Koster snakt naar winst (OCNSF zet in op Pang en Palyama uitgeschakeld ansrijke sporten België neemt vandaag besluit over WK 2018 b21 an Splunder Trainer van Duiveland wacht al te lang op competitiezege uitslagen ,5 voor de zoveelste maal „'rentree in de hoofdmacht Brouwershaven. Clement a,Splunder, die gisteren zijn verjaardag vierde, kan het 'niet laten want hoewel inveei blessureleed heeft ge in u| blijft hij van de voetbal- ijorl houden. an] [„muluit di'ie staat Van Splun- ploeg bijna onderaan in de i klasse B van het zaterdag- -■ ilbal Voor trainer Nico lateis het behelpen wat spe lmateriaal betreft. Gelukkig fir hem is Van Splunder ook K j.'je uitwedstrijd van morgen l' u siavenisse weer van de dij. bet verleden moest Van binder regelmatig wedstrij den schieten. Talloze ke- p stond hij noodgedwongen (I 'krukken langs de lijn, als jji i0pen weer eens niet zonder tlpmiddelen ging, jJ je zondag na het duel met jSl'tiojop eigen kracht lopen? jimcnt van Splunder: „Het bjnog wel hoor, maar ik voel- iinijn rechterknie wel. Die is s' is helemaal zoals die zou moe- ézijn. Dat is een lang verhaal, [joop al negen jaar met blessu- is te tobben. Wat er allemaal gin mijn knieën zit en er is ik zou het niet eens gr weten." [;;rom heb je dan ondanks al- 5 foc/i weer je rentree ge- |i? Ómdat mijn broer Dick ook lit is gaan voetballen! Tiet k eigenlijk de bedoeling dat ca mijn laatste blessure zou lippen, maar ik heb er toch yar weer een seizoen aan vast plakt. Ik miste ook alles om jiivoetbal heen." je het dit keer vol- én? Éhoop het natuurlijk een heel m vol te houden, maar ik ai alweer een kleine blessure ii gevolg van overbelasting, ten het wel. Als het lukt om [t jaar een beetje schadevrij for te komen, zie ik aan het ein- m dit seizoen wel weer wat iet jaar daarna ga doen." vrijdag 22 september 2006 lijft van het oetbal houden PIKZEE Hij maakte 011- door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Al zeventien maanden lang wacht Leen Kos ter op een competitiezege in de derde klasse A van het zaterdag voetbal. De trainer van Duive land, die zaterdag op eigen veld speelt tegen Veere, won op 16 april 2005 voor het laatst in com petitieverband. Op die dag speelde zijn toenma lige club ZSC'62 uit Scharendij- ke zich veilig in een duel met WHS (2-1). Het laatste duel in dat jaar ging verloren en in het seizoen daarop (2005-2006) boekte Kosters ploeg geen enke le overwinning. Degradatie was het logische ge volg. Zijn overstap naar Duive land bracht hem tot nu toe niet waar hij al zo lang op hoopt: een overwinning. In drie duels met Duiveland pakte Koster maar één schamel puntje. De reeks nederlagen en gelijke spelen knaagt nog niet aan hem. „Ik haal er voor mezelf wel vol doening uit om op mijn manier met het spelletje bezig te zijn. En winnen of verliezen hoort er nu eenmaal bij. Dat weet je als trainer. Natuurlijk wint ieder een het liefst, maar dat heb je niet altijd zelf in de hand", weet Koster. Breder De spelersgroep die hij bij Dui veland aantrof, was hem - nadat hij in de afgelopen seizoenen met ZSC'62 drie keer verloor van en één keer gelijkspeelde te gen de Oosterlanders - niet onbe kend. „Bij Duiveland heb ik een bredere selectie dan bij ZSC. Ik heb iets meer keuze en het aan tal spelers met technische baga ge is ook wat groter. Het is leuk om voor zo'n groep te staan." Toch blijven de resultaten voor lopig uit. Er werd