Riooldiscussie wordt grimmiger Klachtenbrief frustreert Blaauwe Hoeve i»ZC Omwonenden eisen aanpak stinkende waterloop in Hulst Overlast koffieshops in Terneuzen groter dan gedacht Onrust over plannen Lindenhof Zuiddorp Serviceflats Goes en Terneuzen gaan moderniseren Wethouder beticht van liegen, dreigementen over moties, soap duurt voort Open dag in manege weekenddiensten agenda vrijdag 22 september 2006 door Harmen van der Werf GOES - Stichting Serviceflats Zeeland, met twee serviceflats in Goes (De Schakel en De Horst) en één in Terneuzen (De Residentie), gaat moderniseren. Het doel is de concurrentieposi tie van de serviceflats te verster ken door het wonen betaalbaar der te maken voor de huurders zonder de dienstverlening aan te tasten. De Zeeuwse stichting heeft om dit alles te bereiken een samen werkingsverband gesloten met de landelijk actieve stichting Dienstverlening Serviceflats in Bosch en Duin, bij Zeist. Deze gespecialiseerde organisatie ver leent ondersteuning aan ruim vijftig serviceflats door heel Ne derland. De twee serviceflats in Goes en die in Terneuzen zijn onder se nioren nog altijd populair, maai de concurrentie neemt toe met het groeiende aanbod van appar tementen voor ouderen. Wil de stichting Serviceflats Zeeland haai- speciale functie be houden, dan moet er iets veran deren. Zo wordt een aantal diensten nog collectief aangeboden, waar aan alle huurders moeten meebe talen. Dat maakt het wonen in een serviceflat duurder, overi gens in de wetenschap dat daar ook iets tegenover staat: veilig heid en service. Eén van de veranderingen zal zijn, laat C. Bosman van stich ting Dienstverlening Service flats in Bosch en Duin weten, dat diensten worden geïndivi dualiseerd. Mensen kunnen dan deels zelf kiezen welke diensten zij afnemen. „Er zal sprake zijn van maxima le flexibiliteit", aldus Bosman. Het is nog niet bekend hoe het pakket er precies uit komt te zien. Plannen zijn in de maak. Ondernemingsraad en bewoners verenigingen worden er direct bij betrokken. Bosman: „Personeel en bewo ners hebben vaak de beste idee ën." De kans bestaat dat veran deringen tot banenverlies lei den. „Het streven is", geeft Bos man daarover aan, „iedereen on der dak te brengen." Bosman wil over serviceflats één hard nekkig misverstand wegnemen: het zijn geen zorgcentra. De be woners huren er een apparte ment en de meesten (75 procent volgens Bosman) wonen nog vol ledig zelfstandig. „Wie gebruik wil maken van de maaltijdvoorziening of behoefte heeft aan zorg, kan die diensten afnepien, maar niets is verplicht en dat wordt verder uitge bouwd." door Sheila van Doorsselaer HULST - De discussie over de beste locatie voor een bergbe- zinkbassin in Kloosterzande be gint grimmige vormen aan te ne men. De Hulster wethouder C. de Kraker wil snel een be sluit nemen, de omwonenden zijn tegen en de gemeenteraad is nu ook verdeeld. De Kraker meent, gesteund door de rest van het college en zijn ambtenaren, dat de groen strook tussen de huizen van de bewoners aan de Lange Munt en de Michiel de Ruyterstraat de beste locatie is voor het bassin. De omwonenden zijn mordicus tegen en willen dat de bak ge plaatst wordt in een paardenwei aan de Groenendijk, even ver derop. Dat is volgens De Kraker duurder en minder effectief. Omdat De Kraker en de omwo nenden lijnrecht tegenover el kaar bleven staan, drong de ge meenteraad vorige maand aan op nieuwe gesprekken. Die heeft De Kraker ook gevoerd. Elke avond „Ik heb zowat elke avond van mijn vakantie bij die mensen ge zeten", zei De Kraker gister avond tijdens de raadsvergade ring. Dat ging er bij CDA'er A. Totté niet in. „Ik geloof hier niks van!" Beiden hebben een punt. De Kraker heeft inder daad gesprekken gevoerd met omwonenden, maar