PZC 1 uurtje werken per dag 1 uurtje werken per dag SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 PZC Help de vluchtelingen van Soedan Gebeurtenissen deelje fót (flensen J Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in OVEZANDE Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in Vlissingen en Koudekerke vrijdag 22 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Frans Adriaanse Vlissingen 9Juli 1958 Amsterdam 11 September 2006 Hans te Boekhorst Kim Wouter Fam. Adriaanse Amsterdam 18 September 2006 Condoleanceadres: J.Adriaanse Brouwerijstraat 17 4371EJ Koudekerke De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden 'Hij hechtte zo aan het leven Na ruim 2'/2 jaar leven tussen hoop en vrees is mijn lieve man. onze zorgzame vader en schoonvader jacobus Bolluyt -Jaap - aan zijn laatste reis begonnen, i *2-10-1943 t 21-9-2006 Goes: Wil Bolluyt-Starrenburg Bergen op Zoom: Ellen en Mare Goes: Merel en Mathé Correspondentieadres: Statenhof 21 4463 TV Goes Jaap is thuis, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jaap te nemen maandag 25 september om 11.00 uur in kerkgebouw 'De Hoogte'. Populierenstraat 29 te Jj Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. - Geen bloemen - -Alleen schriftelijke condoleances - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. IWe hebben meegeleefd en gehoopt op herstel en daarom is onze verslagenheid groot bij het bericht 2 van het overlijden van onze oud-medewerker en f collega Jaap Bolluyt In de ruim vijfendertig jaar dat Jaap werkzaam was bij het bedrijf, hebben wij hem gekend als een fijn f mens en zeer betrokken collega, die door zijn enthousiasme en grote inzet, veel voor ons bedrijf betekend heeft. De wijze waarop hij met niet aflatend optimisme en kracht zijn ziekte heeft gedragen heeft bij ons respect afgedwongen. Wij wensen zijn vrouw Wil, hun kinderen Ellen en Merel en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies, i Directie en medewerkers van Van der Straaten ,:t Aannemingsmaatschappij B.V. Stark van geest en wil, wijs en oprecht, door dik en dun onze toeverlaat. Wij zullen hem missen, maar zijn waarden blijven ons altijd inspireren. Dat hij nu moge zijn op de plek die hij zo zeer verdient. Mijn man is Jood. Onze lieve zorgzame papa is woens dagavond plots overleden. Groot is ons verdriet. Cornells Bal echtgenoot van Johanna Maria Wilhel mi na Leenaarts 23 november 1Q31 - T 20 september200Ó J.M.W. Bal-Leenaarls Maureen Bal-Schroder, Arnold Schroder Casper Kees Bal Jr. Nassauweg 6 4453 VJ 's-Heerenhoeh Mijn man en onze vader is thuis opgebaard, alwaar zaterdag 23 september van 20.15-21.00 uur gelegen heid is om afscheid Van Kees te nei: De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 26 september om 11.00 uur in de parochieberk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Met ontsteltenis namen wij kennis van het plotselir Kees Bal Familie Bal 's-Heerenhoek, 20 september 2006 Onverwachts hebben wij afscheid moeten onze vriend Cornells Bal Liza, Jan, Tannie, Chris, Corry, Jopie, kinderen lie veel sterkte! De Here bewaart de eenvoudigen: ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost. Psalm 116:6 Verdrietig delen wij u mee dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man. onze vader en opa Gillis Geschiere sinds 2 juli 1978 weduwnaar van Hendrika van Damme Heinkenszand, Dordrecht, 5 april 1926 21 september 2006 Dordrecht: J. Geschiere-van der Linden Serooskerke (W): Ditty en Pieter Kempe-Geschiere Maarten, Gillis, Steven Dordrecht: Kees en Jacqueline Geschiere-van Meeteren Mark. Iris f, Tim, Rick, Sam. Cis, Bo Zwijndrecht: Gillis en Ingrid Geschiere-Denkelaar Nick, Frank Raamsdonksveer: Henk en Elma Geschiere-Lankhaar Eline, Carlijn Dordrecht: Gertjan en Esther Geschiere-Koote Dennis, Davey Zwijndrecht: Piet en Yvonne Uyterlinde-Caasenbrood Robin, Charissa, Alysha Nick, Alexia Tim, Angelique, Luca Dussen: Ans en Bert Leenhouts-Uyterlinde Leon H.I. Ambacht: Jolanda en Kees van Drunen-Uyterlinde Sandra, Patrick Groenekruislaan 24, 