dit seizoen al verloren van SKNWK en Krab- benclijke en tegen Noad'67 speel de Kosters team gelijk. Hij wa- hoopt nog niet, maar hij weet dat Duivelands achilleshiel ook dit seizoen op het verdedigende vlak ligt. „Tegen Noad kwamen we met 1-0 voor maar één fout je, de rugdekking was niet goed, werd direct afgestraft. Kleine foutjes worden in de derde klas se toch snel afgestraft. Die fout jes hebben vaak met concentra tie te maken. Spelers moeten gaan denken: hoe staan we er voor wanneer er balverlies is? Ik kan dat aangeven, maar zij moe ten het oppikken en het in het veld laten zien." Ik kan moeilijk op zaterdag mijn spelers aan de hand nemen. En iedere situatie is anders. Ze moeten het zelf er varen, maar het is lastig om daarop te trainen." Koster wil koste wat kost voor komen dat hij weer een seizoen zonder zege moet mee maken. „Iedereen weet dat Duiveland vorig jaar een lastig seizoen heeft gehad, en dat het dit sei zoen weer zwaar zal worden. Maar het gehele plaatje is posi tief. Het valt me mee", zegt de trainer. „De bereidheid is er bij de spelers. Ik weet zeker dat ik met Duiveland niet weer zo'n seizoen als het vorige tegemoet ga. Er is kwaliteit genoeg om in de middenmoot te eindigen." Duiveland haalde uit de laatste vier thuiswedstrijden, verdeeld over twee seizoenen, slechts één punt en de club zelf wacht ook alweer zeven maanden op een thuiszege. Op 18 februari werd er voor het laatst in Oosterland gewonnen. Toen werd Spui met 5-3-verslagen. In de thuiswedstrijd tegen Veere gaat Koster voor de 27e keer op rij op jacht naar een zege. „Ik hoop natuurlijk op een overwin ning! Je probeert in iedere wed strijd voor de winst te gaan, maar soms moet je realistisch zijn en voor een punt gaan. Als de mentaliteit goed is en we star ten fel, dan maken we een kans. Veere kan een lastige ploeg zijn en als het loopt bij die mannen kunnen wij een heel zware mid dag krijgen. Maar in deze klasse kan iedereen van iedereen win nen." 'onze sportredactie 1PENDAL - Sportkoepel IICNSF investeert de komen- ijaren in aanloop naar de Win delen extra in shorttrack, [dingen bobslee. Technisch di- itleiir Charles van Commenée mkledat gisteren in Papendal (lend, hoepel steekt tijd en geld in «wintersporten waarin Neder- id het dichtst bij de top acht de wereld zit. „We zijn al- jisuccesvol geweest in het lan- ;n, we willen op erste punt oor Morres ÏNEUZEN orres/Controlec is na vier wed den in de hoofdklasse van 'tfulsal van de nul af. Na drie "blagen speelden de futsal- niet4-4 gelijk tegen Braban- begon afwach- M in de Vliegende Vaart in geuzen en kwam op een Achterstand. Kenneth Oker- l®tte dat na een mooie indivi- We actie na een kwartier Vijf minuten later zorgde «tley op al even knappe wijze lor de 2-1-ruststand. Na de schoot Ralph Zegers de binnen, Een eigen doelpunt !y'evlud Eryürük bracht de rabanders terug in de wed- j' Morres werd nerveuzer, a meer balverlies en zag Bra- terugkomen t.ot 3-3. «minuten voor tijd kwamen 'Jasten zelfs op 4-3. Okerley 2(rgde Morres in de laatste e- na een schitterende com- alsnog een punt. oria en coach «eruit elkaar ^HAAG-Tennisser Guiller- ona en zijn coach Horacio a zijn na 45 dagen al "r uit elkaar. ff de coach is Coria nog 'top3! V°°r Cen teruS^eer in ooit nummer drie, is afge- lnaar 83ste plaats op de u-ranulmt- GPD meer terreinen succes behalen",, aldus Van Commenée. Daarvoor zijn in samenwerking