit de analyse van het eigen spel is naar voren gekomen dat Hoek vooral in ver dedigend opzicht nog progressie moet boeken. „Van achteruit moeten we er nog beter uitko men", meent Houtepen. Aan dat aspect kon dinsdag ge werkt worden in de oefenwed strijd tegen Zaamslag (6-1). Spe lers die tot nu toe vooral genoe gen hadden moeten nemen met een rol op het tweede plan, kon den zich onderscheiden. „Wat ik van die jongens heb gezien viel niet tegen. Ze moeten alleen nog wat scherper worden. Maar ik heb straks wel weer meer keus." In het gepromoveerde Nunspeet treft Hoek vandaag een fysiek sterke ploeg, die vooral de lange bal van achteruit hanteert. „Ze hebben weinig tegendoelpunten moeten incasseren en spelen vooral opportunistisch", weet Houtepen. „Nunspeet heeft een lange spits als aanspeelpunt, waarna de mensen uit de twee de lijn er overheen komen." Houtepen kan niet beschikken over Thijs Binnerts (lies), Frank van Damme (enkel) en Pieter de Munnik. De aanvoerder zit nog steeds met zijn enkel in het gips, dat er over ruim twee weken af mag. Positief voor Ploek is dat Björn Langeveld vandaag zijn rentree maakt in het tweede elf tal. Ook Sam Ysebaert, Niels Do- minicus en Abdul Senanu voe gen zich bij die ploeg. Topscorer Jan Huygens ging afgelopen week op bezoek bij een krakel en blijkt daar veel profijt van te hebben. Houtepen: „Er bleek iets vast te zitten in zijn rug, waardoor hij last bleef houden van zijn ham string. Hopelijk is hij daar nu van verlost." (Advertentie) Madrid. WK. Mannen, kwartfinales: Bao (Chn/8) - Wei Lee (Mal/1) 22-20 12-21 21-18, Hyun Lee (ZKo/5) - Chen Jin (Chn/3) 21-14 19-21 21-12, Chen Hong (Chn/7)- - Christensen (Den/4) 21-17 15-21 21-12, Lin Dan (Chn/2)-Has- him (Mal) 21-10 21-9. WK driebanden in Sankt Wendel. Dag 2 Poule E: Roland Forthomme (Bel)-Raimond Burgman (Ned) 3-2 (1 -203/1.092) Stand: 1. Forthomme 2-4-1.044, 2. Burgman 2-2-1.238, 3. Fou- da 0-0-0.773. Poule F: Jean Paul de Bruijn (Ned)-Mazin Shooni (VSt) 0-3 (1.038/1.666) Stand: 1. Shooni 2-4-1.380, 2. De Bruijn 2-2-1.264, 3. Od- do 2-0-0.916 Groep M: Peter de Backer (Bel)-Adrian Viguera (VSt) 3-1 (1.555/1.085) Stand: 1. De Backer 2-4-I.578, 2. Viguera 2-2-1.010, 3. Con- nesson 2-0-0.977 Groep O: John Tijs- sens (Ned)-Brian 'Knudsen (Den) 3-1 (1.036-1.000) Stand: 1. Tijssens 2-4-1.204, 2. Knudsen 2-2-1.178, 3. Mul ler 2-0-0.984. Yokohama. ProTour. Mannen, eer ste ronde: Keen (Ned) - Cho Eon Rae (ZKo) 4-2 (2-11 11-5 17-15 11-8 8-11 11-8). Tweede ronde: Ma Lin (Chn) - Keen 4-1 (11-9 11-5 11-4 11-13 11-2). -{f' jlocal 'edtljvei slim gevonden. Peking. Vrouwen. Kwartfinale: Mau- resmo (Fra/1) - Davenport (VSt/5) 6-4 6-3, Peng (Chn) - Sugiyama (Jap) 7-6 (3) 3-6 6-2, Jankovic (Sèr/6) - Petrova (Rus/3) 6-4 4-6 6-2, Koeznetsova (Rus/2) -Li Na (Chn/7) 6-44-66-4. Kolkata. Vrouwen. Kwartfinale: Hin gis (Zwi/1) - Tanasugarn (Tha) 7-5 6-2, Mirza (lna/5) - Rezai (Fra/4) 6-4 7-5, Poetsjkova (Rus) - Brianti (Ita) 7-5 6-3, Toeljaganova (Oez) - Koedriavtseva (Rus) 4-6 6-2 6-2. Moskou. Daviscup, halve finale. Rusland - Verenigde Staten 2-0. Sa- fin - Roddick 6-4 6-3 7-6 (5), Joezni - Bla ke 7-51-6 6-1 7-5. Buenos Aires: Argentinië - Austra lië 1-0. Nalbandian - Philippoussis 6-4 6-3 6-3. Promotie/degradatie wereldgroep Leiden: Nederland - Tsjechië 0-2. Sluiter - Novak 2-6 6-7 (5) 6-4 6-7 (13). Haase - Berdych 2-6 4-6 4-6. Düsseldorf: Duitsland - Thailand 1-1. Haas - Udomchoke 3-6 6-2 6-7 (6) 6-3 3-6, Mayer - Srichaphan 3-6 7-6 (4) 3-6 6-2 6-3. Santander: Spanje - Italië 1-1 Robredo - Volandri 3-6 5-7 3-6, Na- dal - Seppi 6-0 6-4 6-3 Boekarest: Roe menië - Zuid-Korea 1-1. Pavel - Jun Woong-Sun 6-0 6-4 6-3, Crivoi - Hyung-taik Lee 1.