niet met al lemaal. Er zijn enkel gesprek ken gevoerd met vier omwonen- Platform Kunst moet Terneuzens culturele leven opwaarderen door René Hoonhorst TERNEUZEN - Een Platform Kunst en Cultuur Terneuzen moet het culturele leven in de he le gemeente opwaarderen. Het platform, waarin diverse des kundigen zitting krijgen, moet activiteiten op het gebied van kunst en cultuur initiëren of eventueel zelf op touw zetten. Het platform moet er daarnaast voor zorgen dat de hele Terneu- zense bevolking kan genieten van kunst en cultuur én de kans krijgt om eigen initiatieven te ontplooien. Behalve een adviserende en uit voerende rol in het kunstzinnige leven zien B en W in het plat form ook een vertegenwoordi ger van de kunst- en cultuursec tor. In het platform moeten dan ook diverse stromingen zijn ver tegenwoordigd. De drie profes sionele instellingen - openbare bibliotheek, Scheldetheater en Toonbeeld - horen uit hoofde van hun taak in het platform thuis, vindt het dagelijks ge meentebestuur. Naast de deskundigen van de culturele instituten wil het colle ge ook, al dan niet professione le, een vertegenwoordiger uit de jongerencultuur, uit de hoek van erfgoed en musea en een or ganisator van culturele evene menten. Het zestal platformme dewerkers kan zich altijd laten adviseren door één of meer spe cialisten uit aanpalende culture le of kunstzinnige sectoren. Kunst en cultuur onder de men sen brengen en mensen enthou siasmeren voor het op touw zet ten van culturele evenementen is maar een deel van de taak van het platform. De vertegenwoor digers moeten het college ook adviseren over kunstaankopen en aanbestedingsprojecten voor 'kunst in de openbare ruimte'. Het organiseren van de verkie zingen en de activiteiten rond om de Zeeuws-Vlaamse en de Terneuzense cultuurprijs leggen B en W ook graag in handen van de deskundigen. Bovendien be oordeelt het platform de Cul tuurnota. Ook draagt het zorg voor afstemming van beleids voornemens met de diverse sec toren in kunst en cultuur. Daar bij houdt het platform ook reke ning met toeristische belangen. B en W hopen het platform nog dit jaar te installeren. den van wie de gemeente grond nodig heeft om het bassin in de groenstrook tussen de woningen te kunnen aanleggen. Niet met de overige acht eigenaren van de andere aanpalende percelen. Volgens De Kraker heeft hij een goede oplossing gevonden voor de vier grondeigenaren omtrent netjes aanplanten van struiken. Dat wil echter niet zeggen dat deze vier gezinnen nu opeens geen bezwaren meer hebben te gen het bergbezinkbassin achter hun woningen. „Wij blijven te gen." Spelletje De omwonenden met wie De Kraker de afgelopen weken geen gesprekken meer heeft ge voerd, zijn woest. „He zie de bui al hangen. De wet houder probeert de vier gezin nen achter zich te krijgen en de mening van de andere omwonen den, wordt dan terzijde gescho ven. Maar dat gaat niet door. Desnoods gaan we naar de be stuursrechter", zegt, D. Oppe neer, een van de omwonenden die niet gebeld is door De Kra ker. De gezinnen die wel gesproken hebben met de wethouder vin den dat er geen leuk spelletje worden gespeeld. „Het voelt nu alsof wij als buren tegen elkaar worden opgezet." Over de hele gang van zaken werden gisteravond in de raad kritische vragen gesteld aan de wethouder door Algemeen Be lang, het CDA en Groot Honte- nisse. De Kraker had genoeg van de discussie en wilde dat de raadsleden dan maar met een motie moesten komen waarin ze zich uitspraken voor plaatsing van het bassin in de paarden wei, maar dat ze dat dan wel een tön meer zou kosten. De Pv dA en het CDA waren niet van dat dreigement gediend. De discussie over de beste vesti gingsplaats zal nu nogmaals ge voerd worden in de commissie. „Een soap", noemde