met de betreffende bonden plan nen opgezet. De shorttrackers krijgen de komende jaren een vaste trainingslocatie in Heeren veen. Op 30 september wordt in Thialf de eerste centrale trai ning voor de shorttrackers ge houden. Daarvoor zijn in totaal achttien rijders en rijdsters uit genodigd. Ze zijn geselecteerd op basis van de resultaten van afgelopen winter. De curlingploegen gaan cen traal trainen in Zoetermeer, waar goede faciliteiten zijn. De bobsleeploegeri hebben (nog) geen vaste basis, ook omdat er geen bobsleebaan in Nederland is. „De drie sporten krijgen een buitenlandse bondscoach", al dus Van Commenée. De curling- bond is de eerste met een aan stelling, de Canadees Bill Char- lebois (66) is inmiddels inge huurd. De bobsleebond BSBN is nog zoekende, de schaatsbond KNSB hoopt de onderhandelin gen met een buitenlandse top coach voor het shorttrack de ko mende weken af te ronden. De nieuwe coach, die de leiding krijgt tot en met Vancouver 2010, wordt de opvolger van Jan Hei-man Mogendorff. Die nam afscheid na het olympische sei zoen, met de Winterspelen in Tu rijn als hoogtepunt. Voor de bobsleeërs wordt het volgens de technische baas van NOCNSF anders dan voorheen: „We steunden altijd piloten, straks steunen we het bobslee programma. De piloten hadden vrienden bij zich in de bob zit ten. In de toekomst stellen de bondscoach en de topsportcoör dinator de beste teams samen. Voor Turijn steunde NOCNSF kansrijke sporters, nu zet NOCNSF meer in op kansrijke sporten." Van Commenée stelt dat NOCNSF reëel wil zijn en inzet op basis van de mogelijkheden. „Je kunt ook extra in ijshockey investeren, maar we hebben in Nederland simpelweg geen ster ke competitie zoals elders in de wereld. Die hebben we nodig om echt goed te worden. Bij een curlingteam met een goede coach en een goede baan is het een kwestie van trainen, trai nen, trainen. Zeker bij de vrou wen hebben we momenteel het nodige potentieel." ANP van onze sportredactie DEN HAAG - Dicky Palyama en Eric Pang zijn er niet in ge slaagd de laatste acht te halen op het WK badminton. Dicky Palyama begon goed tegen de Maleisiër Muhd Hashim: 21-16. De twee daaropvolgende games verloor de 28-jarige Nederlan der echter met 19-21 en 13-21. Ook Eric Pang werd uitgescha keld. Hij was in de achtste fina les bij lange na niet opgewassen tegen de Zuid-Koreaan Hyun Ii-Lee: 21-16, 21-6. De Koreaan liet gistermiddag zien dat er nog een groot verschil is tussen top- 1 tienspelers - Lee staat vijfde - en spelers die er tegenaan han gen. De 24-jarige Arnhemmer Eric Pang, twaalfde van de we reld, verloor kansloos. Lee zette Pang zwaar onder druk, de linkshandige Koreaan ontwikkelde een hoog tempo. Pang: „Ik heb alle tactieken ge probeerd, maar hij liet mij niet in mijn spel komen. Daardoor zat ik steeds aan de verkeerde kant van de score.In de tweede game maakte ik erg veel fouten en kon ik maar weinig aanval lende acties laten zien." Tevredenheid Pang is ondanks de uitschake ling tevreden met zijn prestaties in Madrid. „Hoe ik terugkijk op dit WK? Toch wel met tevreden heid, omdat ik de laatste zestien heb gehaald. En wat ik van deze partij geleerd heb? Ik zal eraan moeten werken om nog sneller over de baan te bewegen", aldus Pang, die zondag in Nederland bij zijn nieuwe club BC Amers foort de competitie begint. Zijn vriendin Yao Jie zal er vanwege haar kuitblessure dan nog niet bij zijn. GPD