-6 1-6 0-6. Geneve: Zwitserland - Servië 1-1. Fe- derer - Tipsarevic 6-3 6-2 6-2, Wawrinka - Djokovic 4-6 6-3 6-2 7-6 4-6. Bratisla va: Slowakije - België 1-0. Hrbaty - Vliegen 2-6 6-4 6-3 3-6 6-2. Pört- schach: Oostenrijk - Mexico 2-0. Mu- Tweede plaats Pieter Israel GOES - Pieter Israel is in het avondcriterium van Vilvoorde als tweede geëindigd in een wed strijd over 66 kilometer. De wielrenner uit Kruiningen ontsnapte in de slotfase met twee anderen uit het peloton. De Waal Michael Charles plaats te in de beslissende ronde een de marrage en won. Israel greep de tweede plaats door Gerry van den Eynde te kloppen. Eerste divisie VVV Venlo - Helmond Sport I (3-0). 18. Derksen 1-0,19.Buïte:»i 34. Derksen 3-0, 48. Hobbelen 4-5' gen doel), 75. Soltani 5-0,80 Nis» burg 5-1. 85. Nieuwenburg5-2,föA mi 6-2. Scheidsrechter. Kuipers. schouwers: 3885. Gele kaart Ne* burg (Helmond Sport). De Graafschap - RBC Rooseoè 0-1 (O-O). 90. Guijt 0-1. Scheids'rii Haverkort. Toeschouwers 8KM. Si kaart: Denissen (RBC Roosendedi AGOVV - FC Den Bosch 3-0(2-0) Ter Heide 1-0, 26. Mertens2-0,82..ü na 3-0. Scheidsrechter Van Egms Toeschouwers: 2315. Gele kaart 8 lings, Carrilho (AGOW), Van den a Beekmans, Van den Berg (FC 5 Bosch). I Go Ahead Eagles - Stormvogels!: star 1-2 (1-1). 14. BossmanüU Jongen 1 -165. Van Es 1-2. Scheita ter: Janssen. Toeschouwers:4800.G: kaart: Gilissen, Brugge (Go AheadEa les), Holwijn (StormvogelsTete). FC Eindhoven - Emmen 1-4(021 Stroeve 0-1, 37. Stroeve 0-2 (ëu schop), 55. Aelbrecht 1-2 (strafei:; 68. Wolters 1-3,82. Verweij 1-4.Sites rechter: Winter. Toeschouwers IJl Gele kaart: Wellens, Becker, Van 4 Weerden (FC Eindhoven), KarretrJ (Emmen). MVV - FC Omniworld 1-1 (Ml 8 Amrabat 0-1, 81. Caracciolo Scheidsrechter: Diks. Toeschouw 5749. Gele kaart: Duits, Heerlensi' Omniworld). FC Volendam - Cambuur Uaum den 3-0 (1-0). 27 Aatjes 1-0.53.Cha; 2-0 (strafschop), 83. DisssM Scheidsrechter: Van Boekei. Toss» wers: 2785. Gele kaart: Dufour (ftH lendam). Hooyboer. Nijssen. Van a Weij, Van Rooijen (Cambuur UeM den). .nni Haarlem - Fortuna Sittard 1-1 iw 73. Beelenkamp 1-0, 89 Bjigh: i- Scheidsrechter: Liesveld. Toette* wers; 1925. Rode kaart: 27. El GW* (Haarlem). Gele kaart: Beete^ (Haarlem). Garritsen, Van DndIForai Sittard). Stand: 8 5 3 0 '8 li-I 8 5 2 1 'H 7 3 2 2 4 0 13 3 2 12 25 2 3 11 '8 4 2 10 li 4 2 10 12 Den Bosch Dordrecht Stormv. Volendam WV Veendam GA Eagles Graafschap MVV Haarlem Omniworld Emmen AGOVV FC Zwolle Eindhoven TOP Fortuna S. HelmondSp 8 0 4 4 J Cambuur L. 8 0 3 5 3 België, competitie: Charleroi 'echt 1-1. Duitsland, competitie: Boru. Dortmund 1-0. 5 5 zondag Basketbal Eredivisie onder 22 jaar. gen-Hoppers Hoorn 14.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20