ifêl lïlensen .nl Gebeurtenissen deel je op xmiwmmzmiimnnmnh PZC r Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! vrijdag 22 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Lieve Mireille, i lang heb ik je niet gekend, maar voel het verdriet van je ouders, I broers en zussen, veel te snel, heb je ons allemaal verlaten, schijn jouw lichtje op al degenen, die van je houden. Berdien Verbijsterd hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van onze collega Mireille de Koeijer Mireille was werkzaam in ons filiaal te Sluis. Haar inzet, enthousiasme en collegialiteit zullen we missen. Wij wensen Kristel en haar familie de kracht toe dit verlies te kunnen dragen. Directie en collega's servicevestisina Schoenenreus bv I Lieve IMireille Wat moeten we zeggen, woorden schieten tekort. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Mireille de Koeijer op de leeftijd van 21 jaar. Zij is veel te vroeg van ons heen gegaan. Ruim 2,5 jaar heeft Mireille een belangrijke bijdrage geleverd aan ons team. We zullen haar zeer missen. Wij wensen Kristel en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Team Schoenenreus Plompe Toren 4,4524 E) Sluis Natasja, Annet, Marischca, Corrie, Joyce, Amanda, Marjolein Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Mireille de Koeijer dochter van onze collega Piet de Koeijer. Wij wensen Piet en familie veel sterkte toe met het dragen van dit tragische verlies. Namens de collega's van MFT en alle collega's van de LHC Dow Benelux Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden op 21-jarige leeftijd van de stiefdochter van onze collega Evert van Kemseke Mireille de Koeijer Wij wensen Evert en Rosalien en de familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens de medewerkers en het bestuur van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. T.A.M. Reijns, gemeentesecretaris Geschokt zijn wij dat door een noodlottig ongeval Mireillp de Koeijer dochter van onze coIlegauPiet de Koeijer is omge komen. Wij wensen Piet, familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe. SPIE Nederland B.V. Cluster Zuidwest *11-12- 1970 Dordrecht Diepbedroefd, nog niet beseffend wat ons is overko men, delen wij u mede dat wij vandaag, zeer onver wacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve papa, schoonzoon, broer, schoon broer, oom en kleinzoon Roland Oosterhof 20 - 09 - 2006 Assenede (B) Sas van Gent: Ruxana de Leux Lorenzo Larissa Latoya Familie Oosterhof Familie Eschenröder Familie Nemeth Familie dé Leux Sas van Gent, 20 september 2006. [oost Hamerlinckstraat 4,4551 HC. De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 26 september om 10.50 uur in "De Speije" aan de Wilhelminalaan 1 te Sas van Gent. Samenkomst in "De Speije". Er is gelegenheid om de familie te condoleren na af loop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid en ongeloof hebben wij kennisge nomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Roland Oosterhof Zijn inzet en betrokkenheid voor het bedrijf is een voorbeeld voor iedereen. 1-1 ij was een fijne collega: nuchter, onvermoeibaar en collegiaal. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrien den veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens alle medewerkers van de Buchen Group Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Roland Oosterhof Roland was voor de firma Watco en later Buchen al vele jaren werkzaam op Dow Terneuzen en zeer ge waardeerd voor de manier waarop hij zijn werk deed. Wij wensen zijn wouw, kinderen, familie en colle ga's veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Maintenance Dow Benelux B.V. Terneuzen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Roland Oosterhof werknemer van de firma Buchen en een gewaardeer de collega binnen onze Maintenance organisatie. Wij wensen vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe met het dragen van dit tragische verlies. Namens de collega's van MFT LHC Dow Benelux Diep geschokt zijn wij door het tragisch overlijden van Roland Oosterhof pappa van Lorenzo, Larissa en Latoya We wensen Ruxana, de kinderen en hun familie heel veel sterkte en willen hén tot steun zijn in deze moei lijke tijd. Teamleden, ouderraad, overblijfouders. medezeggenschapsraad, scholencommissie en bestuur r.k. basisschool Esdoornveste Sas van Gent Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Frans Adriaanse Vlissingen 