van onze sportredactie DEN HAAG - De Belgische voet balbond (KBVB) beslist van daag of zij zich samen met Ne derland kandidaat wil stellen voor de organisatie van het WK voetbal in 2018. In Nederland heeft de KNVB anderhalf jaar geleden al de intentie uitgespro ken om het toernooi te organise ren. Nederland wacht echter af of de Belgen wel serieus aan de slag willen. KNVB-vóorzitter Jeu Spren- gers: „In Nederland hebben we wat betreft de infrastructuur Pang was bij lange na niet opgewassen tegen de Zuid-Koreaan Hyun Ii-Lee. foto Sergio Perez/RTR weinig problemen. Zonder al te grote investeringen kunnen we over vijf stadions beschikken die voldoen aan de eisen van de Fifa. Financieel lopen wij niet tegen grote risico's aan. In Bel gië ligt dat toch echt anders. Daar hebben ze eigenlijk geen enkel stadion dat voldoet. Daar zijn dus enorme bedragen no dig." Doorhakken De Belgen moeten vandaag de knoop doorhakken of ze de ko mende jaren echt verder willen op het traject dat in 2011 tot een officiële kandidaatstelling moet leiden. Sprengers: „Ik verwacht een soort 'ja, mits' van de Bel gen. Als dat er inderdaad komt, dan hebben we nog heel veel te doen. Ook wij in Nederland moe ten dan nog eens met de rege ring gaan praten. Er is wel con tact geweest met Balkenende, maar door de vervroegde verkie zingen hebben we de vervolgaf spraak even uitgesteld. Sprengers verwacht voor de kan didaatstelling overigens wel fik se concurrentie. „Ik denk dat Spanje en Engeland ook in de ra ce zullen zijn." GPD Anky van Grunsven geeft clinic HEIKANT - Dressuuramazone Anky van Grunsven geeft vanavond een clinic in Heikant. Ze krijgt daarbij mede werking van de Zeeuwse amazones Carola Paauwe en An toinette Wiskerke en de Belgische Sophie van Lent. Van Grunsven zal ook een kür op muziek rijden. In die discipli ne werd de amazone uit Erp onlangs wereldkampioen. De Nederlandse international Hans Peter Minderhoud (af komstig uit Westkapelle) en de Belg Stefan van Inghel- gem geven trainingsdemonstraties. Ook zij rijden een kür op muziek. De clinic in Heikant begint om 20.00 uur. Boete voor spelers Cambuur LEEUWARDEN - Cambuur Leeuwarden heeft zijn spe lers een boete opgelegd na het bekerverlies van dinsdaga vond tegen de amateurs van ASWH uit Hendrik Ido Am bacht. De Friezen gingen, onder meer door drie goals van Arjan Human, met 4-2 onderuit. De clubleiding stoorde zich aan het gebrek aan inzet bij cle spelers. Over de hoog te van cle boete wilde directeur Alex Pama niets zeggen. Het geld wordt overgemaakt naar een goed doel. GPD Armstrong klaar voor marathon NEW YORK - Oud-wielrenner Lance Armstrong neemt op 5 november deel aan de marathon van New York. De zevenvoudig Tourwinnaar zei tegen de televisiezender Eu rosport dat hij klaar is voor de nieuwe uitdaging. „Ik heb geen idee wat voor tijd ik kan lopen. Ik hoop fit te zijn om binnen drie uur te finishen, maar misschien is dat te ambi tieus", aldus de Amerikaan. ANP Yorke blijft een Soca Warrior DEN HAAG - Bondscoach Wim Rijsbergen van Trinidad Tobago kan de komende twee jaar blijven beschikken over de 34-jarige aanvaller Dwight Yorke. Dat heeft de ster van de Caribische nationale ploeg toegezegd. Volgens Rijsbergen zal Yorke zich zo veel mogelijk beschikbaar stellen voor de Soca Warriors. Yorke zei dat hij in elk ge val wil meedoen aan de Gold Cup (het kampioenschap voor landenteams