Algemeen Belang de hele kwestie. Ook bur gemeester J.F. Mulder liet blij ken dat de hele kwestie hem te lang duurt. „Er is nog nooit zo veel gesproken over een civiel werk dat je na aanleg niet ziet, niet hoort en niet ruikt." De dieren van het dierenparkje bij de Blaauwe Hoeve. foto Peter Nicolai door Sheila van Doorsselaer HULST - Directeur L. Janse van zorgcen trum De Blaauwe Hoeve in Hulst zit in zijn maag met een klachtenbrief gericht tegegen een van zijn medewerkers. De brief is ondertekend door negen oud-vrij willigers van het dierenpark. Vier van de negen ondertekenaars zeggen echter van niks te weten. Een is zelfs overleden. De brief is ondertekend met de namen van negen oud-vrijwilligers van het die renparkje. Ze trekken in het schrijven van leer tegen hun voormalig leidingge vende. Er zou met hem niet te werken zijn en ze stellen dat daarom veel vrijwil ligers gestopt zijn met hun werkzaamhe den. In twee jaar tijd zouden zeker tien vrijwilligers zijn opgestapt vanwege de verziekte werksfeer. In de brief wordt de oproep in het huis- krantje van De Blaauwe Hoeve aange haald waarin gezocht wordt naar nieuwe vrijwilligers voor het dierenpark. Dat is volgens de auteur(s) van de brief bene den alle peil, omdat de directie zich niet afvraagt waarom vrijwilligers steeds op stappen. Janse kreeg argwaan dat er iets niet aan de brief klopte omdat de brief al leen met namen was ondertekend, maar niet met handtekeningen. Toen hij de genoemde briefschrijvers be gon te bellen, bleken vier van de negen oud-vrijwilligers niet op de hoogte te zijn van de brief en het feit dat hun naam gebruikt is. Een van de genoemde perso nen is zelfs al overleden. Janse: „De ande ren moet ik nog bellen, maar dit is alle maal wel heel vreemd." Janse spreekt te gen dat er een leegloop van vrijwilligers is geweest. „Het is altijd een komen en gaan." Wel stelt hij dat er op dit moment spanningen zijn tussen de leidinggeven de en drie vrijwilligers. „Maar daar hopen we met een bemidde lingspoging uit te komen. In elk bedrijf is immers wel eens wat." door Sheila van Doorsselaer HULST - Bewoners van de Van der Maelstedeweg in Hulst wil len dat de waterloop tussen hun huizen verdwijnt. Zij spreken van een vies open riool, waar door het stinkt en waarin ratten huizen. De gemeente Hulst en het waterschap doen ondertus sen een spelletje zwartepieten wat de verantwoordelijkheid be treft. De waterloop ligt er al vele tien tallen jaren. Het kanaaltje, een uitloop van de Zoetevaart, staat via een duiker in verbinding met de Hulster buitenvest. De omwonenden willen dat er een ondergrondse buis wordt aange legd, zodat er geen sprake meer is van open water en zodat (stank)overlast voor altijd wordt opgelost. Zij zien in de voorgenomen grootscheepse re constructie van de Van der Mael stedeweg een mooie gelegenheid om ook meteen de gewraakte waterloop aan te pakken. De gemeente Hulst zegt echter niet zomaar een buis in de grond te kunnen stoppen, omdat cle waterloop eigendom is van Waterschap Zeeuws-Vlaande ren. De omwonenden zeggen juist dat ze van het schap te ho ren hebben gekregen dat de ver antwoordelijkheid om iets aan de waterloop te doen, bij de ge meente ligt. Uit navraag bij het waterschap blijkt dat het ka naaltje in particuliere handen is. „Ook wij kunnen er dus niet zomaar een buis in de grond stoppen! Omdat het kanaaltje onderdeel is van het primaire waterloopstelsel, zijn wij als wa terschap slechts verantwoorde lijk voor het peilbesluit en de waterkwaliteit, maar verder gaat onze invloed niet." Een gesprek tussen de gemeente en het waterschap, zoals dooi de gemeente is aangedragen voor een mogelijk begin van een oplossing voor het overlastpro- bleem. zal dus niet veel uitha len. Beide hebben