9Juli 1958 Amsterdam 11 September 2006 Hans te Boekhorst Kim Wouter Fam. Adriaanse Amsterdam 18 September 2006 Condoleanceadres: J.Adriaanse Brouwerijstraat 17 4371EJ Koudekerke De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden 'Hij hechtte zo aan het leven Na ruim 2lA jaar leven tussen hoop en vrees is mijn lieve man. onze zorgzame vader en schoonvader Jacobus Bolluyt - Jaap - aan zijn laatste reis begonnen. *2-10-1943 121-9-2006 Goes: Wil Bolluyt-Slarrenburg Bergen op Zoom: Ellen en Mare Goes: Merel en Mathé Correspondentieadres: Statenhof 21 4463 TV Goes Jaap is thuis, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jaap te nemen maandag 25 september om 11.00 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. - Geen bloemen - -Alleen schriftelijke condoleances - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. We hebben meegeleefd en gehoopt op herstel en daarom is onze verslagenheid groot bij hel bericht van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Jaap Bolluyt In de ruim vijfendertig jaar dat Jaap werkzaam was bij het bedrijf, hebben wij hem gekend als een fijn mens en zeer betrokken collega, die door zijn enthousiasme en grote inzet, veel voor ons bedrijf betekend heeft. De wijze waarop hij met niet aflatend optimisme en kracht zijn ziekte heeft gedragen heeft bij ons respect afgedwongen. Wij wensen zijn vrouw Wil. hun kinderen Ellen en Merel en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Voor ons totaal onverwacht is overleden de heer Rein Wieland Rein is in verband met zijn langdurig lidmaatschap en zijn inzet als vrijwilliger door de algemene leden vergadering benoemd tot erelid van onze vereniging. Zijn belangstelling en zijn inbreng voor de voetbal zullen wij missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. Terneuzense Boys Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat de heer Rein Wieland is overleden. Rein was een echte Boys man. Hij vervulde vele func ties binnen onze vereniging van jeugdtrainer tot lid van de elftalcommissie. Zijn betrokkenheid en belangstelling zullen wij enorm missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Supportersvereniging v.v. Terneuzense Boys Onverwacht en veel te vroeg, is overleden Paul Glerum (De glazenwasser) in de leeftijd van 68 jaar. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maan dag 25 september om 16.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Paul, we zullen je humor en cynisme missen. Je vrienden van 't Keldertje Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het toch nog plotseling overlijden van mevrouw Corrie Vroegop echtgenote van J.C. van Dixhoorn boulevard de Wielingen 55 - app. 7, 4506 JL Cadzand Wij wensen Jan sr„ Jan jr., Marjan, Joep en Joris sterkte met het verwerken van dit verlies. De medewerkers van Van Dixhoorn Mannen mode: Joop en Wilna Marco en Edward Marijke Hemma Ingrid en Joop Leny en Rini Suus en Gides Alfonso Terneuzen, 20 september 2006 In verband met het overlijden van Mevrouw van Dixhoorn - Vroegop is Mannenmode van Dixhoorn, Terneuzen maandag 25 september de gehele dag gesloten Sterk van geest en wil, wijs en oprecht, door dik en dun oma toeverlaat. Wij zullen ham missen, maar zijn waarden blijven ons altijd inspireren. Dat hij nu moge sijn op de plek die hij so seer verdient. Mijn man is dood. Onze I ieve zorgzame papa is woens dagavond plots overleden. Groot is ons verdriet. Comelis Bal echtgenoot van Johanna Maria Wilhelmina Leenaarts 23 november 1Q31 - f20 september 2006 J.M.W. Bal-Leenaarts Maureen Bal-Schröder, Arnold bchröder Casper Kees Bal Jr. Nassauweg 6 4453 VJ 's-Hèerenhoek Mijn man en onze vader is thuis opgebaard, alwaar zaterdag 23 september van 20.15-21.00 uur gelegen heid is om afscheid van Kees te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 26 september om 1 1.00 uur in de parochiekerk van de IT. Willibrordus te 's-ITeerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Met ontsteltenis namen w: ij kennis van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Bal Familie Bal i-Heercnhoek, 20 september 2006 Onverwachts hebben wij afscheid moeten Cornells Bal Liza, Jan, Tannie, Chri veel sterkte! Corry, Jopie, kinderen heel Iit va artv e rz orgin^ de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0U8-612868 Vcerseweg 36.4332 BG Middelburg sv.