uit Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied) in 2007. GPD Kewell opnieuw onder het mes LIVERPOOL/DEN HAAG - Liverpooi-aanvaller ITarry Kewell wordt in Sydney voor de tweede keer geopereerd aan zijn,voet. De Australiër liep een infectie op tijdens het WK in Duitsland. Daarna kwam Kewell niet meer in actie. Na een eerste ingreep in juli, ondergaat Kewell de ze week in Australië opnieuw een operatie. GPD Materazzi's torso in reclamespot LONDEN - Max-co Materazzi gaat zijn gekwetste torso te gelde maken. De Italiaan, die in de WK-i'inale een kop stoot van Zinedine Zidane op zijn box-st ontving, zal eind dit jaar verschijnen in een reclamespot van Nike. De ro buuste verdediger krijgt in die commercial tal van objec ten tegen zijn borst, waaronder een bowlingbal. Materaz zi zou 37.000 eux'o hebben ontvangen voor zijn meclewex"- king. ANP/RTR QsramHBBaHHn Madrid. 1/UK. Mannen, derde ronde: Hashim (Mal) - Palyama (Ned) 16-21 21-19 21-13, Lee (ZKo) - Pang (Ned) 21-16 21-6. 8Ü13J Sankt VUendel. UUK driebanden. Tweede dag. Poule A: Daniel San chez (Spa)-Jorge Theriaga (Por)3-1 (1.552-1.074). Poule B: Dick Jaspers (Ned)-Carlos Crespo (Spa) 3-1 (1.958-2.041). Poule C: Frèdéric Caudron (Bel)-Luis Avila (Mex)3-0 (1.285-0.878). Poule D: Torbjöm Blom- dahl (Zwe)-Ramon Hamm (Lux) 3-0 (2.045-0.619). Poule E: Roland Forthom- me (Bel)-Mohsen Fouda (Egy) 3-1 (0.896-0.727). Poule F: Jean Paul de Bruijn (Ned)-Antonio Oddo (Ita) 3-1 (1.404-0.780). Poule G: Marco Zanetti (Ita)-Marco Sobarzo (Col) (w.o. Sobarzo ziek). Poule H: Semih Sayginer (Tur)-Jeremy Bury (Fra) 3-1 (1.341-1.060). Poule I: Christian Ru dolph (Dui)-Nick Tremoulis (Gri). Poule J: Luis Aveiga (Ecu)-Magued Elias (Egy) 3-2 (1.088-0.909). Poule K: Eddy Mer- ckx (Bel)-Cayo Bardales (Per) 3-0 (1.956-0.904). Poule L: Adnan Yüksel (Tur)-Masashi Kojima (Jap) 3-0 (1.285-0.941Poule M: Peter de Backer (Bel)-Francis Connesson (Fra) 3-0 (1.607-0.7698). Poule N: Ramon Rodri guez (Per)-Aurelio Perez (Mex) 3-1 (1.255-0.928). Poule O: John Tijssens (Ned)-Klaus Müller (Dui) 3-1 (1.445-1.057). Poule P: Martin Horn (Dui)-Tony Carlsen (Den) 3-2 (1.300-1.220). Peking. Vrouwen. Tweede ronde: Mauresmo (Fra/1) - Tiantian Sun (Chn) 6-3 6-2, Petrova (Rus/3) - Daniilidou (Gri) 6-1 6-2, Jankovic (Ser/6) - Bartoli (Fra) 6-3 6-2, Davenport (VSt/5) - Zheng Jie (Chn) 6-2 7-6 (4), Li Na (Chn/7) - Vesnina (Rus) 3-6 6-1 6-1 Kolkata. Vrouwen. Tweede ronde: Koedriavtseva (Rus) - Sromova (Tsj) 6-2 6-0, Brianti (Ita) Wïd- jaja (Ino) 7-6 (7) 3-6 6-3, Poetsjkova (Rus) - Pratt (Aus/7) 6-2 2-6 6-2, Toelja- ganova (Oez) - Deli'Acqua (Aus) 6-3 6-2, Mirza (lnda/5) - Klösel (Dui) 7-5 6-3. Portoroz. Vrouwen. Tweede ronde: Loit (Fra/7) Ondrasko- va (Tsj) 3-6 6-3 6-3, Gajdosova (Slw/9) - Tsjachnasjvili (Geo) 6-2 6-4, Klepac (Slv) Oprandi (lta/5) 7-5 4-6 6-1, Paszek (Oos) - Benesova (Tsj) 6-1 6-2. Goes. Goese Open dubbelkampioen- schappen. HD7 17+: N. Fokke/J. van Wel-J.P. de Pundert/M. van der Ster 6-1 6-4. DD6 17+: H. Koomen/L, Hout- epen-Bustraan-M. Veerhoek/M. van Sab- ben 6-4 6-3. DD7 17+: C. Bellaart/A. Wondergem-J. de Marcobustraan/A. Stomphorst 6-4 6-0, M. Goedegebure/L. Bruynzeel-J. de Marcobustraan/A. Stomphorst 6-1 6-0, A. Rozeboom/H. Koomen-M. de Jonge/E. Gubbels-He- ijnsdijk 6-1 3-6 7-6, C. Bellaart/A. Won- dergem-M. Goedegebure/L. Bruynzeel 6-3 6-7 7-6, J, Sanderse/I. Snoeck-M. de Jonge/E. Gubbels-Heijnsdijk 6-1 6-3. GD6 