3519 R| Dordrecht Correspondentieadres: Klarinetsingel 2, 3535 DE Zwijndrecht Gelegenheid tot condoleren, zaterdag 23 september van 12.00 tot 12.45 uur in de Wilhelminazaal van Het Uitvaartcentrum, Nassauweg 190 te Dordrecht (bij Essenhof). Wij nemen afscheid van mijn man. onze vaderen opa in een dienst van Woord en Gebed in de Maranatha- kerk, Gravensingel 19 te Dordrecht, maandag 25 september om 11.00 uur. Daarna zullen wij hem naast onze moeder begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Heinkenszand, om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in congrescentrum De Stenge, Stengeplein 1. te Heinkenszand. Heden overleed mijn lieve vriendin, mevrouw J. van Maris-Krombeen 17-5-1915 t 19-9-2006 Mevr. C.J. Nijssen-Straub Goes, Oranjepad 46 Niets is o Oppermajesteit bedekt voor Uw alwetendheid. Psalm 139 Bedroefd om haar overlijden, maar dankbaar voor het lange leven dal ze mocht hebben, delen wij u mee dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Vredelust" le Yerseke is overleden onze geliefde tante Neeltje Maria Kegge-Peerbolte sinds 24 juni 1975 weduwe van Karei Willem Kegge Geboren te Alblasserdam op 17 oktober 1908 Overleden te Yerseke op 20 september 2006 Haarlichaam was op, niet haar geest. Namens neven en nichten: J. Kegge Correspondentieadres: Fam. J. Kegge Westelijk Halfrond 24 1183 JE Amstelveen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt zaterdag 23 septem ber om 15.50 uur gehouden in de Nederlands Hei-vormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Op 21 september 2006 is overleden onze vader, schoonvader en opa Karei van Hoorn weduwnaar van Willy van Hoorn-Huijsman eerder weduwnaar van Jenny van Hoorn-Huijsman in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Jenny Vlissingen: Anke en Jack t Hulst: Esther en Marleen Den Haag: Karei en Maaike Middelburg: Carien en Chiel Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans hospice De Casembroot voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Segeerssingel 25 4337 LE Middelburg De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 26 sep tember a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid willen wij u uitnodigen om in Hotel Arnevilfe, Buitenruststraat 22 te Middel burg, nog wat na te praten. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Met ontroering zie ik terug op uw overweldigend warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve, onvergetelijke man Jan Alofsen Daar het onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedan ken, hoop ik dal u langs deze weg mijn dank en ook die van mijn familie wilt aanvaarden. Nel Alofsen Zierikzee, september 2006 Voor uw blijk van medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Rinus Nagelkerke betuigen wij u langs deze weg onze dank. Uit aller naam, C. Nagelkerke-Fagg Vlissingen, september 2006 uitvaartverzorging de Groot-do Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vccrscweg 36,4332 I3G Middelburg internet: www.degrootdekani.nl Mogelijkheid tol opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle. tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www.peterbutler.nl W S# ts&> ts& VLUCHTELING www.helpdarfur.nl Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpoldcr Tel: 0113 311517 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uwn Zoek, vind en reageer! Compleet Op Menssnlinq.nl vindt u een compieei overzicht van ailèovra^rferej^ gfij»»de qezocnie ■-ide Interactief U 'kunt op de site hel .condoleance bericht lezen en een berfcts adiea». waarin' u uwimedeleven betuigt. Bovendien kunt u via de snêcrj .deelnemipgskaarl ;of rouwboekel, versturen. .Een'kleine moeite sn iccb'r:l een giöle troost. .Op; MéaaémiflBBf .vindt u veel .onderwerpen die direct of indleci ie®®; Kebijen rnei .oyerlijCii?n. AHe adressen op het gebied van uitvaart, en zaai worden Op de site vermeld, in ProvincialeZeemvs Oir?, 1 Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. het alfabet van Zeeland Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30