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 De Here bewaart de eenvoudigen; ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost. Psalm 116:6 Verdrietig delen wij u mee dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Gillis Geschiere sinds 2 juli 1978 weduwnaar van Hendrika van Damme Heinkenszand, Dordrecht, 5 april 1926 21 september 2006 Dordrecht: J. Geschiere-van der Linden Serooskerke (W): Ditty en Pieter Kempe-Geschiere MaartenGillis. Steven Dordrecht: Kees en Jacqueline Geschiere-van Meeteren Mark, Iris t. Tim, Rick, Sam, Cis, Bo Zwijndrecht: Gillis en Ingrid Geschiere-Den keiaar Nick, Frank Raamsdonksveer: Henk en Elma Geschiere-Lankhaar Eline, Carlijn Dordrecht: Gertjan en Esther Geschiere-Koote Dennis, Davey Zwijndrecht: Piet en Yvonne Uyterlinde-Caasenbrood Robin, Charissa, Alysha NickAlexia Tim, Angelique, Luca Dussen: Ans en Bert Leenhouts-Uyterlinde Leon H.I. Ambacht: Jolanda en Kees van Drunen-Uylerlinde Sandra, Patrick Groenekruislaan 24,3319 RJ Dordrecht Correspondentieadres: Klarinetsingel 2, 3335 DE Zwijndrecht Gelegenheid tot condoleren, zaterdag 23 september van 12.00 tot 12.45 uur in de YVilhelminazaal van Het Uitvaartcentrum, Nassauweg 190 te Dordrecht (bij Essenhof). Wij nemen afscheid van mijn man, onze vader en opa in een dienst van Woord en Gebed in de Maranatha- kerk, Gravensingel 19 te Dordrecht, maandag 25 september om 11.00 uur. Daarna zullen wij hem naast onze moeder begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Heinkenszand. om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in congrescentrum De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Op 21 september 2006 is overleden onze vader, schoonvader en opa Karei van Hoorn weduwnaar van Willy van Hoorn-Huijsman eerder weduwnaar van J enny van Hoorn-Huijsman in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Jenny Vlissingen: Anke en Jack t Hulst: Esther en Marleen Den Haag: Karei en Maaike Middelburg: Carien en Chiel Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans hospice De Casembroot voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Segeerssingel 25 4337 LE Middelburg De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 26 sep tember a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid willen-wij u uitnodigen om in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middel burg, nog wat na te praten. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed mijn lieve vriendin, mevrouw van Maris-Krombeen *17-5-1915 1 19-9-2006 Mevr. C.J. Nijssen-Sltaub Goes, Oranjepad 46 Niets is o Oppermajesteit bedekt voor Uw alivetendheii Psalm H9 Bedroefd om haar overlijden, maar dankbaar vo,v het lange leven dal ze mocht hebben, delen wij Uraee dat na een liefdevolle verzorging in zorgceninun "Vredelust" te Yerseke is overleden onze geliei'4 tante Neeltje Maria Kegge-Peerbolte sinds 24 juni 1975 weduwe van Karei Willem Kegge Geboren te Alblasserdam op 17 oktober 1908 Overleden te Yerseke op 20 september 2006 Haarlichaam was op, niet haar geest. Namens neven en nichten- J. Kegge Correspondentieadres: Fam. J. Kegge Westelijk Halfrond 24 1183 JE Amstelveen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Dï W.F. van de Woestijne, wordt zaterdag 23 septem" ber om 13.30 uur gehouden in de Nederlands Flervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Met ontroering zie ik terug op uw overweldigend wara belangstelling en medeleven na hel overlijden van m lieve, onvergetelijke man Jan Alofsen Daar het onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedas ken, hoop ik dat u langs deze weg mijn dankenootii van mijn familie wilt aanvaarden. Nel Alofsen Zierikzee, september 2006 Voor uw blijk van medeleven voor en na het o van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Rinus Nagelkerke betuigen wij u langs deze weg onze dank. Uit aller naam, C. Nagelkerke-Fage Vlissingen, september 2006 Wat geven we haar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt Geef om een oorlogskind 'f - Word nu lid van Utó en bel 0800-1133 kinderen eerst Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie 'en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief k U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een berieht-achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt, Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaaft of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden, Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42