niks over het stroompje te zeggen. Dat het wa terloopje in bezit zou zijn van een particulier is bij de gemeen te niet bekend. „Dat moeten we dan eens bekijken." Behalve dat het stinkende water, de rotzooi en de ratten die dat aantrekt overlast bezorgen, zorgt de dui ker aan de kant van de buiten vest ook nog voor een verkeers technisch probleem. In het ka der van de reconstructie van de Van der Maelstedeweg is een voetpad voorzien aan beide zij den van de weg. Dat is een hele verbetering, aangezien de weg nu slechts een klein stukje stoep heeft aan slechts een kant van de weg. Voor de aanleg van het voetpad offert de gemeente een strook van het talud van de bui tenvest op. Echter, door de aan wezigheid van de duiker is het talud plaatselijk onderbroken en hierdoor kan het nieuwe voet pad niet worden aangesloten op de al bestaande stoep aan de Van der maelstedeweg. De enige oplossing die de gemeente nu kan bedenken is het aanleggen van een kleine brug over de mon ding bij de duiker zodat voetgan gers toch hun weg kunnen ver volgen. Deze oplossing is echter erg duur en omslachtig. door René Hoonhorst TERNEUZEN - Burgemeester J. Lonink, de vijf wethouders en de voltallige raad breken zich de laatste maanden weer het hoofd over de vraag hoe ze de door bezoekers van de twee Ter neuzense koffieshops veroor zaakte overlast kunnen beper ken. Ze hebben echter nog steeds geen idee hoe ernstig het is. Dat liet een bewoonster van de Van Bovenstraat de leden van de commissie bestuur en middelen gisteren ongezouten weten. Terwijl de bestuurders zich druk maken over een foto van een kind met een ontbloot onder lichaam, moet de klaagster zich laten welgevallen telkens tegen urinerende en poepende buiten landers aan te kijken tijdens het uitlaten van haar hond. „Geen greintje fatsoen hebben ze." Bewoners van de binnenstad kunnen na cle middag hun auto niet meer in de eigen wijk parke ren als ze 's morgens eens weg durven gaan. Temeuzenaren en een verdwaalde Belg krijgen nog wel eens een boete, maar Fransen - de ergste en onfatsoen lijkste overtreders - ontspringen telkens de dans. Grootschalige politie- of parkeercontroles wor den hoogst zelden gehouden, om dat het volgens diverse patrouil lerende agenten dweilen met de kraan open is, hoorde de be woonster. „Als u denkt dat de overlast is opgelost door parkeerverwijzin- gen in het Frans en wat beton blokken dan gelooft u waar schijnlijk nog in sprookjes, de kerstman, de paashaas en Sinter klaas." De commissieleden waardeer den het ooggetuige- en erva- ringsverslag, maar hielden de klaagster voor dat de burgemees ter onlangs al aankondigde een serie maatregelen te overwegen. Notatie van nummerborden moet Fransen in eigen land op breken, wielklemmen zullen dwarse parkeerders dure lessen leren en - als onderzoek dat aan toont - een derde koffieshop bij de grens kan de druk op de bin nenstad verlichten. door Euqène Verstraeten ZUIDDORPE - De dorpsraad Zuiddorpe maakt zich 'zeer gro te zorgen' over mogelijke onge wenste ontwikkelingen rond de Lindenhof en vraagt de gemeen te Terneuzen daar een stokje voor te steken. Ook onafhankelijk raadslid Pim Broekhuysen vraagt in schrifte lijke raadsvragen opheldering over de plannen met de Linden hof. De vurige wens van Zuiddorpe is dat er in het voormalige asiel zoekerscentrum een woonzorg complex komt. Volgens de dorps raad zijn er echter steeds hard nekkiger geruchten dat de eige naar van het pand er andere plannen mee heeft. Begin dit jaar was er sprake van vestiging van een opvangcentrum voor ex-gedetineerden. „Nu weer schijnen er plannen te zijn om er een hostel te vestigen voor buitenlandse werknemers in op dracht van een detacheringsbu reau", aldus cle dorpsraad. De geruchten worden nog