17+: J. Sanderse/H. Boschaart-I. Kleppe/R. de Ruiter 6-4 7-6, F. Klos/M. Zandee-F. vd Linde/P. Remijn 6-4 7-5. GD7 17+: J. de Boevere/H. Karelse-A. Rozeboom/M. Zandee 6-4 6-4, A. Stomphorst/R. Kalau-H. Paaimans/T. Eb- bens 4-6 6-4 7-6, H. Ulijn/R. de Ruiter-I. Kleppe/M. Nouse 6-7 7-6 7-6, A. Stomphorst/R. Kalau-R. Boone/H. Van Sabben 3-6 6-4 7-6. Sint Maartensdijk. Smalstad Open. HE16+: J. Kurpershoek-H.Peels 2-6 6-2 6-2. HD7 17+: R. Schot/B. Vroegop-E. Spaan/T. Post 5-7 6-2 6-3, S. de Groot/S, Bosman-M. Bentvelsen/T. van Dijk W.O. GD6 17+: S. Verswijveren/J. Verswijve- ren-M. Boogaart/W. Bosters 6-4 6-1, E.Kooij/J. Kooij-E. Arts/R. van de Velde 2-6 6-2 6-2. GD7 17+: M. Dam/B. Schel- lius-J. Bruijnzeel/D. Oosterbaan 6-4 6-0, C. Bazen/H. Giljam-A. Goudzwaard/E. de Vos 1-1 Opgave. Salzburg. UUK wielrennen. Tijdrit, mannen: 1. Cancellara (Zwi) 50,6 km in 1.00.11 (50,664 km/u), 2, Zabriskie (VSt) 1.29, 3. Vinokoerov (Kaz) 1.49, 4. Vand- borg (Den) 1.53, 5. Lang (Dui) 2.08, 6. Kï- rienka (WRu) 2.13, 7. Hoste (Bel) 2.31, 8. Rogers (Aus), 9. Grivko (Oek) 2.46,10. Goesev (Rus) 2.53, 24. Clement 4.16, 42. Posthuma 6.37. Goes. Zeeuwse zomeravondwïeler- competitie, tiende wedstrijd. A-ca tegorie: 1Johnny van der Klooster (Le- wedorp), 2. Maarten Janse (Wolphaarts- dijk), 3. Paul Jeremiasse (Wemeldinge), 4, Christian Kik (Kruiningen), 5. Jacq Schuit (Arnemuiden). B-categorie 1. Nick Eversdijk (Kapelle), 2, Nick van der Lijke (Middelburg), 3. Adri-Jo van de Dries ('s-Heerenhoek), 4. Marcel Cle ment (Goes), 5. Nick Nieuwdorp (Yerse- ke). Vrouwen: 1. Willemien Vette (Hein- kenszand), 2. Annelies Kempe (Vlissin- gen), 3. Suzan Lavooy (Hansweert). Eindstanden, A-categorie: 1. Jack van der Horst (Oost-Souburg) 201, 2. Ke vin Gideonse (Heinkenszand) 133,-3, Paul Jeremiasse (Wemeldinge) 105. B-categorie: 1. Evert Eckhardt (Kruinin gen) 179, 2. Adri-Jo van de Dries ('s-Heerenhoek) 158, 3. Marcel Clement (Goes) 158. Vrouwen: 1. Suzan Lavooy (Hansweert) 204,2. Anneke Kempe (Vlis- singen) 189, 3. Willemien Vette (Hein kenszand) 136. Dordrecht wil nieuw stadion DEN HAAG/DORDRECHT - FC Dordrecht wil binnen afzien bare tijd een nieuw stadion. De plannen gaan uit van een multi functioneel onderkomen met zes duizend zitplaatsen en tevens voorzieningen als een hotel, een congrescentrum, restaurant, fit nessruimte en een casino. De eerstedivisionist, waarvoor Gerard de Nooijer tot vorig jaar speelde, heeft inmiddels een overeenkomst gesloten met Bal last Nedam, de bouwmaatschap pij die in Nederland vele sta dions neerzette. De precieze locatie van het nieu we stadion is nog niet bekend. De club, nu nog spelend aan de Krommedijk, wil graag naar Amstelwijck, maar daarover wordt nog onderhandeld met de gemeente. GPD Gomes en Alex DEN HAAG - Bondscoach Dun- ga van Brazilië blijft een beroep doen op de PSV-spelers Gomes en Alex. De doelman en de verdediger zijn opgeroepen voor de twee in terlands tegen Koeweit en Ecua dor op 7 en 10 oktober. Dunga heeft Ronaldo niet opgenomen in zijn selectie. De spits van Real Madx'id is bij zijn club nog niet in actie gekomen maar is wel weer fit. Hij had gezegd het niet erg te vinden op de reser vebank te beginnen. GPD/ANP Leen Koster wacht al zeventien maanden op een competitiezege. „Natuurlijk wint iedereen het liefst, maar dat heb je niet altijd zelf in de hand." foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 37