eens ver sterkt omdat er afgelopen week allerlei activiteit was bij cle Lin denhof. De dorpsraad vreest op korte termijn voor een voldon gen feit te worden geplaatst. „Wederom een opvangcentrum hostel in ons dorp en geen woon zorgcomplex." De kern van het probleem zit hem volgens de dorpsraad niet zozeer in de mensen die er zul len komen wonen, maar wel in het aantal, de eenzijdige samen stelling van de bewoners en de grootschaligheid van het geheel. „Zuiddorpe is een klein dorp en een opvangcentrum/hostel bete kent al snel een toename van acht tot tien procent van het to tale inwoneraantal", rekent de dorpsraad B en.W voor. „Stelt u zich eens voor dat de binnen stad van Terneuzen, uitgaande van dezelfde verhoudingen, van de ene dag op de andere gecon fronteerd wordt met de huisvesting/opvang van 2000 tot 2500 mensen van buitenaf. Dit zou toch ook op groot verzet stuiten?" Tegelijkertijd ziet de dorpsraad met lede ogen aan dat steeds meer oudere Zniddoip», noodgedwongen hun («u te-)dorp verlaten, 'uitsla vanwege het gebrek aan voona nmgen. Om deze tendenstib nen doorbreken is een iS complex in het dorp geen 1^ maar noodzaak'. Volgens de dorpsraad past a opvangcentrum nietindehuia ge structuur en samenstel, van het clorp en kan er draagvlak voor worden g4 clen onder cle inwoners Wethouder Co van Schaikbes drukt dat de gemeenteer® steeds van uit gaat dat de fcj denhof wordt omgebouwd 6 een woonzorgcentrum met ningen en appartement „Daarover praten we nog stee met alle betrokken." Van een opvang voor ex-gediti neerden is volgens Van Sebai geen sprake. „Het is wel zo de eigenaar de mogelijkheid® derzoekt om er tijdelijk soort hotelfunctie te eix-êre voor buitenlandse werknemen Voor ons heeft dat echter gg prioriteit. Wij zullen dan goed bekijken of wij daar we mee kunnen instemmen." WESTDORPE - Hippisch Centrum Midden Zeemt Vlaanderen aan de Graaf Jansdijk in Westdorpedw zondag mee aan de landelij ke open dagen van de Fede ratie van Nederlandse Rui- ter sportcentra. Vanaf 11.00 uur zijn er de monstraties van onder meer dressuur, mennen, springen en carrouselrij- clen. Daarnaast zijn er enke le modeshows te zien en geeft hoefsmid Eric Amper- se uitleg over hel beslaan van paarden. Ook worden verschillende informaties deo's afgespeeld over za ken die voor paardenlief hebbers van belang zijn zaterdag 23 en zondag 24 september 2006 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen Midden- en Oost- Zeeuws Vlaande ren (Terneuzen, Hoek. Philippine, Sluis kil, Sas van Gent, Axel. Zaamslag, Kloosterzande, Hulst, Koewacht, St. Jan steen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken: Huisartsenpost De Hon- te, bezoekadres Vlietstraat 12, Terneu zen (aan ziekenhuis De Honte) tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). West Zeeuws-Viaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat. IJzendijke, Breskens, Groe- de. Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur; Voor dringen de huisartsenzorg en huisbezoeken. Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). Tamdartsem West Zeeuws-Viaanderen: Tandartsenpraktijk Sluis, Lange Wol straat 9, tel.(0117)420828 Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Oost Zeeuws-Viaanderen: P. J. F. de Booy, Canadalaan 1Sas van Gent, tel. (0115)453022. Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Apotheken Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, te 10114-311156, zat. 10.00-17 00, zon. 13.00-17.00 uur. Voorspoedrecep ten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 0114-314255, zat. 10.00-17.00, zon. ■12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg: Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel. 0117-452170, zat. 10.00-12.30 en 13.00-16.30 uur, zon- en feestdagen dienst via deurtelefoon apotheek. Breskens: Apotheek Breskens, Spuïplein 13a, tel 0117-380222, zat. 8.30-12.30 en 13.00-17.00 uur, zon- en feestdagen ge sloten, dienst via deurtelefoon Apo theek Oostburg, Dierenartsen Terneuzen, Axel, Zaamslag, Huls en Hengstdijk: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraaü Axel, tel. 0115-561488. Spreekuur,a 11.00-12 00 uur. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, lel. (0117,i 301388 bgg. 0117-348424. Spreek» zat. 13.00 en zon. 12.00uunnd=Sc- renkliniek. Terneuzen: J P. de Vos en A. Burm,dierentfoa 'De Ottenhorst', Van Diemensiraa® tel. 0115-619628. SpreekuurzaLvai 12.30-14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren D; Steenberghe', Van Steenbergen^'. Terneuzen. Dierenarts P deVos.Zais zon. uitsluitend behandeling vanspsJ patiënten na telefonische afspraak,:;!. 0115-696425. Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: Dierenartsencentrum West, GAM.fi Bruijckere en E.G. van Bruinessen-K? senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117-454484. Oostburg: J, P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg. tel, 0117-452103. Sas van Gent: E. O. M, David, Westdam54,tel.0I15- 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 St. Jansteen e.o. A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat92.Ka- pellebrug, tel. 0114-312701.Spreetor 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Viaanderen alarmnummer 0115- 442161. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Viaan deren, voor spoedgevallen dag an nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen:Te'e:- nummer 0117-456500, Kanaalzone: TelefoonnummerOil:- 674500. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: iel;--- nummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuws-Va deren, dag en nacht bereikbaarve - 0113-224022. Pastorale dienst Oost-Zeeu ws-Vlaanderen: zon. Ir ma. 24 uur. Bereikbaar via mobia»- mer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen: 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur .Be®- baar via mobielnummer 06 20403M Midden-Zeeuws-VlaanderwuB=w baar via mobiel nummer OF7 S TREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.15 uur; Kaarten, biljarten; De Halle, 13.30 uur: Kaarten, biljarten; Trefpunt, 10.00 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten, biljarten; Cafe Benelux, 20.00 uur: Kaarten; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: KBO kaarten; 13.30 uur: KBO bingo; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 14.00 uur: Spelmiddag; HEIKANT - 't Heike, 13.00 uur: Biljar ten, pieren; Zaal Maton, 19.30 uur: Free Country dancers; HENGSTDIJK - Horecacentrum De Vo gel, 20.00 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 9.30 uur: Biljar ten; 13.30 uur: Volksdansen en solo dan sen; 19.30 uur: Gezelschapsdansen; <HULST - De Lieve, 9.00 uur: Fysio gym, biljarten; 10.00 uur: Fysio gym, da gelijks bestuur KBO; 13.00 uur: Biljarten Kanaalzone; 13.30 uur: Bridge, jeu de boules; 14.00 uur: Internet café; Den Dullaert, 20.00 uur; Alma muziekihft- OOSTBURG - Herrvormd kerkten» 20.00 uur; Guirlande workshop öiow SAS VAN GENT - St.AlberUP^ Biljartcompetitie; De Regenboog, uur- ANBO biljarten; SINT - JANSTEEN - Café De 14.00 uur: Kaarten; De Warande, uur: Biljart Kanaalzone compr- 15.30 uur: Kreatieve Vorming.-- tersterreïn, 19.00 uur: Schietma op staande wip; TERHOLE - Dorpshuis, 1900uu^-' disco; 21.00 uur: Teendance; TERNEUZEN - De Veste. >3 00^ jarten. klaverjassen; 13.30 u voor mindervaliden Ons Verzeg-- hal De Vliegende Vaart, sw -ff Bowls; 't Schelpenhoekje.- 1M» uur: Jeugdcentrum Meetpomc VOGELWAARDE - 't Gela3g' uur: Koersbal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44